Kik vogymuk

Több
13 éve 2 hónapja #402764 Írta: Logan
Logan válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
!Hékás, én is itt vagyok! :shock:
Na szóval... Vagyok aki vagyok, majd úgy is megismertek, amúgy civilben Nagy Gábornak hívnak. A táborban hívhattok így, a rendes nevemen is, amúgy meg hallgatok a Logan-re, a Legóra, és a Kabócára. Használjátok, amelyik tetszik. ;) A kreatív cuccokban csak végszükség esetén hívjatok, mert ezekben nem vagyok egy őstehetség...
Abba a lovagrendbe leszek Alyrral és majd én foglak megvédeni titeket a gonosz, csúf orkoktól.
Két nap múlva úgy is tábor, úgyhogy ennyi, majd ott kielégítem mindenki kíváncsiságát ;)
Egyébként az ork szót nem ismeri ismeri a Fórum!!!! Szegény Tolkien... forog a sírjában... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402741 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
No, a végére csak mindenki becsekkol, ez jó :) A holnapiakat már szerintem nem fogom látni, de azért írjatok még, mert az jó :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lothlaure
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 2 hónapja #402697 Írta: Lothlaure
Lothlaure válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Sziasztok!
Igen késésben vagyok a bemutatkozással,kérlek nézzétek el nekem,most jöttem a nyaralásból.Lehoczki Boglárka vagyok (Lothlaure) és 19 éves,jogász az ELTE-n. Várom már a tábort, igazából minden nagyon érdekel(éneklés,kézművesség,mászkálás,egymás óvatos ütlegelése különböző eszközökkel,íjászat,új emberekkel való tartalmas beszélgetés),ezért is nagyon nehezemre esett kiválasztani,hogy melyik rendbe jelentkezzek.A választásom végül a kalandorra esett,ez áll tőlem ugyanis a legtávolabb (furcsa logika tudom).Szerettem volna kicsit kimozdulni a komfort zónámból:)Néha azért engedjetek oda a gyöngyökhöz és a festékekhez,ha lehet:)Már csak 2 nap,elég izgatott vagyok,hiszen ez lesz az első táborom. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402511 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Üdv!
Sirgon Esgalnor, polgári néven Pataky Péter vagyok. Civilben informatikus a geofizikai intézetben. Ideáig minden nyári táborban ott voltam. Mostanában eléggé kiestem az időből és a társaságból. Most is utolsó pillanatban kapkodva írok. Idén a fénymágus rendben leszek. Ezenkívül leginkább kósza szoktam lenni. Év közben is leginkább az találkozott velem, aki szokott kirándulni jönni a Kósza Kommandóval, vagy megfordul VT-n. Ígérem igyekszem elolvasni a lemaradásom, hogy valamennyire képben legyek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401426 Írta: Rhien
Rhien válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Jah, egyébként SÚ-nál vagyok a fénymágusok között. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401425 Írta: Rhien
Rhien válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Sziasztok!

Józsa Sára vagyok, Rhienre határozottan nem hallgatok, általában Sárinak hívnak. 21 éves, másodéves vagyok az ELTE informatikus-könyvtáros szakán. Nyolcadik éve boldogítom a tisztelt társaságot a jelenlétemmel. Nyáron meglehetős vízicsirke kétéltű életmódot folytatok, szeretem a vizet. Szeretek még olvasni, zenét hallgatni, kreatívkodni, a barátaimmal lenni, moziba/színházba járni, MTT-s iszapbirkózni. Azt mondják rólam, hogy jó természetű vagyok, kedves, törődő...ilyesmi. Viszont makacs és haragtartó skorpió is,ezt tudom magamról. Makacsság nem mindig rossz tulajdonságom. Csak ritkán van rossz napom, de akkor az úgyis látszik rajtam. Tavaly 2 ilyen napom volt, amikor migrénnel fetrengtem. Amúgy még a rosszon is képes vagyok nevetni, inkább nevessen az ember mint sírjon.
Kedvelem a keleti kultúrát, a kedvenc énekesem japán, és 4. éve foglalkozom pránanadival. Ez egy ősi nepáli gyógyító módszer, sok hasznát vettem már. Táborban bármikor bárkit szívesen kezelek, akinek fáj valamije. Még illeni is fog a keretjátékba. :) A meditálók csapatába szívesen beszállok, amúgy valószínű pihi időben párszor félre kell vonuljak a feladataimat csinálni. Kérdezzetek nyugodtan,nem harapok. És persze kezelődjetek. Ha már hivatalos orvosunk szabit vett ki a tábor idejére... :twisted:
Rövidesen találkozunk élőben, addig rendelkezésetekre állok fórumon vagy jozsa.sara@gmail.com címen.
Szép napot mindenkinek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401387 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Hali nektek is! Gyűlünk, gyűlünk... :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401349 Írta: Klau
Klau válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Sziasztok!
Klau vagyok, 19 éves, most érettségiztem a Budapesti Osztrák suliban és nekem is a tábor első napján fog kiderülni, hogy hogyan is tovább.. :) Nagyon szeretek mozogni, leginkább táncolni(3éves korom óta mindig jártam vmire), de szeretek még futni, röpizni, evezni, meg még sok mindent...a vízicsatát is preferálom pl., úgyhogy nagyon remélem, hogy jó idő lesz a táborban! :) Szeretek még rajzolni, festeni, kreatívkodni. Ez lesz az 5. nyári táborom, és harmadszorra leszek tünde...már kezdek hozzászokni.. :) De a hozzászólásokat és a csapattagokat elnézve ez egészen másféle tünde csapat lesz, úgyhogy már nagyon várom a tábort! Egyelőre ennyi. Mint már előttem sokan írták, a táborban úgyis könnyebb megismerkedni. :)

~Heaven isn't a place that you go when you die - it's that moment in life when you actually feel alive.~
*We can't call people angels without wings, so we call them friends :) *
°Life without danger is just a waste of oxygen°

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401312 Írta: Arapona
Arapona válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Sziasztok!
Arapona vagyok, egyébként Zrinyifalvi Eszter (Eszti). 12 éves vagyok (és valószínüleg (a fene essen ebbe a fránya szóba! ) én leszek a legfiatalabb, ami miatt nagyon aggódom. Nekem ez az első táborom és vándor komédiás leszek.
A hatalmas információ áradatból amit rám zúdítottak nem sokat (leginkább semmit) jegyeztem meg. Szeretek színészkedni. másfél éve járok a Gór Nagy Mária tinitanodába. (nem az iskolába :!: ) 3 éve jazzbalettolok, azelőtt művészitornáztam (a kettő nem sokban tér el). Régen síeltem is. Szeretek főzi, anyukámmal leginkább indiai kaját szoktunk csinálni. (persze megenni is szeretem) Imádok olvasni, a mostani szülinapomra a családtól egy ebook-ot kaptam. (bátyám ötlete, ő informatikus) (és imádok mindent zárójelbe tenni.) Nagyon várom már a tábort!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401145 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Én is ismerem. Szerintem vagány név, tetszik :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401124 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kik vogymuk

Cinnia írta: (Igen, létezik. Tudom, hogy még nem hallottál róla. Szokd meg.)


Én már hallottam. Gáz vagyok? :P

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401122 Írta: Cinnia
Cinnia válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Üdv!

Cinnia vagyok, és ez a valódi nevem. (Igen, létezik. Tudom, hogy még nem hallottál róla. Szokd meg.) 19 éves vagyok, és most fejeztem be az első évemet az ELTE anglisztika szakán, illetve részt vettem az Ankalimon által tartott előadáson és szemináriumon. A tanci bács... akarom mondani.. a Tanár Úr meggyőző erejének köszönhetően jelentkeztem a táborba, és már nagyon várom. ^^

Ez lesz az első táborom, és amúgy is egy introvertált, visszahúzódó emberke vagyok, úgyhogy ne lepődjetek meg, ha az első pár napban a hangomat sem halljátok. Később még elegetek is lesz belőle. =) Mivel nagyon szeretek énekelni, a dalnok rend sorait erősítem majd.

Csak 1-2 embert ismerek az emtétéből, viszont borzalmas névmemóriám van, szóval előre szólok, hogy nem tudom majd megjegyezni a neveteket. Nem személyes. Én már arra is büszke leszek, ha néhány névre emlékszem majd a tábor végére. =)

További szép napot mindenkinek!
Cinnia

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401013 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Hahó!

Cue vagyok, és a feledékenység hosszú napjai után végre eltaláltam én is ebbe a nemzetségtopicba. :)
Hivatalosan Cueddo, de egy-két embert kivéve senki nem szokta végigmondani, úgyhogy legyen csak Cue. Vagy Gábor - mostmár kezdek arra is hallgatni... :)

Pár csapattársunkhoz hasonlóan ez már a kilencedik táborom, láttam már mindenfélét, és tünc is voltam már vagy hétszer, de csöppet sem bánom! Korábban színjátszottam itt az MTT-ben, aztán színiiskolába is jártam, csodával határos módon el is végeztem, meg játszottam is két évig egy társulatban. Aztán abbahagytam.

Imádom a harcművészeteket is, most épp tájcsizom (elég gyéren, de azért szeretem), meg vannak homályos emlékeim a kungfuról is. Meg középkori-vívtam is másfél évig, csodaszép fémkarddal. Szóval bárki ellen szívesen kiállok, ha valakinek kedve támad csépelődni ;)

Most angoltanárként nyomulok egy nyelviskolánál, immár harmadik éve, és azt mondják, jól is csinálom. :) Egyébként meg írok (verset, mesét mostanában), gitározom, és meditálok (csikung). Valószínű a táborban is csinálok majd ilyesmit, szóval akit érdekel, annak szívesen mesélek. Illetve égek a vágytól, hogy tanuljak mindenféle király pengetéseket gitáron :)

Tudom, hogy kihagytam, milyen vagyok, de szerintem személyesen hitelesebb lesz :) A régiek ismernek, az újakat meg alig várom, hogy megismerjem!

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400930 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Akkor most én is bemutatkoznék: civilben Besse Attilának hívnak, és most érettségiztem le, tehát a táborban fog kiderülni, hogy akkor mi lesz. :D
Tehát jelenleg még Székesfehérváron lakom, 18 éves vagyok. Az MTT-be 2006. decemberében csatlakoztam, de az első két évben nem sokat szerveztem. Aztán persze ez megváltozott. Szerveztem 2 MTT születésnapot, meg egy részét az idei LEP-nek.
Vezettem 2 énekes foglalkozást, meg KÖMF-ön kórust, és az idei táborban is ilyen minőségemben leszek jelen. :)
Ez lesz a 3. táborom, de még sosem voltam tünde, szóval csukott szemmel a látatlanba ugrok, de biztos vagyok benne, hogy nagyon jó lesz. :lájk:
Amit rólam lehet tudni, hát...mondanám, hogy gyakran lehet látni zongorázni, de mivel a táborban nem lesz zongora így kb. esélytelen. :D
Tehát 12 éve zongorázom, meg 4 évet tanultam furulyán játszani, illetve 10 évet énekeltem kórusban. Szeretek zenélni, olvasni, kreatívkodni. Hasznos tanács, a reggeli kávém előtt használhatatlan vagyok, valamit szintén azelőtt csak tőmondatokban. :D :D
Nem, tényleg (:mrgreen:) használhatatlan vagyok.
Nem tudom, hogy mi az, amit még szeretnétek tudni, szóval ha van valami kérdeznivalótok, akkor tegyétek fel, nyugodtan. Nem harapok! :P :twisted:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gilith
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hónapja #400883 Írta: Gilith
Gilith válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Sziasztok! Az én tábori nevem Gilith, az igazi Nagy Andrea, bár utóbbit nem kedvelem :) ez lesz a 2. MTT Táborom, már alig várom... ;) 2010. októbere óta vagyok tagja az MTT-nek... és talán ennyi :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400725 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kik vogymuk

Felagund írta:

Orowan/Gery írta: Tündeség és szerepjáték kúl!


Igenigen, Esgalnéni, tessék megnyitni a szerepjáték topicot, jól!


Öreganyád térgyekalácsa a néni, egy évvel idősebb vagy nálam :P

Este/éjjel megnyílik, és bővebben hozzá is szólok mindenhez, jelenleg dolgozom (azaz próbálok, mivel elszállt a gépünk; most a vendégek gépéről netezek ide, mert épp nincs itt senki, és munka se sok :P )

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400720 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Kik vogymuk

Narbeleth írta: Ééééés igeen, innentől pedig indiai táncot fogok tanulni. :) Ez ilyen "táncszerelem" első óra után

Aindiai tánc jó! Én is szeretnék olyat.. valamikor. :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400706 Írta: Elbereth
Elbereth válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Sziasztok!

Elbereth vagyok, de igazából Viki...általában mindkét névre hallgatok. Nem igazán szeretek bemutatkozó szöveget írni (ezért húztam idáig) és nem vagyok egy nagy fórumozó (mint ahogy ezt a hozzászólások száma is jelzi)...de azért igyekszem aktivizálni magam.
Ez lesz a második táborom és idén leszek először tünde, de remélem, hozzá tudok járulni ahhoz, hogy jó csapat alakuljon ki (és nagyon tetszik az ötlet, hogy ne hagyományos tünde csapat legyünk:))
Egyébként nagyon szeretek írni és szoktam is (akkor sem ellentmondásos!!), bár inkább csak az asztalfióknak (még). Ennek ellenére idén vándor komédiásnak jelentkeztem, hogy kipróbáljam magam ezen a téren is.
Lassan két éve argentin tangózom, s bár nagyon szeretnék más táncokat is kipróbálni, eddig nem nagyon volt rá időm. Emellett fél éve kung-fuzom is, bár ott még nagyon az alapoknál tartok.
Most ennyi jutott eszembe, de a táborban bőven lesz még idő ismerkedni!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400704 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kik vogymuk

Orowan/Gery írta: Tündeség és szerepjáték kúl!


Igenigen, Esgalnéni, tessék megnyitni a szerepjáték topicot, jól!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400691 Írta: Orowan/Gery
Orowan/Gery válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Hűha, sokan lettünk itt a pár nap alatt :D
Akartam én korábban is írni ilyen mindenféle izéket, csak nem nagyon jutott eddig idő, na de majd most!

Szóval Gery vagyok (kifejezetten szigorúan ypszilonnal, mert csak), civilben Kiss Gergely, 20 leszek, és a Műszaki Egyetemen tanulok mérnöki informatikát. Igazából nem is nagyon próbáltam erőltetni valami inkább 'tolkieni' nevet, úgyhogy maradt ez.
Az MTT-t a nővéremnek, Milendoriának köszönhetem (a dol amroth-iak nemzetségvezetője lesz, ha jól tudom), 2007 óta járkálok táborokba, és szerencsére azóta sem jött meg az eszem.

Osztom Ratzkha véleményét a sportokkal kapcsolatban, minden jöhet ami létezik (fontos feltétel) és lehet játszani jófej népekkel. Tényleg minden! Emellett pár éve a küzdősportok is a gyengéim közé tartoznak, amelyek közül egyelőre csak a kyokushin karatét volt alkalmam űzni.

A táncos rendben leszek (idén másodszor), annak ellenére, hogy előtte sohasem táncoltam (a szalagavatón kívül), de kezdő létemre élvezem, a többi meg úgysem számít.
Imádok zenélni, dobolok és egy kicsit szájharmonikázok. Nem, a dobot nem csak ütlegelni kell, lehet azzal is zenét kreálni, csak tudni kell, hogy az ember mikor, mit és hogyan ütlegeljen :P

Tudni kell rólam, hogy nagyon könnyen elmerülök az alapértelmezetten mindenfelé csapongó gondolataimban (akár beszéd közben is), de általában valahogy sikerül kinyögnöm a lényegét annak, amit elmondani próbáltam.

Tündeség és szerepjáték kúl!

"The purpose of life is a life of purpose. "
(Robert Byrne)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400658 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Ééééés igeen, innentől pedig indiai táncot fogok tanulni. :) Ez ilyen "táncszerelem" első óra után

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400635 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Őő, én nem, de címe alapján érdekel :D (mondjuk most a finnugor regék és mondák után az indiai regék és mondákra gondoltam, vagy valami Vonnegut vagy Darvasi cuccra)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400634 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
((Csatlakozom Encsihez... olvastál te Hárún és a Mesék Tengerét? :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400630 Írta: perhilien
perhilien válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Ezt nem is tudtamXD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400628 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Jelentést hordozó kéz- (meg néha test) tartás. Vagy valami ilyesmi. www.google.com/search?q=mudra&oe ... 80&bih=828
en.wikipedia.org/wiki/Mudra

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400618 Írta: perhilien
perhilien válaszolt a következő témában: Kik vogymuk

Encsi írta: Most nézem a tábori levélben, perhilien, tiszta jó a vezetékneved! :D

Köszönöm, habár nem igazán értem mi a jó benneXDXD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400617 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Most nézem a tábori levélben, perhilien, tiszta jó a vezetékneved! :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tramit
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hónapja #400600 Írta: tramit
tramit válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Sziasztok! Bogi/tramit vagyok, civilben Timár Bogáta, majdnem huszonegy éves ELTE-s magyar szakos bölcsészhallgató. Ez a második táborom, tavaly Suhatag népét illetve a dalnokokat erősítettem, idén vettem egy nagy levegőt és jelentkeztem Pókhoz vándor komédiásnak.
Ami az érdeklődést illeti, különös ismertetőjegyem a hegedű, melyet már jó ideje nyűvök, jelenleg egy zenekarban zenélek vele, mérsékelten énekelni is tudok. Továbbá kb. két éve kangoozok, lassan arról is kijelenthetem, hogy egyfajta szenvedélyem, illetve magyar szakosként meglehetősen élvezem az irodalom helyett a nyelvészetet, főleg ha úgy érzem, haszna is van (ugyanis időnként van). Természetesen azért egy jó könyv elől sem rohanok fejvesztve, bár Tolkient eddig nálam senki sem tudta überelni (az MTT-be is az ELTE-s Tolkienkurzus révén keveredtem bele).
Egyébként tökre lelkes vagyok, és bár nem tudok felmutatni igazán látványos tevékenységeket, amik ezt igazolják, nagy adag fantázia és kreativitás szorult belém, és a kezdeti szótlanságom mögött egy jó adag tenniakarás rejtőzik (jobb esetben elő is jön).
És most már örülök neki, hogy tünde lettem! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400599 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Hahó!
Az itt szereplő Metaflora név második fele van a hivatalos nevemben és az első felét szokták a megszólításomra használni errefelé. Ma végeztem informatikus könyvtáros szakon, emellett a közepén tartok egy matematika szaknak.
Ez lesz a negyedik MTT-táborom, eddig kétszer elitista kék-ezüst nolda voltam, legutóbb meg barna suhatagi. (Tényleg, most vannak színeink megadva?) Író-költő, természetjáró és harcos rendben voltam (őszi talin pedig természetjáró ill. színjátszó) ebben a sorrendben, most a kalandorokhoz jelentkeztem. Szervezői tevékenységem a társaságban leginkább TLV kategóriavezetés 2008-tól napjainkig.
Szeretek olvasni, fényképezni és "nem gondoltam komolyan!" ötleteket megvalósítani; ismerőseim általában hiányolják, ha nincs rajtam valami szivárványszínű; sokszor vagyok álmos és fejfájós, olyankor esélyesen ingerült, valamint állandóan kritikus, ezekből kifolyólag többször sértek meg másokat, mint szeretném.
Bár úgy emlékszem, inkább kerültem a sportokat, mint nem, de szeretek úszni, két éve járok ír táncra (nem azért, mintha jól menne), és újabban kezdek szervezett keretek között ismerkedni az eddig random bottal hadonászás szintjén próbálgatott kardvívással. Csapatsportok közül kedvencem a foci és a kviddics.
Mégvalami?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400516 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Sziasztok! =:)

Narbeleth vagyok (hehehe, aláhúzta a helyesírásellenőrző) én leszek a másik családvezetőtök Ratzkha mellett. Hirtelen (életemben másodszor) leállamvizsgáztam szerdán, ezért nem tudtam eddig írni (előbb idő, majd agysejtek híján), európai fejlesztéspolitika tárgykörről szól a diplomám, az eggyel korábbi pedig társadalmi tanulmányok volt. Néhányszor adtam is órát az egyetemen, jelenleg is ZH-kat javítok. 8-)

Idén is a táncrendben leszek, azt hiszem 2005 óta, amióta táborozom egyszer voltam máshol, tavaly Alyrnál a Nappali őrségben, ami technikailag harcos rend volt. Táncolni jó! :) A mesterszak előtt art jazzt és versenytáncokat táncoltam, illetve időnként kurzusszerűen egyéb táncokat és kortárs stílusokat. Aztán a nem kifejezetten lazulós szakom miatt nem tudtam folytatni. Most is tervezek elkezdeni valami nagyon újat, ma megyek először órára, kíváncsi vagyok jó lesz-e.
Egyéb kreatív késztetéseim is szoktak lenni, pl. ékszereket készítek, jelenleg üvegből és polymer clayből leginkább, de néha fából vagy műanyagot is olvasztok időnként, de kicsi korom óta a horror vacui miatt a sokféle felületet díszítettem (szét). Vettem részt itt az MTT-ben a színjátszó kör munkájában, sőt egyszer-kétszer arra is vetemedtem, hogy énekeljen színpadon.

Remélem minél többet tudunk majd aktívak lenni a keretjátékban, mivel a szerepjáték hozzám is közel áll, én főleg MAGUS rendszerben játszottam live-ot és asztalit, de nem ragaszkodom annak a kereteihez, a fíling a fő és az átlényegülés


Keep the Spirit!
Narbeleth

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfEsgalAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.538 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére