Kik vogymuk

Több
13 éve 3 hónapja #400467 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Sziasztok, kedves Tünc-csapat! ;)

Én (meglepő módon:D) Lyona vagyok, egyik legfőbb ismertetőjelem pedig a bögre tea (de tényleg) illetve idén a 'lökött csaj, aki az íjász szabadrendi órán repülni tanítja a népet' helyett a 'lökött csaj, aki kitalálta, hogy mindenkit összefest és kreált erre egy rendet is, hö' lesz a másik.

Ez lesz a negyedik táborom, és negyedik éve leszek tünde csapatban - úgyhogy ajánlom, hogy valami vagány dzsindzsatüncség legyen ám! ;) Mindenesetre nagyon várom, mert tündének lenni jóóóó! :)

Civilben a már említett íjászat és arcfestés-maszk mellett angolt tanítok, szeptembertől kezdek egy budapesti gimiben - nekem ez legalább annyira ijesztő, mint a leendő diákjaimnak :D
Szeretek szerepjátszani, olvasni, főzni, és lényegében mindent, ami mese, vagy köthető a képzelet világához.
Táborokat egyébként sok éve szervezek, önkéntesként, meg még régen gimis keretek között, úgyhogy a (minimum) 10 nap pörgés nekem olyan, mint a napelem: feltölt, imádom csinálni! :) És hát igen, néha kicsit talán túl is tudok pörögni, talán erre a (maszkmesteri) rendvezetés mellett kevesebb alkalmam lesz, vagy ki tudja, talán a fáradtság miatt még több? :D

Nemsokára találkozunk!! ;) Izgiiiii :D

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400441 Írta: Ratzkha
Ratzkha válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Hegyesfülűek a Házban – Szevasztok!
Ratzkhának ismernek a legtöbben az MTT-ben és ez jobb is ha így marad, Bálintból van nélkülem is elég. 8 éve járok ebbe a társaságba és nagyon sok felejthetetlen élményt köszönhetek az MTT-s dzsemboriknak, valamint számos cimborát (és nem utolsó sorban egy takaros menyecskét is). 24 évesen az egyetemen épp egy esztendeje vagyok túl, mostanság dolgozom, de a játékra és ökörködésre való hajlam töretlennek látszik bennem. Azt hiszem ez a legkomolyabb érv amellett, hogy idén is elzarándoklok Középföldére.
Én is nagyon szeretem a mozgás minden fajtáját: a sportok nagyjából mind jöhetnek (röplabda, foci, frizbifoci, vízicsata – hogy csak pár olyat említsek, amit a táborban is ki lehet próbálni). A tornaórákat általános suliban még nagyon utáltam, de aztán rájöttem, hogy a csapatsportoknál is csak az számít, mint bármilyen más játéknál: hogy jó@rcokkal játszd. Szerintem a csapatunk is és a tábor is tele van jó arcokkal, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy 11 napig nagyon jól fogunk szórakozni.
Magamról még annyit, hogy szeretem a szerepjáték minden féle formáját, asztali vagy élő, esetleg digitális. Pár évet eltöltöttem egy amatőr színkörben is, de mostanság nem jutott rá sok időm. Tolkienben talán a legjobban az írói stílusa fogott meg és a részletessége annak, ahogy a világát kidolgozta. A magam részéről én is nagyon szeretek életre kelteni új ötelteket, úgyhogy kíváncsian várom, milyen tündecsapatot rakunk össze együtt. Van is erre nézve már pár érdekes(? vagy furcsa?) elképzelésem, a sindaság topicba be is rakom hamarost, aztán várom a véleményeket és az egyéb hozzászólásokat. Jó lenne összerakni egy igazán karakteres, emlékezetes tündecsapatot!

If you'll tell anyone who will listen but you feel ignored
If nothing's really making any sense at all
Let's talk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400402 Írta: Nilla
Nilla válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Sziasztok!
Szentesi Dalma vagyok, a táborból sokan így is szoktak hívni. 19 éves lettem idén áprilisban. Vegyészmérnök-asszisztensnek tanulok, jelenleg van a nyári gyakorlatom. Iskola mellett mekiben dolgozom, így általában fáradtnak látnak az emberek. Amúgy vidám, mosolygós lány vagyok, és ha nem mosolygok, akkor csak keveset aludtam és nyűgös vagyok (barátom szundimanónak szokott hívni:D) Ha nem dolgozom, akkor igen élénk vagyok, és ezerrel pörgök. Néha vágyom a magányt, de inkább a társaságot szeretem. Imádom a csokit és a marcipánt, szóval azzal bárki le tud venni a lábamról.

Hirtelen nem jut eszembe más, de úgyis minden a táborban derül ki, igaz csak 7 napra megyek.
Már csak egy hónap!!!

"Egy csepp is növeli a tengert"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Byris
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hónapja #400379 Írta: Byris
Byris válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Sziasztok!
Byris vagyok,polgári nevemen Farkas Dóra ,15 éves.Érden lakok,jelenleg még gimnáziumban tanulok.Szeretek sportolni,lovagoltam régebben,most jelenleg a kézilabda a favorit :D .Ez lesz a második táborom,és idén a kalandor rendben választottam.Érdekesnek hangzik,meg szeretek mozogni,így ez vonzott a legjobban.A tavalyi táborom nagyon tetszett,és úgy tűnik az idei még jobb lesz,nagyon szuper csapatunk van :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400331 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Nagyszerű, gyűlünk, gyűlünk... :)

Ha lehet egy javaslatom, amint a kötelező körökön túl vagyunk, nézzetek át a Sindaság és a Dizájn Center topikokba is. Bár sokatokat ismerem személyesen, de elég kevesetekkel voltam még egy csapatban; tündéket meg még soha nem vittem, ezért érdekelne a véleményetek, mitől tünde egy tünde, és mit szeretnétek idén :)

Ilyeneket is ki kéne még találni, mint a csapatjelvény, zászló - én szeretném, ha már az elején tudnánk lobogtatni valamit, mert az menő :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400322 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Sziasztok!
Stara vagyok, amúgy meg Váczi Csilla. Székesfehérváron lakom és dolgozom, jogász vagyok, jelenleg még mindig idegenrendész a Bevándorlási és Állampolgársági Hivatalnál, ami nem olyan ijesztő, mint elsőre hangzik.
Idén a maszkos rendben leszek, mert nagyon megtetszett, eddig általában kézművesben voltam, vagy esetleg táncosban. Ebből láthatóan szeretek kreatívkodni mindenfélét. Tudom, ebből most nagyon sok minden derült ki... Ez lesz a 8. táborom. 8-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400317 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Halló,
Őő. Az emberek úgy hívnak, mint ami oda is van írva a kis kép fölé (nem az online/offline, hanem ami fölötte van, de amúgy nekem mindegy). Ezek érdekelnek, ezeket tanulom, vagy fogom tanulni: Képek nézése és művelése, mesék és vallások, népek és hangjaik. Szóval rajzolás, mozgás, muzsika, és egyéb. Képregények és rajzfilmek. Egy évet rendszeresen kardvívtam, aztán rendszertelenné vált ez (mióta magamnak kezelem a havi pénzemet, nem jut az edzésekre). Kardom viszont van, és nagyon szívesen szétcsapatom magam akárkivel bármikor, mer vívni jó 8) És nem fázok cipő nélkül. És most megyek, mert tizenöt perc múlva megy a vonatom, és sok dolgot tennék indulásig.
Ragyogó napot,
E-

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400261 Írta: darthpit
darthpit válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Sziasztok! (<-mivel ez tűnik a szabványköszönésnek)
darthpit* vagyok, de az is lehet, hogy Kovács Zsolt, 18, hogy mivel fogok foglalkozni arról fogalmam sincs, de hírhedt dróthajlító képességeimért legutóbbi céhtársaim többrendben kívántak meglincselni. A humorom másokat fájhat, úgyhogy az erre érzékenyeknek ajánlok egy poroltót biztonság esetére. Szeretek még gondolkodni, szeretem a sci-fiket, a fantasyt, és az japán műfajokkal sincs különösebb bajon, csak ha egy ígéretesen európai fantasy világában kezdenek feltűnni (fórum-RPGken előfordulhat).


*Még modnat elején is kis d-vel!

Elcsaljuk a haláltól jogos diadalát. Le nem győzetünk. Tiszta szívvel ugrung két lábbal a pokolba, tudván: Mi újra felemelkedünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400254 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Sziasztok.!:)
Császár Péter vagyok, de mindenki Csaszinak szólít... 17 éves tanulóként telnek napjaim. Szeretem a sportokat(kézi, kosár a kedvenc), ezenkívül néptáncolok.
Ez lesz a 3-dik táborom, és idén először én is a táncos rend tagja leszek.
nem tudom, mit írhatnék még... utálok egyedül lenni, szeretek pörögni.
hát nagyjából ennyi lenne. nem szeretem az ilyen netes bemutatkozásokat, élőben úgyis minden kiderül, szóval nagyon várom már ezt a tábort is!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400206 Írta: perhilien
perhilien válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Sziasztok, én perhilien vagyok, civilben Regina, 16 éves. Nekem ez lesz az első táborom, és már nagyon várom. Fontos tudni rólam, hogy imádom Ázsiát, legfőképpen Japánt és Koreát. És én is imádom a japán konyhát:D Szeretek olvasni, mindenféle könyvet mindenféle mennyiségben. Én a maszkmester rendet választottam, mert imádom mások arcát mindenféleképp kifesteni. Kb. ennyi amit fontos tudni rólam:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400198 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Hogy akkor már letudjuk a kötelező köröket, én meg Felagund vagyok (egyes világokban Czégé Dávid), 27 éves (jéééééézus :shock: ) biológus, aki jelenleg doktori képzésben cseszi el az idejét.
Igen, nekem is kilencedik táborom, de valahogy még mindig nem tudtam megunni ;)
Én is elég mozgós ember vagyok, lassan hetedik éve shaolin kung-fuzom, előtte vívtam, judoztam, úsztam, meg a jóégtudjamár :)
Nagy vágyam vált valóra azzal, hogy X év után nem a harcos renddel kell foglalkoznom, hanem végre mehetek táncolni, ahogy látom, az eddigi rekordmennyiségű három másik fiúval együtt! :mrgreen:

Rövid használati utasítás: alapvetően jófej, társaságkedvelő, szereti az értelmes és érdekes embereket, szeret poénkodni, és örül, ha ebben partner valaki. Jól ismeri a tengwar írást, és megesküszik, hogy táborig felfrissíti sindarin tudását (talán nem fog ártani ide ;) ). Kézügyessége a nullához konvergál (de tényleg!), ezért inkább a tervezésben, mint a kivitelezésben jeleskedik. Kissé önfejű, a véleménye mellett a végsőkig kitart, de jól megalapozott észérvekkel meggyőzhető. Nehezen viseli el a hülye emberek társaságát hosszú távon, erre érdemes figyelni. :P
Hibái ellenére, ha a tartási körülmények megfelelőek, kreatív és hasznos tagja lehet a csapatnak.

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400070 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Sziasztok!
Celebrom (Doncsecz Zoltán, vagy Zotya) vagyok!
Nekem is ez a 9. táborom, de kb 4 éve aktívan szervezgetek az MTT-ben. 2 éve végeztem a BME-n és jelenleg gépészmérnökként tengetem napjaim. Általában jó humorú, türelmes embernek ismernek. Tolkien-ben viszonylag jártas vagyok. A táborban még íjaszat kapcsán találkozhattok velem. A gyengém az éneklés és a vega koszt :) .
Én vagyok főszervezői szinten a közösségért illetve közösségvezetésért felelős szervező. Ez azt jelenti, hogy minden csapatban bent vagyok , és minden vezető mellett ott állok. Ezt fizikaileg nehéz lesz megvalósítani a táborban, de dolgozom a feladaton:). Bármi kérdésetek , kérésetek, problémátok van, forduljatok ugyanolyan bizalommal hozzám, mint a csapatvezetőitekhez vagy bármely más szervezőhöz. Ha nem is tud mindenki segíteni, de az adott problémáért felelős emberhez tud irányítani. Ha magán jellegű a dolog, akkor pedig a csapatvezetőiteket és/vagy a főszervezőket keressétek (pl engem). Nagy segítségemre van még Ringbearer (Várszegi Éva), de majd ő is jelentkezik.
Velünk többször fogtok találkozni népi-, családi vagy rendi alkalmakon.
A nép-, család- és rendvezetőkkel már hónapok óta készülünk a táborra, készülünk rátok, hogy minél jobban érezzétek magatokat a táborban és egy nagyonjó közösség részesei lehessetek.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399847 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kik vogymuk
Akkor kezdem én, ha már én vagyok a nemzetségvez :)

Civilben Abonyi Barbara vagyok, 26 éves, kiugrott iparművész-szövöttanyag tervező. Jelenleg egy hotel recepcióját vezetem, ami leginkább olyan, mintha, egy csapat izgatott pockot próbálnék fél marékkal összefogni, de alapvetően szeretem a munkámat. :)

Nagyjából az MTT alapítása óta vagyok itt és boldogítom a jónépet, ők meg engem. Szinte minden voltam itt már, csak akasztott ember nem: elég sokmindent szerveztem, vagy éltem végig sima mezei résztvevőként. Amint a mellékelt ábrán is látszik, még élek :D

Tudni kell rólam még, hogy nagyon érdeklődő vagyok, lett légyen a dolog bármi, a lényeg, hogy érdekesen adja elő valaki. Sok minden szeretek, a teljesség igénye nélkül: mozogni (évekig táncoltam és sportoltam, a legjellemzőbbek: kung-fu, hastánc, kortárs tánc, ír tánc, kardvívás, teljesítménytúrák...), enni (imádom az olasz, görög, a montenegroi, a magyar és a japán konyhát), olvasni (előnyt élvez a fantasztikus irodalom, valamint Stephen King, de a másik jelenlegi kedvenc G. R. R. Martin), szerepjátékozni (Magus-sal kezdtem, és minden mással folytattam), kézműves dolgokat alkotni (ugyebár szövő szakos lennék, de nagyon szertek rajzolni, stb.), zenét hallgatni. Ez utóbbit eddig még nemigen csináltam tevőlegesen, inkább passzív műélvező voltam, de idén reszkethet a dalnokrend, ugyanis ott fogom kipróbálni magam.

Ennyi lenne így hirtelenséggel, de nagyon szívesen válaszolok bármely kérdésre, már amennyiben lesz még ezek után olyanotok :)

Ja, elérhetőség, ha valakinek ez a fórum valamiért nem lenne elég:
3620/9823649, valamint pillenpaty féreg gmail pont com

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399083 Írta: Esgal
Kik vogymuk téma létrehozva Esgal által
Halihó, hegyesfülűek a házban - szevasztok!

Ez a topik szolgál majd az ismerkedésre. Írjátok le magatokról, amit fontosnak éreztek - így megismerhetjük az új arcokat is, de új dolgok is kiderülhetnek a régiekről :) Legyen itt is a fő hajtóerőnk a kíváncsiság - hajrá! :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfEsgalAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.378 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére