Kívánságkút

Több
13 éve 2 hónapja #401714 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Kívánságkút
Nyilván csak akkor veszek, ha értelmes áron megkapom.... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401703 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Kívánságkút
Igen, sajnos azokról a problémákról már én is hallottam amit leírtál. De csak amiatt mert leírtam, hogy mit próbálnék ki, attól nem kell még venned szűrőt. :) Tegnap nézegettem szűrőket és elég drága mulatság így tábor előtt. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401681 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Kívánságkút
Hát, engem is érdekelne, úgyhogy lehet, hogy elnézek a Pálvölgyihez. De nem tudom, hogy a mi gépeinken milyen infraszűrő van a CMOS előtt, csak azt, hogy nem cserélhető. Az áteresztőképessége a problémás faktor. Ha lesz rá időm és eszembe is jut, megpróbálom majd, hogy a tévé-távirányítók fényét láthatóvá teszi-e, az már támpont.

Azt ugye tudod, hogy az IR nagyon időigényes, rendi óra keretében biztosan nem lesz rá időnk? Másrészt, az végképp olyan dolog, amit csak a tükörreflexesekkel tudunk próbálgatni, de valószínűleg a többség kompakt vagy bridge gépet hoz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401672 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Kívánságkút
Nem tudom mennyire megoldható, de nekem most a szívem vágya, hogy kipróbáljam az IR szűrős fotókat. :oops:
Nem biztos, hogy van neked vagy nektek, de azért gondoltam beírom hátha mégis.
Ha mégis volna azért adok egy méretet 58 mm vagy 62 mm átmérőjű obijaim vannak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401476 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Kívánságkút
Pont az a lényeg, hogy új dolgokat tanuljunk :D ;) Hidd el, az is klassz lesz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401450 Írta: Rhien
Rhien válaszolt a következő témában: Kívánságkút
SÚ, pls 3D-t! Az már megy :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399047 Írta: Sötét Úr
Kívánságkút téma létrehozva Sötét Úr által
Ide kiálthatjátok bele, hogy mivel foglalkoznátok szívesen a fényképezésen belül. Állítólag a kívánságkútba kiáltott vágyak teljesülnek... ;) Az persze előny, ha a realitásokat is figyelembe veszitek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.316 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére