Levelek egy Vándor Komédiástól (IN-es ismerkedés)

Több
13 éve 3 hónapja #400667 Írta: Cellofán
A galamb elegett STOP A hokovetos galamb nem
optimalis a tabortuzek miatt STOP Fustvisszajelzek
STOP Alig varom a fortélyokat és a röhögéses
fetrengést STOP Zárom soraimat, mert kezd kialudni a tűz.

Lacho Calad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399819 Írta: Gumipók
No, mi történt a többi galambbal? Mind eltévedt volna? Micsoda lúzer galambok ezek? :)

Vagy a gyűrű háború után ilyen nagy az éhínség, hogy minden rendtagom megette a galambját? :)

Akkor legalább füstjelezzetek ide valamit! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399519 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Levelek egy Vándor Komédiástól (IN-es ismerkedés)
A galamb eltévedt. Nem kaptam meg a levelet arról, hogy ismertessem magam.
Az eszem is elveszett. Ha megtalálom, szólok. De lehet, hogy elfelejtem. Kötök egy csomót a zsebkendőmre. És elgondolkodom, miért kötöttem rá egyet már.

Amúgy hogy vagytok? :)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399315 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Levelek egy Vándor Komédiástól (IN-es ismerkedés)
Mélyen Tisztelt Galambküldő Úr!!

Köszönöm értesítését annak fejében, hogy az új rend megalakult és felhívja figyelmünket arra, hogy érdemes lenne összeismerkedni minél előbb. Nos, igyekszem eleget tenni eme kérésének.

Ellenben a galambját ne várja. Történt egy kis baleset...... ez az új galamb, mit küldtem, szürkébb, bögyösebb és életrevalóbb, mint az a foltos, jóízű kis jószág..... legalábbis a macskák szerint.

Tisztelettel,
Fio(na), aki nem érti, miért nem maradhat ember.. :P

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399234 Írta: Gumipók
Kedves Pityu!

A galambnak miért hiányzott mind a két lába combtól lefelé? Ráadásul panír darabokat találtam a tollai között. Leszállótalpakat kellett rá szerelnünk, mert mindig felverte a port a galambdúcban leszálláskor! Úgy találtam, hogy a Pityu név mégis túl félelmetes neked, úgyhogy maradjunk a Brandírnál...és hogy miért is van az, hgoy minden Brandír és Bran nyomorék? nem is tudom..van ott egy tükör valahol? ;)

(Ezt a galambot már épségben szeretném visszakapni!!!!!!!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399211 Írta: Brandir
Kedves Mester! Kérésednek megfelelően elengedtem a galambot.

Az mért van, hogy az összes Bran vagy Brandír nyomorék?(hívhattok Pityunak, mert az nem olyan félelmetes)

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399172 Írta: Gumipók
Üdvözlet Néktek Ithilien Eljövendő Lakói!

Gondor intelligens galambjai egész Középfölde területére szanaszét repültek a kérésemre, hogy eljuttassák soraimat jövendő tanítványaimnak. A Király felkért engem, hogy csatlakozzam majd hozzátok Ithilienbe és adjam át szerény tudásomat néhány kiválasztottnak, hogy a nehéz és veszélyes munkálkodás közepette legyenek akik mosolyt varázsolnak az elgyötört arcokra, könnyeket csaljanak elő nevettetéssel vagy akár röhögésteljes földön fetrengést idézzenek elő.

Ti, bátor jelentkezők önként vállalkoztatok rá, hogy elsajátítsátok e mesterség fortélyait vagy a meglévő képességeiteket fejlesszétek, esetleg általam még nem ismert szórakoztatási technikákat mutassatok be mindnyájunk gyarapodására.

Ím, ezúton szándékozok lehetőséget biztosítani, hogy még megérkezésünk előtt megtudhassuk egymásról amit meg kell, meséljünk múltunkról, beszélgessünk jelenünkről, elmélkedjünk jövőnkről és mindenekelőtt csiszolódjunk össze mint ama szent ereklyék Szilmariljai Feanor mellényzsebében!

A galambot kérlek etesd meg, válaszolj a buta kérdéseire (mindegyik egy átkozott szószátyár bestia!) és reptesd vissza énhozzám, hogy a te megnyilatkozásod is csatolódjon a többiek mondandójához itt, a varázstekercsen, melyen mint világosság jelenik meg minden ide tartozó krónika!

Ysah Yarik
A Király Udvari Bolondja
Elesszár tanácsadóinak tagja
A Citadella lovagja
A Király testőrségének tiszteletbeli kapitánya

(A fene ebbe a sok címbe és rangba...pedig mondtam Aragornnak, hogy totál felesleges és utálom is!...ehh!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfGumipókAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.251 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére