Ezt itt cseteljük össze, mint áááállat!

Több
13 éve 2 hónapja #403106 Írta: Cellofán
Cellofán válaszolt a következő témában: Ezt itt cseteljük össze, mint áááállat!

Gumipók írta: Csinálunk valamit tábori talira? :)

Mindenképpen.

Lacho Calad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #403101 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Ezt itt cseteljük össze, mint áááállat!
én benne vagyok, de úgy számoljatok, hogy ha a táboros tali aug 25 és szeptember 7 között van, akkor nagy valószínűséggel nem tudok ott lenni :( ((

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #403097 Írta: Elbereth
Elbereth válaszolt a következő témában: Ezt itt cseteljük össze, mint áááállat!
Én nagyon szívesen benne lennék...vannak is ötleteim... ;) :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #403012 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Ezt itt cseteljük össze, mint áááállat!
Köszönöm mindenkinek, hogy nekem volt a legszupibb rendem a táborban :D

Csinálunk valamit tábori talira? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #401585 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Ezt itt cseteljük össze, mint áááállat!
Könyörgöm, ezt csináljuk meg, mint egy kvázi rövid szkeccset, este 10 óra után.. :D

:arrow: ha kell, akkor én végigülöm fapofával!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #401016 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Ezt itt cseteljük össze, mint áááállat!

Erre emlékeztek még? ezt is elő lehet adni vmikor :)

... re=related


Huh, erre mekkora ötletem lett.... :D :D

Ezenkívűl még egy ötlet: Pók, neked kéne néha olyat csinálnod, hogy odamész valakihez, megbököd, és azt mondod, hogy "I PÓK you"...... tudom, pihent vagyok:)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #401007 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Ezt itt cseteljük össze, mint áááállat!

Fio írta: Én gondolkodtam olyanon, hogy esetleg ezt előadhatnánk:

:arrow: a Mackótestvér című mesének a zenéje, az előadók a Blind Boys of Alabama és szerintem ennek olyan jó kis hangulata van.. :) Meg egy vándorkomédiás énekelni is tud, nem? :D

Ha beleegyeztek és van négy szólista, akkor a lekottázást vállalom. :) Csak az a gond, hogy vagy gitárkíséret kell hozzá, vagy valahogy meg kell oldani a karaoke alapot.


Jó ötlet :)
Minden ilyen kezdeményezést szívesen fogadok :) Szerintem mindenképp készülj vele :) biztos találunk pár vállalkozó szellemű énekhangot, ha pedig létezik karaoke alap akkor azt meg is lehet találni. :)

Erre emlékeztek még? ezt is elő lehet adni vmikor :)
... re=related

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400996 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Ezt itt cseteljük össze, mint áááállat!
Én gondolkodtam olyanon, hogy esetleg ezt előadhatnánk:

:arrow: a Mackótestvér című mesének a zenéje, az előadók a Blind Boys of Alabama és szerintem ennek olyan jó kis hangulata van.. :) Meg egy vándorkomédiás énekelni is tud, nem? :D

Ha beleegyeztek és van négy szólista, akkor a lekottázást vállalom. :) Csak az a gond, hogy vagy gitárkíséret kell hozzá, vagy valahogy meg kell oldani a karaoke alapot.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400663 Írta: Cellofán
Cellofán válaszolt a következő témában: Ezt itt cseteljük össze, mint áááállat!
hm, ezt leírtam a másik topikban. De, hogy mivel fogunk találkozni? az biztos, hogy egymással mindenképpen. :D ?

Lacho Calad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #399820 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Ezt itt cseteljük össze, mint áááállat!
No csakhogy legyen itt valami téma amiről lehet beszélgetni...
Mit gondoltok mivel fogunk foglalkozni a vándor komédiás renden belül? Mi az bennetek ami arra késztetett, hogy ide jelentkezzetek? :)
Kíváncsi vagyok :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #399173 Írta: Gumipók
Helló,

Nem is fűznék nagyobb kommentárt a topichoz.

Tudjátok miért jó a kerekeskút?
Hát oda lehet tolni ahol víz van :D :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfGumipókAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.157 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére