Beszélgetés

Több
11 éve 2 hete #410716 Írta: darthpit
darthpit válaszolt a következő témában: Beszélgetés
Szabadidő random mellékterméke:

Azt hiszed, hogy nyílik még a zuhanyrózsa
Azt hiszed, hogy hallgatunk a hazug szóra
Azt hiszed, hogy mindig mindent megbocsájtunk
Azt hiszed, hogy nem fedezzük rejtekvárunk

Gondolinba veled menni
Tudom, szép volna, kedvesem
Lámpásunk sincs, be nem jutnánk
Miért hagytuk, hogy így legyen?

Elcsaljuk a haláltól jogos diadalát. Le nem győzetünk. Tiszta szívvel ugrung két lábbal a pokolba, tudván: Mi újra felemelkedünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #410646 Írta: Banshee
Banshee válaszolt a következő témában: Beszélgetés

BLac írta:

Ringbearer írta:

Grt írta:

Ringbearer írta: Jelentem, megvettem tegnap az IKEA-ban a Gondolini lámpás version 2.0-át! :D 8-)

Csinálunk lámpás másodteremtő gondolini találkozót? :D


Naná! :D Én most elutazom egy hétre, de utána augusztus végén, szeptember elején? Lenne kedvetek?


Persze, hogy lenne! :-)


Bármikor! :twisted:

Banshee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #410642 Írta: BLac
BLac válaszolt a következő témában: Beszélgetés

Ringbearer írta:

Grt írta:

Ringbearer írta: Jelentem, megvettem tegnap az IKEA-ban a Gondolini lámpás version 2.0-át! :D 8-)

Csinálunk lámpás másodteremtő gondolini találkozót? :D


Naná! :D Én most elutazom egy hétre, de utána augusztus végén, szeptember elején? Lenne kedvetek?


Persze, hogy lenne! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hete #410636 Írta: Bari
Bari válaszolt a következő témában: Beszélgetés
Tamást többször kell felhívni ehhez, hogy a képek a kezünkbe kerüljenek. :D

I've learnt to accept silence to enjoy music.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 4 hete #410634 Írta: Banshee
Banshee válaszolt a következő témában: Beszélgetés

Grt írta: SÚ azt írta, hogy a pozőr gondolini képeket a dicső Ankalimon kapitánynál keressük. Esetleg el lehet kérni őket? Nagyon kíváncsi vagyok rájuk.


Énis- énis! :P

Banshee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410627 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Beszélgetés
SÚ azt írta, hogy a pozőr gondolini képeket a dicső Ankalimon kapitánynál keressük. Esetleg el lehet kérni őket? Nagyon kíváncsi vagyok rájuk.

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410610 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Beszélgetés

Bari írta:

fqqdk írta:

Bari írta: kár, hogy az intenzív percek és órák színes ámde emlékekké fakulnak. :(

ez nem kar. ez igy van rendjen. a Nagy Muzsika ocska techno lenne, ha mindig csak ugyanaz a 12 nap ismetlodne benne.

Igaz, de nekem most jobbat tenne. A túl szép mesék vs. realitás kérdése mindig kegyetlen. :D

En azt sajnalom, hogy baromira nem vagyok vizualis, es a vizualis memoriam is ratyi emiatt. Olyan szivesen felideznek kepeket, de szinte lehetetlen. Minel jobban atelek valamit, annal kevesbe tudok arra fokuszalni, hogy a kepet elraktarozzam. Azt hiszem, hogy ezert mas az attitudom az emlekekhez ugy altalaban.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410607 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Beszélgetés

Grt írta:

Ringbearer írta: Jelentem, megvettem tegnap az IKEA-ban a Gondolini lámpás version 2.0-át! :D 8-)

Csinálunk lámpás másodteremtő gondolini találkozót? :D


Naná! :D Én most elutazom egy hétre, de utána augusztus végén, szeptember elején? Lenne kedvetek?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410604 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Beszélgetés

Ringbearer írta: Jelentem, megvettem tegnap az IKEA-ban a Gondolini lámpás version 2.0-át! :D 8-)

Csinálunk lámpás másodteremtő gondolini találkozót? :D

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410603 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Beszélgetés
Jelentem, megvettem tegnap az IKEA-ban a Gondolini lámpás version 2.0-át! :D 8-)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410591 Írta: Bari
Bari válaszolt a következő témában: Beszélgetés

fqqdk írta:

Bari írta: kár, hogy az intenzív percek és órák színes ámde emlékekké fakulnak. :(

ez nem kar. ez igy van rendjen. a Nagy Muzsika ocska techno lenne, ha mindig csak ugyanaz a 12 nap ismetlodne benne.


Igaz, de nekem most jobbat tenne. A túl szép mesék vs. realitás kérdése mindig kegyetlen. :D

I've learnt to accept silence to enjoy music.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410589 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Beszélgetés

Bari írta: kár, hogy az intenzív percek és órák színes ámde emlékekké fakulnak. :(

ez nem kar. ez igy van rendjen. a Nagy Muzsika ocska techno lenne, ha mindig csak ugyanaz a 12 nap ismetlodne benne.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410579 Írta: Bari
Bari válaszolt a következő témában: Beszélgetés
kár, hogy az intenzív percek és órák színes ámde emlékekké fakulnak. :(

I've learnt to accept silence to enjoy music.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410578 Írta: BLac
BLac válaszolt a következő témában: Beszélgetés
Idézet egy kedves ismerősnek írt levélből:

"Hazaértem. Kipakoltam, vacsiztam. Most FB-on nézelődöm. Bejegyzéseket olvasok a tábori topikban. Néha könnyes lesz a szemem. Újra és újra elhomályosul a kép. Meg ismerősöket jelölgetek. Sok új embert ismertem meg. Örülök nagyon."

Ez röviden összefoglalja a lényeget. :-) (A tőmondatokért bocsi, vasárnap este nem voltam képes többre. :-P )

Hétfőn még pihentem, meg ezt-azt elintéztem. Ma már mentem dolgozni, így az valamennyire elterelte a figyelmem a hiányotokról. Mert igen, hiányoztok nagyon. Mind. Azóta is folyamatosan pörögnek bennem a szebbnél szebb emlékek. Örülök, hogy egy csapatba kerültünk és hogy megismerhettelek titeket! <3

Lin! Lin!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410565 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Beszélgetés
En hazahoztam a szalagot, amit az emlekek fajara kotottem fel. Azt hiszem, fel fogom erositeni a 2005-os delfines celtablamra.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410564 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Beszélgetés
Én még a feldolgozás-átállás fázisban vagyok. Nehéz hazaérni, megszokni a "normális" dolgokat újra. Az itthon töltött napjaim fele tábori zenék hallgatásával és képnézegetésekkel telt. :)
Néha csak úgy eszembe jut a csilingelő hangú Gondolin, hiányzik a fehérségünk.

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410563 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Beszélgetés
Pörgünk a fácsén, de azért itt tőletek kérdezném: hogy vagytok? :)
Banshee épp a gyerektáborban rendet vezet, ha jól tudom.

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410466 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Beszélgetés
Na mi a helyzet srácok? már csak 2 nap!! Várunk titeket nagyon csütörtökön! :)

Hosszabbítót érdemes hozni, mert kevés konnektor van a házakban!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410363 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Beszélgetés
Írországba egyszer (vagy többször) és is szeretnék elmenni, egyenlőre csak tervben van. :)
Én épp Olaszországban vagyok, úgyhogy már összepakoltam a táborra. Találtam fehér ruhát is, remélem jó lesz. :D

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410342 Írta: Banshee
Banshee válaszolt a következő témában: Beszélgetés

Ringbearer írta: Most írtam az identitás topicba, csekkoljátok! :)

Körkérdés: Utaztatok eddig valamerre a nyáron, vagy dolgoztatok?
Én nemrég jöttem haza Írországból, és a zsebemben lehet, hogy viszek nektek pár huncut leprikónt... :)


Láttam a kiírást, igyekszem szerezni jó holmikat! :D
Eddig csak terepgyakorlatokon voltam egyik hétről a másikra, nem is hiszem, hogy táborig nagyon nyaralnék, az egyetlen héten pedig, amíg a Balcsin voltam és vizsgára tanultam, két kánikula között szakadt az eső... :evil:
Bár szeretem a terepgyakokat... csak utána sokat aludnék, amire szintén nem érek rá. :P

Banshee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410331 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Beszélgetés
Most írtam az identitás topicba, csekkoljátok! :)

Körkérdés: Utaztatok eddig valamerre a nyáron, vagy dolgoztatok?
Én nemrég jöttem haza Írországból, és a zsebemben lehet, hogy viszek nektek pár huncut leprikónt... :)

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410329 Írta: Banshee
Banshee válaszolt a következő témában: Beszélgetés

darthpit írta: Azt lehet tudni, mi lesz a csapatszínünk?


Vagy esetleg bármi infót a csapatról, mert eléggé behalt az információáradat... :P

Banshee

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410327 Írta: darthpit
darthpit válaszolt a következő témában: Beszélgetés
Azt lehet tudni, mi lesz a csapatszínünk?

Elcsaljuk a haláltól jogos diadalát. Le nem győzetünk. Tiszta szívvel ugrung két lábbal a pokolba, tudván: Mi újra felemelkedünk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410228 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Beszélgetés
Az egyébként milyen felindulásból keletkezett? Sose mesélte el még nekem senki a történetét, csak azt tudom, hogy van és jó. :)
Én is várom már, még sose voltam tábori tünde. :D

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410223 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Beszélgetés
Igazabol mint a humoros Gondolin szindarab (amibol a fakanalbabjatek lett) tarsszerzoje, tok filinges, hogy a gondolini tundek koze kerultem :) nagyon varom mar a tabort, zsir lesz nagyon.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410034 Írta: Bari
Bari válaszolt a következő témában: Beszélgetés
Idén is van lehetőség tábori póló rendelésére!

Információk:
Legkésőbb július 18-án éjfélig adjátok le a rendelést a tolikientabor@gmail.com email címre. Gyorsabb válasz érdekében CCzenek rá engem is: baribara.zsidek@gmail.com .

Lehetőség szerint csatoljátok az emailhez a póló méretet(S-XXL), ha más méretet kérnél, mint a jelentkezési lapon megadott VAGY mivel minden lánynak/nőnek női pólót írtunk be, ha nem női pólót kérsz jelezd!
A később érkező rendelésekkel már csak a táborban tudunk foglalkozni és csak a tábor közepére/végére ér oda, mindezt megemelt áron.
Az alap előrendeléses ár, nem hiányzó adatokkal, július 18-án éjfélig leadva a rendelést: 2000Ft.
Az aki a táborban rendelne (első-két nap van erre lehetőség): 2500Ft

A rendelést mellett utaljátok el a póló összegét a következő számlaszámra (Magyar Tolkien Társaság): OTP-számlaszám: 11709002 -29900837-00000000, a közeléménybe a Név - tábori póló szerepeljen.
A póló ára érkezzen be a fenti számlaszámra július 23-ig.

Az utalás menete ugyanúgy zajlik, mint a tábori díj esetében:
1.) Átutalod az összeget a Magyar Tolkien Társaság bankszámlájára (OTP-számlaszám: 11709002 -29900837-00000000) feltüntetve a közleményben a polgári nevedet és hogy tábori póló.
2.) Besétálsz egy OTP bankfiókba és a pénztárban befizeted az összeget az említett számlaszámra, az említett közleménnyel.

A pólókról:
100% pamut

Női méretek: (centiméterben)
Szélesség - Hosszúság
S 44- 63
M 46.5-64
L 49-65
XL 51.5-66
XXL 54-67

Férfi méretek (centiméterben)
Szélesség - Hosszúság


S 48.5-69.5
M 53.5-72
L 56-74.5
XL 61-77
XXL 66-78.5

Tehát összegezve:
július 18-ig emailben kell leadni a rendelést - tolkientabor@gmail.com (cc: baribara.zsidek@gmail.com ), eddig lehet jelezni, ha a póló méretében, női/férfi póló változás van.
július 23-ig utalni a póló árát (2000ft előrendeléses áron) az MTT számlaszámára: Magyar Tolkien Társaság OTP-számlaszám: 11709002 -29900837-00000000

Köszi szépen!

Ha bármi kérdés lenne, akkor azokra én 24 órán belül válaszolok: baribara.zsidek@gmail.com

Bari

[attachment=0:2z9vmut8]<!-- ia0 -->polo_taborozo.jpg<!-- ia0 -->[/attachment:2z9vmut8]

I've learnt to accept silence to enjoy music.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409585 Írta: Ankalimon
Beszélgetés téma létrehozva Ankalimon által
Itt lehet kötetlenül beszélgetni.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.189 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére