Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés

Több
11 éve 1 hónapja #410267 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410262 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Tessék hangolódni, jövő héten tábor van!! :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410059 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Hát ez úgy van hogy minél előbb kész van, annál jobb keretjátékos szempontból.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410049 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Nekem a 4. lombrésze jobban tetszik, a sok levél legalább megtöri a barna egyhangúságát...
Egyébként hány napunk lenne rá kb? Mondjuk előny, hogy ezekben a mintákban nincsenek nagy egybefüggő festendő felületek, meg sok szín, így könnyebb festeni és gyorsabban is szárad majd.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410008 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
24.media.tumblr.com/tumblr_m812j ... 1_1280.jpg

Dodie, nekem ez tetszik a legjobban. Viszonylag könnyű lehet belőle sablont is csinálni. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409982 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Igen de én sablont csak egyszerűről tudok csinálni! :) Persze ha nem kell sablon akkor nem vesződök vele, viszont a zászlónak viszonylag hamar el kell majd készülnie, tehát nem lesz rá 11 napunk, ezt is számításba kell venni! A sablonált mintát meg utána akárhogy ki lehet díszíteni. És azért ezek sem annyira egyszerűek :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409981 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Nem kell feltétlenül annyira egyszerűnek lennie, ez nem egy tetkó lesz, a zászlón elférnek a részletek... A sablon meg úgyis max a körvonalak felrajzolásához kell, de sablon nélkül is meg lehet csinálni. Tényleg vállalom a koordinálását. ;)
A 4. egyébként kb ugyanaz, mint én másodikam.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409976 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Választani kellene egy egyszerűen adaptálható mintát a zászlóhoz, amit esetleg sablonnal is meg tudunk csinálni, én ezeket találtam még:

images.fineartamerica.com/images ... -bench.jpg
24.media.tumblr.com/tumblr_m812j ... 1_1280.jpg
www.tattooartists.org/Images/Ful ... _opt_1.jpg
th05.deviantart.net/fs70/PRE/i/2 ... 4dm5we.jpg

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409897 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Ah, ez nagyon baba! Egyébként igazad van, nem kell mindenkinek harcosnak lenni, sőt. A csapatok között azon kevesek közé tartozunk, akik nem militáns alakulat, hanem minden féle-fajta foglalkozásúak. Mindenki megtalálhatja a hozzá leginkább illőt! Nagy könyvtárral rendelkező tudós fő voltál, akihez tanácsért vagy történetekért fordultak a múlt iránt érdeklődők? Vagy ügyes kezű íjkészítő, akinek a keze alól olyan csodák kerültek ki, amiket szinte már bűn is fegyvernek nevezni? Esetleg az égiek adta tehetségeddel s ügyes kezeiddel olyan süteményeket gyúrtál-dagasztottál, amikből minden falat maga volt a mennyei mámor? De lehet hogy mégis harcos voltál, fürge léptű felderítő, éles szemű és biztos kezű, a harcban megbízható társ. Kovács. Kőfaragó. vagy ami csak akarsz!

Ezt meg beteszem ide mert tetszik az arcfestés!
24.media.tumblr.com/6c48af4e6d9f ... o1_500.jpg

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409876 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés

Dodie írta: Sil: Ruháról mutatsz egy képet? Engem nagyon érdekelne :D Én ma vettem köpenyhez anyagot (évek óta akarok egyet), remélem sikerül megvarrni is!

Ez egy ilyen nyáriruha-szerűség, csak tünde fazonban. Én nem vagyok valami fotogén alkat, úgyhogy így mutatom (a színe ennél jóval sötétebb, mint a képen):
holyclothing.com/index.php/dress ... dress.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409873 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Megvettem a zászló-anyagot, szerintem nagyon szép zöld, viszonylag erős anyag! Közben gondolkodtunk a mintán, és ehhez lehet hogy tényleg kellene egy sablon :/ Valaki esetleg meg tudja még csinálni tábor előtt?
Ha nem, megpróbálom én, van A3-as nyomtatóm ami viszo a műszaki rajzlapot, ha az pl. jó erre.
Sil: Ruháról mutatsz egy képet? Engem nagyon érdekelne :D Én ma vettem köpenyhez anyagot (évek óta akarok egyet), remélem sikerül megvarrni is!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409850 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Jaja, a haradi! Holnap több helyre is elmegyek majd megnézni hogy mi a kínálat, remélem találok szép zöld anyagot :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409845 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Passz, hogy mennyi kell, én se vettem még anyagot, ezt a csapvezek szokták... A szélessége az adott, és mindenképp duplán kell venni, hogy ne látsszon át a festés hátoldala. Szóval ha széltében félbehajtva is elég széles (pár centi ráhagyással) a zászlóhoz, akkor elég egy zászlónyi hosszú anyag. Meg kell ráhagyás a zászlórúd miatt is. Ja, és arra figyelj, hogy ne legyen túl ballonos az anyag (lehetőleg ne taszítsa a vizet, mert olyanra szívás festeni). ;)
Melyik is volt a tavalyelőtti, a haradi? Kicsit összefolynak a táborok mostanában... :oops:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409812 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Szerintem lesz vasaló, de ha eredetileg nem, intézünk!
Ha szívesen vállalod annak nálam jobban nem hiszem hogy örül majd valaki, persze egyedül nagy meló lenne de ha koordinálod a zászlómintát akkor én már boldog vagyok!
Holnap megyek anyagot venni, viszont sosem vettem még zászlóhoz anyagot, így nem nagyon tudom mennyi kell. Van ebben esetleg tapasztalatod Sil? Szerintem úgy kb akkora lenne mint a tavaly előtti zászlótok (a miénk is kb akkora volt). Az alakját meg majd együtt kitaláljuk :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409793 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Szerintem nem baj, ha bonyolult, azért van már annyi gyakorlatom zászlófestésben, hogy bevállaljam az átmásolását... ;) Persze sablonnal könnyebb, de ahhoz nem árt tudni előre, mekkora zászlónk lesz.

Egyébként hadd dicsekedjek kicsit: megjött a ruhám, és tök jó. :) Sötétzöld és virágos-indás-leveles hímzések vannak rajta, úgyhogy szvsz nem fog annyira elütni a "wood elf" vonaltól. Úgyis loremaster vagyok, nem harcos. :P Viszont elég gyűrődős anyagból van, ahogy elnézem, ugye lesz a táborban használható vasaló? (Mondjuk a zászlókhoz úgyis kell a festék fixálása miatt...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409770 Írta: Rodarth
Rodarth válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Úgy érzem, hogy a díszítésfelelősünket már meg is találtuk. :D

Egyébként énelőttem már a szervezés hajnalán, amikor kiderült, hogy ki kleszünk is az lebegett, hogy a fentezis "wood elf" vonalat vegyítsük az északi (értsd viking) és kelta motívumokkal.

Pólót én nem szeretnék feltétlenül, mert bár nagyon látványos én kicsit erőltetettnek érzem. Próbálok műbőrt szerezni értelmes áron, amit mindenki úgy aggathat magára, ahogy szeretne. Pont azt tartanám fontosnak, ami a haradiaknál is átjött szerintem tavalyelőtt, hogy nem úgy vagyunk egységesek, hogy mindenkin tökugyanaz van, hanem úgy vagyunk egységesek, hogy mindenki egyéniség maradhat mellette.

Remélem érthetően fogalmaztam. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409713 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Hú, ezek a csomózásos ékszerek nagyon tetszenek!! Majd jól nyomtatok ezekből a tutorialokból, bőrszalagunk elvileg lesz amiből lehet majd csinálni.
A képtől meg megindult a nyálelválasztásom, nagyon szép lenne zászlón, bár kicsit bonyolultnak tűnik. De lehet hogy sablonnal is meg lehetne oldani, ennek utána nézek!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409709 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Egyébként a barna/zöld színek és az életszerető erdei nép alapján nekem a zászlóra egy kelta életfa-motívum javaslatom lenne így első körben. Nem tudok sajnos rajzolni, de az ékszerkeresgélés közben találtam pár képet, valami ezekhez hasonlóra gondoltam:
www.cafepress.com/+circle_celtic ... ,415171242
elfmage.files.wordpress.com/2012 ... inting.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409694 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Ékszerből mutatok kétfélét, ami szerintem mehetne ehhez az erdőtündésebb vonalhoz, és tök egyszerű elkészíteni:
www.bestamericanarts.com/Tree-of ... ace-Spring
www.etsy.com/listing/127040383/c ... elet-green
Vagy lehetne valami csomózásos / kelta csomós bőrszálas megoldás is, pl:
www.everydaymomideas.com/2011/09 ... celet.html
www.etsy.com/listing/106007985/l ... live-green
www.cc-craft.co.uk/idea/11098-a- ... celet.aspx (ez nagyon anyagigényes)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409693 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Azért is linkeltem olyat is aminek a keze festett! Szerintem a henna bárhol jól mutat :) És persze egyáltalán nem kötelező!
festéknek lehet célszerű lenne mégis olyat vennünk ami lemosható. De még utána járok a lehetőségeknek (ha esetleg valaki ért az ilyesmihez, ne habozzon megosztani velünk a tapasztalatait!)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409692 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Huhh... Arcfestést én nem vállalok be, bocs. (A haradiaknál is volt, de ott se vállaltam.) Henna esetleg jöhet, de arcra azt se - tábor után rögtön meló... :(

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409690 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Mivel évszázadokon keresztül a noldák szomszédságában éltetek, nyilván beszerezhettetek tőlük ezt-azt, pl. nemesfém ékszereket is. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409689 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Jól mondja Gergő, alapvetően nem vagyunk katonai csapat, tehát a külsőnk is inkább az életmódunkat tükrözi, ami, hát ha nem is vadászó gyűjtögető, de a természettel szoros szimbiózisban élő - de nem a "lenyeltem egy legyet, örök kárhozat vár rám!!" stílusban, hiszen enni, ruházkodni kell - népre gondoljatok. Sok földszín (barnát, zöldek, lombsárgák), az ékszerek tekintetében valaki aki nálam járatosabb a loreban nyilatkozhat hogy mi lehet elfogadott, inkább csak fa, kő, csont vagy nemesfémek is? Ami a mi elképzelésünkhöz leginkább közel áll, az egy kicsit klasszikusabb, fantasysabb erdei "elf" nép, elzárt közösségekben élő de nagyon életszerető és kicsit vad társaság. Természetesen nem feltétlenül kell mindenkinek vadásznak öltözni, hiszen nincs olyan társadalom amiben mindenki a határok őrzésével vagy az élelem megszerzésével foglalkozik. Tehát aki a klasszikusabb tünde vonalat akarja képviselni (hosszú ujjú "tüncös" ruhák) az is teljesen belefér. Kicsit szabad kezünk van, mert keveset tudni a népünkről :)

Kevesen leszünk egyébként, de jelenleg is várok még két főt akinek egyelőre nincs(vagy nem tudom) a fórumos nickjét :S De kis csapatra készüljetek :) Pólónk nem lesz, helyette bőrszalagokkal tervezzük kidekorálni a ruhánkat és magunkat, valamint valamilyen testfestési lehetőséget szeretnénk (hogy ez henna lesz-e vagy más, még nem tudom) ami kicsit ezt a tribal vonalat jelképezné. Kerestem pár képet ami körülbelül jelképezi amire gondoltunk:

img97.imageshack.us/img97/8797/b ... evearg.png Arcfestés és hajdíszítés
cdn.obsidianportal.com/assets/16 ... od_Elf.jpg Arcfestés és ékszerek
th06.deviantart.net/fs39/300W/i/ ... haldir.jpg Arc
http://underworldlarp.files.wordpress.c ... 1383_n.jpg
www.pixel77.com/wp-content/uploa ... cklace.jpg

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409680 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
OK, rendben. Akkor igyekszem erre hangolódni... Már rendeltem is egy zöld tüncruhát (remélem, megjön addig, még sose volt tüncruhám :oops: ), mert nem igazán vannak földszínű ruháim. (Valahogy legtöbbször piros vagy bordó alapszínű csapatban voltam eddig...)

Csapatpólónk vagy valami más csapatcucc lesz? (Egyébként hányan leszünk a csapatban? A csoportnál csak 12 látszik, de az nagyon kevésnek tűnik...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409621 Írta: Rodarth
Rodarth válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Sziasztok!

A zászlóval kapcsolatban: Az a helyzet, hogy most kicsit visszás helyzetben vagyunk, de lesz megoldás.

Tudni kell, hogy a koncepciónk szerint nem vagyunk harcos nép, inkább a "hagyj békén minket, mi is békén hagyunk téged" elvet követnénk és nem kenyerünk a feltűnősködés sem. Ezért gondoltunk a barna és zöld színekre, mert azok elég jól rejthetőek az erdőben. Másrészről viszont abban igazad van Sil, h mire szolgál egy zászló, ha nem a feltűnésre. Úgyhogy ha a földszíneket megtartjuk, tőlem akár hupililával is festhetünk rá. Én azt javasolnám, hogy legyen az alapszín zöld, egy barna szegéllyel, aztán benne a motívum már lehet ezüst színű.

Csapatunkról pedig annyit érdemes tudni, hogy mi a többi csapattal ellentétben NEM vettünk részt a Nirnaeth Arnoediadban. Békésen éldegéltünk mithrim erdeiben ÉS barlangjaiban, amig Uldor Keletlakói fel nem dúlták Hithlumot és el nem űztek minket otthonainkból. Mi azokat a sindákat testesítjük meg, akik menekülőre fogták, hátrahagyva otthonaikat, néhányan szeretteiket is, hogy elmeneküljünk a feketszívű, ám Morgoth által megcsalatott keletlakók elől. Hogy önkéntelen száműzetésünk során új barátokra lelünk-e, vagy szétszóródunk-e mint virágszirmok a szélben, az már csak rajtunk, sőt, inkább Rajtatok múlik.

Hogy mi lesz a csapatunk felépítése, nos itt valóban nem sok információból tudunk kiindulni, így arra jutottunk, hogy családokra bomlottunk otthonunkban Mithrimben, és egy ilyen család vezetőjének a lánya irányít most bennünket, aki Dodie lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409617 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Általában úgy szoktuk, hogy az alapszínhez valami fémeset párosítunk, tehát pl zöld és ezüst, vagy zöld és arany, mert az egyrészt látványos, ha csillog messziről, meg elég kontrasztos is. (Végülis egy zászló célja, hogy messzire látsszon.) Plusz még egy-két kiegészítő szín (pl világoszöld), de az már függ attól is, mi lesz a címerünkben/jelvényünkben. A barna szegés, az nem biztos, hogy kell, az függ a címertől is, meg az ezüsthöz szvsz nem annyira megy. (Mondjuk idő nem nagyon szokott lenni zászlót szegni, már az is eredmény, ha összevarrjuk, bár most legalább nálunk van Fio...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409607 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Én zöld alapszínre gondoltam, barnával szegve és feketével és/vagy ezüsttel festve, de nem igazán értek a zászlókhoz :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409596 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Keretjátékos ráhangolódás, ötletelés
Hát, valóban nem ártana némi infó a családunkról, mert pl a Nirnaethről szóló írásban még a doriathiakat is csak futólag említik meg, a mithrimieket meg egyáltalán nem...

Egyébként első keresztkérdés: mik lesznek a csapatszíneink?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409539 Írta: Dodiee
Ez a topic arra fog szolgálni, hogy a tábor előtt kicsit rá tudjunk hangolódni a keretjátékra, valamint hogy megvitassuk a fontos, tábor előtt eldöntendő dolgokat amik érintik a csapatunk keretjátékos identitását.

Amit első körben fontos leszögeznem: Ez nem szerepjáték tábor. Senkinek nem kötelező szerepjátszania, mindenki annyira éli bele magát a dologba amennyire vérmérséklete megengedi! Nem szeretném ha bárki úgy érezné, rá van kényszerítve valami. Ugyanakkor ha valaki pont arra vágyik hogy kicsit jobban belefolyhasson, beleolvadhasson a tábori keretjátékba és a kor hangulatába, erre is lesz lehetőség.

Első és legfontosabb eldöntendő kérdés a csapatunk, családunk neve lesz! Ehhez több infót, meg azt hogy pontosabban mi is a keretjáték majd - remélem - Rodarth fogja ide bepötyögni (ha ráveszem). Addig érdemes átolvasnotok a tolkien.hu-n a keretjátékról szóló cikket valamint a csatolt dokumentumot a Nirnaethről magáról! :)
Ha pedig kérdésetek van, azt itt, privátban vagy a dodietook kukac gmail pont com címen feltehetitek!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlewRodarth
Oldalmegjelenítési idő: 0.220 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére