Ismerkedés

Több
10 éve 11 hónapja #410857 Írta: Lagassy
Lagassy válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Gyertek sokan az őszi találkozóra gyertek minnél többen :lájk: :lájk: :lájk:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #410710 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Ismerkedés

Casspe írta: (Csatlakozom)
H'ZRAH!
Köszönet nektek Rabyn, Felagund, Patiszon !!!


Nagyon szívesen, remek élmény volt veletek együtt lenni :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #410709 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Szivesen! Varunk titeket jovore is!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 3 hete #410708 Írta: Casspe
Casspe válaszolt a következő témában: Ismerkedés

Patiszon írta: Jó lenne még köztetek lenni... Nia népe! DOVAGEIDYS!!! H'ZRAH! :)


(Csatlakozom)

H'ZRAH!

Köszönet nektek Rabyn, Felagund, Patiszon !!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410539 Írta: Lagassy
Lagassy válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Nektárin ha Kóla lenne :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410530 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Egészségedre! ;) :D :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410526 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Jó lenne még köztetek lenni... Nia népe! DOVAGEIDYS!!! H'ZRAH! :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410493 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Az hagyján, de milyen fejjel! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410491 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Ismerkedés

Sú (Heru Mornie) írta: Jó utat, és térj vissza győztesen! (Azaz: sok szép élménnyel, barátságokkal, stb.)


Jelentem, sikerült, most már fejjel előre a holnapi nagytábor felé :)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410489 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Hát akkor holnap meglássuk kit sikerül megismerni. Előre szólok, hogy polgári nevek megjegyzésében hadilábon állok, és elképzelhető, hogy nem fogom rögtön megjegyezni 101 kisk... táborozó nevét. 8-)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410209 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Jó utat, és térj vissza győztesen! (Azaz: sok szép élménnyel, barátságokkal, stb.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410200 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Itt is jelezném, hogy holnap hajnalban lelépek Litvániába, a helyi tolkinyicskákkal dzsemborizni egy bő hetet, jövő vasárnap jövök, addig legyetek jók, a keretjátékos jellegű kérdéseiteket pedig tegyétek fel a megfelelő topicba (Keretjáték - identitás), aztán majd válaszolok rájuk, ha hazajöttem :)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410068 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Újabb őskövület jelentkezik, mint alapító tag. Korábban Sötét Úr néven futottam, de elegem van abból, hogy minden táborban engem emlegetnek fő ellenségként, úgyhogy ezzel a névvel, és a rövidített "SÚ" alakjával is szakítottam. Mivel másik nagy hobbim az egyiptológia, az egyiptomi teremtéstörténetek egyik központi alakjáról, a levegőistenről (aki a Nagy Istenek apja, nagyapja, stb.) a Sú nevet vettem fel. A különbség számomra rendkívül fontos, annak ellenére, hogy sokak szerint csak írásban lehet megkülönböztetni a két nevet.

Nem értek a lore-hoz, de bármikor megmagyarázom, és bármit bármikor tudok pontatlanul vagy hibásan idézni. Körülbelül öt TLV-n vettem részt, de csak szervezőként, kategóriavezetőként, az utóbbi két évadban Patiszonnal együttműködésben.

Ha jól számolom, Botival mindig egy csapatba kerültünk, kivéve tavaly. :) elég jól elvagyok angolul, autodidakta módon tanulgatok olaszul, íjászkodom (néha – az utóbbi bő egy évben nem jutott rá energiám) és hiperaktívan fotózom, szóval Léli nem lesz egyedül :) (Nota bene, Léli tőlem nyerte el, talán még a 2003-as Hungaroconon a "mamarazza" kitüntető címet.) 2011-ben fotós rendvezető voltam, 2012-ben a KÖMF-ön vezettem fényképész műhelyt. Kétszer is sikerült véglegesen leszoknom a dohányzásról, és ez igaz, még ha önellentmondásnak tűnhet is.

Június végén műtötték a bal szememet, ennek következtében vannak bizonyos dolgok, amiket nem csinálhatok, csak módjával.

Időnként túl sokat szövegelek, úgyhogy itt abba is hagyom. Ha kell, kérdezz! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409862 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Név: Thereon
Foglalkozás: vándorló varázsló
LvL: 25 8-)

Megjegyzés: szóban szeretek ismerkedni, amikor látom az illető arcát


:lájk:

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #409718 Írta: Lagassy
Lagassy válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Heló! Már sokan ismertek a nevem:Laci :) ez lessz a 2. táborom és Tünde Giotin Rt Stb stb néven ismeritek.Na ő a tesóm rajta keresztül ismertem meg az MTT-t És nem bántam meg :lájk:

A kedvenc színem a sárga szeretek honfoglalózni és gépezni :ugeek: de az MTT-t sokkal jobban szeretem :D
A kedvenc színem a sárga
Szeretek zenét hallgatni,társasozni,VEZEZNI :!: :!: :!: :lájk:
Utolsó szerkesztés: 11 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409711 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Sziasztok!

Tessék meglepődni, Estelwen vagyok. (Ami azt illeti, hallgatok még egy csomó más névre is. Ha valaki nagyon szeretne, éppenséggel szólíthat Sárának is.)
Az MTT-be két évvel ezelőtt kerültem (egy sokatok által ismert tag, Ring által :) ), azóta részt vettem egy TLV-n és sok más rendezvényen is, az idei a harmadik táborom. Tizenöt éves vagyok, egyelőre a váci piarista gimnázium tanárait kínzom. Kedvenc színem a fekete, a bordó és a sötétkék. Szeretek írni, olvasni, beszélgetni és hallgatni, rajzolni, zenét hallgatni és kreatívkodni.

(Habár a korábbi táboraimból igen sokaknak úgy maradtam meg, mint "a nagyon lelkes szőke leányzó", az idei táborban valószínűleg nem én leszek az, aki pörög - legalábbis az előkészületek során egészen biztosan nem. A jövő hét végén ugyanis külföldre utazom, és a csak tábor előtti napon jövök haza. Amennyiben lesz lehetőségem, tervezek felnézni ide, de ígérni nem merek semmit...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409700 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Juppíí!! Végre már én is látom a topicokat!! :lájk:

Ciao a tutti!

Nekem ez lesz a negyedik táborom, és valahogy a sors fintora, de amikor van olyan, akkor tuti, hogy a legkevésbé ismert néphez kerülök. Így voltam már nősziromföldi sztúr, haradi szakadár, most meg keletlakó. Kezdek beletörődni. :D

Az MTT-vel a 2009/2010-es TLV kapcsán találkoztam először, azóta minden évben versenyeztem is eddig, meg Táborba is akkor csábítottak el először. 19 múltam, és most érettségiztem. Hogy a jövőben mihez fogok kezdeni magammal, arról konkrétan jelen pillanatban fogalmam sincs.

A nicknevem helyett hívjatok inkább Botinak, erre jobban fogok hallgatni. :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #409650 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Noszóval... Léli vagyok, aki az oldalt elhelyezett névtáblácskát nem olvasná :P Az MTT egyik alapító tagja, aki akkor még (de rég is volt) fiatalkorú volt, ám már nem az ^^

Nem, a Szilmarilokat valóban nem olvastam (meglep Felagund, hogy eddig nem tudtad rólam). Egyszer belekezdtem vagy 8 éve, de akkor még feladtam. Azóta több részét is olvastam :idea: (mivel írtam belőlük színdarabokat, általában a vonatkozó részeket olyankor elolvasom). Igen, az MTT Táborok egyik gyakorlott színdarab-írója és -rendezője vagyok. De tavaly megígértem, hogy idén hagyok mást érvényesülni e téren, ha lesz rá önkéntes :)

Végzettségem gazdaságinformatikus (igen, így egybe, nem egyszerű szó :geek: ), melyet BSc diplomaként a Szegedi Tudományegyetemen szereztem. A munkám... szóval... van... majd személyesen elmondom, aki még nem tudja :) Neeem szeretem, ha elektronikusan szerepel valahol (nem vagyok paranoiás... de amikor beléptem A Hivatalba, alá kellett írnom egy csomó papírt, hogy beleegyezek, hogy titkosszolgálati módszerekkel megfigyeljenek, ha akarnak).

Szeretek például olvasni (perpill épp a Kardok vihara van soron), írni (színdarabokat meg novellákat), rendezni (szintén színdarabokat), énekelni (kórusban), fényképezni (ezt sokan nem szeretik az MTT-ben :twisted: ). Emellett aki szereti a Star Treket, hihetetlenül nagy előnnyel indul nálam barátság tekintetében az olyanokkal szemben, aki nem :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Utolsó szerkesztés: 11 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409649 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Ismerkedés
A fórumos név egy dolog, hogy a táborban hogy hívunk, egy teljesen másik ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409648 Írta: KicsiMil
KicsiMil válaszolt a következő témában: Ismerkedés
A Narya sajnos már foglalt. Most a Nileth-et próbálom. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409646 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Ismerkedés
A Narya nagyon szép név (legalábbis nekem nagyon tetszik), és szerény véleményem szerint sokkal jobb, mint a KicsiMil, ami kicsit azt sugallja, hogy nincs is önálló személyiséged... :roll:

Na, szóval egy szó mint száz, a Narya tökéletes :)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409645 Írta: KicsiMil
KicsiMil válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Sziasztok, Kiss Bogi vagyok!
A KicsiMil név fórumon csak szórakozásból lett a nevem, mivel néhányan csak úgy ismernek, mint Milendoria húga. Ha sikerül Narya lesz az MTT-s nevem. :D
13 éves vagyok és a testvéreim révén találkoztam az MTT-vel. Eddig még csak két napra látogattam a tavalyi táborba, úgyhogy ez még új lesz nekem. Részt vettem a tavalyi és a mostani TLV-n.
Kedvenc ételem a lasagna, kedvenc italom pedig a narancslé.
Szeretek táncolni, olvasni, lovagolni, társasozni, énekelni és zenét hallgatni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409601 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Sziasztok! Patiszon vagyok, az idei táborban a kiránduló csapat vezetője.
27 éves vagyok, kb. 8 éve "MTT-zek", szeretek sokat mosolyogni, vegyészmérnökként végeztem, dolgozom.
Kedvenc színeim a kék és a fehér.

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409520 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Sziasztok, aki nem ismerne még, Felagund vagyok, én leszek a csapathős, vagyis a csapat "szóvivője" a keretjátékban.

"Civilben" 29 éves kutatóbiológus vagyok, már-már lassan veterán szerepjátékos, a tolkieni lore állítólagos jó ismerője, egykori sindarinász, és a Tolkien Társaság hivatalos szeparatistája és ellenzéke egyszemélyben.

Egyébként nagyon kedves, kezelhető, kajával majdnem bármikor lekenyerezhető vagyok :)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409515 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Ismerkedés
Bár többen ismertek, láttatok már vagy hasonló, kezdem én a bemutatkozással. :)

Idén nyáron leszek 27 éves, tanítói diplomám van, csak nincsen még a kezemben. 2003-óta MTTzem, táborszervezésben 2007-óta veszek részt.
Van egy kutyám, Budapesten lakom. Lisztérzékeny vagyok, ami azt jelenti, hogy semmit se ehetek amiben, búza, árpa, rozs vagy zab van.
A kedvenc színem a bordó és a zöld. :)
A kedvenc fagyim a rizsfagyi meg a túrófagyi.
Szeretek sokat nevetni, alkotni, menni, beszélgetni, énekelni.
Rettentően örülök, hogy idén én leszek a csapatunk vezetője, kapitánya!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #409403 Írta: Rabyn
Ismerkedés téma létrehozva Rabyn által
Ez a topic szolgál arra, hogy megismerjük egymást egy kicsit a tábor előtt. :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfPatiszonFelagundAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.218 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére