Tolkien Tábor 2024

Felszerelés

Több
10 éve 8 hónapja #410450 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Felszerelés
Az uccsó napokat ezek szerint kifejezetten élvezni fogom :lájk:

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410449 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Felszerelés
Talán hasznos lehet ruházatilag, csomagméret-kalkulációs célokra, vagy csak unaloműzőnek az időjárás-előrejelzés .

Felagund: köszönöm szépen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410446 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Felszerelés
Eddigi tudomásom szerint házanként 1 db konnektor van, ami valóban igencsak létjogosulttá teszi az elosztók használatát.
A másik kérdésedet továbbítom a szervezők felé.

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 8 hónapja #410444 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Felszerelés

Rabyn írta: ... amikor készítjük Draco-t ...

Remélem, hogy nem "ki-" – több más netes felületen is Scorpius Draco néven vagyok jelen... (Mielőtt bárki megkérdezné: Sárkány évében, Skorpió jegyben. Azé'. Ja, és valóban, a skorpiónak sincs szárnya.)

Hogy ne offoljak csupán: hozzatok elosztókat, hosszabbítókat, mert az mindig gond szokott lenni. Nagyon gáz, ha sorban állnak a lemerült telefonok az egyetlen konnektorba dugott egyetlen töltőért. Bár nem tudom, hogy itt hány konnektor van szobánként, de ahogy az ilyen táborhelyek tűzvédelmét átgondolom, nem nagyon lehet több az átlag 1,2-nél.

Egy technikai kérdésem is lenne: milyen terhelhetőségű az elektromos hálózat? Bár szemre nem Szanticska I. a táborhely, azért jobb tudni az ilyeneket. Annyiból is érint, hogy a CPAP-készüléket lehetőleg tudnom kellene használni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410421 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Felszerelés
Elérhetőségem (ugyanis én rendesen gép közelben már nem leszek, csak tábor után)

06 20 205 9 666 ha bármi kérdés, óhaj-sóhaj, bármi van, akkor ezen elértek!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410347 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Felszerelés
Mivel mindjárt tábor, gondoltam írok egy kicsit arról mit hozzatok magatokkal, mire készüljetek.

Hozzatok mindenféle olyan cuccot, ami szerintetek jó az identitáshoz. Bőr, kő, fa, bronz stb. alapanyagú ékszereket, vagy alapanyagot ékszerhez.
Hozzatok magatokkal picike hajgumit!
Olyan ruhát, aminek nem gond, ha koszos, festékes, gipszes lesz, mert amikor készítjük Draco-t akkor bizony előferdülhet, hogy koszosak leszünk.
Palackot/kulacsot víznek.
Naptejet
Szúnyog és kullancs riasztót.

Bármi, amivel szerintetek a csapathelyünket dekorálni lehet majd.

Ha van sarutok hozzátok el, ha nincsen nembaj:)

Jókedvet, nevetést, és magatokat!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410025 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Felszerelés

Léli írta:

Rabyn írta: Érdemes hozni:

Mindenféle fa, gyöngy, kő, bőr és egyéb természetes anyagból készült ékszerféleséget.
Bármilyen piros-bordó-naranccsárga-barna-bronz színű cuccot.


Bordó-vörös toll fülbevaló megteszi? :) Nekem a "természetes ékszer" kategóriájában egyből a tollak jutnak az eszembe ^^


persze!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410024 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Felszerelés
TÁBORI PÓLÓ!!!!

Idén is van lehetőség tábori pólót rendelni!
Részletek alább:



Információk:
Legkésőbb július 18-án éjfélig adjátok le a rendelést a tolikientabor@gmail.com email címre. Gyorsabb válasz érdekében küldjetek másolatot a baribara.zsidek@gmail.com címre is.

Lehetőség szerint csatoljátok az emailhez a póló méretet (S-XXL), ha más méretet kértek, mint a jelentkezési lapon megadott VAGY mivel minden lánynak/nőnek női pólót írtunk be, ha nem női pólót kér jelezze!
A később érkező rendelésekkel már csak a táborban tudunk foglalkozni és csak a tábor közepére/végére ér oda, mindezt megemelt áron.
Az alap előrendeléses ár, nem hiányzó adatokkal, július 18-án éjfélig leadva a rendelést: 2000Ft.
Az aki a táborban rendelne (első-két nap van erre lehetőség): 2500Ft

A rendelést mellett utalják el a póló összegét a következő számlaszámra (Magyar Tolkien Társaság): OTP-számlaszám: 11709002 -29900837-00000000, a közeléménybe a Név - tábori póló szerepeljen.
A póló ára érkezzen be a fenti számlaszámra július 23-ig.

Az utalás menete ugyanúgy zajlik, mint a tábori díj esetében:
1.) Átutalod az összeget a Magyar Tolkien Társaság bankszámlájára (OTP-számlaszám: 11709002 -29900837-00000000) feltüntetve a közleményben a polgári nevedet és hogy tábori póló.
2.) Besétálsz egy OTP bankfiókba és a pénztárban befizeted az összeget az említett számlaszámra, az említett közleménnyel.

A pólókról:
100% pamut

Női méretek: (centiméterben)
Szélesség - Hosszúság
S 44- 63
M 46.5-64
L 49-65
XL 51.5-66
XXL 54-67

Férfi méretek (centiméterben)
Szélesség - Hosszúság


S 48.5-69.5
M 53.5-72
L 56-74.5
XL 61-77
XXL 66-78.5

Tehát összegezve:
július 18-ig emailben kell leadni a rendelést - tolkientabor@gmail.com (cc: baribara.zsidek@gmail.com ), eddig lehet jelezni, ha a póló méretében, női/férfi póló változás van.
július 23-ig utalni a póló árát (2000ft előrendeléses áron) az MTT számlaszámára: Magyar Tolkien Társaság OTP-számlaszám: 11709002 -29900837-00000000

Köszi szépen!

Ha bármi kérdésük lenne, akkor azokra én 24 órán belül válaszolok: baribara.zsidek@gmail.com

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #410017 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Felszerelés

Rabyn írta: Érdemes hozni:

Mindenféle fa, gyöngy, kő, bőr és egyéb természetes anyagból készült ékszerféleséget.
Bármilyen piros-bordó-naranccsárga-barna-bronz színű cuccot.


Bordó-vörös toll fülbevaló megteszi? :) Nekem a "természetes ékszer" kategóriájában egyből a tollak jutnak az eszembe ^^

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409590 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Felszerelés
Érdemes hozni:

Mindenféle fa, gyöngy, kő, bőr és egyéb természetes anyagból készült ékszerféleséget.
Bármilyen piros-bordó-naranccsárga-barna-bronz színű cuccot.
Ha van töröknacitok, akkor hozzatok azt is (ha nincsen nem baj, emiatt ne szaladjatok boltba!!)
Sarut-szandált

HA van otthon, szemceruza, arcfesték.

Ezek az IN-es (keretjátékos) kinézethez fognak kelleni. Ismétlem, nem kell boltba rohanni ha valami nincsen:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
10 éve 9 hónapja #409589 Írta: Rabyn
Felszerelés téma létrehozva Rabyn által
Ebbe a topicba fogjuk írni, hogy mit érdemes hoznotok a táborba.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfPatiszonFelagundAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.165 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére