Draco, draconis

Több
11 éve 1 hónapja #410529 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Draco, draconis
Eposzi, epikus. Ha nagyon értelemszerűen akarom fordítani, akkor (hatásvadász módon) látványos, átütő, hogyhívjákosanizé. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 1 hónapja #410524 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: Draco, draconis
Szerintem a végeredmény frenetikusan epic (mi ennek a szónak a magyarítása? Anyumnak mondtam, és nem tudtam megfelelő fordítást kitalálni) lett. Nagyon ügyesek voltunk! :)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410208 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Draco, draconis
Akkor legyen Benőke :D ;)

Amúgy Gandalf még bőven a lecsóban figyel, szóval válasszon magának ő másik nevet :D :D :D
Túrinból hány van a lore-ban? És Egalmothból? Hát Boromirból? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410199 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Draco, draconis
Szerintem akkor adjunk neki nevet, ha elkészült. :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410193 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Draco, draconis
Tharkůn ellenben Gandalf törp neve :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410192 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Draco, draconis
Tarkhun tetszik! Csak ne legyen belőle Tarkan, vagy pláne Sikadam meg cupp-cupp... :) Nekem a Zhavorsa túlságosan szlávosnak hangzik. Bár akár az is lehet keleti, ha kellőképpen nyugatról nézzük...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410175 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Draco, draconis
Ha már szóba került a dothraki, akkor lehetne a sárkányunk Zhavorsa. Vagy Tarkhun, ami elvileg arabul kicsi sárkány.

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410165 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Draco, draconis
Beszereztem 7 nagyméretű hungarocell dobozt a környező laborok szíves felajánlásai nyomán, ma este felvágom és elviszem őket, emberi számítás szerint ez 35-36 db kb 30×30-as lapot jelent, némi apróbb forgáccsal...

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410149 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Draco, draconis
Sáárkány! :lájk:
(Tudom, konstruktív hozzászólás részemről, de most látom csak, hogy ez lett a döntés :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410143 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Draco, draconis
:D

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410125 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Draco, draconis

Rabyn írta: Nem komplett sárkányt csinálunk ám, hanem csak a fejét neki!:))


Attól még azt is el lehet rontani. Többször is :D Meg annak is kell ám a tartás :)

Rabyn írta: A szalagoknál arra gondoltam, hogy pirosunk, többféle alapból lesz, sárgát, naracssárgát és egyéb tűz színeket pedig kérek majd a raktárból. :) Esetleg ti is hozhattok.


Oké, ha nem mindenszínű, nekem jók a tűzszínek is :) De akkor is lehetne egyéniséget belevinni, pl. mindenki ráír/rajzol/pacsmagol valamit a saját szalagjára?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410123 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Draco, draconis
Nem komplett sárkányt csinálunk ám, hanem csak a fejét neki!:))

A szalagoknál arra gondoltam, hogy pirosunk, többféle alapból lesz, sárgát, naracssárgát és egyéb tűz színeket pedig kérek majd a raktárból. :) Esetleg ti is hozhattok.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410121 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Draco, draconis
Apropo sárkány... szerintem, ha megoldható, akkro nem csak ragasztani kéne a sárkányt, hanem némi keresztrudakat beletömködni, hogy jobban egyben maradjon. Ez lehet fém vagy fa is (előbbi nagyobb tartást adhat), és oké, hogy elsődlegesen a ragasztás adja majd meg az összetartozását szegény párának, de egy tartalék dolog mindig jól jöhet a belsejében :) Tartósabb lehet a ragasztás is, ha meg van támogatva némi fémmel.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410113 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Draco, draconis
Thereon, csak Mr. Dibblert ne keverd bele, de Dunham az oké :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410112 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Draco, draconis
Ha már ide költözött a sárkány, akkor itt ragadnám emg az alkalmat arra, hogy kérjem Felagundot, hogy ha már olyan sok hungarocell-t tud szerezni, akkor kb. a tervezett igény kétszeresét kéne levinni - arra az esetre, ha elrontanánk. Vagy ha jó tudósok akarunk lenni, akkor meg tudjuk ismételni a kísérletet :)

A szalagok ötlete tetszik. De ha már minden csapattag után egyet, akkor mindenkinek másmilyen színű kéne. Szvsz.

Sú: üdv köztünk ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410084 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Draco, draconis

Sú (Heru Mornie) írta: Kotty: csak csendben mondom, hogy én is Sárkány vagyok. (Sárkány évében születtem.) :) De nem szeretnék totemállat lenni. :) Bár... a csapatért mindent! ;)


Autentikusan feltüzünk egy rúdra? (Jalapeno on a stick?
)

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410069 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Draco, draconis
Kotty: csak csendben mondom, hogy én is Sárkány vagyok. (Sárkány évében születtem.) :) De nem szeretnék totemállat lenni. :) Bár... a csapatért mindent! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410067 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Draco, draconis
Így van, itt csak ötletelünk, de mindent odalent fogunk elkészíteni. (időnk lesz rá).

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410065 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Draco, draconis
A csapatjelkép a táborban kell, hogy elkészüljön, vagyis olyan lesz, amilyen ügyesek mi leszünk ott :)

Én úgy képzeltem el, hogy egyrészt lenne maga a sárkányfej (koponya?) festve, alá pedig köthetünk vörös-narancs-sárga szalagokat, mondjuk minden csapattag után egyet :)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410060 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Draco, draconis
Izé, kéne keresni egy szobrászt ehhez.

De javaslom, hogy a totem alatt azért legyen egy egyszerű hosszú piros zászló is rögzítve (lásd King Arthur), mert az növeli az egésznek a képét.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410056 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Draco, draconis
Szerintem maga a totem legyen egy sárkányfej ("A" sárkány feje???), aztán magunkra annyi sárkánymotívumot rajzolunk, amennyit nem szégyellünk :D

Miheztartásként:

www.bjwinslow.com/albums/dragon_ ... kull_2.jpg

De ha valaki ezt kifaragja, azelőtt megemelem a kalapom :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
11 éve 2 hónapja #410054 Írta: Rabyn
Draco, draconis téma létrehozva Rabyn által
Gondoltam nyitok egy külön témát Draconisnak. :) Itt aztán mindent meg tudunk beszélni vele kapcsolatban.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfPatiszonFelagundAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.174 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére