Vélemények, kritikák

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #22896 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
és még én mosolyogok sokat...<br> :) <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #22895 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
:) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #22894 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
ja...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #22893 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Szerintem mind így vagyunk vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #22892 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
A könyv a bibliám, a film meg eddigig életem csucspontja:))) (najo ez kicsit durván hangzik:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #22891 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én látam a bemutatóját(gondolom ti is ezerszer)és biztos nagyon ász lesz.Most karácsoníykor Tolkien őrület van:Gyűrűk ura díszkiadás,külön-külön mindhárom könyv,Szilmarilok,A babó,éltrajzi köny meg minden.Én még ránylag kezdő vagyok,de óriási fantasy őrült,és ez a lényeg.One ring to rule them all,one ring to find them,one ring to fight them all....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #22890 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Dawnlover: Nem voltak benne idegesítőek a tojásból kikelő uruk-haik? És Lurtz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #22889 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
de az messze van!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #22888 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Nem baj majd Jan.10-től mi is nézhetjük!!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #22887 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Én is!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #22886 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
annyira irigyelleeeek!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #22885 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Vélemények, kritikák
Fogadd őszinte irígységemet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #22884 Írta: Anonymous
Vélemények, kritikák téma létrehozva Anonymous által
Én ma este láttam a filmet Berlinben és rohadt jó volt. A közönség több helyen megtapsolta. Szóval fantasztikus.Egyébként ahhoz képest, hogy mennyire hangoztatja a P.J. hogy teljesen tartották magukat a könyvhöz...háááát annyit mondok hogy nincs benne Bombadil Toma+Aranymag, Öregerdő,sírbuckák...helyette van egy csomó változtatás, például látjuk Szarumánt és Gandalfot csatázni, Arwen viszi át Frodót a gázlón és sodorja el a fekete lovasokat... ráadásul a filmnek nem ott van vége ahol a könyvnek, hanem már itt meghal Boromir...a végén nagyon jó harcjelenetek, a közönség tapsolt. Szerintem jól sikerült adaptáció.Sőt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.493 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére