A HOBBIT

Több
13 éve 4 hónapja #397166 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: Igazából nem látok okot arra, hogy miért ne rá osztanák a szerepet...
Szóval ebből a szempontból akár alaptalanok is lehetnének a félelmeink.


Az igaz, de akkor mért nem jelentették még be a forgatás megkezdése előtt, a többiekkel együtt? Mert, hogy Bard még nincs, az érthető.

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #397165 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Igazából nem látok okot arra, hogy miért ne rá osztanák a szerepet...
Szóval ebből a szempontból akár alaptalanok is lehetnének a félelmeink.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #397163 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Reméljük, hogy tényleg ezt jelenti, és nem félreértés: látták Weavinget a kertjében gumicsizmában (angolul: wellington) mászkálni, és asszociáltak...
Újságíróktól kitelik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #397160 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Elendur Parmandil írta: Ebben kb. arról volt szó, hogy látták Weavinget Wellingtonban, amiből azt a következtették, hogy ő bizony a Hobbit és Elrond szerepe miatt utazott Új-Zélandra.


Bár úgy lenne! :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #397159 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Grondir írta: A nem magyar linkeket, szövegeket nem lehetne legalább összefoglalni röviden magyarul? (És ez nem csak erre a topicra érvényes)

Mert ebből annyit értettem, Hugoról van szó...

Ebben kb. arról volt szó, hogy látták Weavinget Wellingtonban, amiből azt a következtették, hogy ő bizony a Hobbit és Elrond szerepe miatt utazott Új-Zélandra.

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #397153 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: Amíg a kedves fórumozókat ennyire nem érdekli egyáltalán A Hobbit, addig nem érdemes a szereplőknek külön nyitni.

Elendur Parmandil írta: Amíg alig van kedves fórumozó... :roll:


Hát, ha a linkek többsége angol - mint a legutóbbi link is -, akkor nem is. Legalábbis én aktívabb lennék, de mivel angol tudásom kimerül pár szóban, ezért... :roll:

A nem magyar linkeket, szövegeket nem lehetne legalább összefoglalni röviden magyarul? (És ez nem csak erre a topicra érvényes)

Mert ebből annyit értettem, Hugoról van szó...

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #397121 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Gandalf írta: No, ez a hír már reménykedésre ad okot:
www.nznoldor.com/2011/04/scoop-h ... ed-in.html

;)

Na végre valami pozitív. :D (Én már tényleg nem tudok ennél jobban aggódni Elrond miatt...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #397120 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #397058 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Elendur Parmandil írta: Amíg alig van kedves fórumozó... :roll:


ON

Tévedés, kedves fórumozó van, fórumozóból van kevesebb. :twisted:

OFF

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #397055 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Elendur Parmandil írta: Én úgy fogtam fel a "much of"-ot, hogy valamennyit már felvettek vele, de nem jelentős mennyiségűt...

Ja, OK, de az a pár jelenet nem befolyásolja a forgatást. Martinnal jobban kell sietniük, mégiscsak ő a főszereplő, és már csak kb 3 hetük van vele szeptemberig.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #397054 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
A videó alapján azért egy-két Zsáklakos jelenete lehetett már.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #397050 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Sil írta:

...as we had yet to film much of Fili’s storyline.

Nincs mit újraforgatni, mert még nem vettek fel vele semmit. (Bilbóval forgattak, a törpök nélkül.)


Én úgy fogtam fel a "much of"-ot, hogy valamennyit már felvettek vele, de nem jelentős mennyiségűt...

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #397049 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Elendur Parmandil írta: Akkor most újraforgatják azt az x jelenetet, amiben Kazinsky szerepelt?


:arrow:

...as we had yet to film much of Fili’s storyline.

Nincs mit újraforgatni, mert még nem vettek fel vele semmit. (Bilbóval forgattak, a törpök nélkül.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #397048 Írta: Elendur Parmandil
Elendur Parmandil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Amíg alig van kedves fórumozó... :roll:

...as we had yet to film much of Fili’s storyline. At the moment we are shooting scenes featuring Bilbo without the Dwarves, which will give us time to find a new Fili.


Akkor újraforgatják majd azt az x jelenetet, amiben Kazinsky szerepelt? Kellemes lesz.

Death must be so beautiful. To lie in the soft brown earth, with the grasses waving above one's head, and listen to silence. To have no yesterday, and no tomorrow. To forget time, to forgive life, to be at peace. ~ Oscar Wilde

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #397046 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Sil írta: (Tényleg, nem lesz neki saját topicja?)

Amíg a kedves fórumozókat ennyire nem érdekli egyáltalán A Hobbit, addig nem érdemes a szereplőknek külön nyitni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #397029 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Kedvenc leendő hobbitunk begyűjtött ma egy "legjobb mellékszereplő" jelölést a tévés BAFTÁ-ra (Dr Watson szerepéért a Sherlock-ban), úgyhogy lehet majd neki szurkolni. :) A díjátadó május 22-én lesz, addigra elvileg már otthon kéne lennie.
(Tényleg, nem lesz neki saját topicja?)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396914 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Sürgős gyógyulást kívánok neki (remélem, hogy olvassa a fórumunkat... :) ). Eléggé rájár a rúd erre a filmre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396910 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Egészségügyi probléma, azt írja. :(
Én is sajnálom, nagyon szimpatikus volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396907 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: A HOBBIT
A törpék számát nagyjából felezik, Bilbót kiírják a sztoriból, Gandalfból meg Hófehérke lesz... :/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396906 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Sil írta: Robert Kazinsky (Fili) személyes okok miatt ki kellett, hogy szálljon a Hobbitból :( :
www.theonering.net/torwp/2011/04 ... l-reasons/


Nemár, pedig tök bírtam!!! :( :cry:

Tényleg kezdek aggódni; mi lesz így ebből???

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396905 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Robert Kazinsky (Fili) személyes okok miatt ki kellett, hogy szálljon a Hobbitból :( :
www.theonering.net/torwp/2011/04 ... l-reasons/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396896 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Sötét Úr írta: (Lehet, hogy a csata a második rész???)

:DD

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396889 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Jó meglátás! Viszont akkorát nem kellene, mint amekkorát a Helm-szurdokból csináltak... :D (Lehet, hogy a csata a második rész???)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396884 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Valóban kevés filmjét láttam, majd igyekszem bepótolni! :D

Ha meg nem Hugo fogja játszani Elrondot, akkor nem vagyok olyan biztos, hogy látni akarom-e én ezt a filmet... Nehogy már elszúrják! :evil:

Az Öt Sereg Csatájából remélem legalább akkora, ha nem nagyobb filmes csatát hoznak majd ki, mint a Pelennori csatából!

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396881 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Akkor kevés filmjét láttad eddig. Oldman hihetetlenül sokszínű. Ő volt például a Leon a profi tikkelős, narkós nyomozója, vagy az Ötödik elem Zorgja. Ha azt írom, hogy ezerarcú, valószínűleg alábecsülöm :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396866 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: A HOBBIT

Sötét Úr írta: (Lusta vagyok visszaolvasni, hogy megvan-e már, és kicsoda Bard szerepére, de valahogy ma bevillant, hogy mennyire el tudnám képzelni rá Gary Oldmant. Gary Oldman is :lájk: )


Tudtommal még nincs Bard, de Sirius Black tényleg jó lenne! :D
Bár nem tudom elképzelni olyan mogorvának! :D :D

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396829 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Sir Ian Holmnak nagy-nagy :lájk: Most már tényleg Hugo Weaving kellene ahhoz Elrond szerepére, hogy elégedett legyek.

(Lusta vagyok visszaolvasni, hogy megvan-e már, és kicsoda Bard szerepére, de valahogy ma bevillant, hogy mennyire el tudnám képzelni rá Gary Oldmant. Gary Oldman is :lájk: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396819 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
:lájk:

PETER JACKSON MOST JELENTETTE BE FACEBOOK-ON, A KOMMENTELŐK KÉRDÉSÉRE VÁLASZOLVA, HOGY SIR IAN HOLM VISSZATÉR AZ ÖREG BILBÓKÉNT A HOBBITBAN!

Az első videó végén elhangzó mondat azonban Martin Freeman hangján szólat meg. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396817 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Én már aggódom, de egészen biztosan belekerül valahogy, esetleg úgy, mint Várnagy Előd a Jóban rosszban című sorozatban: új arccal, de régi névvel :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #396771 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A HOBBIT
Peter Jackson most négy napos húsvéti szünetet tart, legfrissebb Facebook-bejegyzésében a forgatókönyvírás három szakaszáról mesél.

Elárulja továbbá, hogy a Völgyzugoly-jelenetekkel fogják folytatni jövő héten a forgatást.

No, MOST már lehet aggódni:
Hol marad a bejelentés Elrondról?

:roll: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.592 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére