Arwen (Liv Tyler)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2230 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Dwin:Asmora céloztál?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2229 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Egy hülyeség. Vagy nem?<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2228 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Én nem Meleg vagyok, én Rácz vagyok!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2227 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
tudtam!!!<br> tudtam hogy Asmo meleg!!!<br> hát nem megmondtam???:)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2225 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
<p><b><h1>GIMLI EGY ISTENNŐ!:)</h1></b></p>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2226 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Óóó, kisebb lett... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2224 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Dwin ez ügyes volt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2223 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
<FONT SIZE=18> LIV EGY ISTENNŐ!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2222 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Az tényleg igaz, hogy Liv arcán van egy vágás, amit még a sminkesek sem tudtak teljesen eltüntetni???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2221 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Vic: Leírnád nekem is e-mailben, hogyan kell ezt csinálni? Még régebben találtam egy irtó jó Orlando Bloom képet, de gondoltam, senki nem fogja bepötyögni azt 3 soros valamit. Ezzel mindenki dolgát megkönnyíteném.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2220 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Már ne haragudj, Aragorn, de szerintem teljesen jól csináltad... most néztem meg. Nem lehet, hogy ott tényleg nincs ilyen kép?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2219 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nem igaz, már be is linkelte, pedig direkt nem rendes idézőjelet használtam, hanem csak 'ilyet'.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2218 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Aragorn: itt vagyok, és segítek. Tehát, ahogy írtam a mailben:<br> <br> <a href='www.arwen.hu/arwen.jpg'> aztán beírod azt, hogy Arwen aztán
Remélem, hogy ez most megjelenik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2217 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Vic:Nem megy ez nekem:-(<br> Inkább nemis erölködöm. :-( <br> Pedig mindent úgycsináltam ahogy leírtad:-(Esetleg valamit kihagytál,vagy nemtudom mi a baj:-(<br> Egyszerüen béna vagyok!:-(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2216 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Toma:Neked próbálom küldeni Arwent:-)<br> Úgylátom,neked nagyon kedves Liv!:-)<br> Remélem sikerül rendesen beraknom a címet,képet!:-)<br> <a href=http://www.elbakin.com/film/images/galeries/arwen9.jpg>arwen1

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2215 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nagyon mókás! Most olvasom megint a Király visszatért-et, és már tök elfelejtettem azt a részt, mikor vége fele megy a társaság hazafelé, és összeakadnak Szarumánnal! Hát az tök jó! Szarumán a koldus. Amúgy tök jól áll neki ez a szerep! És ahogy rugdossa szegény Grimát, az a legjobb!(a végén mondjuk meg is lesz a böjtje)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2214 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Arwen kedves szerep, Liv nagyon élethűen játszotta, mikor száguldott a lován, az is szép jelenet volt. A könyvben alig szerepel, de a 3. kötet jegyzeteiben Tolkien egy rövidke fejezetben leírja Arwen és Aragorn szerelmét. Míg a fiúknak Arwen tetszik, nekem Aragorn, mert hát én lány vagyok. De azért nem féltékenykedem , mint ahogy leírta valaki, hogy a lányok féltékenyek... Aragorn olyan volt, mint a könyvben, szilárd jelem, és mindent kibíró kósza. Csaksajnos hamar lelepleződött, hogy ő a király... Ettől függetlenül imádom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2213 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
jó, nekem is mennem kéne már:)) szia!:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2211 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Igen! Ez hiányzik! Frodóék egész útját az ő jópofaságai dobták föl! itt a filmben eléggé szótlan volt, és komoly! igaz, a könyvben is komoly, mert komolyan veszi nagyon a küldetést, de mindig olyan vicceseket mondd:)<br> ''Mondta is az öregem: ha mégegyszer kinyitod azt az ólajtó szádat, akkor belegyalagolok!''

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2212 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Ne haragudj, de most el kell mennem szundítani egyet, mert reggel meg kell hogy verjem az egyik tanáromat, és ahhoz kell az energia...<br> jóéjt!:)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2210 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Igen, igen az is nagyon jó!:DDDD<br> ''...te büdös állat''<br> Samu annyira jópofa, és ez egy kicsit nekem hiányzik a filmből.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2209 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Miért? Szerintem jópofa:)) egyik kedvenc mondatom, amikor Gollam elkezd nyekeregni a Végzet-hegyen, és Samu odakiáltja neki:<br> ''Az ég rodjon rád te büdös állat!''<br> :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2208 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
''Már megint hol sompolyog, az a vén csirkefogó!''<br> Vén csirkefogó! Hogy lehet ilyet mondani Gollamra!?:)))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2207 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Amúgy tudod mit hiányoltam még a filmből? Samu jópofa beszólásait. Jó, az látszott rajta, hogy hűséges, de azok a vicces 'az öregem...' beszólások nagyon hiányoztak! remélem azért a második részben majd lehordja néha Gollamot :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2206 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
ja! de azért az is annyira szomoru volt, hogy ott térdelt nyilvesszőkkel a tetsében, és az orkok elmentek mellette, még csak arra sem méltatták, hogy megöljék. Aztán meg az a ronda Lurtz oda állt elé, és kifeszítette az íjat... hát nem lehetett valami kellemes érzés...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2205 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Szegény Bori! Azért sajnálom,hogy a csúnya-ronda bestia úgy lenyilazta... Kár, hogy nem került villamos székbe, vagy tömlöcbe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2204 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Igen! Szerintem Bean volt a legjobb színész! Én a könyvben egyáltalán nem szerettem Boromirt, de most már rögtön az elején annyira jó volt! Mindenki elförmedve nézi a Gyűrűt, ő meg boldogan mondja, hogy ez egy ajándék! Hát ez csúcs! De szegényt nem nagyon ismerték el e szerep után sem. Szerintem ő érdemelné meg a legjonn mellékszereplő díját, és nem McKellen (ezt most nem azért mondtam, hogy McKellent bántsam, de szerintem ő nem alakított tul nagyot). <br> Én már nem tudtam odafigyelni arra, hogy ez vagy az ugy volt e a könyvben. Csak néztem, és nem érekelt semmi. Semmilyen hiba. Utána persze elgondolkoztam rola, hogy ez meg az méshogy volt, és néhány mondatot más szájába adtak, de ettől függetlenül nem érdekelt, hogy ez nem ugyanaz a Középfölde, amit én elképzeltem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2203 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Én alapvetően úgy álltam a filmhez, hogy el akartam különíteni a könyvtől (talán féltem, hogy nagy lesz a csalódás), de nem tudtam teljesen. Boromir például mindig is szimpatikus volt nekem, de igazán csak a filmmel szerettem meg! Sőt, azt hiszem ő a kedvenc szereplőm mind a három részben. Sean Bean fantasztikus volt (bár ezt elmondhatom a többiekről is ugyanúgy), pedig Boromir nem éppen a leghálásabb szerep... Talán vele van(volt) a legtöbb színészi munka. Sajnálom, hogy Bean nem kap mindig ilyen jó szerepeket, ahol bizonyíthatna. Mindig csak kis, mellékszerepeket osztanak rá, általában gonosz jellemet... Szomorú látni, hogy egy jó szinész, nem tud rendesen kibontakozni, és nagy filmekben játszani...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2202 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Na most irigykedek! És jó ideig nem nézhetem meg ujra...<br> amugy én mindig ugy néztem eddig, hogy egy teljesen uj filmet fogok nézni, és sikerült is! még meglepődni is tudtam :) De szerintem ezt a filmet nem lehet megunni, mindig tartogat valami ujat, amit észre lehet venni, és annyira pergős az egész, hogy többször kell megnézni, hogy mindent jol megnézhess magadnak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 8 hónapja #2201 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Arwen (Liv Tyler)
Nos, akkor erről még lehetne beszélni...<br> <br> Délelőtt megint megnéztem a filmet. MOst láttam 287szerre, és már azon gondolkodtam, hogy mikor fogom megunni..., de képzeld olyannyira nem unom, még - valószinűleg soha nem is fogom megunni -, hogy rázós részeknél még mindig el tudtam érzékenyülni... NEm tudom miért, de akárhányszor megnézem, mindig úgy tudom nézni, mintha először látnám...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.729 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére