Galadriel (Cate Blanchett)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2482 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hát igen pl. Lothlorien neve egyszer hangzik el a filmben. És nem csak ezzel van így...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2481 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
amit írtatok mind igaz. De ha belegondoltok az egész történeten úgy átszáguldunk filmileg, hogy jó ha bírja követni egy külsős a rázúdúló infomennyiséget. Új nevek, fajok, helyek- nincs is idejük gondolkozni. Miért? Hogyan? Ő most jó? Vagy rossz? Egyszerűen valami leragad benne az illetőről a nagy székbedöngölés közben. Ez van. És Galadrielről általában sajnos nem az marad meg, hogy jó meg a fény meg a fák... A legtöbben azt sem tudják, hogy az Lothlórien volt. Csak annyit mondanak, hogy az a szőke tündecsaj, tudod, aki Boromir (már ha megjegyezték a nevét) fejébe beszél. Néha a kancsó is eszükbe jut:-)<br> Szóval kár, hogy keveset szerepel és nincs ideje kibontakozni, megmutatni valódi énjét. Pedig az hatalmas. Bár szerintem Cate tényleg nagyon elkapta, mert azért nekem lejött belőle, hogy ő jó csak kissé túl közelinek érzi a homályt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2480 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Ja, valahogy nem lehetett látni azt a váltást, amikor a könyvben kiderül, hogy nem gonosz, csak ilyen.. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2479 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Meg aki nem olvasta a könyvet, annak lehet, hogy nem volt tiszta, hogy mi van, és ő most jó avagy rossz. Pl. két barátnőmnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2478 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Szerintem Blanchett ahogy kinéz meg ahogy játszik az nekem jó. Elég jól elkapta Galadrielt, meg nagyon látványos az a megkísértéses jelenet, csak valahogy nekem nem volt alátámasztva.. kevesebbet szerepelt, mint a könyvben! Valahogy nekem kicsit kevés volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2477 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Dwin: bocs:-)<br> Mindenkinek: szóval én nem akarom bántani Haldírt, de a filmben véleményem szerint annyira nem lett eltalálva. Hülyén hangzik de túl fiús lett:-) Meg számomra hiányzott az a tünde kevseség és bölcsesség aminek sugároznia kellett volna róla. Ez a z én vcéleményem. Különben nem beszélt olyan rosszul, csak azért voltak akik jobban nyomták:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2476 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Mielőtt bárkibármit mond,a nevem direkt ez,és nem elírás!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2475 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Mért Haldír rosszul beszél?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2474 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Jóvanna! Azérmégnemkelllerágniegyszegényvimpárfejét!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2473 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Na miért én szerinted hogy néztem meg? Többször láttam angolul mint magyrul és nagyon szépen beszélnek egyesek tündéül. Nem Haldírra gondolok:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2472 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Én megmegnéztem inglisül is, és így azért sokkal jobb. Iszonyú jók lettek az akcentusok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2471 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hétvégén megint láttam a filmet és egyre jobban szeretem Galadrielt. És ez Catenek köszönhető ugyanis a könyvben, tündesége ellenére se volt kedvenc:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2470 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Dwin!! Mennem kell Chok!!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2469 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Ok

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2468 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Neked is! de inkább gyere át a chatelős topicba! :) =

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2467 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Dwin Odiff a múltkor chat-eltünk és nem tudtam elköszönni,mivel ki <br> kellett kapcsolnom a gépet. <br> Chok!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2466 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Szia Lóthiniel!<br> Nem jössz át a Chatelős topicba dumálni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2465 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Szia Dwin Odiff milyen volt vasárnap a szerepjáték?<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2464 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
A werkfilmbe is ezt mondja, és közben nevet mint állat... csak viccelt :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2463 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
elf: azt poénnak szánta

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2462 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
He-he-he... Én is szerettem volna mindig hegyes füleket a hegyes fogaim mellé, mégsem lettem sem ork, sem mondjuk Elrond a filmben. <font size=5>De miért nem???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2461 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nekem a Galadrielt játszó színésznő egyáltalán nem szimpatikus, mivel a Hivatalos Filmkönyvben azt nyilatkozta,hogy ő csak azért akarta ezt a szerepet merthogy mindig is hegyes füleket szeretett volna. Na most azért mégis ez nem kiábrándító?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2460 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Nekem Galadriel csak akkor nem tetszett, amikor Frodó megkísértette a gyűrűvel. Olyan szürkészöldes fényben égett, és olyan ronda lett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2459 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
szerintem Galadriel csúcs volt a filmen. Bár én kissé elfogult vagyok, mert a csaj aki játszotta már egy ideje kedvenc, meghát én egy kissé tündemániás vagyok. Szóval szerintem nagyot alakított és szerintem a szépségével nincs semmi gond aki nem hiszi nézze meg ezt<a href=http://www.orlandomultimedia.cjb.net/>civilben
Bocs, de Galadrielest most hirtelen nem találtam:-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2458 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Szerintem a megkísértésnél Galadriel olyan volt,mint valami szörnyeteg-elég kiábrándító.(bár különben is sokkal szebb lehetett volna)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2457 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Szerintem elég szép volt a filmben, de a múgy egész másképp képzeltem el. Lórien is olyan ijesztő volt, sokkal szebbnek kellett volna lennie. Viszont az a rész jó volt, amikor Frodó belenézett a tükörbe. Tudjátok a barátnőm a Szauron, és ő nagyon bírta, amikor megjelent a szeme!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2456 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
vki meg tudná mondani?lentebb írtak egy oldalt,ahol képeslapokat lehet küldeni,az audio képeslapokat semmiképpen sem lehet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2455 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Szerintem Cate Blanchettnak volt a legnehezebb dolga mert Galadrielt nagyon nehéz eljátszani mert tiszta nyugodt mégis ugyanazok a vágyai mint az ellenséges oldalnak

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2454 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Hát igen, csak nem azok, amikor olyan nagy meg zöld... kiráz a hideg tőlük...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #2453 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Galadriel (Cate Blanchett)
Végre-végre, hogy megtaláltam a képeket Galadriel megkisértéséről.<br> Olyan félelmetes, de szerintem nem bánnám, ha uralkodna rajtam, mert ugyanakkor tiszta és nemes is. Gyönyörűek a képek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.669 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére