Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13107 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát eddig nem nagyon hozták, így nem hiszem... :( pedig jo lenne. De az Ash Wednesday-t remélem behozzák!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13106 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Megnéztem a képeidet, Sesy : nagyon édesek :) <br> Szerintetek behozzák majd a Bumblebee-t Magyarországra?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13105 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szia Bonbocsoki!<br> Hát ha odavagy érte, akkor jo helyen jársz :) )<br> Az én barátnőim is cseszegetnek miatta, de már nem érdekelnek:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13104 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Woodisták..Ez tetsik...Én is tökre odavagyok érte és a barátnőim folyton azzal csesztetnek hogy pedig milyen béna... Nem baj nekem qrvára (bocsika) bejön! Beállították a mellé a kókler gyerek, Daniel Radcliffe mellé...hát 100X jobb a kis Elijah...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13103 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Oh... én nem láttam a kölcsönzőbe... de majd csak megszerzem:)<br> Sarah: nézd meg a képeket amiket belinkeltem! Tök édes azokon a képeken:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13102 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!<br> <br> Ma láttam a Kötöznivaló bolondokat.<br> Jópofa film volt, és Lij is nagyon édi volt benne :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13101 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Koszi a kepeket, Sessy!<br> Nekem egz masik kepernyovedo van, majd felrakom, de most nem otthon vagyok..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13100 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ááááá! Most hívott a Vera, hogy volt vmi. újsághoz cd melléklet, és van rajta deep impactes képernyővédő, amin látszik Elijah!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13099 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
najo, tul álmos vagyok ehhez... maradok a szokásos módnál...<br> www.extra.hu/lothlorien/lotrringbearer.jpg <br> www.extra.hu/lothlorien/hobbitgroup.jpg <br> bocsi... :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13098 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
hoppá, uccso két képet elcs*sztem:)<br> <a href=http://forum.supergamez.hu/www.extra.hu/lothlorien/lotringbearer.jpg> ezt és ezt:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13097 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Bizony, bizony... :) )<br> Na, fölraktam az oldalamra pár képet, tessék megnézni:)<br> Itten vannak a linkek:<br> <a href=http://www.extra.hu/lothlorien/lotronering.jpg> ez nekem személyszerint nagyon tetszik
hehe, a képernyővédőm...
mmm...
ezt már mindenki látta szerintem :)
:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13096 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha nem lenne, akkor vér folyna! =:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13095 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Teljesen igazad van, Cicafül!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13094 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Látjuk!<br> Végeredmény: Elijah az abszolút gyoztes! Annyira helyes...!!! :o ) (Most néztem meg megint azt a képet!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13093 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Miért, aranyos volt az a hobbit-láb :D D de tényleg elég vicces:)))<br> de az arcát azért többször mutatták:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13092 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jajj, hát az...<br> Gyönyörű, tünde- hófehér, puha láb, szinte repül le a lépcsőn...<br> Erre bevágják a nagy szőrős hobbit-lábat, hát ott majd elkezdtem nevetni! :-) )<br> Daniel még kisfiú azért szóval lássuk a különbséget.. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13091 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Meg a lábát :o ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13090 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez az! Hülyeség versengeniük:) Melyikük a helyesebb - ez nyilvánvaló:))) Bocs, Daniel rajongók:)))<br> Én azért imádom a Lórienes részeket amugy, mert ott Frodó bmi édes képeket vág, és a kamera mindig közelről veszi az arcát... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13089 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Meg talán abban, hogy mindketten gyerekszínészekként kezdték. Kíváncsi vagyok ezek után hogy Daniel meg tud-e majd maradni vagy esetleg eltunik a süllyesztoben?<br> Hál Istennek Elijahval nem ez történt. Így nagyon remélem hogy még nagyon sok remek szerepben láthatjuk, és nem fog felhagyni a színész mesterséggel, ahogy azt az egyik interjújában pedzegette.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13088 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Két naggyon híres könyv főszereplői. Egyébként miben kéne versengeniük? Hogy melyikük a helyesebb? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13086 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Egyetértek.. :-) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13087 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Igen, hülyeség összehasonlítani. Mert ők aztán semmiben nem hasonlítanak... csak abban, hogy két nagyon várt film főszereplői... :) <br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13085 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mért kell Danielt és Lijt állandóan összehasonlítgatni?? Akinek Lij tetszik, annak nem hiszem hogy a 13 éves kisfiú is fog. Lehet hogy aranyos gyerek, de nem Férfi!<br> <br> Különben Lij tényleg zabálnivaló azon a képen! Ill. mindenhol! :o )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13084 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ja,és szerintem V/Sz már nem is azért eléggé kifejező neved van.. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13083 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!<br> Köszi a képeket Sessy!<br> Sajnos az én anyukám nem nagyon ér rá ezzel foglalkozni, de a nagyi azt mondta, hogy- ez aztán a sármos pasi!-hát igen.. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13082 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziaszok!<br> Szerintem Lij barátunk nagyon jól néz ki, aki nem így gondolja, az elmehet a jó büdös francba, és ne jöjjön ide erre az oldalra köpködni.Na erről ennyit..Sziasztok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13081 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én annyira nem...<br> Olyan aranyos Elijah, amikor 'kinyírja' Xy szenátort!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13080 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jaj irigyellek!! :) ))<br> <a href=http://www.im-net.hu/aktualis.php> ezen a képen (lent) nagyon aranyos:)
Imádom a Lórieni részeket!!! Ti nem?:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13079 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az én anyukám azt szokta mondani, hogy 'Szép gyerek ez az Elijah'. Olyan aranyos képeket vágott Elijah a Chain Of Foolsban!! Meg kell zabálni! Volt amit 4x néztünk meg =:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13078 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Anyukám véleménye Elijahrol:):<br> ''Ez a Frodó gyerek nagyon helyes. Szépek a szemei, és az arca is bájos''<br> Hm... anyja lánya:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.265 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére