Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13977 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ide is berakom, mert van aktulitása. Lányok, lehet kutakodni, ez egy újabb pakli decipher kártyákból, Mines of Moria a címe. Jó sok olyan hobbitos képet találtok, amelyeket még én sem láttam.<br> <a href=http://www.decipher.com/lordoftherings/cardlists/minesofmoria/index.html> rá kell majd klikkelni a képlistára, érdemes a Megyével=Shire kezdeni, de van máshol is Frodós kép

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13976 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
<a href=http://rollingstone.com/mv_news/newsarticle.asp?nid=15574> angolul tudok, ide - Elijah Wood interjú a Rolling Stone-ban

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13975 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Érdekes képek Elijah-ról!<br> <a href=http://www.ciudadfutura.com/elcriticon/elwood.html>Itt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13974 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
ohhh...mostmár télleg felcsigáztatok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13973 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
A Radio Flyert én is láttam, fel is vettem! Én Wood rajongó vagyok, de ha nem Elijah szerepel benne, akkor is tettszett volna (bár akkor nem néztem volna meg hússzor(!) A Gyűrűk Urában láttátok, hogy mikor fölment Amon Henre, hogy bandzsított? Ott olyan drága volt!!! (Megértem Szméagolt!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13972 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na én is kiváncsi leszek erre a filmre.amúgy jó?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13971 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Amúgy nekem a Jófiúban is tetszett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13970 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na ha már a Radio Flyerről van szó nekem az tetszett amikor sírt a falnak dőlve meg amikor megverte azt a gyereket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13969 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Áve néktek:van itt valaki? Olyan jó újra köztetek... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13968 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én nagyon jól tudom, kiről van itt szó, igaz Cicafül!:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13967 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Mármint a 12:53as alá!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13966 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Tatjana: nézzél két bejegyzéssel leljebb és akkor megérted.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13965 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Figyi Anna. 12:53-as üzenetedet nézd vissza. Itt Elijah Woodról van szó, nem Viggoról.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13964 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szerintem is jó feje van. Igazán karakteres arca van. Olyan emlékezetbe vésős. Ő az akire azt mondjuk, ezt már láttam valahol. Ami életrajzot olvastam róla az tükrözödik nem tipikus hollywoodi gyártmány. Ő igazán egyedi kiadás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13963 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
na, csöngetnek!!<br> mennem kell majd este jövök!!<br> csá!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13962 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Persze először be kell lépni!:))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13961 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Iea<br> <a href=http://www.elijahfan.com/>
Itt vannak jó képek.A galériában.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13960 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
jaj, remélem szerdán este mindenki a radio flyert nézte!!<br> szeritnem tökre hasonlít magára.<br> nem csoda, hogy gyerekmodell volt.<br> szép kisfiú volt!!<br> jaj, átmentem pedo-ba!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13959 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
sziasztok!<br> most a suliból írok, szóval , ha kicsöngetnek mennem kell...<br> tök jó ez a kép, Anna.<br> nekem tetszik!<br> egyébként ti is az iskolában vagytok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13958 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
képeket hol tudok nézni??????????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13957 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Viggo nemcsak színész, hanem festő, költő és fotóművész.Viggo nagyon sokoldalú...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13956 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ez a kép király!hogyhogy Viggo fotózta?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13955 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
<a href=http://www.oberongirl.com/viggo/imagepages/image4.htm>
Találjátok ki, ezt ki fotózta
(a válasz:Viggo Mortensen!)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13954 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Basszus,én lemaradtam a Radio Flyerről!!!GRRRR!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13953 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Valaki látja Olorint mondja meg neki ,hogy a chatalős topikban vagyok bezélnem kéne vele!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13952 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
''Elijah Wood az egyik legünnepeltebb színész lett Hollywoodban, de a Gyűrűk urának sztárja mégis úgy érezte, hogy valami hiányzik a teljes boldogsághoz. Elijah 14 éves volt, amikor utoljára látta szeretett édesapját, és nagyon vágyott arra, hogy újra felvegyék a kapcsolatot. Szülei ugyanis a válás után nagyon messzire költöztek egymástól, és a nagy távolság miatt fokozatosan elmaradtak a hétvégi látogatások. A húszéves fiatalember hetekig gondolkodott, mielôtt felhívta 50 éves papáját, de végül is rászánta magát a beszélgetésre. Apja hangja elcsuklott a meglepetéstôl, amikor felvette a telefont. &#132;Több mint hat éve nem láttam a fiamat, de mindig nagyon sokat gondoltam rá, és a mai napig rajongással szeretem. Nagyon meghatódtam a hívásán, és mindent meg fogok tenni, hogy ezentúl rendszeres legyen közöttünk a kapcsolat.&#148;''<br> <br> <a href=http://www.story.hu/2002-03-20/05.html> akit érdekel a kép is hozzá

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13951 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Az Ash Wednesday-ről még mindig semmi hír?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13950 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Jajj, ezek olyan édes képek (R.F.-ből!):<br> gallery.ejwsites.net/cgi-bin/gal ... oseup8.jpg <br> gallery.ejwsites.net/cgi-bin/gal ... rying1.jpg <br> Bocs de elfelejtettem hogy kell linkelni!!!<br> Bár már biztos láttátok de akkor is olyan aranyos!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13949 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én most ahogy néztem,rájöttem,hogy már valamikor nagyon régen láttam.(a R.F.-t)Láttam a North-t is,de abból csak arra emlékszem,hogy a végén felébred...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 6 hónapja #13947 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Erre a filmre még anyám is azt mondta,hogy egész helyes pofikája van... :) ))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.308 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére