Frodó (Elijah Wood)

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13797 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szió!<br> Már nincs meg, letöröltem. Lij állt középen és olyan arcot vágott. Đ teljesen kikészült tőle...tényleg undorító volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13796 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lestat: melyik kép az? Egyébként szia.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13795 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Én megnéztem a képet.Jó meg minden, de Đ küldött nekem egy olyan rondát róla, hogy ááááááá!<br> És én nem bánnám, ha rólam lenne szó... :) ))))

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13794 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Héhéhéhéé! Itt elvileg Lijről van szó, és nem Lestat 'hősködéséről' :) )) Megnéztétek egyáltalán azt a szexi képet??? :) ))) Nehogy má' a végén Elijah-rajongó legyek :D DD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13793 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát hiába válaltam magamra a botrányhős szerepét?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13792 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Cuki a pofi!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13791 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Szeressük mi ja! Kis cukipofi!<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13790 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ha én nem szeretnék vitatkozni nem is Lestat-nak hívnának. Tényleg nem vettétek észre, hogy Ł-l szoktam aláírni a dolgokat?!<br> És köszönöm, hogy nem köveztetek meg!;o)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13789 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na, ez már igaz! :) <br> De tényleg gyanús volt, hogy nem lehet vki ilyen hülye, hogy nem tudja felfogni ezeket a dolgokat!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13788 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nekem csak akkor tűnt fel, amikor egyszerre nment el Lestat és Ł... :) <br> Mindegy, szeretek vitatkozni én is. Csak kicsit idegesítő, mikor ugyanazt magyarázom már félórája :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13787 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Galadriel@13, kérlek ne írd be rendszeresen minden rovatba, hogy menjünk a csetre.
Köszi
ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13786 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Sziasztok!<br> Nincs kedve valakinek az új chatre jönni dumcsizni?! A chatelős topicból lehet elérni, legalábbis én onnét mentem fel oda, és szerintem nem rossz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13785 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Hát Lestat, Te nem vagy semmi! :) )<br> A végén már nekem is gyanús volt, hogy pl. ugyanakkor mentetek el mindketten, meg gondoltam, hogy ÉSzAH az IP-címből gondolja, hogy azonosak vagytok.<br> Én imádok vitatkozni (nem veszekedni!) különböző témákról, de a végén már kezdett tényleg idegesítő lenni! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13784 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
<a href=http://www.tolkienonline.com/gallery/gallery_item.cfm?ID=3840>Ezt láttátok már?? Naggyon szexi :D DD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13783 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Észikém, de hát olvastad a Lestat-t és Te is tudod, hogy nem véletlenül vagyok a Kópé Királyfi!;o)<br> És a vámpírok terem úgyis lezüllött engem nem zavarna, ha akármivel is feldobnád;oDDD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13782 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lestat én tudtam, hogy az L (még mindig nem találom a font-jelet) te vagy és feltűnő volt az is, hogy mennyire kapacitáltál a Legolason /jól szétcsettelve a topikot :-) /, hogy jöjjek már ide a Wood-ra. Meg hát ott van az IP cím ... Csak nem akartam rögtön az arodba mászni, reméltem, hogy észhez térsz. :-) Na így már jó. Viccnek rossz volt, de legalább tényleg észhez tértél. Ezt vártam tőled. Máskülönben bementem volna a RU-ra és Dúalon előzetes engedélyével a saját topikodban rúgtam volna virtuálisan jól szét a kis zrikódat. :-) )) Nehogy megsértődj! Ha nekem ilyenem van, hogy így viselkedek ideiglenes elmezavaromban - mert nekem is van ám ilyen - egy fórumon ugyanezt te is nyugodtan megteheted velem. <br> Bocs lányok az offért, de Lestatot már ismerem egy ideje, tudom, hogy tud ám normális hozzászólásokat is produkálni, de hitetlenkedésetekből arra következtetek, hogy ti is tudjátok. <br> Üdv mindenkinek. Imádjátok Elijah-t helyettem is, mert nekem minden kapacitásomat leköti Legolas. :-) <br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13781 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
<a href=http://www.tolkienonline.com/gallery/gallery_item.cfm?ID=5054>Nem tudom, láttátok-e már (nem volt türelmem átnézni tízezer bejegyzést :) ), de szerintem gyönyörű rajz! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13780 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na ez mindjart maskepp hangzik mint az elozo bejegyzes...<br> Felolem borzolhatod a kedelyeket, de van egy hatar, amit nem erdemes atlepni. Pl az anyazas elegge tulvan ezen a hataron...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13779 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Na jóvan ez nem jött be, de csak vicc volt és Đ meg mint Észi azt ismeri Eurynome.Egyébként az egész arra volt jó, hogy változatosabb legyen a topic, mert tényleg mindig mindenki ugyanarról beszél és már mióta semmi új... hümm szerintem sem buzi és örülök, hogy nem hittétek el. Ja és az én mail címem nik@mail.matav.hu <br> Csak a gépem olyan, hogy nem rögzíti a nevet és az e-mail címet tehet minden bejegyzésnél begépelni fárasztó!<br> Lehet, hogy kicsit durva volt, de senki ne vegye a szívére mert ez csak ROSSZ VICC! <br> Jó későn jöttetek rá, pedig még néha így is szoktam aláírni a dolgokat... ügyik vagytok, komolyan!Mert titeket azért teljesen becsapni...<br> üdv>Ł

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13778 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lestat es Ł valoszinuleg azonos. Egyidejuleg irtak a kovetkezo cimrol:<br> line-28-238.dial.matav.net<br> Ez betarcsazos vonal, nem internetcafe vagy hasonlo... Ugyhogy valoszinutlen, hogy ket kulonbozo ember hasznalna egyszerre.<br> <br> Kedves Ł:<br> 1. Kizartnak tartom, hogy meleg lennel. Ismerek melegeket, egyik se viselkedne igy soha...<br> 2. Kizart, hogy 28 eves vagy. A szinvonalad egy ovodaseval vetekszik.<br> 3. De ha meg ugy is lenne mint allitod, akkor se jelentene a Te szavad ebben a vitaban semmit. Miert pont Neked hinnenk? A beirasaid nem Teged igazolnak. Egy rakas hazugsagnak tunik az egesz.<br> Fogadj meg egy tanacsot. Ha a neten akarsz igazolni valamit, akkor legy udvarias, megerto, es viselkedj tisztelettudoan, maskepp a kutya se fog adni a velemeyedre. Plane ha olyat irsz egy nyilvanos forumba, hogy: 'a k...a anyatokat'.<br> A velemeny nyilvanitas es a net szabadsagarol pedig annyit, hogy ha csinalsz egy oldalt, ott azt hangoztatsz amit csak akarsz, de ITT csak addig teheted amig en turom. Remelem ertheto voltam.<br>

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13777 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
lestat: (tudom, hogy nagyon alul van az írásod, de hát ez egy termékeny topic.. :) ) szóval, hogy a kérdésedre válaszoljak, megvettem az im-et, mert 1 oldals cikk van benne róla. Az volt vicces, hogy mellette volt a Harry Potter, és baromira nem látszott, hogy 9 év van köztük. Amúgyí egy spontán interjú volt, hogy mit szól a hírnévhez meg ilyesfajta kérdések.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13776 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Nem állítom, hogy Lestat volt. Csak az IP-cím azonos. Hmmm ... Mert e-mailt egyikük sem ad meg itt a tolkien.hu fórumon. <br> Lestat, ha te vagy, akkor egy kicsit változtass a stíluson és hidd el akkor szívesen látunk (pontosabban látnak itt a lányok, mert én nem sokat vagyok itt, mondhatnám egyátalán nem) a véleményeddel együtt. Ha meg nem te vagy, akkor nyilvánosan elnézést kérek. Az IP cím azonban mindent elárul. :-) <br> Puszi<br> Észi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13775 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
szerintem nem Lestat volt... ez durva lenne tőle.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13774 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lestat: ez most komoly?????

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13773 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Lestat, te vagy az? Mert ha igen, akkor villám gyorsan hagyd ezt abba kedvesem, mert lemoderállak. Egy fórumra nem azért járunk, hogy cinkeljünk, a véleményünket másképp is meg lehet mondani. <br> Csókjaim<br> ÉSzAH

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13772 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Francba, másik hülye követeli a gépemet.Még visszatérek! Csak lejárt az időm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13771 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ł: azt, hogy miért szeretnéd mindenáron bebizonyítani nekünk ezt a dolgot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13770 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ł: ez igaz. Csak gondolhatnál a hallgatóságra is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13769 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Elanor:mit értesz egész alatt?<br> boreg: az én jogom eldönteni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 7 hónapja #13768 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Frodó (Elijah Wood)
Ł: de nem mindegy, hogy ezt milyen hangnemben teszed meg!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.358 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére