Haldír (Craig Parker)

Több
21 éve 8 hónapja #95704 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

elwing írta: Nincs harag,és elnézést ha valakit megsértettem.Csak szenvedéjes vitázó vagyok.


Oksi! Békejobb! L lehet felejteni!
Supersonika:Attól lehet az a "hivatalos" neve,hogy jelent vmit! :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95693 Írta: elwing
elwing válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ja,és még valami:én egy szóval sem mondtam,hogy Calas Caladhon határait védeni nem nagy és felemelő tisztség.Jó lenne,ha nem forgatnátok ki a szavaimat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #95691 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Supersonika:Ha késöbb sem említik a nevét,akkor ez van.... :roll:
elwig:én nem ítélek L senkit,mindenkinek meg van a véleménye emiatt fölösleges vkit kiutálni,csak itt már mindenkinek elege van ebből,mert a csapból is ez folyik és kicsit érzékenyen érintett minket ez a Tma... :roll: A könyv elgépelés meg sztem se nagy ügy! Oda se neki!Nincs harag?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #95683 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Tolkien enciklopédia:

Haldir (Haldir) Lórieni tünde, a három fivér egyike, akik Caras Galadonba kísérték a Gyűrű-társaság tagjait. Járt Lórienen kívül, ismerte a nyugori nyelvet (GyU I.; GyU II.)

GyUI. 491. oldal: Üdvözöllek! - mondta ismét a tünde, immár a közös nyelven, lassan...
A nevem Haldir. Testvéreim, Rúmil és Orophin nemigen értik a ti nyelveteket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95680 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
A hangfájlokat nézzétek meg! Ez a legjobb szerintem is:
ca.geocities.com/haldir_lives/greatevil.wav

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95673 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Thaur:
Állati jó oldal!!
Képek (az oldalról)
Ez nem tom mennyire jön ide:(Lotlórien)
ca.geocities.com/haldir_lives/lo ... llery.html
Craig:
ca.geocities.com/haldir_lives/cr ... llery.html
Haldír:
ca.geocities.com/haldir_lives/haldirgallery.html
Ery:Hogy? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95667 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Sziasztok!

találtamegy oldalt lehet, h ismeritek, de a rajta lévő siratóének sztem naon szép:

ca.geocities.com/haldir_lives

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95660 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ery: sztem csak így van. Máshogy senkit sem emlegetnek, csak a hobbitokat. Vagy amik rájuk ragadtak (Zöldlombfi Legolas, vagy asszem a Beleg Cúthalion is ilyen, nem? Még nem olvastam a Szil-t, javítsatok ki, ha kell)

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95658 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Most futottam át a könyvet. Nincs benne a teljes neve.
Apropó! Van egyáltalán a tündéknek teljes nevük? vagy csak Y fia X konstrukcióban?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95655 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Telumehtar írta: Rago: Én csak annyira emléxem hogy Haldír o Lórien... tehát nincs különösebb egész neve :)


Pedig biztos volt! Csak nincs a könyvben! :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95653 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Attól tartok, hogy nem, csak a testvéreié.
Rúmil és Orophin

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95652 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Rago: Én csak annyira emléxem hogy Haldír o Lórien... tehát nincs különösebb egész neve :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95651 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Új Tma!
Haldírnak a könyvben benne van az egész neve? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #95650 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Tar: Ez pont egy olyan kérdés, amely az ún. hálószoba titok kategóriába tartozik. Mi itt a fórumon azt a szabályt követjük, hogy nem feszegetjük azt a témát: ki-kivel bújik ágyba, legyen bármilyen is az izlése.

Roma locuta, causa finita

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95648 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ha már egy pasinak hosszú,befont haja van,amelyik nem zsírtömeg rögtön rásütik,hogy homokos! :roll: én ezt nem értem...
Tar! Én nem küldök Rád szitok-áradatot! nyugi!
Na,de most már télleg zárjuk le ezt a Tmát szépn,békésen!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95645 Írta: Tar-Ancalime
Tar-Ancalime válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Csak még annyit a vitához:nem az a kérdés,hogy a színész meleg-e-ez a világon senkit nem érdekel.A gáz az,hogy szegény Haldír (és mellette másik pár tünde) lett úgy ábrázolva,mint..khm.szóval nem túl férfias jelenségek.
Egyébként pedig nem kéne mindenen úgy felkapni a vizet.Ah mily szörnyü,hogy egyeseknek más a véleménye és ezt megis merik mondani.Ezt a pofátlanságot..!
na menekülök innen még mielött jön a szitok -áradat
minden jót

"A képzelet fontosabb,mint a tudás."
Albert Einstein

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95620 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ez nem oan jó:
www.craig-parker.net/index.php4? ... llery=misc
Sztem ez a ruci nem áll jól neki!:
www.craig-parker.net/index.php4? ... lery=tommy
Félmeztelen képek:
www.craig-parker.net/index.php4? ... y=shorters

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95616 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Rago: Nagyon jók... huhh--a fiatal Herculesben valami eszméletlen ez a pasi..huhh..imádom imádom imádom :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95613 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Telka:Ez szörnyű!!*blőá*
A képekért mindenkinek bocsi!!!!Nekem bejönnek :roll:
Itt vannak akkor 1ben:
Xenából:
www.craig-parker.net/index.php4? ... ry=cleades
www.craig-parker.net/index.php4? ... llery=bell
Fiatal Herk-ből:
www.craig-parker.net/index.php4? ... llery=herc
FoTR-ból:
www.craig-parker.net/index.php4? ... llery=lotr
TTT-ből:(baromi jók!!)
www.craig-parker.net/index.php4? ... allery=ttt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95608 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Telumehtar írta: Ezt csak erős idegzetüeknek:

www.games-workshop.de/lotr/ttt/miniatures/large/haldir.jpg


Jesszusom, az arca, esküszöm, mint valami ork!

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95605 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
a kép törv. védett tehát nem engedi hogy megnézzük öket :(

Ezt csak erős idegzetüeknek:

www.games-workshop.de/lotr/ttt/miniatures/large/haldir.jpg

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95600 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
igen, aszongya el a kezekkel..vagyishogy nem akarja megmutatni a képet;)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95595 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
nemjoo mindig ugyanaz az egy kép jön le

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95593 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95590 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Ja, vannak képek, ahol tökre úgy néz ki, mint a Tarkan. Jaj, nagyon helyes ez a pasi, skacok..

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95586 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95584 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Nuinladien: neked is ajánlom a honlapot. ahogy elénéztem, több szerepet is játszott talán..de nem biztos, én nem igazán néztem a sorozatot. De az Ifjú Herkulesben vagy miben is játszott.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #95582 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Rago: játszott még a Tommyknockers című filmben, ami magyarul Rémkoppantók, Stephen King írta az eredeti könyvet, és egy ritka pocsék film kerekedett belőle. Bár, már a könyv se volt egy nagy szám, főleg Kinghez képest. amúgy nem emlékszem Craigre belőle, pedig alig egy éve láttam. de nézd meg a honlapját, fenn vannak a filmjei: www.craig-parker.net/

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95581 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
a Xenában ki volt? Egy ideig néztem :roll:

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #95579 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Haldír (Craig Parker)
Hmm, életrajz kitalálás tetszik :) ))
Írjunk 1 fan fiction-t Haldírról, jó 5let

A másik tma lezárva !!!!!!!!!!!!!!!!

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.107 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére