KÉPEK

Több
20 éve 6 hónapja #180351 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: KÉPEK

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 5 hónapja #180349 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: KÉPEK

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #180044 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

.Elessar király. írta: És ezt tudom a saját gépemen is alkalmazni, vagy csak a saját weblapomon tudom?

A gépeden? :?: Úgy érted, olyan ikonok kellenek, amit a desktopon az egyes programokhoz hozzárendelhetsz? Ha van hozzá megfelelő programod (pl Desktop Architect), akkor azokat az ikonokat is gyerekjáték lecserélni, de ezek 100x100-asak, szvsz ilyen célra kissé nagyok...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #180039 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta:

.Elessar király. írta: Filmes ikonok kellenének. A szereplőkről. De nem mozgóképet.

Nézz szét itt, találhatsz rengeteget... Az egyes hozzászólásokban található linkeket követve meg még több ikonhoz juthatsz...
www.livejournal.com/community/lotricons/

Pl ezek nagyon tetszenek nekem:
img1.photobucket.com/albums/0903/shinken/lotr/

És ezt tudom a saját gépemen is alkalmazni, vagy csak a saját weblapomon tudom?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #180031 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

.Elessar király. írta: Filmes ikonok kellenének. A szereplőkről. De nem mozgóképet.

Nézz szét itt, találhatsz rengeteget... Az egyes hozzászólásokban található linkeket követve meg még több ikonhoz juthatsz...
www.livejournal.com/community/lotricons/

Pl ezek nagyon tetszenek nekem:
img1.photobucket.com/albums/0903/shinken/lotr/

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179997 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: KÉPEK

Erda niire (Area) írta:
Boromir tartja Faramirt
Faramir és Boromir "kardozik"

Hát ezekre a képekre már nincsenek is szavak olyan aranyosak :oops: :D

[size=9:1ziu9ijc]200.![/size]

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179952 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta:

E. Eia Ayna írta:

.Elessar király. a BESZÉLGETŐSben írta: Nem tudtok olyan címeket, ahol Lotr-os ikonokat tudok letölteni?
(a waroftherings-et már megnéztem)

Milyen ikonokat? Filmes animált avatárokat, mint itt kicsit lejjebb, vagy ilyen hobbitos emotikonokat, mint amilyenek itt a tolkien.hu-n is vannak az emotikonok között?

Filmes ikonok kellenének. A szereplőkről. De nem mozgóképet.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179916 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

E. Eia Ayna írta:

.Elessar király. a BESZÉLGETŐSben írta: Nem tudtok olyan címeket, ahol Lotr-os ikonokat tudok letölteni?
(a waroftherings-et már megnéztem)

Milyen ikonokat? Filmes animált avatárokat, mint itt kicsit lejjebb, vagy ilyen hobbitos emotikonokat, mint amilyenek itt a tolkien.hu-n is vannak az emotikonok között?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179911 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: KÉPEK

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179902 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: KÉPEK

.Elessar király. a BESZÉLGETŐSben írta: Nem tudtok olyan címeket, ahol Lotr-os ikonokat tudok letölteni?
(a waroftherings-et már megnéztem)


Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179871 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: KÉPEK
Rago: nagyon szépek a képek! :)
Sil: az animációk marha jók ;) kár, h nincs Haldíros...

egy szép elf
kis ari állatkák
sárkányok
egy Legsi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179827 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: KÉPEK
húúú... tök jóóók az animált avatarok!!!! Az a baj, ilyet nem lehet lekérni ide avatarnak... :roll:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179805 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sil: nagyon fantasztikusak ezek az avatarok :wink:
Rago: nagyon jók a képek :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179748 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #179725 Írta: Ragoran

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #179720 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
Képek cépek!!
Luine:különösen az első adagban lévő Galadriel meg a Faramir tetszett..azok naon ott vannak...


Faramir rajz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179693 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: KÉPEK
modern ruhás szereplők.... :itscool:
Legolas és Wil Turner..... :lol: :lol: :lol: el lett találva!! Csak tudnám az a maici mit keres ot... :?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179686 Írta: Luine Baenre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179677 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: KÉPEK

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179666 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: KÉPEK
Rago, Luine: bámulatosan jók a képek :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 6 hónapja #179631 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: KÉPEK
Áááá, azok a modern rucis képek nagggyon jóók :D 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #179611 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK

Elros írta:

Ragoran írta: ezt igazából nem tom hova tenni...


Ez a Megye felszabadítása. Nem kevés agymunkába került mire rájöttem :D :D


Én is erre gondoltam először,de ezek az emberek nem tűnnek se orkoknak se gonoszaknak...mondjuk kizárásos alapon nem lehet más... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 6 hónapja #179608 Írta: Elros
Elros válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ragoran írta: ezt igazából nem tom hova tenni...


Ez a Megye felszabadítása. Nem kevés agymunkába került mire rájöttem :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
Több
20 éve 6 hónapja #179601 Írta: Haebrethilien
Haebrethilien válaszolt a következő témában: KÉPEK
az ent(vszleg szilszakáll) tök jó!

"Elveszett, örökre - mondta -, s most minden sötét és üres."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.013 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére