KÉPEK

Több
20 éve 7 hónapja #167164 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sziasztok!

Ez is nagyon szép én is köszönöm! :D
(De jó Szméagol még mindig a gazdában gyönyörködik :oops: .)

De a Samus mosolyról semmi hír? :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167033 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta:

Enna írta: Természetesen a samusat.... :oops:

img5.photobucket.com/albums/v22/ ... tKcap4.jpg
img5.photobucket.com/albums/v22/ ... tKcap5.jpg
img5.photobucket.com/albums/v22/ ... tKcap6.jpg

És ugyanez animáció formájában:
home.comcast.net/~sadbutamused/kiss.gif

Köszönööööm!!!!!!!! Szeretlek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167030 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Enna írta: Természetesen a samusat.... :oops:

img5.photobucket.com/albums/v22/ ... tKcap4.jpg
img5.photobucket.com/albums/v22/ ... tKcap5.jpg
img5.photobucket.com/albums/v22/ ... tKcap6.jpg

És ugyanez animáció formájában:
home.comcast.net/~sadbutamused/kiss.gif

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167018 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ragoran írta: Aiya Area!
Hantale len!


Enna írta:

Sil írta: Frodós képeket a Film / Frodó topicban érdemes keresni... :wink:
A Frodó homlokon csókolja Samukát pl tuti be volt rakva oda, mivel én raktam be...
A visszamosolyog a hajóról pedig itt van néhány hozzászólással lejjebb... :wink:

Nem taláááálom!!!!!! :bawling: Kérlek, kérlek, kééérlek, tedd be ide! :oops:
hüpp.... hüppp..... :mrfrodo: Where are you????


Melyiket nem találod?
a frodó visszafordul-t v a Samusat?utóbbit próbálom előkeríteni...

Természetesen a samusat.... :oops:

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166954 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
Jóvanna,akkor kardozik!
Nem az a lényeg a képen!;o)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166951 Írta: Teron
Teron válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sil & Ragoran: Szerintem is kardozik Aragorn, jól megfigyelhető a kard markolata a kezem ellett. A nyílvesszőnek (amit elvileg abban a kezében tart) nincs markolata, se nem fémből van vércsatornával.

Teron

"Creating a paradise in a cursed world... It's meaningless."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166877 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sil:mi lenne velem nélküled? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #166873 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Rago: Hogy lehet az Andúrillal nyilazni? :wink: :lol: [size=9:ff07ptnu](Egyébként javítottam a linkjeidet, mert a kis képeket linkelted be...)[/size]
Ja, a könyv pedig az, amit Arwen elejt, és a Holtak Ösvényéről van benne szó... :wink:

Cerebrum írta:

Ragoran írta: Erre sztem akármelyik nagyobb felbontású kép alkalmas, nem?

Igen, de azok ritka leletnek számítanak...

Igen, a nagyfelbontású képek meglehetősen ritkák, azért tettem be őket. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166835 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ragoran írta:

Cerebrum írta: Tud esetleg valaki olyan Windows-os háttérképekről (természetesen a GYU filmekből), melyeken nincs semmi felirat és nem csak az egyik szereplő látható rajta? Pl. mint ami nekem most van fenn háttérképnek: kep.tar.hu/cerebrum/images/pic4267596.jpg


Erre sztem akármelyik nagyobb felbontású kép alkalmas, nem?


Igen, de azok ritka leletnek számítanak... (már amilyenek jól is néznek ki háttérképnek). Hála Silnek, azonban most már szert tettem néhányra...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166834 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
Aiya Area!
Hantale len!


Enna írta:

Sil írta: Frodós képeket a Film / Frodó topicban érdemes keresni... :wink:
A Frodó homlokon csókolja Samukát pl tuti be volt rakva oda, mivel én raktam be...
A visszamosolyog a hajóról pedig itt van néhány hozzászólással lejjebb... :wink:

Nem taláááálom!!!!!! :bawling: Kérlek, kérlek, kééérlek, tedd be ide! :oops:
hüpp.... hüppp..... :mrfrodo: Where are you????


Melyiket nem találod?
a frodó visszafordul-t v a Samusat?utóbbit próbálom előkeríteni...

Cerebrum írta: Tud esetleg valaki olyan Windows-os háttérképekről (természetesen a GYU filmekből), melyeken nincs semmi felirat és nem csak az egyik szereplő látható rajta? Pl. mint ami nekem most van fenn háttérképnek: kep.tar.hu/cerebrum/images/pic4267596.jpg


Erre sztem akármelyik nagyobb felbontású kép alkalmas,nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166832 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sil: ezek nagyon jó képek! Még én is hasznukat veszem... 8)
Rabyn: sajna még nem találtuk meg.... :(
Rago: sziv.... :wink:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166831 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK

tomasio írta: Üdv,
Középfölde térkép posztert szeretnék beszerezni. Tudtok segíteni?

Tomasio


Ha netes kell,ez jó?Körbe lehet vágni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166827 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
Aiya Area!
Hantale len!


Enna írta:

Sil írta: Frodós képeket a Film / Frodó topicban érdemes keresni... :wink:
A Frodó homlokon csókolja Samukát pl tuti be volt rakva oda, mivel én raktam be...
A visszamosolyog a hajóról pedig itt van néhány hozzászólással lejjebb... :wink:

Nem taláááálom!!!!!! :bawling: Kérlek, kérlek, kééérlek, tedd be ide! :oops:
hüpp.... hüppp..... :mrfrodo: Where are you????


Melyiket nem találod?
a frodó visszafordul-t v a Samusat?utóbbit próbálom előkeríteni...

Cerebrum írta: Tud esetleg valaki olyan Windows-os háttérképekről (természetesen a GYU filmekből), melyeken nincs semmi felirat és nem csak az egyik szereplő látható rajta? Pl. mint ami nekem most van fenn háttérképnek: kep.tar.hu/cerebrum/images/pic4267596.jpg


Erre sztem akármelyik nagyobb felbontású kép alkalmas,nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166821 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta: Tomasio:
Ilyet árulnak pl a Tesco-ban:
katt ide


A többi féle plakát is van a Duna Plázában vmi zenés/poszteres boltban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166819 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: KÉPEK
Öhm tudom régi cucc de végülis megkerült az Avatarom eredetije?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166751 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: KÉPEK

tomasio írta: Üdv,
Középfölde térkép posztert szeretnék beszerezni. Tudtok segíteni?

Tomasio


Elektronikusan kell vagy papíron?


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166738 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK

Sil írta: Frodós képeket a Film / Frodó topicban érdemes keresni... :wink:
A Frodó homlokon csókolja Samukát pl tuti be volt rakva oda, mivel én raktam be...
A visszamosolyog a hajóról pedig itt van néhány hozzászólással lejjebb... :wink:

Nem taláááálom!!!!!! :bawling: Kérlek, kérlek, kééérlek, tedd be ide! :oops:
hüpp.... hüppp..... :mrfrodo: Where are you????

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166608 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: KÉPEK

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166543 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166517 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: KÉPEK
Tud esetleg valaki olyan Windows-os háttérképekről (természetesen a GYU filmekből), melyeken nincs semmi felirat és nem csak az egyik szereplő látható rajta? Pl. mint ami nekem most van fenn háttérképnek: kep.tar.hu/cerebrum/images/pic4267596.jpg

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166326 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK

Enna írta: Én, én, éééén is Frodós képeket keresek! Elsősorban azt, amikor Frodó homlokon csókolja Samukát, aztán azt, amikor visszamosolyog a hajóról éééés....... még bármit. :oops: Olyan édes, amikor mosolyog a picike...... :D

Frodós képeket a Film / Frodó topicban érdemes keresni... :wink:
A Frodó homlokon csókolja Samukát pl tuti be volt rakva oda, mivel én raktam be...
A visszamosolyog a hajóról pedig itt van néhány hozzászólással lejjebb... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166321 Írta: Enna Silme
Enna Silme válaszolt a következő témában: KÉPEK
Én, én, éééén is Frodós képeket keresek! Elsősorban azt, amikor Frodó homlokon csókolja Samukát, aztán azt, amikor visszamosolyog a hajóról éééés....... még bármit. :oops: Olyan édes, amikor mosolyog a picike...... :D

"De hajókról ha zengek is, lesz-e hajó nekem, hogy visszavigyen, átvigyen ily széles tengeren?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166277 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: KÉPEK

Szméagol írta: Sziasztok!

Most lehet, hogy nagyon butát kérdezek, de hogy lehet behozni (nem csak ezt úgy általában) a waroftheringes képeket? :oops: Mert nekem úgy általáában mindig csak egy nagy szöveges oldalt hoz be. Segítene valaki?

Le kell menteni gépre (jobb egérgomb/cél mentése más néven...).

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166249 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sziasztok!

Most lehet, hogy nagyon butát kérdezek, de hogy lehet behozni (nem csak ezt úgy általában) a waroftheringes képeket? :oops: Mert nekem úgy általáában mindig csak egy nagy szöveges oldalt hoz be. Segítene valaki?

angelina: Örök hála és nagy ölelés már egy hete ezt a képet keresem köszönöm! Már csak a Samus kell és valami háttérképet kell eszkábálnom belőle. (Nem érdekel a minősége. :P )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166213 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: KÉPEK

Szméagol írta: Sziasztok!

Már a filmes topicban is kértem, de ott nem igazán reagáltak rá nagy bánatomra, :bawling: én meg hiába keresek két képet szóval itt is megkérdezném.
Nincs meg valakinek a RotK-ból az a kép Frodóról, mikor fölszáll a hajóra és visszamosolyog a többiekre és Samuról az, amikor rámosolyog Frodóra az Ispotályban?
Nem muszáj direkt keresni, de ha belébotlik valaki küldjétek el ( verkat@axelero.hu ) vagy tegyétek be. Örülnék neki!
Köszi!


halii :D

www.livejournal.com/users/ohiami ... tml#cutid1

ezt találtam; valami annyira hihetetlenül édes :D !!

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166207 Írta: thinice
thinice válaszolt a következő témában: KÉPEK

tomasio írta: Kö-szil,
ez se rossz, de én kimondottan csak térképet keresek. Pl a Tolkien-napon képeslapként lehetett kapni.


Szokott lenni olyan helyeken, ahol GYU poszterek vannak. Deák téri MCD-ben is láttam (jó pár hete, hozzáteszem)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166195 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ezekről én sem tudok képet... :cry: De a Frodós mosolyról van egy háttérkép:
www.warofthering.net/photoforum/ ... shores.jpg

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #166190 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: KÉPEK
Sziasztok!

Már a filmes topicban is kértem, de ott nem igazán reagáltak rá nagy bánatomra, :bawling: én meg hiába keresek két képet szóval itt is megkérdezném.
Nincs meg valakinek a RotK-ból az a kép Frodóról, mikor fölszáll a hajóra és visszamosolyog a többiekre és Samuról az, amikor rámosolyog Frodóra az Ispotályban?
Nem muszáj direkt keresni, de ha belébotlik valaki küldjétek el ( verkat@axelero.hu ) vagy tegyétek be. Örülnék neki!
Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165858 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ragoran írta: erre van vmi értelmes írva?
és ide?


az elsőre durván annyi van írva, hogy "Réges-régen Középföldén volt egy Gyűrűháború... a XX. szd-ban írtak egy könyvet, amit a XXI. szd-ban megfilmesítettek.... a New Line Cinema beutatja J.R.R. Tolkien: A Gyűrűk Ura.... " ez nem pontos fordítás, de ez a lényeg...

A másikon a gyűrűvers van: Három gyűrű ragyogjon tünde királyok kezén...

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.984 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére