KÉPEK

Több
21 éve 9 hónapja #87719 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
Lara:nem semmi!
equus5:dehogyis! Csak félre értetted! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87695 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: KÉPEK

Area írta: Karácsonyra két nagyon vastag könyvet kaptam a GYűrűk Uráról, és tele vannak képekkel, és pár napi szkennelés után, it fog kikötni az egéssz. :P :D


Tudom, hogy ez itt offnak számít, de erre most felkaptam a fejem! :) Milyen könyveket pontosan, ha szabad kérdeznem? ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87678 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: KÉPEK
Area:ajánlom is! :D Ja és iiiiimááádlaaak! :D
De jó, de jó képek, képek :dance: :dance:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87677 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: KÉPEK
Karácsonyra két nagyon vastag könyvet kaptam a GYűrűk Uráról, és tele vannak képekkel, és pár napi szkennelés után, it fog kikötni az egéssz. :P :D

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87669 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: KÉPEK
Lara:és azokat a logokat le is lehet tölteni onnan?????vagy valaki tud ilyen Gy.U.-s logokat?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87606 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: KÉPEK
Lara: :itscool: :cheers: :hello:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87605 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: KÉPEK
Találtam egy pár említésre méltó képet,íme:
logók: logos.ya.com/SLogo/$M=special$SP=21
ez az a bizonyos ramaty kép Théodenről: www.elfenomeno.com/peliculas/ima ... crepid.jpg Rohan: www.elfenomeno.com/peliculas/ima ... ampada.jpg
Aragorn:
www.elfenomeno.com/peliculas/ima ... ragorn.jpg
Peter Jackson: www.elfenomeno.com/peliculas/ima ... ackson.jpg
Szarumán fehér keze: www.elfenomeno.com/peliculas/ima ... _lg_05.jpg
Fegyverek: www.elfenomeno.com/peliculas/ima ... _lg_13.jpg
www.elfenomeno.com/peliculas/ima ... _lg_08.jpg
www.elfenomeno.com/peliculas/ima ... _lg_11.jpg
www.elfenomeno.com/peliculas/ima ... _lg_07.jpg
Vasudvard: www.elfenomeno.com/peliculas/ima ... ewtt27.jpg Micsoda szögben van ez a kép!! 8O
Gandalf: www.elfenomeno.com/peliculas/ima ... shadow.jpg
www.elfenomeno.com/peliculas/ima ... 10-360.jpg

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87554 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: KÉPEK
Huh, de régen voltam itt. Nagyon jók vagytok még mindíg!!!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87109 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ragoran írta: equus5:Hát, ha van hova rakni a lovat! :wink:

Jaa... :lol: Ok, nem vagyok hüle, csak idióta :D :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #87043 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ithil:a bor szine nem laccik a kepen!!!!mert a suru szor eltakarja :wink: !
egyebkent az a lo,aminek a bore hofeher;az mar albino...piros szemekkel :evil2:
szoval vagy rozsaszin,vagy szurke :)
de asszem ez senkit sem erdekel,ugyhogy abbahagyom :oops:

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86971 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK
equus5:Hát, ha van hova rakni a lovat! :wink:
Idril:csak a jó oldalon álló hősök! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86927 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: KÉPEK
Angelina: Azon a képen annak a lónak sztem a bőre is fehér volt. Mondjuk P. Jackson biztos úgy gondolta, hogy a nézők fehér pacira számítanak, mert minden hős fehér lovon jár... (Legalábbis a filmiparban...)

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86907 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: KÉPEK
Ithil;ezzel a Keselyustok-szine-dologgal en is gondban vagyok egy kicsit!
merthat szaknyelven ha egy lo 'szurke',az azt jelenti,hogy a bore szine szurke,de a fedoszorzete feher :!:
viszont en is mindig szurkes-ezustos szinunek kepzeltem el.... :shake:

a kepek persze gyonyoruek :hello: :up: :D !!

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86827 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: KÉPEK
Tegnap mutattak be vilagszerte A Ket Tornyot.
John Howe,a masik hires illusztrator aki a film kesizteseben is reszt vett ebbol az alkalombol megnyitotta weblapjat exclusive anyaggal:
www.john-howe.com/

Sajnos a szerver 18 ora alatt 725.000 talalatot kapott igy osszeomlott es perpillanat nem megy. De amint ujra indul erdremes lesz ostromolni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86809 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: KÉPEK

Svindler írta: Cirka 3 tucat uj Ted Nasmith kep!
www.chalk-farm-gallery.co.uk/art ... smith.html

Nekem ezek tetszettek legjobban:
www.chalk-farm-gallery.co.uk/nas83.htm
www.chalk-farm-gallery.co.uk/nas71.htm
www.chalk-farm-gallery.co.uk/nas69.htm Ez valami hihetetlen jó!!
www.chalk-farm-gallery.co.uk/nas67.htm Ez is!! ez a Holtak Útja nem? Én is valahogy így képzeltem:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86787 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Idril Celebrindal./Fenrir válaszolt a következő témában: KÉPEK
Hű a Ted Nasmith-képek gyönyörűek!!!! Amúgy szerintem a kép, amiről vitatkoztatok Lúthient ábrázolja, mert Arwen tudtommal nem vitt magával kutyát, amikor Lórienbe ment, hogy meghaljon... Az a Keselyüstök-kép tényleg szép, csak nekem kicsit bezavar, hogy a sztori szerint Keselyüstök sötétszürke... De azért én is elfogadnám! :D :wink: (Hát ha még lovagolni is tudnék!..)

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86764 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ragoran írta: Milyen jó dolga van egyesenek! Így könnyű!! :wink:


Hogyan? :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86704 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: KÉPEK

Telumehtar írta:
És ezt is belinkelte Rago:

img.www.tolkienonline.com/gallery/archive/leithian8.jpg

És erre meg Rago Feanor fiait irta...szóval :roll:


Mert a kép felett volt a címe! :wink:

equus5 írta:

Ragoran írta: Igen gyönyörű! Kéne nekem is ien paci!! Azt ugyan nem tom hova raknám, de az ágy alatt meg van egy kis hely... :roll: :lol:


Ami azt illeti én is elfogadnám, de én tudnám is hova tenni :P


Milyen jó dolga van egyesenek! Így könnyű!! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86690 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: KÉPEK
Mert valszeg Huan akkor talál rá amikor Lúthien pihent ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86689 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: KÉPEK
Megvaaan!!!
Télleg Beren és Lúthien és az egyik képen a kutya/farkas pedig Huan és a távolban szentem az Celegrom lesz... a másik kép meg Beren ugrását ábrázolja Ottan Celegrom Beren Lúthien és Curufin van ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86687 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: KÉPEK
Jah, biztos... de Lúthien miért fexik, mintha meghalt volna? :roll:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86683 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: KÉPEK

Eia írta:

Telumehtar írta: Figyel csak: a kép címe Leithian...ugyan azt nem tom hogy mit jelent...

Tundebarátno meg a dogból (vagymiből) ítélve Berennek és Lúthiennek nézte...


A Leithian-ének Beren és Lúthien életéről szól...úgyhogy tényleg ők azok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86678 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: KÉPEK

Telumehtar írta:

A Fák Úrnője írta:

Ragoran írta:
Ez kicsoda?:
img.www.tolkienonline.com/galler ... ian9_b.jpg


Szerintem ez Arwen, miután Aragorn meghalt, és Lothlórienbe ment, hogy ő is meghaljon. Bár... hogy az az emberke ki ott a háttérben gőzöm sincs. De miután Lórienből elmentek a tündék, biztosan többen merészkedtek oda... :roll:


Nem hiszem.... Figyel csak: a kép címe Leithian...ugyan azt nem tom hogy mit jelent...



Tundebarátno meg a dogból (vagymiből) ítélve Berennek és Lúthiennek nézte... :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86676 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: KÉPEK

A Fák Úrnője írta:

Ragoran írta:
Ez kicsoda?:
img.www.tolkienonline.com/galler ... ian9_b.jpg


Szerintem ez Arwen, miután Aragorn meghalt, és Lothlórienbe ment, hogy ő is meghaljon. Bár... hogy az az emberke ki ott a háttérben gőzöm sincs. De miután Lórienből elmentek a tündék, biztosan többen merészkedtek oda... :roll:


Nem hiszem.... Figyel csak: a kép címe Leithian...ugyan azt nem tom hogy mit jelent...

És ezt is belinkelte Rago:

img.www.tolkienonline.com/gallery/archive/leithian8.jpg

És erre meg Rago Feanor fiait irta...szóval :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86672 Írta: A Fák Úrnője
A Fák Úrnője válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ragoran írta:
Ez kicsoda?:
img.www.tolkienonline.com/galler ... ian9_b.jpg


Szerintem ez Arwen, miután Aragorn meghalt, és Lothlórienbe ment, hogy ő is meghaljon. Bár... hogy az az emberke ki ott a háttérben gőzöm sincs. De miután Lórienből elmentek a tündék, biztosan többen merészkedtek oda... :roll:

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer,
Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86665 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: KÉPEK

Ragoran írta: Igen gyönyörű! Kéne nekem is ien paci!! Azt ugyan nem tom hova raknám, de az ágy alatt meg van egy kis hely... :roll: :lol:


Ami azt illeti én is elfogadnám, de én tudnám is hova tenni :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86635 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: KÉPEK
Svin: szenzációsak!!!!!!gyönyörű szépek, de mi mást vártam volna Nasmith-től??

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86589 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: KÉPEK
En meg nem lattam oket, nekem ujdonsag, ha mar ismeritek akkor bocs...

Cirka 3 tucat uj Ted Nasmith kep!
www.chalk-farm-gallery.co.uk/art ... smith.html

Itt mintha kicsivel tobb lenne:
chalk-farm-gallery.co.uk/images/nasmith/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86452 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: KÉPEK
Szvsz válassz nyugodtan bármit.. Én képem is Lúthien, habár semmi közöm hozzá... :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 9 hónapja #86450 Írta: Eönwë
Eönwë válaszolt a következő témában: KÉPEK
Szerintem nagyon égő, hogy csak nekem nincs képem :oops: Egyszerűen nem találok Éonwéről semmit, néhány angol írást kivéve. Képet akarok! Vagy változtasak nevet? Tud valaki segíteni? :?:

I hate the way things change.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.331 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére