Élménybeszámolók

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #176514 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Drága nép,

sajnos tegnap már nem tudtam bejönni, h első körben tudjak én is írni a bálról, de most próbálom pótolni. Annyian voltatok, h jelen kapacitásomhoz képest túl nagy feladat lenne mindenkit felsorolni, akinek külön akarok mondani vmit (azért majd megpróbálok belőle egy rövid kivonatot összeszedni), úgyhogy már az elején elmondom, h köszi és gratula a szervezőknek és fellépőknek--a műsor zseniális volt, nagyon élveztem. Igazából szakmailag is nagyon érdekes volt, több okból is; akit érdekel a befogadó/legitimáló közösségek működése, annak remek alkalom volt ez a műsor, és tényleg azzal fejeztem be a nézését, h most aztán tanultam vmit a művészetről és annak használatáról. Úgyhogy ezért külön köszönet jár a fellépőknek, kivétel nélkül.

Egyébként meg mire tegnap hazaértem (10 óra körül a 6.20-as vonattal), valahogy annyira szomorú lettem; mikor így együtt van mindenki, akkor annyira jó az egész feeling, és utána nagyon rövid időn belül annyira hangsúlyosan zuhan rá az emberre, h milyen jó veletek lenni, és mennyire hiányoztok. Szóval röviden csak annyit, h nagyon szeretlek titeket, és most szentimentális vagyok (talán öregszem, már megint). Ismét sikerült újabb emberekkel megismerkednem, régebbiekkel többet együtt lennem, és ez nagyon-nagyon jó volt. Szomorúan hallottam viszont, h többen nem bíztak abban, h tényleg megcsinálom az Á Mele Milyá-t... :) Valójában ez volt az Alcarral és Neo-val közösen kitalált ElvishPresley.com alapötlete :) kérjük az igényeket további quenya Elvis-feldolgozásokhoz, illetve a jelentkezőket a leendő site design-jához.

És akkor néhány személyes(ebb) megjegyzés:
Arwen kishugom okozta talán a legtöbb örömet azzal, h ott volt, és h végre együtt tudtam lenni vele egy kicsit a 10+ oldalas privik után; és most még jobban szeretem;
Fa annak ellenére, h végig tök szomorú arcot vágott, szintén sokat segített benne, h jól érezzem magam :) Köszi az öleléseket :)
Morgana felé bocsánatokat kérek, h nem tudott rávenni a táncra, de köszönöm, h próbálkozott; meg h van;
Léli szokás szerint fix pont volt, és ez magában is jó;
Mau, zseniális volt az Ősnép eltűnése, és ez volt az egyik pont, ahol soakt tanultam;
Az egész LFK felé ismét csak Ozzyt tudom idézni: ah lahv yau, ah lahv yau ahl...
_Neonak köszönöm az immár rendszeressé váló sört, meg az Á Mele Milya kéziratát;
Alcarnak meg a fordítást;
Rayan rajzát ki fogom tenni vhová (mondjuk a Darth Vader-autogramom mellé az irodámban, majd ha rászánom magam, h hozzak szögeket és kalapácsot); és akkor mostantól a Lassiban Ringberries címen lesznek a vezetőség kalandjaiból is képregények?
Mogyi, veled majd dumálunk még többet is, ez mindenesetre máris jó volt,

és így tovább... meg kell állni vhol. Mindenkit felhívok, h gyertek a jövő szombati Tolkien Klubba és utána a többek közös szülinapi partijába (és segítsetek hozzá helyet találni).

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #176512 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hatalmas volt, fantasztikusan éreztem magam!

Minden tiszteltem a szervezőké, a szereplőké és a vendégeké, amiért ilyen király...izé...khirály lett ez a farsang! Kb 12 órát voltam a helyszínen, de gyorsan elrepült ez az idő, annyira jó volt a hangulat.

Utólagosan elnézést kérek a zene-szekció alacsony színvonaláért és a végére befuccsoló technikáért, következő alkalommal biztos jobb lesz :oops: Utólagosan elnézést kérek azért is, ha valakinek keményebb hangon válaszoltam, de hajnali 3-kor kicsit már fárad az ember, akár Vala, akár nem :quasi: :dead:

Fénypontok:

- a műsor, elejétől a végéig, tokkal-vonóval, konferanszokkal, mindennel. Folyamatosan kopogott az állam a padlón 8O Hatalmas gratula minden fellépőnek :itscool:
- Mathom-díj átadása. Brandir zavarban :)
- Gandalf-díj (Gratula AnKalimon!) Most már szeretném tudni, hogyan tudtátok ezt ennyire titokban tartani :hein:
- Rayan rajzai a vezetőségről egytől egyik csúcsszuperek (az enyém olyan kis helyes :oops: :) )
- Lamorak produkciója (adjuk ki CD-n!!! :D ), külön köszönet Alcarnak a szövegért!
- tánctanulás, táncverseny "lelkes, de amatőr kategória" győztes párja :oops: (életemben először keringőztem komolyabban, köszi Drága!) Mellesleg jó tudni, hogy rajtam kívül is vannak kezdők :)
-Silmeniel és eloydke az új királyi pár :itscool: (hova jutott a világ, hogy Melkor koronáz Minas Tirithben? :) )
- tánc Fioval, Sissie-vel
- jelmezverseny, jobbnál jobb kosztümökkel. Lau, ha újraforgatják a Gy.U.-t, te leszel az új Gollam :D
- E-terv végrehajtása, és Esgal meghatott arca :oops:
- kriszana Nightwish-pólóban :lol:
- vetélkedő (Brisa, el kell ismernem, ezt csak így lehetett megszervezni. Kipihent ember nem játszik ilyen játékokat :D ) Telcontar: azért MTT-bálon Harry Pottert feladni kérdésnek, nagyon merész :mrgreen:

Jövőre veletek ugyanekkor, ugyanígy (és talán ugyanott)

Ui: nem tudom, ki hozta a kókuszgolyót, de ezúton üzenem, hogy kérek még :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176477 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Mindjárt bealszom a gép előtt, mert még végignéztük az Oscar-gálát is... Jó volt a farsang. Érzelmileg mélyponton vagyok, úgyhogy nem éreztem olyan jól senkit (bocsánat érte), ellenben a műsor ott volt a szeren. Szerintem mindenki tudja, aki fellépett, hogy 90%-ban szenzációsak voltatok. A többi építő kritika =) És remélem, hogy az elnökség tagjai szeretve tekintgetnek majd önmaguk portréjára, én ugyanis betegre röhögtem magam a készítésük közben. Amit külön megköszönnék: azok Peet kedves és őszinte szavai a rajzokról, Dark segítő szándéka a jövőre nézve (jessz), és azoknak, akiket igazán szeretek, hogy szerethetem őket, mindenféle _báltól_ függetlenül. Ana: köszönjük. Várgesztesen újra!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176449 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Farsang rulzik-zik-zik
Köszönet a szervezőknek
ez volt életem legjobb farsangi bálja
egyáltalán ez volt életem első igazi bálja
a kórus remekelt, mindenki tisztán, szépen énekelt, a hangzás elbűvölő volt
csodálatos, hogy a Gandalf-Díj titokban tudott maradni ennyi ember között, és valódi meglepetést okozott - Ankalimonnak
életem egyik legnagyobb élménye volt Brandírt meghatódni látni a Mathom-Díj átvételekor
Tünc és meglepetései - "ez a te estéd volt!" by Rayan
Nightwish rulz
Rayan rajzai rulz
Nodlee korsója rulz
Előd citerajátéka, és az azt követő rajongótábor
A királyi pár
Lamorak Elvis előadása
Áfi gyönyörű tüll ruhája
Brisa rulzzzzzzz, (+Fin+Brandír) amiért ottmaradt a végéig
köszi

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #176408 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Most csak egy nagyon rövid köszönetnyilvánítás, mert késő van és bár reggel 7-től este f8-is aludtam, nem volt elég. :roll:
Köszönet:
:arrow: a szervezőknek: Brisának, kriszanának, Brandírnak, Telcontarnak, Laurelinnek, Erynek és Galadhnak.
:arrow: minden szereplőnek a csodálatos műsorért 8O erre egyszerűen nincsenek szavak...
:arrow: Ringnek hogy szintén hobbit-lány volt
:arrow: az éneklésekért citerával, gitárral, zongorával
:arrow: Brandírnak a keringőtanításért
:arrow: Aralataionnak, hogy keringőzött velem egy kicsit
:arrow: Rózsának szintén a keringőért, meg egyáltalán hogy nem hogy elengedett (ellentétben mások szüleivel), de közénk tartozik, és nem csak mint "csatolt rész"
:arrow: Szürkének szintén azt a fél perc keringőt
:arrow: Alyrnak hogy támasztotta a falat hogy ránk ne dőljön az épület :D
:arrow: szintén Alyrnak a nekromantasütit, ami vagy mégse volt mérgezett, vagy nagyon lassan hat a méreg :)
:arrow: Alcar keresztapunak hogy a keresztapum
:arrow: mindenkinek a sok finom kaját
:arrow: Telcontarnak és Laurelinnek a vetélkedőért (LEP-es kérdés :D )
:arrow: Nimnek, Véniának és Pippinnek, hogy egy csapat voltunk, és 3.-ak lettünk - csapkodós halacka :D (az utolsónál megfordult a fejemben a jó válasz, de nem mondtam, akkor 2.-ak lettünk volna, de akkor a csomó 11 pontos, aki így holtversenyben 3. lett, csak 4. lett volna)
:arrow: Dínnek a rocky-tanításért
:arrow: Nim Apunak hogy a párom volt
:arrow: mindenkinek, aki ott volt, hogy ilyen csodálatossá tette ezt az estét/éjszakát

Gratula:
:arrow: Brandírnak a Mathom-díjért
:arrow: Ankalimonnak a Gandalf-díjért
:arrow: Laurelennek és Nólindirnek a jelmezért és a táncokért
:arrow: a jelmezeseknek a jelmezükért, főleg Keresztapunak (Alcar), Apunak (Nim) és Belegnek, valamint Süneenek és Ladislasnak
:arrow: a nyitótáncért a nyitótáncosoknak és Ladislasnak
:arrow: Silmének és Elődnek a koronáért
:arrow: a szereplőknek és külön az énekkarnak
:arrow: Ardennek, Galadhnak, Jaconak és Nodleenak a vetélkedős győzelemért
:arrow: mindenkinek aki vetélkedett, hogy vetélkedett

Na asszem egyenlőre ennyi, bocsi ha vkit kihagytam. Élménybeszámoló majd holnap! :twisted:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #176406 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Aiya!

Nem reszletezgetnek semmit, szimplan nagyon koszonok mindenkinek mindent, fenomenalis volt, tenyleg. Neveket csak azert nem emelek ki, hogy nehogy megsertodjon valaki, mert oly sok embernek vagyok halas ahhoz, hogy mindenki egyszerre az eszembe jusson.

Na es akkor egy kis mas:

Galadh írta: :arrow: _Neonak, hogy _Neo és hogy Nightwish pólóban jött és adott a söréből:)


Ezt nem kene nagyon hirdetni ß) Amugy csak egy korty volt, mert irigy vagyok es vigyazok a fiatalsag testi es mentalis egeszsegere ß)

Nólindir tg. írta: :arrow: _Neonak, hogy csupa hasznos kifejezést tanított nekem hollandul... (na jó, meg a keringőt/rockyt )


Igazabol csak az egyik volt holland, a masik finn, de majd felmondatom vagy tesztet iratok, hogy megjegyezted-e ß) En kerek elnezest a ket bal(fa)labamert.

cicafül írta: _Neonak, hogy táncolt velem, hogy elviselt, hogy megölelt


Toled is elnezest a falabert, meg hogy allandoan azon a rongyon tapodtam, de 1szeruen lehetetlen volt mashogy lepnem ß) S en koszonom a megtisztelo felkerest

Silmeniel írta: , _Neonak a sört,

fqqdk írta: [...], _Neonak a korty sört.


Nah, mar sosem mosom le magamrol, hogy itatom a nepet ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176398 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Szijasztok!
Először is, én is köszönöm Dín, hogy hajlandó voltál megtáncoltatni kicsit :D És köszönöm a hajnali beszélgetést is, én sem voltam kommunikációs skilljeim csúcsán.. :wink:
és mindenekelőtt köszönöm a szervezőknek, hogy fáradságos munkával megszervezték ezt a fantasztikus farsangot, de jól feladták maguknak a leckét, hogy hogyan lehet majd ezt felülmúlni jövőre... 8)
köszönöm elodykének, hogy fiammá fogadhattam, igazán jó érzés volt :wink:
örülök, hogy tudtam keringőzni is a betegség ellenére, és köszönöm Póknak is, hogy erőt vett magán, és keringőzött velem picit :lol:
az előadások fantasztikusak voltak..mindig rájön az ember, hogy mennyi tehetség van ebben a társaságban :D
a táncok..dalok...versek..hiperszuper!!!
és a jelmezesek is khirályok voltak, Gollam és halacka rúlz!!

No, hát talán ennyi, tuti kihagytam valamit...
Üdv, Iru :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176392 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Jajjédesistenem, teljesen elfelejtettem megköszönni Irunak, hogy táncolt velem... :roll: :wink: Köszi Iru! (És bocs, ha nem voltam kommunikációs skilljeim csúcsán hajnalban, dehátugye :D )

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176391 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Azt hiszem "csak" elmondom, hogy kinek, mit köszönök (és ezáltal az élményeimet):

Mogyinak a fantasztikus frizurámért (a hajtűket majd legközelebb visszakapod)
_Neonak, hogy táncolt velem, hogy elviselt, hogy megölelt
Áfinak, hogy BP, valamint a reggeli teát, az ágyat és a beszélgetést
Petinek és Mírielnek, hogy vannak nekem (és sajnálom, hogy most olyan keveset beszélgettünk - hüpp)
Steviekének, hogy annyit táncolt velem, hogy megtanított cha-cha-cházni, hogy beölelt és hogy betanította azt a gyönyörű koreográfiát!
Launak, Julcsinak, hogy Tünc...
Launak és Ádámnak a meglepetésért
Angwennek a számolást (Lau: köszi a megelőlegezett bizalmat)
Alcarnak, hogy megismerhette

A szervezőknek ezért a remek éjszakáért!

Ha valakit esetleg kihagytam, az nem szándékos, csupán álmos vagyok!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176388 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
jah es koszonom a népnek vagy mittoménkinek hogy "ilyen édesek voltak" (c) by Silmeniel es nekunk adtak a koronat.. hja meg Gabinak es Estelnek... meghát ugy mindenkinek..

(de mért pont mi?)(hisz micsak tancoltunk)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176382 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
A fényképeket Svinnek küldjétek el ( svindler@tolkien.hu ), ő felpakolja majd a TolkienHU-ra.

(Nagyon jó olvasgatni az élménybeszámolókat...)

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176380 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
No, most vagy megaregényt írok, vagy csak a legesleges legmeghatározóbb dolgokat emelem ki a tegnap estéről. Ez utóbbi egyszerűbb. :)
Tehát:
1.) Újfent megbizonyosodtam, hogy az a kreatív erő, amit magatokban hordoztok, sokkal több, mint ami egy művészeti korszak gyökeres újjáformálásához szükségeltetik. Amitek van, az KINCS. És olyan sokrétű, hogy elmondani is lehetetlen: Azért külön kiemelném Nólindir és Laurelen párbajának tapsrendjét valamint Elodyke produkcióját. Döbb, döbb. És Gillz dalai. Órákig tudnám hallgatni. Nem csak énekel: előadóművész. Úgy hiteles, ahogy van. Gratulálok.
És a kórus "Egyszer véget ér..." dala: az érintettekkel már tisztáztuk, hogyan lehet azt az ütőerőt még sokkal, de sokkal brutálisabbá tenni. Ha sikerül megoldani, azt hiszem, himnusz lehet belőle. :)
2.) A ruhák, a lányok... hogy idézzek: "Itt aztán nézhetsz, amíg a szem ellát" Örülök, hogy ennyire komolyan vettétek a bált és kíváncsi vagyok, az ötödik farsangon vajon miféle női intrikák és irigy sugdolózások központi témája lesz, hogy ki kit öltözött túl. :D
3.) Az az őszinte szeretet, amely sütött a levegőben... Ezt éreztem legelső alkalommal is, tavaly a LEPen, ami után még frodós talira is hajlandó voltam elmenni, csak hogy veletek tölthessek egy kis időt.
4.) A vállalkozó szellemek, a vidámság, a kötetlen marháskodás, az elérzékenyült pillanatok, a hajnalig erős és fitt résztvevők (tavaly kettőkor ha huszonöten voltunk...) és mindazok, akik hajlandóak voltak portréfényképezésre (kinek küldhetem át, akinek megvan a szakértelme hogy netre tegye?)
5.) Lamorak, aki két bor között is bármikor kész egy kis Tolkien-témájú beszélgetésre.
6.) Újabb arc-név összepárosítások és régi ismeretlen ismerős felbukkanása Drizzt személyében.
7.) Arien, a fodrászok gyöngye és Laurelin haja :D
8.) Brisa és Kriszana munkája, lelkesedése. Végigolvasva az élménybeszámolókat, azt hiszem, érzitek, hogy megtaláltátok az egyik legjobb befektetési formát. :)
9.) Az embertömeg, akikkel (reményeim szerint) sok-sok elmaradt és nagyon-nagyon hiányzó beszélgetést be tudok pótolni Várgesztesen két hét múlva...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176373 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Huh... Hát erről a bálról tényleg csak superlativusokban lehet beszélni. Rögtön rá is térek a köszönetnyilvánításra. Tehát köszönöm:
:arrow: Felagundnak--hadd ne soroljam, mi mindenért :wink:
:arrow: minden Brandir kifejezésével élve EL-ME-BE-TEG barátnőmnek, amiért sosem unalmas mellettük az életem
:arrow: Galennek (hú, ezt még szoknom kell :roll: ) külön, amiért hoztuk az összeszokott formánkat :wink: (és még egyszer bocsánat mindenkitől a kellemetlenségekért a kezdés körül... :oops: )
:arrow: Galennek az Entasszony-akcióért, Nólindirnek és Launak pedig az ehhez nyújtott segítségért, no meg a fent említett elmebetegségük újabb megnyilvánulásáért (célzok ezzel a Gollam-halacka párosra, no meg a kívánságukra)
:arrow: az összes tünctáncos-társamnak (asszem jó lett a ruhánk...)
:arrow: az összes kórustag-társamnak, kriszanával az élen
:arrow: az összes fellépőnek, aki az előbbi kategóriákba nem esik bele (hú, próbáljam sorolni? Nem, ez halott ügy...)
:arrow: Brandirnak, a tánctanárok gyöngyének...
:arrow: Aeglosnak, Maunak, Artemisznek, Sisseenek a jelenlétét meg azt a pár szót, amit váltottunk
:arrow: persze Nólindirnak és a lelkes résztvevőknek a flamencot
:arrow: a vetélkedős csapattársaimnak--jók voltunk!!! :up:
:arrow: Launak az éjszakai (vagy inkább reggeli? :roll: ) szállást, és bocsi, amiért ki akartunk dobni a saját lakásodból :D :P

Mit mondjak még? Remek volt, nagyon jól éreztem magam, és remélem, mindenki más is. Köszönöm mindenkinek.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176370 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Bár csak az utolsó 1,5 órát töltöttem veletek, elég kalandos estém volt így is és gyönyörű lezárása volt ez a kis farsang-részlet. :)

Én is köszönöm Silnek a címet, jól jött. :) Így legalább újra bizonyosságot nyertünk az Égiek létezéséről. Képzeljétek el: Szalagavató utáni éjszakai caplatás, non-stop helyek után kutatva. Hólé, mocsár, mocsok. Netcafé, chat. Wesselényi 77: háteznemaz! Nem baj, álljunk be ide melegedni. Fél perc múlva: Szofi :!: :?: :!: :?:
Köszönöm neki, hogy bejött azon az ajtón, no meg az ökörpatát, köszönöm Ryanának, hogy mindenki olyan jó fej, és Efkúnak, hogy úgyis tudja. :D

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176362 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Emberek, én még mindig szóhoz sem jutok...életem egyik legfantasztikusabb éjszakája volt a tegnapi. Mindenkinek köszönöm, és imádlak titeket, mindenkit! Az E-terv beteljesítőinek meg külön egy hatalmas ölelés, puszi, miegymás, mert szavakat még nem találok...köszönöm!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176361 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
háát őő ma mindenki már leírta amit leírt most én írok valamit

köszönöm:
Maunak és Nudlinak a táncot
Dodinak hogy nem lehetek a sírkertésze
Fionak hogy kikapálhatom a sírját
Alcarnak a Gerund leckét habár nesokat értettem belőle :D
Brisának,Kriszanának,Nodleenak,Szúnak,Brandírnak,K[size=9:2i605qif]h[/size]aosnak,Aralnak, Telcontarnak,Dínnek, és még annak akinek most nem szerepel a neve(mert elfelejetettem) hogy megismerhettem.
Morganának, hogy van

Csak annyit hogy csúcs volt ez a bál

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176350 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Huhh, hogy is kezdjem?

Fantasztikus este volt, azt hiszem, a legeslegjobb farsang, amin valaha is részt vettem... Igazán jó volt Veletek együtt nevetni, táncolni, énekelni, borozni, mindenfélét összeenni, öltözőben tömzsögni, lányvécében sminkelni - szóval bálozni...

Köszönöm a gratulációkat, elismeréseket, amiket a táncokra kaptam, csak hogy tudjátok: a Boszorkánytánc még SOHA nem sikerült ilyen csodálatosan, ehez Ti, a közönség kellettetek!

Köszönjük a sok szavazatot is, amit Gollam ész Halacka kapott, ezért érdemes volt ilyen cuccokban égni... :oops: :biggrin2: Gondoltam, megosztom veletek az alkotási folyamat egy kis részletét, avagy hogyan is kezdődött az egész... :D :

Febr. 26. Csütörtök du. a jelmezkölcsönzőben

Én: Te, ez a ruha olyan, mint egy hal…
Lau: Ja… Halacka!
negédes ELADÓNŐ: Hogy neked milyen jól áll ez a ruha…! Mi leszel benne?
Én: Hal.
ELADÓNŐ: Ööö… sellő? 8O
Én: Nem. Hal. :x
Lau: Nem. Halacka. :roll:

Leírnék továbbá néhány jó kis reakciót, amire többé-kevésbé emlékszem (bocs ha helytelenül/pontatlanul idézek...):

Reakció #1: EL-ME-BE-TE-GEK!!! (Brandir)
Reakció #2: Eddig még volt némi remény, hogy kicsit is normálisak vagytok, de mostmár tudom, hogy teljesen megőrültetek!! (Felagund)
Reakció#3: Nagggyon hülyék vagytok!!! (Kriszana)
Reakció#4: Úristen… Úristen… (Leguán)
Reakció#5: Ja OK, és mit fogtok kívánni? (Cica)

És mostmár csak tömörítve:
:arrow: Köszönöm a szervezőknek, hogy bálozhattunk (külön Brandirnak, aki rendszeresen elküldött átöltözni - még idejében... :) )
:arrow: Ulmonak, hogy zokszó nélkül intézte a flamenco CD-imet, amiket... hát nem sikerült idejében odaadnom neki... :oops:
:arrow: a lelkes flamencosoknak, hogy ilyen nagy kedvvel és elszántan tanultak táncolni (folyt. a tánc topicban!)
:arrow: Launak hogy van, hogy gyönyörűen táncol és hogy minden egetrengető baromságban benne van, amit csak kiötlünk...
:arrow: Kriszanának, hogy végrehajtotta az egetrengető baromságot, amit Lauval kiötlöttünk... (Míriel köszi a pulóvert! :wink: )
:arrow: Galennek, Angwennek szintén hogy van, és persze az éneklést, ami már megint olyan gyönyörű volt
:arrow: Felagundnak, hogy egyszer sem tekerte ki a nyakamat (pedig biztosan akarta...) :biggrin2:
:arrow: Elődnek a fantasztikus citerázást!
:arrow: A Tüncöknek a táncot és az egész esti kacagást
:arrow: _Neonak, hogy csupa hasznos kifejezést tanított nekem hollandul... (na jó, meg a keringőt/rockyt :wink: )
:arrow: Andrisnak (Maglornak) a táncot és hogy eljött
:arrow: Gumipóknak, hogy többízben fejenlőtt, de biztos, ami biztos, mindig közölte előtte, hogy "NEM FÁÁÁJ!" :roll:

Na nem is tudnék mindent és mindenkit felsorolni... Naggyon jól éreztem magam és kész...! :sungl:

Nólindir

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176349 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Köszönöm mindenkinek, hogy láthattalak benneteket mulatni hajnalban, és hogy a helyiség fűtött volt.

Köszönöm Szofinak a kedves szavakat és a türelmet, Ryanának a sok szeretetet, Jacoponak csak úgy általában bármit, a személynek, aki a kókuszgolyót hozta a kókuszgolyót, _Neonak a korty sört.

Köszönöm Silnek, hogy megmondta a címet, de rosszul, mert halálos meglepi volt, hogy a latyakmocsárban és zuhogó hóban átsétált órák után az első kapualj, ahová beálltunk kicsit száradni, véletlenül (basszuspuff) pont a Bál helyszínének kapuja volt.

Végezetül nagyonnagyonnagyon köszönöm Nimashilinnek, hogy társam volt ebben a furcsa éjszakában - is.

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #176347 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
"A szavak cserbenhagynak hölgyeim és uraim, nincs semmi ami ki tudná fejezni érzelmeim mélységét ezzel kapcsolatban."

Azért megpróbálom...

Nos el kell, hogy mondjam ilyen jól még nem éreztem magam!
Ezúton szeretnék köszönetet mondani mindenkinek (így lesz a legjobb, mert így senkit se hagyok ki).
A lányok csodásan néztek ki, a műsor szenzációs volt (versek, dalok, kórus, tüncök (a I/14/230.001-es hadparancs ez év végéig meghosszabítva!).
A többiek mindent megírtak már előttem, úgyhogy nem szaporítom tovább a szót.

perme meghajol a többiek előtt

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176341 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Naakkor én jövök:)

hát nemistudom hol kezdjem:)) először is mindenkinek hatalmas nagy köszönetet mondok, hogy ott volt:))) ja és akkor külön köszönet:

:arrow: Mogyikának, hogy megcsinálta a hajamat
:arrow: Rabynnak meg Dodieenak, hogy vannak :)
:arrow: Nodleenak, hogy van, és eljött velem pankulni :D
:arrow: Lamnak, hogy énekelt, ja meg a pólóért és a kazikért :)
:arrow: Jacopónak, hogy a bolondtársam, csapattársam meg hogy létezik és táncolt:)
:arrow: Balázsnak, hogy egy marha, deazért szerettyük:)
:arrow: Alcarnak, hogy Legolas és hogy hagyta magát megtáncoltatni:)
:arrow: _Neonak, hogy _Neo és hogy Nightwish pólóban jött és adott a söréből:)
:arrow: Ja igen, Lam is adott a söréből:)
:arrow: Telcontarnak, mert ilyen hülye kvízt még életemben nem láttam:)
:arrow: Anának, hogy szervező volt meg minden, ja és Brisának is ilyesféle okokból:)
:arrow: Ardennek, Jacopónak és Nodleenak, hogy csapattársak voltak és ügyesek:)
:arrow: Ardennek és Jacopónak a poharas táncért :D Hajrá fiúk:))))
:arrow: A tünctáncosoknak a tünctáncért
:arrow: Az egyéb táncosoknak az egyéb táncokért
:arrow: a jelmezeseknek, mert naon jóóók voltak:))
:arrow: Brandirnak a tánctanításért meg mindenért
:arrow: Petinek, hogy Peti, Finnek, hogy Fin, Estelnek, hogy Estel
:arrow: az előadóknak, mert szépek és ügyesek voltak
:arrow: Ardennek, hogy keringőzött velem, és annyira nem is taposott meg;)
:arrow: Elődnek a citerázásért és éneklésért, eszméletlenül jó volt
:arrow: Az énekkarnak az éneklésért
:arrow: Erynek, hogy műsort vezetett velem
:arrow: mindenkinek mindenért, és szeretlek titeket:)

Meg gratula:

:arrow: Brandirnak a Mathom díjért
:arrow: Ancynak a Gandalf díjért
:arrow: Beufnak és Elődnek azér, mer khirályok és khirálynők lettek:)
:arrow: Launak meg Julcsinak, hogy nyertek a jelmezversenyen

Naggyából ennyi jutott eszembe, most ébredtem, fáradt vagyok, de rendíthetetlen:)))

mindenkinek puszi, jól éreztem magam!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176329 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Aiya Nép! :)

Nem tudom összeszedni a gondolataimat... Annyi érzés és gondolat kavarog bennem, tele vagyok emlékekkel, ugyanakkor annyira megfoghatatlan minden.... Áhhh... :) Na, azért megpróbálom...
:arrow: Először is köszönöm az én drága Unokaöcsémnek, Elődnek, hogy hajlandó volt velem táncolni, ha ő nincs, nem lehettem volna bálkirálynő... :)
:arrow: és természetesen a SZERVEZŐKNEK is köszönöm, hogy ennyi energiát öltek bele :) azt hiszem, megérte
:arrow: Köszönöm a sok gratulációt is, nagyon édesek vagytok, imádlak Titeket! :)
:arrow: Köszönöm Alcarnak, hogy mindig ott volt, Mogynak, hogy táncoltunk :) , _Neonak a sört, a Bolondtársaknak a beugrálást
:arrow: Morgana-nak, hogy velem volt :) , Maglornak, hogy mindent megtett a csapatért, de még így is kevesek voltunk... :) majd legközelebb ;)
:arrow: Finnek a mindig mosolygásért :)
:arrow: Kriszanának, Rayannak, Galadhnak, Alcarnak, Morgananak, Jacoponak, Elődnek, Maglornak, Mogynak, és még akiket kihagytam a nagy ölelésekért
:arrow: Telcontarnak a fárasztó vetélkedőért
:arrow: a fellépőknek a színvonalas műsorért
:arrow: Lamoraknak a gyönyörű dalért :twisted: /LFK rulez :D /
:arrow: a sok embörnek, akikkel bent kornyikáltunk ;) mármint Ti énekeltetek, én meg próbálkoztam :D
:arrow: és még nagyon sok mindenért köszönet, amik most nem ugranak be elsőre... :)

Na, ennyi elég is lesz belőlem... :) Cuppantom a népet!

Köszi mégegyszer a tegnapi estét!

[size=9:gdcuxz2f]/72-es rózsaszín este volt... :) /[/size]

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176328 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Most, hogy felébredtem én is írok egy kis szösszenetet.
NAGYON JOL ÉREZETEM MAGAM! Még most is fáj a lábam. Beja és Előd: gratula a koronához!
Előadok: Gratula, ahoz amit véghez vitettek
Julcsi és Lau: Gratula a jelmezhet baromi ötletes volt!
Kár, hogy csak keringőt tudtunk táncolni, de azért jó volt!
Nagyon jól érezetem magamat!!
Jaco: kösz, hogy zongoráltál nekünk!
Pók és Ádám: Kösz a gitárszót!! (és kösz a legyetekjók ha tudtokot, nagyon szeretem, főleg olaszul!)
Ana, Bran, Ery, Gal, Brisa és a többi szervező KÖSZ, HOGY ILYEN ZSENIÁLIS BULIT CSINÁLTATOK NEKÜNK!!
Lamo: Köööszii a DALT!
Alcar: kösz, hogy ottvoltál, és, hogy olyan zseniális volt a jelmezed!
És mmindenkinek mindent köszi! Nemtudokfelsorolni mindent. Olyan jó volt.
Ja és mégvalami: Laci, Cue, Mogy kösz, hogy egy csapat voltunk, és, hogy előkelő harmadikok lettünk! Telco kösz a játékot!
Lau: Kössz a harisnyát ha lekötelebb talxunk és nem felejtem akkor visszaadom!
Mindenkienk kösz, hogy ottvolt, hogy jóléreztük magunkat!!
Várgesztesen (akivel) találkozunk.
Képek nemsokára a
musicen.fw.hu oldalon

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #176327 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Brisa írta: Batti mit mondott a nyitó táncosoknak, amikor úgy váratlanul megrohamoztátok?

:D Igazából nem mondott semmit, azt látni kellett volna :D Zavarában fölkapta a királynéi koronát, majd gyorsan lecserélte a királyira, végül mélyen meghajolt előttünk :D Még soha nem láttam ennyire zavarban Battit :D

Ja, majdnem kifelejtettem valakit! Köszi Ladis (és Brandir) a nyitótánc-betanítást!

Léli

Ui.: Laurelin, Fin, Tel: Bocsi, akkor nektek is ezer hála a szervezésért! Na meg persze Battinak, Mindnyájunk Apjának! :mrgreen:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176326 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Na, hogy én se maradjak ki, de elég rövid leszek, viszont lényegre törő....

Nagyon jól éreztem magamat és örültem, hogy ismét köztetek lehettem :)
Jó volt veletek újra találkozni, névszerint megismerni néhány embert, és ámbár nem a legelőnyösebb oldalamról mutatkoztam... ugye az a Helmszdíípes szöveg és tünci haj... no meg a tamagocsi...
De nem is haccsolok tovább, a műsorok szupik voltak, gratula a szervíért!

pussz!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176310 Írta: KhAOSZ
KhAOSZ válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Hi mindenki!
Ritkán írok a fórumra, sajnos sok a dolgom (vagy csak veszettül rossz szervező vagyok) :(

Naszóval:
Khirrály, kúl, és egyéb "szuperlatívuszok", csak ilyeneket tudok mondani a szervezésről, a lebonyolításról, és a hangultartól. :up: :hello: :itscool:
A műsor elképesztő volt 8O , néha azon gondolkoztam, pl. miért nem mennek egyes emberek hivatásos énekesnek? (A neveket sajna nem tudom idézni, olykor még a hetedikes osztályom neveivel is bajban vagyok... :oops: )
Köszi mindenkinek, aki ott volt, de főleg:
:arrow: A Szervezőségnek a szervező-készségüket
:arrow: Silmének a segítséget :wink:
:arrow: _Neonak a vidámságát (meg azt, hogy ismerem, és ez yo...mer így már absolut vodka nem éreztem kívülállónak magam)
:arrow: Lélinek, hogy Léli
:arrow: A szereplőknek a vidámságot/szomorúságot (ki milyen műsorszámmal szerepelt)
:arrow: Toma Gazdának, hogy mutatott nekem agyament verseket, és hogy segít az átlagéletkor lefelé húzásában (Úgy értem, mindíg jól jönnek a fiatalok... mondom én ezt 25 évesen :roll: )
:arrow: Alcarcalimonak, hogy ír ilyen verseket (Hé, le tudtam írni a neved puska nélkül!!! :dance: )
:arrow: Szofinak a lelkisegély-központot, a versbírálók szövetségét, és a bölcsességét
:arrow: Lamoraknak, Gumipóknak, és a gitár-ének szekciónak az éneklést
:arrow: Lélinek a keringőt

Meg mindenkinek, akiket itt nem tudtam felsorolni, a HANGULATOT! :bounce:
Remélem hamarosan újra találkozunk!

Üdv: KhAOSZ

Rózsa a lepel alatt csöndben
Ez vagyok én, ez minden

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176309 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nagyon jól éreztem magam és másokat is :)
köszönjük
köszönöm

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176306 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók

Brisa írta: :arrow: valamint a vetélkedő győztes csapatának ( :oops: :oops: :oops: Jaco, kik voltak a társaid? :oops: :oops: :oops: )


Brisa, kikérem magamnak!! :D :D Jaco csapattársai (amúgy mind Bolondok) : Galadh, Arden és szerény személyem :)

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176303 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nos, akkor én is írnék, mert nagyon sok köszönetnyílvánítással tartozom.
Isteni volt a tegnapi este, úgy összeségében, és nagyon nagyon köszönöm, hogy vagytok nekem, és én lehetek nektek. Az én estém fénypontja természetesen a nudli-köszöntés volt, amiért iszonyatosan hálás vagyok minden drága Bolondtársamnak. Volt már egy-két szülinapom, de ilyen boldog és megható még soha... Hálás köszönet Dodienak, Jaconak, Galadhnak, Rabynnak és Mogyinak. Továbbá minden kedves Bolondtársnak, köztük Alcarnak, Balázsnak, Arlithnak, Ardennek és mindenki másnak, aki ottvolt, de most sajnos nem jut eszembe (egy ilyen este után kicsit gyagya az ember, bocsi...) Köszönöm az ajándékokat, a csokit, a pumpedlit, a táskát, a karkötőt és a nyakláncot, és köszönöm a közös ugrálást, és a nagy-nagy nudliölelést... :oops: :D A könnyekig meghatódtam, és nagyon, nagyon, nagyon szeretlek Titeket!! :cry:
Továbbá köszönet mindenkinek, aki megtáncoltatott, és akit megtáncoltattam, és bocsi, a lábtiprásért... :D Köszi Dodienak hogy van nekem, köszi Jaconak, hogy létezik, köszi a depi-topicnak, hogy meghallgattatok, és köszi a szervezőknek a szervezésért :D Jah, és különköszi Galadhnak a játszótérgyilkolásért :)

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176302 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Csak a tisztesség kedvéért: a szervezők: Kriszana-Eru, Brandír vala, Fin vala, Telco vala, Laurelin vala és jómagam voltunk. Nagyon sokat segítettek még: Ulmo és Batti. Valamint természetesen Galadh és Ery.

Én is nagyon köszönöm nekik ezt a bált!
És nektek is, hogy ilyen sokan eljöttetek és persze a lehengerlő lelkesedéseteket. :D Hálás feladat szervezni nektek. :wink:

A jelmezesek hihetetlenül zseniálisak voltak! Le a kalappal előttük, és puszi a homlokukra.
[size=9:1yjtdlhs](Ja, és Ery 8 szavazat... Hiába, Legolas és Gollam meg a halackája legyőzte Melkort. :evil3: )[/size]

Szintén külön köszönet és puszi jár azoknak, akik táncoltak. Nagyon örülök, hogy egy év óta ennyire megjött a táncolós kedvetek. [size=9:1yjtdlhs](Olyanok is ropták, akik tavaly még csak beszélni sem voltak hajlandóak a táncról!)[/size]
Batti, Lam, remélem jövőre a ti kedvetek is megjön. :wink:

Érdekes amúgy ez az öltözős probléma. Elvileg a konyha is öltözőnek lett kikiáltva. Ott kényelmesen elfértek volna a fiúk. A portás bácsi direkt felmosta a követ, mi meg becipeltünk egy csomó asztalt meg széket rakodó és ülőfelületnek.
Tanulság: jövőre feliratozni kell a szobákat: pl. "Fiú öltöző". :D

Batti mit mondott a nyitó táncosoknak, amikor úgy váratlanul megrohamoztátok?

Gratula:
:arrow: Brandírnak a Mathom Díjért
:arrow: Ankalimonnak a Gandalf Díjért
:arrow: Launak és Nólindírnek a jelmezverseny megnyeréséért
:arrow: Ulmonak és Minnek a keringő II. (kezdő, ámbátor nagyon lelkes) kategóriájának megnyeréséért
:arrow: Silmenielnek és Elődnek, hogy ők lettek az új khirályi pár
:arrow: valamint a vetélkedő győztes csapatának ( :oops: :oops: :oops: Jaco, kik voltak a társaid? :oops: :oops: :oops: )

A technikai hiba miatt elmaradt meglepetést egyszer be kell hajtanunk Brandírtól és Petitől!!! :mrgreen:

És külön köszönet jár Petinek, amiért a végén tartotta lelket bennem és Brandírban, és segített lezárni a bulit.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #176300 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Élménybeszámolók
Nagyon szépen köszönöm neketek ezt a klassz bált! Biztos sok mindent kihagyok, de azért megpróbálok írni valamit:



-végre bolond vagyok hivatalosan is
-soha többé nem koptatom le magamról a részeg Galadriel jelzőt :dead:
-Köszönöm Elinek a felvidítást, meg, h táncolhattunk :lol:
-Szofinak a leki fröccsöt, meg a verseket, és szupi voltál a felolvasással!
-Oneringnek a dumcsit, és a mosolygást :mrgreen:
-A kórusnak, h ilyen csodálatos volt!!!!!! :itscool:
-tüncitáncosok rulz!
-Arlithnak a vers befejezést, és h ott volt!
-Legsinek a kupát! :lol:
-Sikerült Jacót megtáncoltatnom, úgyhogy most büszke vagyok magamra! :wink:
-Esgalnak a jelmezt, és a dumcsit!
-Fimnek, h rám szavazott :wink: , és hogy lelket öntött belém hajnali három körül! :P

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.681 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére