Jókívánságok

Több
17 éve 7 hónapja #316385 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Liliom Galadriel14 jobbulást!

amugy szerintem jobb az egész osztállyal együtt írni, mint utólag egyedül pótolni :roll:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316355 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Nessa írta: Boldog szülinapot meg névnapot nektek!
Betegeknek gyógyulást!
mostmár engem is elkapott ez a legújabb izé :cry:


is.. úgyhogy nem is írtam tz-ket... :S nem tudom melyik jobb, túl lenni rajta vagy itthon pihenni... betegtársaknak gyógyulást, többieknek boldog szüli-, névnapokat!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316346 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Panni, nagyon-nagyon sok boldog szülinapot!!

Hanna, és minden Ágota: nektek pedig nagyon-nagyon sok boldog névnapot!!!


Mindenkinek, aki beteg: most volt Balázs-nap. Szent Balázs a torokbetegnek(is) a védőszentje. Gondoljatok rá, segíteni fog!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316331 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Liliom írta: Ma reggel arra ebredtem, hogy faj a torkom. De nagyon.
Keretik nekem jobbulast es minden jot kivanni.


Jóbbulást és minden jót! :D

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316329 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Ma reggel arra ebredtem, hogy faj a torkom. De nagyon.
Keretik nekem jobbulast es minden jot kivanni.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316234 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog szülinapot meg névnapot nektek!
Betegeknek gyógyulást!
mostmár engem is elkapott ez a legújabb izé :cry:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja - 17 éve 5 hónapja #316229 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Hannának boldog név-, Panninak meg boldog szülinapot kívánok!!! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316226 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog Születésnapot Panni! :itscool: :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316225 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog névnapot Hanna!! :hello: :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316224 Írta: Ecthelion
Ecthelion válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog születésnapot Panni! ;)

"A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316223 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Születésed szép napján,
mikor mindenki minden jót kíván,
kívánom én is neked,
Legyen egy jó ünneped!
SOK-SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316222 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Kszönöm, aranyosak vagytok! :)

Boldog névnapot Hanna!!! :D :hello:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316219 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316215 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Ben írta: Boldog szülinapot Panni!! :D :D :bounce: :cheers: :hello:


én is kívánok nagyon boldogat :lol:

Hannának is nagyon boldog névnapot :dance:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316209 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog szülinapot!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316206 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog szülinapot Panni!! :D :D :bounce: :cheers: :hello:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316201 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Balázsoknak boldog névnapot :cheers:

minden betegnek jobbulást :clown:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316193 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Jókívánságok
első négy. nyolctól.. tripla fizikafakt meg egy német fakt rögtön utána.. :( /nálunk is két tz-t, de ez csak kettő../és holnap vendégség lesz, ma meg még nem volt időm tanulni.. wááá félek!! *vigyázzanak rám odafentről!! :roll: *

többieknek pedig gyógyulást!! és BN Balázsok, mert úgy tudom vannak itt! :D

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316192 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Jókívánságok
sorry, off befejezve.

Galadriel14 írta: amúgy hétfőn egymás utáni négy, mondom NÉGY órában témazárót írok!!!! szorítsatoooooooookkkkk!!!!!! előre is kösziii!!!!

sok cseresznyét, hajrá! :bounce: :bounce: :bounce:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja - 17 éve 7 hónapja #316191 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Jókívánságok
bocsi.
négy?nálatok ennyit lehet?nálunk csak 2t egy nap!hányadik órákban?csak hogy pontosan menjen a szurk,mert akkor ugye nem leszek gépközelben...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316189 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Jókívánságok
no, kezdünk témától eltérni.

amúgy hétfőn egymás utáni négy, mondom NÉGY órában témazárót írok!!!! szorítsatoooooooookkkkk!!!!!! előre is kösziii!!!!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316183 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: Jókívánságok
ÉÉÉÉN?? 8O MATEKRA?? 8O :twisted:
az vicces lenne :P :twisted:

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316181 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Galadriel:nincs mit! :-)
Nessa:matek faktra ne menj,ha kényszerítenek se! :-) :-)
minden betegnek jójulást!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316179 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Jobbulást mindenkinek aki elkapta a kórt.. a héten én is beteg voltam.. vmi bolond baci megfertőzött és két napig hányingerem volt tőle, és kajálni se tudtam rendesen.. *ggrr

Acho: köszi.. :D
Nessa: ha majd 11.-es leszel megtudod :D (amúgy gyönyörűen néznek ki felírva, meg a bizonyításuk is szépp.. *matek forever!!!!!!!!!

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316173 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Snuffles írta: sok c-vitaminnal, :) )


Azzal csak eteted a bacikat, :heu: :heu:

Amúgy tényleg mindekinek jobbulást!!!!! :P

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316155 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Dreamer_KF írta:

Snuffles írta: jobbulást mindenkinek sok c-vitaminnal, kálciummal és forró finom teával :) )


Kanalas orvosság, antibiotikum.. :(


Bírod a mézet?

Két verzió van:

Fokhagymás méz, egy darab sajtos pirítóssal
Citromlé (valódi) és méz 1-1 arányban keverve.

Sokat segít.


Jobbulást!!!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316152 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316151 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Dreamer_KF írta: Duplán köszönöm :D 8)

Ugyanis köhögős-hurutos izével betegeskedem (a doki is kiírt..vagy hat éve nem volt ilyen). Radásul egy hét, sé születésnapom is van, 10.-én (önreklám rulz).


jobbulást (én a LEP után (vagyis hát már ugye a LEPen kezdődően :P ) "élveztem" ezt a fajtát, úgy, hogy 7-8 évig nem voltam előtte annyira "náthás" hogy lázas legyek... ez valami influenza :( )
és BN is :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316147 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Snuffles írta: jobbulást mindenkinek sok c-vitaminnal, kálciummal és forró finom teával :) )


Kanalas orvosság, antibiotikum.. :(

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 7 hónapja #316144 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Jókívánságok
jobbulást mindenkinek sok c-vitaminnal, kálciummal és forró finom teával :) )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.369 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére