Jókívánságok

Több
18 éve 4 hónapja #291668 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Bódog szülinapot Silima !!!!

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291662 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Jókívánságok
BSZ Silima! :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291657 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Rabyn írta: Bódóg névnapo mogy:)


csatlakozom :cheers:

Silima BSZ!!!

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291653 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Bódóg névnapo mogy:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291597 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Eltévedt hsz-k:

Remzymama/Tünde írta:

Melyanna írta:

Eleniel (csillaglany) írta: Bevallom, fogalmam sincs, hogy én mikor érek oda. A holnapi napom tervezett programja: 1. alvás 2. ébredés (szigorúan óra nélkül) 3. takarítás 4. pót-Beltaine

De jó Neked... az én holnapi programom így néz ki:
1. ébredés 2.para 3.para 4.para 5.személyiséglélektan-vizsga 6.pót-Beltaine... :o h:

Feanor, ahogy számolom, 25-30 ember biztos összegyűlik, főleg, ha ilyen szép lesz az idő :itscool:


nopara, nagyszurk :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

Eleniel (csillaglany) írta: No, akkor


szurkolunk a vizsgádra ezerrel!!!

Nagy kalappal és társaik... :wink:


"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291123 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Nellasnak sok és nagy UNgaBunGa! :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :oops: Ja és minden érésbenlevőnek! :mrgreen:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291107 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Megkésve bár, de törve nem...

Unga Bunga minden érettségizőnek!

Ugyanakkor sikeres és laza Vizsgaidőszakot minden sorstársamnak a jövőhéttől...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291088 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Jókívánságok
jajjjajjjajjjjj... töriiiiii *fejhangon nyüszít*
[size=9:njk9hyir]aki nem tudja hogy ez nálam mit jelent, az gondoljon bátran a legrosszabbra[/size]

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291073 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Áradjon beléd az MTT-sek (ha másé nem az enyém) összes tudása és bölcsesége. :D

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291065 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Kérnék szépen holnapra, emelt törimre sok MTT-s energiát, ha lehet... :)
Aztán kész is vagyok, már csak júniusi szóbelik lesznek :(

Magyar szvsz nagyon könnyű volt, legalábbis én már fél tizenegykor kijöttem, hat regényt hoztam példának, és írtam négy és fél oldalt. Matek... meglesz az a húsz százalék :D !!! Nekem elég is, mert pontban tökmindegy, hogy kettes vagy hármas, jobbat meg úgysem tudok.

Sok sikert mindenkinek

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291029 Írta: Bögyös Fredegár
Bögyös Fredegár válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Nekem a középszint is bőven elég volt, hogy gondot okozzon... :? Ugyanis kifutottam az időből. Egyébként az érvelést választottam, ami nem volt nehéz, sőt, nagyon jó kis esszét lehetett belőle kikerekíteni. Az én hibám az volt, hogy nagyon messzemenő részletezésbe bocsátkoztam, így összesen 2 példával tudtam csak alátámasztani állításomat, holott a feladatleírásban minimumk 3-4 művet vár el.
Szerintetek mennyire vagyok bajban? Egy kicsit megijedtem, mert a tanárom szerint meglehet, hogy amiért nem teljesítettem a példák számára vonatkozó elvárást, keményen pontokat vonhatnak, sőt, az is előfordulhat, hogy emiatt az egészet áthúzzák... Bár én ezt nem tartom annyira valószínűnek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291024 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Petőfi, Ady, műfordítás és egészséges életmód.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291023 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Mi volt emelten?

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291021 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Én az Ady verselemzést elszúrtam ez biztos. A másik kettő szvsz legalább 15-15 pontos lett+a műveltséginek is megvan szvsz az 50%-a szóval asszem megvan a 60%:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291020 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Viszont emelt meg (sztem) várakozással ellentétben könnyű volt. :) Annak ellenére h Petőfi nem zsánerem. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291016 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Ery írta: Tekintve az idei kérdéseket a Kínai Néphadsereg egyévi össztermését minden érettségizőnek!

Umberto Eco: A címadás és értelmezés nehézségeiről
Márai: Halotti beszéd
Vajda: Húsz év múlva - Juhász: Anna örök (összehasonlító elemzés)


Ez most komoly? Tényleg ezek voltak a mai kérdések? 8O

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja - 18 éve 4 hónapja #291008 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Tehát még egyszer, kiknek kell drukkolni?

Mau, Nimdorc, Rabyn, Nóli, Eldamyn, Narbeleth, Elryn, Ladis, Ryana, Mirrand, Thaur, Szú, Rouge, Vénia, Sünee, Silima, Theala

És Nellas :oops:
[size=9:3kp6a5z6]Hogy is feledkezhettem meg rólad, kicsilány?!! Szégyen reám...[/size]


:hello: :hello: :hello:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291004 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Éljen soká Márai! :)
Köszönjük a szurkot, nekem inkább holnap-holnaputánra kell majd... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #291000 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Én összehasonlító elemeztem... Szvsz sikerült :) Halotti beszédhez egy - két hét és 15-20 oldal kellett volna nekem. Nem mertem volna bevállalni :) Így is picit neccesen lettem készen mert elment az első 10-15 percem, hogy élvezettel átolvastam halotti beszédet 2-3 alkalomal :)
Köszönöm a drukkot :) Mostmár csak szerdára kell, meg emeltszintűkre, meg szóbelikre... :? :oops: :P

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290972 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Szóval akkor én is had kívánjak sok sikert, virágot, plüssmacit etc. az összes ballagónak, és hajrá meg hidegvér az érettségihez! Mau, Nimdorc, Rabyn, Nóli, Eldamyn, Narbeleth, Elryn, Ladis, Ryana, Mirrand, Thaur, Szú, Rouge, Véni Sünee! És Dodiee, sikerüljön neked is a felvételid! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290968 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Hajrá érettségizők! Alázzátok le őket!! :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290966 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Tekintve az idei kérdéseket a Kínai Néphadsereg egyévi össztermését minden érettségizőnek!

Umberto Eco: A címadás és értelmezés nehézségeiről
Márai: Halotti beszéd
Vajda: Húsz év múlva - Juhász: Anna örök (összehasonlító elemzés)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290957 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Mindenki Druk-Druk !!!!! Aztán ügyesen !!!

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290952 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290951 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Jókívánságok
nem emelten meg valami egyszerű rizsázós. valaki olyan, akit addigra már tudni fogok.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290950 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Éljenek az érettségizőink!!!

Aztán csak ügyesen!!!
:itscool:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290948 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Minden sorstársamnak:

Írjon mindenki olyan érettségit, hogy elégedett legyen!!!!! :D
..és legyen magyar emelten Radnóti :D


Legyetek ügyesek!!!!!!

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290947 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Ryana írta:

Rabyn írta: Jesszusom ennyien vagyunk:)))
szintén sok sikert a többieknek:))
És az emelt magyaron vagy Kölcsey, Berszeni, Vörösmarty vagy Radnóti legyen!!


Sőt, többen. ;) Egyébként Radnóti. Vörösmartyt keverem Csokonaival. :P
Köszi én is és hát akkor ügyesek legyünk ám! :)

jaja ügyesek de nagyon. iciripiciri mazsola a gyomrom. :?
jahhhhaaaaaaajjjjjjj....

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290945 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Sok sikert az érettségizőknek!!!! :bounce: :bounce:

Boldog Születésnapot és Boldog Névnapot, akinek mostanában volt.

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #290940 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Rabyn írta: Jesszusom ennyien vagyunk:)))
szintén sok sikert a többieknek:))
És az emelt magyaron vagy Kölcsey, Berszeni, Vörösmarty vagy Radnóti legyen!!


Sőt, többen. ;) Egyébként Radnóti. Vörösmartyt keverem Csokonaival. :P
Köszi én is és hát akkor ügyesek legyünk ám! :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.561 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére