Jókívánságok

Több
18 éve 5 hónapja #288851 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Ethuil írta: Sok sikert a nővéremnek a mai szlovák érettségihez! Meg mindenki másnak! :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:


szurkszurk :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288850 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Sok sikert a nővéremnek a mai szlovák érettségihez! Meg mindenki másnak! :bounce: :bounce: :bounce: :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288830 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Alyr Arkhon írta:

Artemisz (Erenya) írta: Ezt muszáj beírnom:

VAN ÁLLÁSOM!!! :bounce:


[size=9:2ntcfkjl]( McDonalds, tessék nem kiröhögni!!! Szeptember óta voltam állás nélkül :roll: )[/size]


Azt hiszem ezért tekinthetünk tiszteletbeli bölcsésznek ezentúl ;)


ÁÁÁÁ, szeretlek! :lol: :lol:
*ölel*

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288802 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog születésnapot Celebrom!!!
(Boldog születés napot mindenkinek, akinek mostanság volt :oops: !!! )

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288795 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Artemisz (Erenya) írta: Ezt muszáj beírnom:

VAN ÁLLÁSOM!!! :bounce:


[size=9:10nnqnfm]( McDonalds, tessék nem kiröhögni!!! Szeptember óta voltam állás nélkül :roll: )[/size]


Azt hiszem ezért tekinthetünk tiszteletbeli bölcsésznek ezentúl ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288785 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Artemisz (Erenya) írta: Ezt muszáj beírnom:

VAN ÁLLÁSOM!!! :bounce:


[size=9:2s69pe6e]( McDonalds, tessék nem kiröhögni!!! Szeptember óta voltam állás nélkül :roll: )[/size]


Semminemű munka nem szégyen. Hála Istennek, hogy van.

nagyon sok boldog szülinapot a születésnaposoknak!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288778 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Mindenkinek kellemes Április 1.-ét! Most már tuti tavasz van :lol:

és ez nem tréfa 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288725 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Valin Nostare Orsie és Patkány!!! Szeretünk benneteket!!! :hello: :hello:


[size=9:2vq4u4fx]Orsie, megvan még a mackó? ;) [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288714 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Alison West írta:

Minerva írta: OFF: Szerezz vmi szakképesítést.ON.


[size=9:ttp1kj98]Infó szakra jártam, ahol a 2. év elején kiderült, hogy elmarad a beígért OKJ-s képzést adó +1 év. Szerinted? Nyilván ha tudom, eleve nem is ode jelentkeztem volna. Egyébként meg baromira nem ilyen egyszerű, hogy "szerezz szakképesítést"... De amúgy ezt csak az tudja, aki benne van a helyzetben, szal ejtsük a témát ;)

OFF vége.[/size]


OFF: Nem mintha nekem nem lenne OKJ-s szakképesítésem, és nem mintha én nem futottam volna le pár kört, mire sikerült találnom. Úgyhogy én aztán nagyon jól tudom, hogy megy a dolog. Gondoltam segítek.

ON.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288710 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Minerva írta: OFF: Szerezz vmi szakképesítést.ON.


[size=9:317i2sfv]Infó szakra jártam, ahol a 2. év elején kiderült, hogy elmarad a beígért OKJ-s képzést adó +1 év. Szerinted? Nyilván ha tudom, eleve nem is ode jelentkeztem volna. Egyébként meg baromira nem ilyen egyszerű, hogy "szerezz szakképesítést"... De amúgy ezt csak az tudja, aki benne van a helyzetben, szal ejtsük a témát ;)

OFF vége.[/size]

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288704 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog szülinapot Efkú, Finwe, Arden!
Hajrá Artemisz, jó lesz az én is csináltam (bár csak diálmunkaként)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288688 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Alison West írta: [size=9:2fhrtrfu]Banyeg, örülj neki.. Én augusztus óta vagyok munka nélkül. Akár padlót is súrolnék fogkefével, csak adjanak pénz, mert egyszerűen nem tudok megélni semmiből... És a rohadtak, sehova nem vesznek fel, mert pálykezdő is vagyok, meg gyakorlatom sincs. De ez másik téma. OFF vége..[/size]


OFF: Szerezz vmi szakképesítést.
ON.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288686 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Artemisz (Erenya) írta: (McDonalds, tessék nem kiröhögni!!! Szeptember óta voltam állás nélkül


[size=9:6q16sxgt]Banyeg, örülj neki.. Én augusztus óta vagyok munka nélkül. Akár padlót is súrolnék fogkefével, csak adjanak pénz, mert egyszerűen nem tudok megélni semmiből... És a rohadtak, sehova nem vesznek fel, mert pálykezdő is vagyok, meg gyakorlatom sincs. De ez másik téma. OFF vége..[/size]

Amúgy gratulálok :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288681 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog szülinapot, Orsie! :D
Boldog szülinapot, Efkú! :mrgreen:
Boldog szülinapot, Áfi! :lol:
Boldog szülinapot, Finwe! :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288674 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Ezt muszáj beírnom:

VAN ÁLLÁSOM!!! :bounce:


[size=9:tnxfifkc]( McDonalds, tessék nem kiröhögni!!! Szeptember óta voltam állás nélkül :roll: )[/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288669 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog születésnapot Efkú, Arden, Finwe!!!! :cheers:

Csobánkára szép időt, jó mulatást mindenkinek :dance:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288621 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog szülinapot / névnapot kívánok mindenkinek, aki mostanában ünnepelte / ünnepli! :hello:

"Elen síla lúmenn' omentielvo."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288572 Írta: Aranill
Aranill válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Szép időt kívánok a tavaszi talis csapatnak! Érezzétek magatokat jól! :dance:

Mensch werden ist eine Kunst.

06 20 99 29 525

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 hónapja #288532 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Megkésve ugyan, de Boldog Születésnapot Estel! :dance: :cheers: :bounce: :hello:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288523 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Valin Nostare KT!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288519 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog Születésnapot Estel!!!!!!!!!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288494 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Jókívánságok
BSZ! Estel! :cheers: :cheers: :cheers:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288492 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! :oops:
Valin Nostare minden kostársnak! :D
;)
[size=9:7atqlbqw](Megj.: az aláírásomba bekerült a frissen kapott telefonom száma; harmincasok előnyben... De azért továbbra is él a régi számom is! :) [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288483 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Jókívánságok
BSz apuci : )= !

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288482 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Artemisz (Erenya) írta: Valin Nostare, Ally!! :cheers:


Neked is nagyon köszönöm, meg mindenkinek, aranyosak vagytok :) :oops:

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288477 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288472 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog szülinapot Estel :cheers: , meg Apukám [size=9:j85xtvf9](bár ő úgysem látja), [/size]meg mindenkinek, aki ma ünnepli valamiét :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288471 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog szülinapot, Estel!!! :P (itt is :wink: )

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288470 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog Születésnapot Estel!
(összes)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 6 hónapja #288456 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog szülinapot Estel!!! :) :) :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.498 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére