Tolkien Tábor 2024

Jókívánságok

Több
15 éve 6 hónapja #374462 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog Születésnapot Növénykék Szelleme! :D :D :D

És Bennek meg nagy drukk a kari TDK-fordulóhoz! :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374459 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Tünde írta:

Orsie írta: az van, hogy mindjárt éjfél, vagy is 14.-e, de én most elkúszok aludni, viszont minél hamarabb akarom ezt ide leírni, szóval:

nagyon boldog szülinapot Dorw!!!
:dance: :cheers: :hello:

piszkosul hiányzol!


hát csak megelőztél ...

nagyon nagyon bolgodságosat neked Zümiiiiiiiii!!!!!!!!!! :hatalmasnagyölelés:


Édes Drága Dorwzümi, itt is sokboldogat!!! :hello:
(gyere má' haza!!! :crying: )

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374457 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Orsie írta: az van, hogy mindjárt éjfél, vagy is 14.-e, de én most elkúszok aludni, viszont minél hamarabb akarom ezt ide leírni, szóval:

nagyon boldog szülinapot Dorw!!!
:dance: :cheers: :hello:

piszkosul hiányzol!


hát csak megelőztél ...

nagyon nagyon bolgodságosat neked Zümiiiiiiiii!!!!!!!!!! :hatalmasnagyölelés:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374449 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog születésnapot, Dorw! Éjjé soká egésségbe, soha ne jessé kétségbe! Szeretet az mindég legyen, többi mán magátó megyen!


Akik meg nekem írtak, azoknak újra, egyben és összefoglaló szándékkal: köszönöm szépen! :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374442 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Valin Nostare, Dorw! :hello:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374439 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Orsie írta: nagyon boldog szülinapot Dorw!!!
:dance: :cheers: :hello:

piszkosul hiányzol!

Csatlakozom, nagyon boldog születésnapot dorw! :cheers: :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374435 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Jókívánságok
az van, hogy mindjárt éjfél, vagy is 14.-e, de én most elkúszok aludni, viszont minél hamarabb akarom ezt ide leírni, szóval:

nagyon boldog szülinapot Dorw!!!
:dance: :cheers: :hello:

piszkosul hiányzol!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374332 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Most kéne némi ABH (Alcar Brutál Hasonlatai, ha jól tévedek). Csak a régi idők kedvéért :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374296 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Rabyn írta: Régen mondtam már, úgyhogy mostan itten mindenkinek szép álmokat és jóéjszakát kívánok:)

Én is jóéjszakát kívánok! Azaz, hogy is szoktam? (Álmos vagyok már, bocsi...) Hozzon rátok könnyű álmot az éj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374258 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Akkor ezt megelőlegeztük... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374251 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Orsie írta: hmm, a Facebook szerint Alew szülinapja dec 3.-án van... :roll:


Hmm... akkor vmit félreolvastam a blogján :D :D :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374249 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Jókívánságok
hmm, a Facebook szerint Alew szülinapja dec 3.-án van... :roll:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374247 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Jókívánságok
BSZ Alew! ;-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374237 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog születésnapot Alew!!! :cheers::bounce::dance:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374234 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Jókívánságok
BSZ SÚ, utólagosan is :oops: !!

ÉS BSZ Alew ;)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374204 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Régen mondtam már, úgyhogy mostan itten mindenkinek szép álmokat és jóéjszakát kívánok:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374190 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Jókívánságok

Sil írta: Valin Nostare, SÚ! :hello:


*csatlakoz* *ölel*

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374154 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374153 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Isten éltessen SÚ! :cheers: :dance:

A nemes tetteket nem hűvös bölcsességgel kell megítélni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374127 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog szülinapot, SÚ! :)
Boldog szülinapot, Ethuil! :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374101 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Köszönöm szépen mindenkinek! :)

Boldog születésnapot, Ethuil!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374091 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog szülinapot Ethuil!!! :cheers::bounce::dance:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374089 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Én csak ma tévedtem ide, de nagyon boldogat SÚ és Ethuil!!! :cheers: :hello: :bounce:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374087 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Tévedésről szó sincs, sőt nagy-nagy meglepetésről, hogy még emlékszel rám ^^ Köszönöm.

És persze Valin Nostare, SÚ! :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374078 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Jókívánságok
(Ha jól tévedek, akkor) Valin Nostare, Ethuil! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374073 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Valin Nostare, SÚ! :hello:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374068 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog szülinapot SÚ! :hello:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374052 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Boldog szülinapot ^^

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374048 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Jókívánságok
boldog szülinapot SÚ!
:dance: :cheers: :hello:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 6 hónapja #374047 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Jókívánságok
Nagyon Sok Boldog Szülinapot Kívánok SÚ!!

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.356 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére