BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 3 hónapja #206994 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Adelard írta:

Angwen írta: Emberek, én vagyok itt az egyetlen, aki sem elméletben, sem gyakorlatban nem konyít a focihoz, és nem nézi az EB-t, és amúgy is folyton hasraesik a labdában? :oops:


megnyugtathatlak : NEM! Itt vagyok én is :) ) :oops: :oops: :lol: :D :mrgreen:


Nahát, üdv a klubban! :D :hello: :hello: :hello: Tényleg, alapítsunk már klubbot! :D

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #206971 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Emberek, én vagyok itt az egyetlen, aki sem elméletben, sem gyakorlatban nem konyít a focihoz, és nem nézi az EB-t, és amúgy is folyton hasraesik a labdában? :oops:


megnyugtathatlak : NEM! Itt vagyok én is :oops: :oops: :D :mrgreen:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206969 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Asszem ódát fogok írni az antibiotikumhoz, bárki bármit is mond. Tegnap reggel még nem bírtam nyelni, most már kész-passz, nem is fáj! :dance:

Emberek, én vagyok itt az egyetlen, aki sem elméletben, sem gyakorlatban nem konyít a focihoz, és nem nézi az EB-t, és amúgy is folyton hasraesik a labdában? :oops:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206952 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare Csabák, pl. fqqdk, Gumipók, Oisin, Szürke! :hello: :cheers:
Eru éltessen titeket utólag is! ;) :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206939 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
hogy őszinte legyek a Peru bolíviát nem közvetítését élőben nem adták le



amúgy teljességgel igazad van. értelme így nincs

de azt mondták szép meccs volt

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206938 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Toma, ha kiírod a meccsek végeredményét, szerinted van értelme megnézni az ismétlést? :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206937 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bolívia-Peru 2:2


21:45 kor a sport 1 en

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206923 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Népek, akik az gömbölyű labdát rúgják:

A nagy foci ideje (végül is, kompromisszumok után):

Július 12 du 5-8-ig

Helye: a KCSSK pályája.
Találkozás: fél 5-kor, a Móriczon a McDonálc előtt (ahol Andris várja a népet, én a KHE-sekkel élből a tetthelyre fogok menni)


Minden épkézláb (főleg láb) embert mozgósítani! :D

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206905 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula Rayan!!! én valahogy bíztam benned :)



MEGKEZDŐDÖTT A COPA AMÉRICA


Kolumbia-Venezuela
1 : 0


ma Du a sport1 en (ism)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206888 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem nem feljetettük el:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206867 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ugye nem felejtette el senki, hogy ma 3-tól van KHE próba? És senki ne nézze a szöveget!!! (és tudjátok fejből!)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206853 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha erre járna valaki, akivel már priviztem: cheten vagyok még egy órát, de utána vagy hónapokig nem, úgyhogy gyertek!
(többiek is :wink: )

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206780 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayannéni, rulzol :) (a tünde is csak ember... :lol: )
Angwen, egyél sok joghurtot... 8)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206767 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocs, kimaradt... :oops: Valin Estare Efkú!!!

S jó nyaralást (vagy mit) Aeglos!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #206759 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Pók, Szürke, Oisin!! és minden Csaba!!!
:hello: :D :D
Gratula Rayan!!! :hello: :up:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206754 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Most Németorszägban vagyok.
Voltam prägäban, és minden tele volt Medved mezzel... :D

De a döntöben én is a görögöknek szurkoltam, mivel a portugälokat nem szeretem, és 12 évesen nagy Hellas-fan voltam... :lol:

Ugyhogy LOL :dance:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206723 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula Rayan!!! :up: :dance: :bounce: :itscool:

És BN Efkú!

Jobbulást Angwen és Siss! Angwen, az antibiotikumokkal azért vigyázz, mert a gyomorra és a bélflórára elég rossz hatással vannak... én pl csak végszükség esetén veszek be ilyesmit. De ha Neked használ, akkor hajrá :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206668 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta:
Sis: a rekedtség az más, hangszálbántalmakra (hú, ez meg hogy hangzik 8O) tényleg jó a méz.


Én úgy tudtam, hogy a hangszálbántalmakat is kórokozók okozzák, lévén általában torokgyulladás a kórisme... de lehet, h hülye vagyok :roll:

Gratu, Rayannéni! Napfényt beléd! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206658 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Drowse írta: A tündék szvsz nem azok a hú-de-rendes tagok, mármint elég elolvasni a Szilmarilokat, és az embernek elmegy a kedve tőlük kicsit... :crap:


A Szilmarilok miatt? Ilyenről se hallottam még. Igaz, tényleg nem azok a kedvesen-békésen egyik fáról a másikra libbengető tündérbogarak, vannak rossztulajdonságaik, de attól még teljes mértékben csodálni tudtam őket.

Sis: a rekedtség az más, hangszálbántalmakra (hú, ez meg hogy hangzik 8O) tényleg jó a méz.

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206643 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Tegnap próbán mondtam, hogy ma esni fog, mert mostanábn egyik nap esik másik nap dögmeleg van. (de persze nemhitt nekem senki:))

ezek a képek ma hajnali hat körül készültek amikor felébredtem azokra a dög galambokra, meg arra, hogy hirtelen eltűnt a napcsoka a kezemről (már éppen aludtam volna vissza mert előtte meg e kenyérre ébredtem amit hoztak és hangosankiabáltak egymásnak "Héé Gazsi há kapdmánel ezt a dobozot is") szóval éppen aludtam volna vissza és eltűnt a napsugár a kezemről, és nagyon sok eső esett mert maradtak pocsolyák. Nade itt vannak a képek: (ja és előtte hétágra sütött a nap)
kep.tar.hu/rabyn/images/pic5507469.jpg
kep.tar.hu/rabyn/images/pic5507470.jpg
kep.tar.hu/rabyn/images/pic5507471.jpg
kep.tar.hu/rabyn/images/pic5507472.jpg
kep.tar.hu/rabyn/images/pic5507473.jpg
kep.tar.hu/rabyn/images/pic5507474.jpg
kep.tar.hu/rabyn/images/pic5507475.jpg
kep.tar.hu/rabyn/images/pic5507476.jpg


Igen, nekem volt szerencsém ezt a cuccot a vonat ablakából látni... elég para volt... :o h:

BN Szürke!!! BN Oisin! BN Gumipók!! BN Csabák! :cheers:

A tündék szvsz nem azok a hú-de-rendes tagok, mármint elég elolvasni a Szilmarilokat, és az embernek elmegy a kedve tőlük kicsit... :crap:

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206640 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyüff.. Gratula, Rayannéni!!!


Én meg még ezekből se tudtam levizsgázni... :roll: :?



És BOLDOG NÉVNAPOT, SZÜRKE, PÓK, OISIN, ÉS EFKÚÚÚÚÚÚÚ!!!!!!! akit mindenki kifelejtett :twisted:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206615 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: a Hobbit (a.k.a Babó) gyermekmese, nem hőseposz. Itt ilyenek a tündék. Lököttek, iszákosak, kapzsik.


Valószínű ezért szeretem sokkal jobban, mint a többi könyvet. Itt derül ki, hogy a tünde is ember o)))

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206604 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie/Alatariel írta:
Más: most olvasom a Babót, és több mint nagyon fáj. Az eredetiben is ennyire gügyék a tündék és ott is van a tündeénekben sercegő hurka és hasonló dolgok? Ugye nincs? Ugye.?? (Reménykedőtekintetmotikon azért, hogy érdemes elolvasni az angol változatot.)


Nem tetszenek a vihogó tündék? Nem is értelek :) Tótfalusi István versfordításai sajnos egészen hűek az eredetihez... Csak azt vedd figyelembe, hogy a Hobbit (a.k.a Babó) gyermekmese, nem hőseposz. Itt ilyenek a tündék. Lököttek, iszákosak, kapzsik. De azért olvasd el az angol változatot (meg esetleg az alternatív magyar fordítást is ;) )

Rayan: GRATULA! :hello: :dance: És jó fotoszintetizálást :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206600 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÉÉÉÉÉÉS ÉÉLJEEEEEN!

Levizsgáztam!
Zsír!
Megazsír!
Hiperzsír!
Überzsír!

Köszönöm -most jön az orbitális közhely, hogy-, nélkületek nem sikerült volna! o)

Cupp all.
/me most elbujdokol, egyedül pihen egy lakatlan szigeten, magába szívja a napfényt (pontosabban csak azon él), és aztán újra talizik veletek táborban

Mindenkiért szorítok, akit még csesztetnek.

Egyetek sok málnát o)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206598 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Maglor: utólag is nagyon sok boldog születésnepot!

A betegeknek mielőbbi gyógyulást!

Más: most olvasom a Babót, és több mint nagyon fáj. Az eredetiben is ennyire gügyék a tündék és ott is van a tündeénekben sercegő hurka és hasonló dolgok? Ugye nincs? Ugye.?? (Reménykedőtekintetmotikon azért, hogy érdemes elolvasni az angol változatot.)

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206593 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Áh, nem kispályázom: tömöm magamba az antibiotikumot ezerrel. :D :? De azért köszi a ótanácsot. (Bár én úgy tudom, hogy a méz jót tesz a kórokozóknak is, nem?)


Lehet, hogy embere válogatja, de mivel annyi operaénekes esküszik rá, a torokban tenyésző baciknak csak nem jóbarátja :D
Antibiotikumokkal is jobbulást ;) én már egy hónapja náthás vagyok, és nem tudam velük meggyógyulni... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206585 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áh, nem kispályázom: tömöm magamba az antibiotikumot ezerrel. :D :? De azért köszi a ótanácsot. (Bár én úgy tudom, hogy a méz jót tesz a kórokozóknak is, nem?)

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206580 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: angwen: igyál mézes teját, vagy egyél fagyit! az szokott segíteni. meg a septofort is.


A legtutibb módszer, ha mézben megfőzöl egy kis hagymát. Borzalmas íze van, de garantálom, hogy használ. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206574 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm szépen a kedvességeket. Nektek is Boldog KArácsonyt ::::)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #206573 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Boldog Boldog néhéhévnapot Szürke, Pók, Oisin! :wink:
no, elmentem nagypapámhoz pénteken re :closed:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.862 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére