BESZÉLGETŐS topic

Több
16 éve 3 hete #369758 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie írta: én írtam, ez így nem jó? vagy mindenképp privit vagy emailt kell?

Kis kiegészítés:

Ulmo ugyanott írta: Eredetileg létezett egy moderators kukac tolkien pont hu cím, ami a szolgáltató kedves húzásai folytán elveszett. Így sajnos csak azt tudom javasolni, hogy a) valamelyik moderátornak írsz b) az összes moderátornak írsz c) nekem írsz.
És azért nem szeretném, hogy ide jöjjenek az igénylések, mert erről a moderátoroknak kell dönteni, és nem a fórumtagoknak vitázni rajta. Ugye nem nagyon bonyolult a dolog?
Várjuk szeretettel a topicigénylést, MAILBEN. Előre szólok, hogy nem árt, ha van néhány támogató is hozzá.


Így sztem már világosabb. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 3 hete #369757 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bár meglehet, hogy csak nekem támadhat ilyen ötletem, kórházban fekszem :( és rászoktam a festésre,:oops: de csak előre megrajzolt mintákat tudok, és címereket is szoktam. Kár, hogy a tolkieni világ címereit nem lehet, habár először is ugye coprightok... ;) de annyira kár :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369756 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo még az Óhaj sóhaj topicban írta: Így sajnos csak azt tudom javasolni, hogy a) valamelyik moderátornak írsz b) az összes moderátornak írsz c) nekem írsz.

Ulmo:

Orsie pár hozzászólással lejjebb írta: kérés: Ulmo, kedves és magasságos site adminunk, kérünkszépen nyiss nekünk egy 'informatikai segítségnyújtás' topicot 8)

én írtam, ez így nem jó? vagy mindenképp privit vagy emailt kell?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369753 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta:

Ulmo írta: Érdekes, hogy a legtriviálisabb megoldás nem jutott eszedbe: nekem írhattál volna. :)
Amúgy frissítettem a moderátorok listáját a netikettben :)

Drága Mesterem A Lore-ban, megkérdeztelek priviben, de ezt a megoldást mintha nem említetted volna... :D Ha nem vigyázok, hamarosan kapsz egy e-mailt a témában. ;)


Hát izé... megmutatom:

Ulmo még az Óhaj sóhaj topicban írta: Így sajnos csak azt tudom javasolni, hogy a) valamelyik moderátornak írsz b) az összes moderátornak írsz c) nekem írsz.


;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369748 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Esgal írta: Holnap megyek nyelvvizsgázni angolból, kérhetek némi szurkot? :)

nézz át a Jókívánságokba ;)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369744 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Holnap megyek nyelvvizsgázni angolból, kérhetek némi szurkot? :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369742 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta:

Sötét Úr írta: Ulmo: mivel Angwen a fórumon Site Moderator-ként van feltüntetve, a topiknyitási kérdéseimmel megtámadtam e-mailben, és visszairányított hozzád. Szóval jó lenne, ha legalább te adnál egy konkrét nevet, e-mail címet, korlátlan fedezetű hitelkártyát, stb. amihez fordulni lehet... :D


Érdekes, hogy a legtriviálisabb megoldás nem jutott eszedbe: nekem írhattál volna. :)
Amúgy frissítettem a moderátorok listáját a netikettben :)

Drága Mesterem A Lore-ban, megkérdeztelek priviben, de ezt a megoldást mintha nem említetted volna... :D Ha nem vigyázok, hamarosan kapsz egy e-mailt a témában. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369739 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta: LOL, engem aztán nem zavarna a fekete háttér, amúgy is az van betéve mindig. :mrgreen:

Sose értettem, hogy lehet azt kibírni, nekem világosszürke alapon van rajz egy NX-01-esről, az is szürke :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369737 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: átírták a cikket, itt az új link

ha már kockatopik

LOL, engem aztán nem zavarna a fekete háttér, amúgy is az van betéve mindig. :mrgreen:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369735 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: átírták a cikket, itt az új link

ha már kockatopik


Csókoltatom a PiciPuha újabb ötletét. Az még nem jutott eszükbe, hogy esetleg a program árát kellene lejjebb vinni, és akkor esetleg többen vennék meg, mint ahányan lemásolják/letöltik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369729 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szürke tegnap megkeresett priviben, hogy mi ez a kérelmezési rendszer, én meg átirányítottam Ulmohoz. Akár írhatott is azóta a moderátoroknak/adminoknak. :P

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete - 16 éve 2 hete #369728 Írta: Finwe
Finwe válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ÜDV!

2 albérl

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369727 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: Ulmo: mivel Angwen a fórumon Site Moderator-ként van feltüntetve, a topiknyitási kérdéseimmel megtámadtam e-mailben, és visszairányított hozzád. Szóval jó lenne, ha legalább te adnál egy konkrét nevet, e-mail címet, korlátlan fedezetű hitelkártyát, stb. amihez fordulni lehet... :D


Érdekes, hogy a legtriviálisabb megoldás nem jutott eszedbe: nekem írhattál volna. :)
Amúgy frissítettem a moderátorok listáját a netikettben :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369726 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
átírták a cikket, itt az új link

ha már kockatopik

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369725 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
neeeeeeemáááááááááár :?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369724 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Metaflora írta:

Tünde írta: ha már kockatopik

Hát nekem erre 404 ("Elnézést kérünk, ez az oldal jelenleg nem elérhető, vagy nem létezik. Kérjük válasszon a csatornamenüből!" -> de asszem nem a linkeléssel van a hiba, mert rákerestem, és úgy is ezt adja...)


hát ez érdekes, negyedórája tettem be

a lényege az volt hogy aki illegális XP-t használ, az a frissítésnél számítson arra hogy azontúl a következő indítás után fekete hátteret kap csak, nem tudja lecserélni, így bosszantják az illegális felhasználókat, meg lesz benne valami kocka is, ami ugyan átlátszó, de nem lehet eltüntetni

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369723 Írta: Metaflora
Metaflora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: ha már kockatopik

Hát nekem erre 404 ("Elnézést kérünk, ez az oldal jelenleg nem elérhető, vagy nem létezik. Kérjük válasszon a csatornamenüből!" -> de asszem nem a linkeléssel van a hiba, mert rákerestem, és úgy is ezt adja...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369722 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: ha már kockatopik

Orsie írta: hmm?
amúgy kérés: Ulmo, kedves és magasságos site adminunk, kérünkszépen nyiss nekünk egy 'informatikai segítségnyújtás' topicot 8)[/color]


:szintén leborul nagyságotok előtt:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369721 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369720 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

fqqdk írta:

Ulmo írta: Ha már ennyien szeretnétek ezt a topicot, esetleg meg lehetne dobni a moderátorokat/adminokat egy kéréssel.
Ki vállalja a topicgizdaságot? (izé... topicgazdaságot) ?

Szürke?

csomó mindent szokott Sil segíteni, szóval én még őt is javasolnám, mert ő tényleg sokat fórumozik. és vannak topicok ahol több a topicgazda, szóval akár lehetnek ketten Szürkével, esetleg Veled együtt hárman, drága.
hmm?
amúgy kérés: Ulmo, kedves és magasságos site adminunk, kérünkszépen nyiss nekünk egy 'informatikai segítségnyújtás' topicot 8)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369718 Írta: fqqdk
fqqdk válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Ha már ennyien szeretnétek ezt a topicot, esetleg meg lehetne dobni a moderátorokat/adminokat egy kéréssel.
Ki vállalja a topicgizdaságot? (izé... topicgazdaságot) ?

Szürke?

code a rat the monster on doom in it

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369717 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo: mivel Angwen a fórumon Site Moderator-ként van feltüntetve, a topiknyitási kérdéseimmel megtámadtam e-mailben, és visszairányított hozzád. Szóval jó lenne, ha legalább te adnál egy konkrét nevet, e-mail címet, korlátlan fedezetű hitelkártyát, stb. amihez fordulni lehet... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369715 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha már ennyien szeretnétek ezt a topicot, esetleg meg lehetne dobni a moderátorokat/adminokat egy kéréssel.
Ki vállalja a topicgizdaságot? (izé... topicgazdaságot) ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369711 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csatlakozom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369694 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

sebcsaba írta: Amúgy hasznos lehetne a tanulószoba mintájára egy "informatikai segítségnyújtás" topic.

Támogatom. (Természetesen a szokásos topik-kérvényezési rendszert szem előtt tartva.)

Amiképpen én is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369689 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

sebcsaba írta: Amúgy hasznos lehetne a tanulószoba mintájára egy "informatikai segítségnyújtás" topic.

Támogatom. (Természetesen a szokásos topik-kérvényezési rendszert szem előtt tartva.)


csápolok én is, akkor nem kell mindig mélt írni :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369683 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

sebcsaba írta: Amúgy hasznos lehetne a tanulószoba mintájára egy "informatikai segítségnyújtás" topic.

Támogatom. (Természetesen a szokásos topik-kérvényezési rendszert szem előtt tartva.)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369673 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: olyan mint egy kockatopik :lol: a felét sem értem, de tuti hasznosakat mondtok :P

Akkor figyelj és tanulj! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369670 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Az AdBlock Plus-hoz van egy Element Hiding Helper nevű kiterjesztés is, ami pedig megkönnyíti az amúgy nehezen letiltható elemek (pl DIV, IFRAME...) tiltását
...
az Element Hiding Helper meg így .

Oh, Sil, Master Of Firefox, most már tudom hogy mi hiányzott nekem eddig...

Amúgy a témához csak annyit, hogy FF3-at használok kb mióta kijött, és azóta egyetlen egyszer sem fagyott le. Pedig van Firebugom, használom keményen, meg még pár kiegészítőt.

Amúgy hasznos lehetne a tanulószoba mintájára egy "informatikai segítségnyújtás" topic.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 3 hete #369657 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
olyan mint egy kockatopik :lol: a felét sem értem, de tuti hasznosakat mondtok :P

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 5.730 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére