BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 8 hónapja #170852 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot Elodyke! :wink: :cheers: :bounce:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170836 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
300- a beugró diák nyugdijas
500-/óra a bérlés

menjunk minel tobben :D

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170829 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finduilas írta: (Most megint belelkesedtem, úgyhogy hétfőn mindenki készüljön egy hatalmas korizásra a Műjégen!!! ;) )


ÍÍÍÍJJJÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJJJJJJJJJJJ!!!!
Jupp-juppi-juppi-jé!!!!!!!
:bounce: :dance: :hello: :up: :bounce: :sungl:
Kori RÚLZ!!!!!

Jaj, nem tudjátok, a műjégen mennyibe kerül a korikölcsönzés?
Attól függ gondolom, lesz-e rá keret, hogy jól sikerül-e az UV-m, azaz meg tudom (lesz e pofám megdumálni) Anyát.
Mert saját korim még mindig nincs, immár vagy nyolc éve..
Hogy hogy bírom én ezt, nem is értem.... :roll: 8O

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170810 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Isten éltessen sokáig Elodyke, erőben, egészségben, minden égi- földi jóban!!



A szülinaposok dátumait Cueddoval gyűjtöm összefele, részemről június végéig meg is van. Ha gondoljátok, kézbe vehetem az ügyet.
:gandalf2:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170808 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
NAGYON-NAGYON-NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT eLODYKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: (ennyien koccintunk rád!)

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170800 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare, elodyke! :cheers: :hello:
Eru éltessen sokáig! ;) :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170798 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie írta: BOLDOG SZÜLINAPOT, ELODYKE!!! :lol: :up: :bounce: :cheers: :hello: :dance:


Csatlakozom: Béessz ittis! :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170795 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG SZÜLINAPOT, ELODYKE!!! :lol: :up: :bounce: :cheers: :hello: :dance:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170760 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kicsit lelkesedek itt is :D Tegnap voltam a Műkorcsolya EB-n, és fantasztikus volt! Egyszerűen gyönyörű! Élőben még hihetetlenebbnek tűnik, mekkorákat ugranak a versenyzők, és milyen gyönyörűen koriznak. (Most megint belelkesedtem, úgyhogy hétfőn mindenki készüljön egy hatalmas korizásra a Műjégen!!! ;) )

Brisával ma megyünk a férfi döntőre, ha bárkinek van kedve hozzá jöjjön. A jegy nem olcsó, de szerintem megéri ;) (2600 a legolcsóbb, diákkal 2080. Mi a 214-es szektorban fogunk ülni) Gyertek!!!

Pussz: Finc

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170706 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gyöngyszem írta:

Adelard írta:

Galadh írta:

E. Eia Ayna írta:

Galadh írta:

Brisa írta:

_Neo írta: Javaslatom: a jovo evi Tolkien kalendariumban legyenek bejegyezve az ilyen napok ß)


Milyen napok?


Sztem az MTT-sek név- és szülinapjára gondolt.

Szerintem ez kissé nehéz vállakozás.. :roll: mivelhogy sok tagja van az MTTnek :D meg azt se mindig lehet tudni, h ki mikor ünnepli a névnapját ;)

De a szülinapot meg lehet csinálni. aki benne akar lenni a kalendáriumban, eccerűen elküldi a szülinapja dátumát. nemjó???


Sztem se rossz ötlet :) de akkor ne csak az MTTsekkel... :roll:


Yes yes, ne csak MTTsekkel!


A phpBB-nek elvileg van egy kiegészítése, ami a fórum címlapján kiírja, hogy azok közül, akik a profiljukban megadták a születésnapjukat, ki ünnepel... :wink: Érdemes lenne megkérni Svint, hogy építse bele a boardba.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170702 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm! :D
Egyik barátnőmtől kaptam, mert tudja, hogy itt a fórumon Cicafül vagyok, és azt mondta, hogy ez teljesen olyan, mint én... :P

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170700 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicafül írta: Nekem is!!! :bounce:
Annyira örülök neki, hogy gyorsan el kellett újságolnom az örömömet... :D .


Már épp akartam írni, milyen ISTENI!!!

Ilyen karakán karakált is rég láttam már!! :wink: :roll:
:P

Honnét szedted?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170694 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

DaroNight írta: Van új Avatarom!!!És én tudom,hogy honnan van az eredetije :D :wink: (Valami sportoló,nem? :D )


Nekem is!!! :bounce:
Annyira örülök neki, hogy gyorsan el kellett újságolnom az örömömet... :D
Megújoltam...

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170681 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Supersonica írta: PINGU FAN CLUB:

obelix.jol.hu/pingu/


Ez jobb mint maga a játék....

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170629 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta: De a szülinapot meg lehet csinálni. aki benne akar lenni a kalendáriumban, eccerűen elküldi a szülinapja dátumát. nemjó???

He ez az ötlet megvalósul, akkor nekem is el leet küldeni a szülinapokat.. ha nem, akkoris.

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170615 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Adelard írta:

Galadh írta:

E. Eia Ayna írta:

Galadh írta:

Brisa írta:

_Neo írta: Javaslatom: a jovo evi Tolkien kalendariumban legyenek bejegyezve az ilyen napok ß)


Milyen napok?


Sztem az MTT-sek név- és szülinapjára gondolt.

Szerintem ez kissé nehéz vállakozás.. :roll: mivelhogy sok tagja van az MTTnek :D meg azt se mindig lehet tudni, h ki mikor ünnepli a névnapját ;)

De a szülinapot meg lehet csinálni. aki benne akar lenni a kalendáriumban, eccerűen elküldi a szülinapja dátumát. nemjó???


Sztem se rossz ötlet :) de akkor ne csak az MTTsekkel... :roll:


Yes yes, ne csak MTTsekkel!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170606 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
PINGU FAN CLUB:

obelix.jol.hu/pingu/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170600 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta:

E. Eia Ayna írta:

Galadh írta:

Brisa írta:

_Neo írta: Javaslatom: a jovo evi Tolkien kalendariumban legyenek bejegyezve az ilyen napok ß)


Milyen napok?


Sztem az MTT-sek név- és szülinapjára gondolt.

Szerintem ez kissé nehéz vállakozás.. :roll: mivelhogy sok tagja van az MTTnek :D meg azt se mindig lehet tudni, h ki mikor ünnepli a névnapját ;)

De a szülinapot meg lehet csinálni. aki benne akar lenni a kalendáriumban, eccerűen elküldi a szülinapja dátumát. nemjó???


Sztem se rossz ötlet :) de akkor ne csak az MTTsekkel... :roll:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170599 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

E. Eia Ayna írta:

Galadh írta:

Brisa írta:

_Neo írta: Javaslatom: a jovo evi Tolkien kalendariumban legyenek bejegyezve az ilyen napok ß)


Milyen napok?


Sztem az MTT-sek név- és szülinapjára gondolt.

Szerintem ez kissé nehéz vállakozás.. :roll: mivelhogy sok tagja van az MTTnek :D meg azt se mindig lehet tudni, h ki mikor ünnepli a névnapját ;)

De a szülinapot meg lehet csinálni. aki benne akar lenni a kalendáriumban, eccerűen elküldi a szülinapja dátumát. nemjó???

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170596 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kicsit megkésve bár, De BOLDOG NÉVNAPOT ULMONAK és minden BALÁZSnak!!!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170592 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

DaroNight írta: Van új Avatarom!!!És én tudom,hogy honnan van az eredetije :D :wink: (Valami sportoló,nem? :D )


Daro, ez KHIRÁLY!!! :lol: :up: :bounce: :dance:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170580 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Van új Avatarom!!!És én tudom,hogy honnan van az eredetije :D :wink: (Valami sportoló,nem? :D )

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170567 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta:

Brisa írta:

_Neo írta: Javaslatom: a jovo evi Tolkien kalendariumban legyenek bejegyezve az ilyen napok ß)


Milyen napok?


Sztem az MTT-sek név- és szülinapjára gondolt.

Szerintem ez kissé nehéz vállakozás.. :roll: mivelhogy sok tagja van az MTTnek :D meg azt se mindig lehet tudni, h ki mikor ünnepli a névnapját ;)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170565 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta:

_Neo írta: Javaslatom: a jovo evi Tolkien kalendariumban legyenek bejegyezve az ilyen napok ß)


Milyen napok?


Sztem az MTT-sek név- és szülinapjára gondolt.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170564 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta: Javaslatom: a jovo evi Tolkien kalendariumban legyenek bejegyezve az ilyen napok ß)


Milyen napok?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170512 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta: Javaslatom: a jovo evi Tolkien kalendariumban legyenek bejegyezve az ilyen napok ß)

TÁMOGATOM!!!! :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170490 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot, Szívem! :hello: :dance: :bounce:(a többit majd privátban ;) :tongue: )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170475 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tényleg hát Ulmo is Balázs!

Boldog névnapot neded és a többi Balázsnak!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #170469 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo bacsinak boldog nevnapot kivanok ß)

Javaslatom: a jovo evi Tolkien kalendariumban legyenek bejegyezve az ilyen napok ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #170467 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bóóódóg névnapot Balázsok!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.559 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére