BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 3 hónapja #333818 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Ti mit csináltok, amikor rátok jön az antiszoc hangulat, és legszívesebben kicsire húzódva elbújnátok valahova?


Jönnek fórumozni, és dobálják a sujkot mint tegnap...
Egyébként én alkotni szoktam ijenkor vmit,és zenét hallgatok közbe.Mostanság hímezni szoktam,egy earendil-címert.Lévén fiú vagyok,kicsit se néznek ezért hüjének... :)

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333817 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Ti mit csináltok, amikor rátok jön az antiszoc hangulat, és legszívesebben kicsire húzódva elbújnátok valahova?

Halgass valami vidám zenét. :-) Vagy aludj eg nagyot.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333816 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ti mit csináltok, amikor rátok jön az antiszoc hangulat, és legszívesebben kicsire húzódva elbújnátok valahova?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333801 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jah

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333781 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos nem nem nézlek se téged se mást itt hülyének. Csak a hírlevélbe volt róla szó. De akkor úgytűnik,b hogy rosszul értelmeztem. :oops:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333770 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Én úgy olvastam, hogy az emtététől lehet felvenni ilyen "kölcsön" szerűséget. Ha ez megldaná a pénz problémát.


Mondd, te hülyének nézel minket?

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333743 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Attila, félreértetted.

Arról volt szó, hogy ha valaki előleget kér az MTT-től és azt 30 napon belül nem egyenlíti ki, akkor az automatikusan kölcsönnek minősül a hivatalos jogszabályok alapján (ez külső törvényi szabályozás, nem mi találtuk ki, de kénytelenek voltunk utólag módosítani emiatt a pénzkezelési szabályzatot) és kamatokkal kell visszafizetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333739 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Én úgy olvastam, hogy az emtététől lehet felvenni ilyen "kölcsön" szerűséget. Ha ez megldaná a pénz problémát.

Őőő, az a bank. Szerintem.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333738 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Én úgy olvastam, hogy az emtététől lehet felvenni ilyen "kölcsön" szerűséget. Ha ez megldaná a pénz problémát.

:shock:
Ezt te hol olvastad? Lehet, h én vagyok a hülye, de ez nekem teljesen új... :shock: :roll: (és a valódiságát erősen kétlem)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333737 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Én úgy olvastam, hogy az emtététől lehet felvenni ilyen "kölcsön" szerűséget. Ha ez megldaná a pénz problémát.


És ezt hol? :hein:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333736 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én úgy olvastam, hogy az emtététől lehet felvenni ilyen "kölcsön" szerűséget. Ha ez megldaná a pénz problémát.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333734 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Niph írta: Nálunk kellemes lágy hideg szellő fúj, az éjjeli szélvihar után... és nincs most dögmeleg...... 8)

Jah, hát az itt is, tök jó végre nincs az a dögmeleg. :-)

Léli: Táborba lelátogatni se tudsz jönni?


Hát, perpill azt se tudom, hogy mikor és hol lesz a tábor... ám a fő probléma itt sajna a $ Lévén hogy dolgozunk mindketten, h fizetni tudjuk az albérletet meg rezsit, és az is sokba kerülne, h innen Szegedről eljussak valamerre, az meg még pláne, hogy több napig (utazással együtt akár 1 hétig) ne dolgozzak.... sajna, ez van. De szeptembertől előre spórolok a jövő évi táborra :D

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333722 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Niph írta: Alvajáró.....LOL... :lol: nem menekülsz a fórumtól.... :lol:

Se a fórum tőle... :D 8)

:evil3:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333715 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niph írta: Alvajáró.....LOL... :lol: nem menekülsz a fórumtól.... :lol:

Se a fórum tőle... :D 8)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333697 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta:

Niph írta: már ezért érdemes volt fenn maradni megint sokáig..... :lol: :lol:

Na meg korán felkelni...
Kispajtások, esetleg megpróbálkozzunk az önkritika és önismeret fogalmának elemzésével? :evil3:

Hmm... ahogy elnézem,sok minden nem változottt! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333690 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Remzymama/Tünde írta:

Ben írta:

Melyanna írta: Hé!
Sulyok!
Gyere vissza azonnal!!! :cool2:

Én keresem, keresem... és asszem meg is lett, elkószált a drága... 8) :-)


és most újra elveted??? :lol:


Hátha kikel...

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333688 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Melyanna írta: Hé!
Sulyok!
Gyere vissza azonnal!!! :cool2:

Én keresem, keresem... és asszem meg is lett, elkószált a drága... 8) :-)


és most újra elveted??? :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333678 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:( Ide is mindjart eler a vihar, s a vars masik vegebe kell menjek, a szel mar elegge fuj s a fakrol hull egy csom ize

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333654 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Snuffles írta: Nálunk eddig se esett, bár ha Nóli beírja, hogy akkora vihar volt, hogy beleremegett az ablak, akkor nem tudom, mennyit aludhattam, de az biztos, hogy igencsak mélyen... :D

Jujjj ezt hol írtam? 8O :oops:
Amúgy volt nagy szélvihar majdnem felkeltem miatta hogy becsukjam ablakot teljesen lehúzzam a redőnyt satöbbi, de nem emlékszem hogy írtam volna :oops: :D


Alvajáró.....LOL... :lol: nem menekülsz a fórumtól.... :lol:

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333651 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Jujjj ezt hol írtam? 8O :oops:
Amúgy volt nagy szélvihar majdnem felkeltem miatta hogy becsukjam ablakot teljesen lehúzzam a redőnyt satöbbi, de nem emlékszem hogy írtam volna :oops: :D

Tudom, csak nehogy beírd, mert még nem voltam az erkélyen hogy a növények maradékából megállapítsam, miféle vihar tombolt itt (vagy nem tombolt)... :D
Szélvihar az volt, egy óra forgolódás után úgy döntöttem a néger nénikéjét a süvítő szélnek és rácsaptam az ablakot a keretre, úgy maradt reggelig.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333645 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Nálunk eddig se esett, bár ha Nóli beírja, hogy akkora vihar volt, hogy beleremegett az ablak, akkor nem tudom, mennyit aludhattam, de az biztos, hogy igencsak mélyen... :D

Jujjj ezt hol írtam? 8O :oops:
Amúgy volt nagy szélvihar majdnem felkeltem miatta hogy becsukjam ablakot teljesen lehúzzam a redőnyt satöbbi, de nem emlékszem hogy írtam volna :oops: :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333641 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta: Hé!
Sulyok!
Gyere vissza azonnal!!! :cool2:

Én keresem, keresem... és asszem meg is lett, elkószált a drága... 8) :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333640 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hé!
Sulyok!
Gyere vissza azonnal!!! :cool2:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333639 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk eddig se esett, bár ha Nóli beírja, hogy akkora vihar volt, hogy beleremegett az ablak, akkor nem tudom, mennyit aludhattam, de az biztos, hogy igencsak mélyen... :D
Persze a kaktuszaim az erkélyen vannak, úgyhogy remélem, mégse volt itt semmi. A nap süt, a pollen szálldos, én tüsszögök. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333638 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Srácok, a sulykot nem elvetni!

Jelentem nálam is szép az idő, végre nem esik.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333637 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Kar'sa írta: [size=9:23a0iz9t]Szerintetek szegény még mindig nem fogta fel?[/size]

[size=9:23a0iz9t]Nem. Sőt, kvázi bátorítottuk... :roll: khm..[/size]

[size=9:23a0iz9t]Nem, egyértelműen nem fogta fel, bár már lehet gyanakszik...[/size]

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333635 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niph írta: Nálunk kellemes lágy hideg szellő fúj, az éjjeli szélvihar után... és nincs most dögmeleg...... 8)

Jah, hát az itt is, tök jó végre nincs az a dögmeleg. :-)

Léli: Táborba lelátogatni se tudsz jönni?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333634 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Halihó! :)

Csak, gondoltam beírok ide, mert nagyon hiányoztok..... Benéztem a SZülinapos topicba, és a képek láttán, hát... hiányoztok nagyon. És idén sajna táborba sem megyek. De elhatároztam, hogy jövőre mindenképpen megyek. Bárhova, bármennyiért :)

Hogy hiányozhat egy embernek ennyire nagyon ilyen sok másik ember.... :bounce:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333630 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez kinek szólt?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #333629 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kar'sa írta: [size=9:2juw9wzz]Szerintetek szegény még mindig nem fogta fel?[/size]

[size=9:2juw9wzz]Nem. Sőt, kvázi bátorítottuk... :roll: khm..[/size]

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.297 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére