BESZÉLGETŐS topic

Több
17 éve 4 hónapja #331578 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Amúgy tényleg, miért van ilyen sok vendég? Benne voltatok a híradóban, vagy mi?
Na nem mintha ez nem lenne jó, csak szokatlan.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331575 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: Nédd mán', 59-en vagyunk! Nagyon éltek, és ez nagyon helyes!


Majd akkor kezdjünk el lelkendezni, ha 59 _regisztrált_ felhasználó lesz egyszerre a fórumon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331574 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nédd mán', 59-en vagyunk! Nagyon éltek, és ez nagyon helyes!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331572 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Randír írta: Ha jól tudom a saját nevedet is megtudod változtatni.Nekem kb 2 éve még ment.A profil menüpontban.


Mielőtt nagyon nekiállnátok próbálkozni, közölném, hogy anno februárban letiltottam a névváltoztatási lehetőséget. Pont koszorús költőnk ámokfutásai miatt.
Ha valaki nagyon nem bírja már az általa választott nevet, esetleg keressen meg priviben, megtárgyaljuk a dolgot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331570 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem mindenki olyan nevet visel szívesen, ami illik rá.. :) És ha valakinek más esik jól, hát más lesz.. :D amúgy a saját találmányok a legszívhezszólóbbak. olyanok mintha a gyerekeink (nekem legalábbis) lennének. :D

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331569 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Attila (druszám): én az Attilából Tavasz lettem :wink: Ne kérdezd miért, már nem emlékszem :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331568 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az enyémnek meg pláne. Saját "találmány",de jól megvagyok vele. Pedig nem Gyűrűk Urá-s,dehát evvan...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331567 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, nekem az Ada névről, jelentsen akármit is sindarinul, az jut eszembe, h 1. női név, 2. George Byron lányának, Augusta Ada Byronnak a személye jut eszembe, aki Charles Babbage el nem készült gépeihez írt programokat, ha jól tudom, ő volt az első programozó. :-)

Egyébként az én nickemnek sincs sok köze a GyU-hoz szal nem teljesen értem a problémát. De persze ez csak magánvélemény, nyilván.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331565 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na jó, ez lehet hogy off, de azt had mondjam el (mielőtt valaki megbántódna), hogy semmi bajom ezekkel a fantasy-nevekkel, a legtöbb érdekes és ötletes, sőt helytálló, hiszen ez egy ilyen fórum. Azt nem tartom indokoltnak, hogy "azért mert másnak, nekem is".
Az meg a te dolgod mit csinálsz, én csak úgy írogatok, unatkozok...

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331563 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mecsi. Shaman néven fordul elő általában,de volt már jó pár neve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331562 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát lehet, hogy igazad van,mert így nem álltam be abba a sorba amibe azok vannak akiknek valamilyen GYU-s kötődése van hanem csak így...különleges. Egyépként milyen költőről beszélsz?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331561 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, a költőnek a szomszéd topicban elég gyakran megy a névváltoztatás, miért ne menne másnak is?
Amúgy nem tudom mi bajod az Attilával, meg hogy miért kéne "Gyűrűk Urás" név.
Én speciel nehezen szoktam hozzá a Liliomhoz, Zsuzsi akartam lenni, de foglalt volt, a "Zsuskapuska1987" meg elég gyökér lett volna, inkább lettem egy szebb növény. :)

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331559 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha jól tudom a saját nevedet is megtudod változtatni.Nekem kb 2 éve még ment.A profil menüpontban.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331558 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos én ma kezdtem 2. szintű vagyok és nagyba építgetem a menedékhelyemet!!! :D

Most, hogy így átváltoztatta Galadriel a nevét nem lehetne valakinél kérvényezni, hogy esetleg...én...is ne tán tán, mert mindenkinek ilyen GYU-s neve van. Nagy kérés lenne, ha mától Ada lennék? Hiszen a nevem megfelelője ez?
Valaki?
Ami az új rekord döntést illeti én benne lennék de akkor előre mondjátok meg, hogy mikor! Mellesleg jó érzés, hogy abba a 97 emberbe én is ott vagyok! :bounce:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331490 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie írta: össze kéne beszélni, de nem úgy az igazi.. :) ))


tényleg jó lenne valamikor ilyet csinálni. Mert arról tudnánk, hogy a miénk (persze ez is, csak nem úgy...)

[size=9:3bnvtd80]közérdekű: Galadriel14 Ulmo jóvoltából átminősült Altarissá :) [/size]

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331470 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Űű, döntögetjük itt a rekordokat. :shock: A százas az olyan szép, kerek szám... :-)


össze kéne beszélni, de nem úgy az igazi.. :) ))

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331463 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta: már akkor gyanítottam, hogy nem az álmatlan éjjeliőröknek váltunk a kedvenc oldalává... :evil2:

Ó, én bármit el tudok már képzelni... :lol:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331461 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Valamennyit levon a dolog szépségéből, hogy ennek egy jó része nem valós felhasználó, hanem keresőszerver, de sebaj, attól még jól néz ki :)

Épp akartam mondani, hogy éjjel kettőkor is majd' ötven felhasználó volt fent... már akkor gyanítottam, hogy nem az álmatlan éjjeliőröknek váltunk a kedvenc oldalává... :evil2:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331455 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Újabb rekord született tegnap! 97 fórumozó a neten!


Valamennyit levon a dolog szépségéből, hogy ennek egy jó része nem valós felhasználó, hanem keresőszerver, de sebaj, attól még jól néz ki :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331454 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kapaszkodj, Ery, az bizony már ma volt... sőt, a 97 fős rekord kb húsz perccel ezelőtti... :look:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331452 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Wow :D :itscool:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331451 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Űű, döntögetjük itt a rekordokat. :shock: A százas az olyan szép, kerek szám... :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331449 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Újabb rekord született tegnap! 97 fórumozó a neten!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331120 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
KISPAJTÁSOK, SOKAN NEM JELENTKEZTEK MÉG AZ ÚJ MTT-PÓLÓ ELŐRENDELÉSÉRE, MÁRPEDIG HA NEM GYŰLIK ÖSSZE ELEGENDŐ ELŐRENDELÉS, NEM LESZ PÓLÓ...
KÉRJÜK SZÉPEN, AKI SZERETNE ÚJ MTT-PÓLÓT, AZ JELEZZE NEKEM PRIVIBEN/MSN-EN/MAILBEN, A KÉRT MENNYISÉG, SZÍN (bordó vagy kék) ÉS MÉRET MEGJELÖLÉSÉVEL!!!

KÖSZÖNÖM!!!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331025 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta:

Nessa írta: Bocsi a közbevágásért, de nem tudja valaki megmondani, hogy van-e az angolban szó az "őrangyal"-ra? Nem nagyon találtam ilyesmit.

Guardian angel?

jé tényleg :) köszi.

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331023 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nessa írta: Bocsi a közbevágásért, de nem tudja valaki megmondani, hogy van-e az angolban szó az "őrangyal"-ra? Nem nagyon találtam ilyesmit.

Guardian angel?

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #331022 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsi a közbevágásért, de nem tudja valaki megmondani, hogy van-e az angolban szó az "őrangyal"-ra? Nem nagyon találtam ilyesmit.

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #330965 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dreamer_KF írta:

Nóli i linantea írta: Ha fejleszted a menedékedben az utat/környezetet, nehezebben fogfnak megtalálni a támadók.
Engem legalábbis nagyon ritkán támadnak csak meg...


Azokhoz is kb. 10e arany kéne...

Njaah. És amikor még "csak 10ezer" Bírom 5ös szintű út már 39 ezer környéke...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #330964 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Ha fejleszted a menedékedben az utat/környezetet, nehezebben fogfnak megtalálni a támadók.
Engem legalábbis nagyon ritkán támadnak csak meg...


Azokhoz is kb. 10e arany kéne...

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #330962 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Más téma.

Ki volt esetleg közületek az a lány, lobogó vörös üstökkel, "mttzöld" pólóban, gyűrűvel a nyakában, aki jun. 12-én, délután 3 körűl pápán, a Kossuth utcán száguldott a Nagytemplom felé?

Mire utánna néztem, már eltűnt... :cry:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.446 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére