Jelmezek

Több
20 éve 8 hónapja #166564 Írta: Ladislas
Ladislas válaszolt a következő témában: Jelmezek
Sziasztok! Egy hatalmas kéréssel állnék elő, nekem kellene egy nazgúl köpeny farsangra, lehetőleg minnél hosszabb :roll: . És jó lenne, ha valaki tudna nekem egy fekete hosszú parókát kölcsönözni. Ki tudna nekem ebben segíteni? Előre is köszi...

Ma reggel a konyhába jövet rájöttem, hogy anyám az őrület határát súrolja... Ezért nem tudtam én aludni!!! :evil:
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #165863 Írta: ragnar
ragnar válaszolt a következő témában: Jelmezek
Még nem látam képet tünde kardrol de ha van kép meg probálhatok egyet csinálni. :look:
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #165845 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Jelmezek
sziasztok!
Csak úgy elújságolás-képpen, én is csináltam már egy-két jelmezt (mágus, tünde, abból 3 is van..)

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #164883 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Jelmezek

ragnar írta: Hello! ha valakit érdekel én csináltam egy uruk-hai sisakot és kardot. :wink:


És mást is csinálsz?

Pl tünde-kardot???

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #164815 Írta: ragnar
ragnar válaszolt a következő témában: Jelmezek
Hello! ha valakit érdekel én csináltam egy uruk-hai sisakot és kardot. :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162133 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Jelmezek
Legolas íja leginkább egy bakacsinerdei tündeíjhoz hasonlít, a Galadriel úrnőtől kapott fegyvere pedig lothlórieni stílusú. :wink:

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162063 Írta: Kíváncsi Fáncsi
Kíváncsi Fáncsi válaszolt a következő témában: Jelmezek
Segítség LOTR- osok!!!!! Érdekelne hogy milyen fajta, vagy milyen fajtához hasonlít leginkább Legolas íja. na?
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162043 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Jelmezek
Ezt nézzétek, nagyon közeli képek a filmes jelmezekről 8O :
www.theonering.net/scrapbook/group/1267

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161796 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Jelmezek
Halihó emberek!
Holnap, azaz 31-én próba a Corvinban, illetve ezen belül ruhapróba! Megpróbálom vinni a jelmezeket, persze még a legtöbb nincs kész állapotban, de már próbálható, szal erre számítsatok! Ne a LEP-en derüljön ki, h valaki hízott két kilót, nőtt három centit és egyebek! Lesz egy-két ember, akinek még nincs ilyen állapotban sem a ruhája, velük később kéne egy időpont, eljönnek hozzám, és majd akkor próbálnak.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #160451 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Jelmezek
Figyelem !

Kérem az alább felsorolt személyektől, hogy emilben, priviben, bagolypostával ill. egyéb módon jutassák el hozzám cipőméretüket, a színdarabokhoz szükséges csizmák kölcsönzése végett, valamint kérem őket, hogy jelezzék tudnak-e jönni egy próbára 29-én vagy 30-án.

Leguánember
Cueddo
Estel
Felagund
_Neo

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
20 éve 9 hónapja #156187 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Jelmezek
Lassan el kellene gondolkodnunk a sminkek felől is nem? Hajfestés, parókák, "vakolat" :D .

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #151881 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Jelmezek
Jó, én szívesen varrok, többé kevésbé tudok is. Pl magamnak már többszőr varrtam szoknyát, meg talárt, meg ilyeneket. De azért ne rám hagyjátok a legnehezebbet :D +Szabásmintát ugye kapunk?

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #151707 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Jelmezek
Nodlee, terveink már vannak. Jövő héten kapjuk kézhez a sok anyagiakat Ankalimontól, vihargyorsan megyünk anyagot szerezni, aztán kezdődik a munka.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #151169 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Jelmezek
:) Azért a tömegjelenet elnevezés elég nagyzolós. Mondjuk azt, hogy van kb. 8 tünde szereplőnk, 6 táncosunk és kellene tünde nép is, legalább tízfős, de csütörtökig pontosabbat tudunk mondani. Tehát ez itt csak körvonalazva, erre ne kalkuláljatok még.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150971 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Jelmezek
Igen, az Lepre a színdarabhoz készülnek. Merthogy lesz egy ilyen is. És abban lesznek tömegjelenetek is. elvileg... :roll:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150966 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Jelmezek

Nodlee írta: /me tervezett pár tünci ruhát. Amiket elvileg meg is tudnék varrni. Viszont szombaton (akkor lesz tali, ugye?) nem tudok jönni semmiképp. Viszont tünderuhákból sok kell, nem? a tömegjelenetekhez, meg minden. Sz'al talán ártani nem ártottam a dologgal. :D


Suilad!

Ebbe a topicba még nem írtam, ezért kérdezek (micsoda következtetés!)
A jelmezeket mire készítitek? LEP-re? Vagy lesz valami más is? "Tömegjelenetek?" Színdarab? (Ha erről egyáltalán lehet kérdezni)

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150809 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Jelmezek
/me tervezett pár tünci ruhát. Amiket elvileg meg is tudnék varrni. Viszont szombaton (akkor lesz tali, ugye?) nem tudok jönni semmiképp. Viszont tünderuhákból sok kell, nem? a tömegjelenetekhez, meg minden. Sz'al talán ártani nem ártottam a dologgal. :D

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150706 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Jelmezek
Mondtam már, hogy az nem számít, hogyan néz ki a rajz! Majd csinálok külön nektek egy kicsinyített ábrát, de a lényeg a hosszabbon is rajta van.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150213 Írta: Beleg Cúthalion
Beleg Cúthalion válaszolt a következő témában: Jelmezek
/me bologat mint oallat!!! :mrgreen: :mrgreen: En is lattam!!! :mrgreen: :mrgreen:
Nojel Galadh telleg, es azt is gyorsan, mert nincs mas alternativa!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Felagund írta: Nőjél, Galadh, nőjél, amilyen gyorsan csak tudsz... :mrgreen:
Én már láttam a tervet...


"Ab sagittae Ungarorum libera nos Domine!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150211 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Jelmezek

Galadh írta: Esgal, az Ungoliant-jelmez hogy áll?
Csak úgy kíváncsiságból kérdezem, hamár...
Vannak már tervek?

Nőjél, Galadh, nőjél, amilyen gyorsan csak tudsz... :mrgreen:
Én már láttam a tervet...

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150206 Írta: Trevian
Trevian válaszolt a következő témában: Jelmezek
Üdv mkinek!

Elnézést, hogy betapicskolok, de érdekelne, hogy milyen színdarabról is van szó?
Ruhákat én is szoktam tervezni. Csak úgy megemlítettem :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150195 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: Jelmezek
Esgal, az Ungoliant-jelmez hogy áll?
Csak úgy kíváncsiságból kérdezem, hamár...
Vannak már tervek?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150194 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Jelmezek
Na, ha eddig nem ütközik semmivel:
JELMEZES TALI
Elmegyünk anyagot nézni, meglássuk, ki mit csinál, és ha igény van rá még mindig, aki nem tud varrni, de szeretne, azt megtanítjuk. Satöbbi. Viszem a kész jelmezterveket is. Újonnan érkezőket szeretettel várunk.
Szombat, tíz óra, Kálvin tér (hogy onnan hová, azt még meglátjuk).
Üdv:
Esgal

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #150191 Írta: Nim
Nim válaszolt a következő témában: Jelmezek
A jelmezeket nem szerezzük, hanem mi magunk próbáljuk elkészíteni.
A munkálatokat Esgal koordinálja, aki divattervezést tanul.
Ha van kedved, szívesen látunk, mert minden segítő kézre szükség van! :wink:

Üdv
Nim

"Szigetek vagyunk, túl messze egymástól.
De akarva, mindig megláthatjuk a másik
partjait."
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #149569 Írta: Evian Ale
Evian Ale válaszolt a következő témában: Jelmezek
Sziasztok! :)
Ne haragudjatok rám, amiért megzavarom ezt a családias fórumot, de nagyon érdekelne, hogy kitől tudjátok megszerezni a darabotokhoz a jelmezeket és ki készíti (készítette) a ruhaterveket! Válaszoljatok, ha nem titok!
Előre is nagyon köszönöm!
Namarië!

"Namárië!
Nai hiruvalyë Valimar!
Nai elyë hiruva! Namárië!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 10 hónapja #148106 Írta: Szépmezőszárnya
Szépmezőszárnya válaszolt a következő témában: Jelmezek
üdv!miovac,ha érdekel kard,mi most akarunk belevágni 1 üzletbe,melyben gy.u.-s diszkardokat készítenénk,10-20 e- ftos áron...

Szépmezőszárnya
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146778 Írta: miovac
miovac válaszolt a következő témában: Jelmezek
Hali!

Már tavaj előtt szerettem volna valamijen GyU tárgyat,ruhátstb-t, és ugyláccik ez ez a hely ahol segítenek nekem[persze viszonozva] tehát, ha van valakinek ruhakézsítési stb. tervei, írjon [én azt se tudom hol kezdjem a munkát] mert eggyütt biztos könnyebb!! Ja, és ha valaki csinált, rendelt, csináltatott fegyvert, fémGyU tárgyat mesélje már el hogy hogy, kitől, mennyiért!!! Thanx

ui.: követvén a többieket én is leírom, mit szeretnék magamon,kezemben látni: Legolas-jelmez, Tünde-kard
ÉS a legfontossabbb, bár nemtom hol szerzek szilikont v. mit :? : TÜNDEFÜLEK!!!

mára ennyi voltam én, ja, és sziasztok! miovác vagyok :wink: !!
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146631 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Jelmezek
Rabyn:az első próbáitok valamelyikére el fogok menni, és mindenkit megmérek. Ehhez ugyanis nem trobitállak össze titeket, koponyánként olyan öt perces elfoglaltságról van szó.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146528 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Jelmezek
Üdv!
Most vagyok itt előszőr. Az lenne a kérdésem, hogy tudom, hogy Esgal te csinálod a LEPes jelmezeket, ehhez mi (én) mennyire kellünk majd? (méret meg ilyenek)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 11 hónapja #146523 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Jelmezek
Közeledik Halloween gyönyörű ünnepe, és én egy szigorúan jelmezes bulira vagyok hivatalos. De nincs ötletem, hogy milyen jelmezt készítsek, vagy szerezzek be. Tudnátok valamilyen tippeket adni? :roll: Igazából valami olyan kéne, ami nem túl nehezn kivitelezhető. És én természetesen teljesen tanácstalan vagyok. :(

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.391 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére