Fingolfin - Tábori előkészületek

Több
20 éve 2 hónapja #204190 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek
Nah:

Sárga pólót lehet venni a Tescoban is, nagyon rondák!!! Nem tudom a címer hogy fest rajta, döntsétek el tényleg, hogy akarjátok-e.

Felirat sztem legyen rajta - Ulmo remek mondatait még az este lefordítom quenyára, ha gondoljátok, felőlem az is mehet tengwarral :mrgreen:
Amúgy a táborban lesz hozzávaló, úgy értem filc, azzal megoldjuk.

Esgal: nagyon rendes tőled, hogy vállalod a zászlót!!! Köszönjük szépen!!!

A rendekről illetve az elvégzendő feladatokról is írok hamarost valamit. Addig is ha van kérdésetek, nyugodtan tegyétek fel:)

Jah, és üdvözöljük Halottat is a csapatban:)
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204172 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek
A het vegeig (vasarnap 24:00) varom a valaszokat, vitassatok meg a cimeres temat, mert jo elore szolnom kell + nekem nagy kiadast jelent a dolog, es nem szeretnek potyara 8-10 ropit kidobni az ablakon...

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204082 Írta: Holtak vezére
Holtak vezére válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek

"A kevesek mi vagyunk ugyan, ám mi tiszta szívvel indulunk csatába, míg amazok sokan, rohadt disznók egytől egyig"
Téma zárolva.
Több
20 éve 2 hónapja #204046 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek
Najó, csak röviden, mert perpill. sietek:
-készítek zászlót, Fingolfin címerével, szóval az már LESZ
-"Nolda vagyok, nem turista"-póló rúlz, bár az az orkok meggebedéséről szóló is sirály...
-Rabyn, akkor ezúton is megkérhetnélek egy póló beszerzésére? Thx!
-bemutatkozásom felmásolva a beszédes című topikba fentebb

ennyi voltam.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203903 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek
Sziasztok, (VÁLTOZÁS :!: )

A Rendek számát bővítettük, így az alábbi felosztás született:


"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203891 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek

_Neo írta: Aiya!

Ha minimalis anyagi befektetest vallaltok, tudok olcson csinaltatni felvasalhato cimert. A gaz az, hogy a polonk sarga, nem tudom, hogy mutatna rajta a cimer... Bar ez a 3D-s eleg turheto.
Max 3-400Ft lenne/kopf... (a nyomtatopapir minosegetol fuggoen)
Ulmo: te tudsz olcson szerezni?
Cserebe a taborban kell felvasalni

Mitszoltok?

Utana az egyeni diszitest megoldja mindenki...


Sajnns nem tudok olcsón szerezni, nem használunk speciális nyomtatóanyagot :(

Szerintem a címer ne legyen a pólón, az csak a zászlóra kerüljön fel. A pólókra próbáljunk meg festeni valamit, pl egy feliratot.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203882 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek

Toma gazda írta:

_Neo írta: Aiya!

Ha minimalis anyagi befektetest vallaltok, tudok olcson csinaltatni felvasalhato cimert. A gaz az, hogy a polonk sarga, nem tudom, hogy mutatna rajta a cimer... Bar ez a 3D-s eleg turheto.
Max 3-400Ft lenne/kopf... (a nyomtatopapir minosegetol fuggoen)
Ulmo: te tudsz olcson szerezni?
Cserebe a taborban kell felvasalni

Mitszoltok?

Utana az egyeni diszitest megoldja mindenki...


a címert azt ugye mi adjuk meg.

nekem lenne egy ötletem ezzel kapcsoltaban. a csapveznek van ilyesmilye ha jól tudom azt fel lehetne használni e célból


a cimer az lenne, amit a topicban lattatok.
igyekezni kell a valaszadassal, mert csak annyi papirt veszek, amennyi kell

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203877 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek

_Neo írta: Aiya!

Ha minimalis anyagi befektetest vallaltok, tudok olcson csinaltatni felvasalhato cimert. A gaz az, hogy a polonk sarga, nem tudom, hogy mutatna rajta a cimer... Bar ez a 3D-s eleg turheto.
Max 3-400Ft lenne/kopf... (a nyomtatopapir minosegetol fuggoen)
Ulmo: te tudsz olcson szerezni?
Cserebe a taborban kell felvasalni

Mitszoltok?

Utana az egyeni diszitest megoldja mindenki...


a címert azt ugye mi adjuk meg.

nekem lenne egy ötletem ezzel kapcsoltaban. a csapveznek van ilyesmilye ha jól tudom azt fel lehetne használni e célból

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203856 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek

_Neo írta: Aiya!

Ha minimalis anyagi befektetest vallaltok, tudok olcson csinaltatni felvasalhato cimert. A gaz az, hogy a polonk sarga, nem tudom, hogy mutatna rajta a cimer... Bar ez a 3D-s eleg turheto.
Max 3-400Ft lenne/kopf... (a nyomtatopapir minosegetol fuggoen)
Ulmo: te tudsz olcson szerezni?
Cserebe a taborban kell felvasalni

Mitszoltok?

Utana az egyeni diszitest megoldja mindenki...


Szvsz ez egy jó ötlet. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203834 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek
Aiya!

Ha minimalis anyagi befektetest vallaltok, tudok olcson csinaltatni felvasalhato cimert. A gaz az, hogy a polonk sarga, nem tudom, hogy mutatna rajta a cimer... Bar ez a 3D-s eleg turheto.
Max 3-400Ft lenne/kopf... (a nyomtatopapir minosegetol fuggoen)
Ulmo: te tudsz olcson szerezni?
Cserebe a taborban kell felvasalni

Mitszoltok?

Utana az egyeni diszitest megoldja mindenki...

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203832 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek
De az nem baj, Rabyn! Csak jó, ha nem kell sok szöveg... :wink:

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203815 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek
Hehe volt rá másfál napunk:DDD

A görög drámafélsegéet pont ezért játszottuk el tavaly, mert azt gyorsan meg lehetett csinálni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203812 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek
Nos, a színdarabon sokat gondolkodtam. Ha lesz egyáltalán, akkor szvsz úgy, mint tavaly is. Akkor sem volt kötelező humoros előadást tartani, pl. a tündéké az nagyon szép volt, asszem a Napról és a Holdról szólt. Fingolfin életéből is lehetne egy komoly előadást csinálni. Mondjuk kezdőthetne Feanor esküjével, aztán a Helcaraxe következne, Fingolfin Középföldére érkezése (felkel a Hold, stb.), a Hithlumi életből pillanatkép, majd a Dagor Bragollach (ezt nem kéne eljátszani, elég lenne csak mondjuk egy kórusnak elmondani nagy vonalakban), végül Fingolfin halála. Jó lenne egy kórus, aki, mint a görög drámákban is vázolja az eseményeket. Szóval igazából az egész előadás Fingolfin életének legfontosabb mozzanatiról szólna, esetleg állóképszerűen, vagy ilyesmi. Van nagyon jó zeném, a Helcaraxe-s részhez (Sacra Corona első szám, első fele - szél-effektus szerűség, meg "denehézamenetelés") és Fingolfin halálához (szintén Sacra Corona, 6. szám Hantjukon vér virágzik). Nos?
Persze ez csak egy ötlet, de mint Ulmo is mondta, Fingolfin életében nem sok humor volt... Persze tavaly a dúnadánok Númenor bukásából is tudtak valami fergetegeset csinálni!

Fio, Ulmo: az induló nagyon khirááály! Már meg is tanultam és egyfolytában azt énekelgetem...

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203763 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek
Szija Toma.)) De örülök, hogy te is velünk vagy:)

Ulmo: halvány lila gőzőm sincsen, de nem hiszem hogy 400 pénznél többe kerülne.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203735 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek
ö-ö asszem én lemaradtam valamiről....

inkább nem bomlasztom a közösséget.


Alcar az akcióhoz a festékszórós megoldást javaslom.

van festékszóróm.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #203728 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek

Alcarcalimo írta: - sárga pólónk lesz, én már meg is vewttem a TESCO-ban, nagyon ronda, annyira, hogy az már szép:)))
igen, lesz rajta valami, egyelőre arra gondoltunk, hogy Fingolfin címere, illetve egy quenya felirat tengwakkal (azt meg is csináljuk _Neoval mindenkinek - feltéve, ha beleegyeztek). Ez egyelőre csak ötlet szintjén merült fwel, úgyhogy várjuk a véleményeket, javaslatokat!!! (egybként nem kell 10 napig hupisárga színben pompáznotok... :mrgreen: )


Tengwar felirat, IGEN! A következő szövegeket javasolnám (akár magyar, akár quenya változatban):

- Fingolfin népe
- Fingolfin a KHIRÁLY!
- Gebedjen meg minden ork!
- Nolda vagyok, nem turista :mrgreen:

Rabyn: kb mennyiért vesztegetik az Auchanban a sárga pólót? Mert esetleg rendelnék egyet tőled. Alcarét láttam, "gyönyörű" kanárisárga :crap: :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203686 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek
Fiona: Ez nagyon ott van:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203618 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek

Ulmo írta: Nellas: te csináltad azt a rohír zászlót??? 8O /me leveszi a nemlétező kalapját :itscool: :) Azért csak gondolkozz ötleteken, biztos erre is kitalálsz valami jót :)


:oops: :oops: :oops: Kössz, Ulmo...
Már ki is találtam valamit és ígérem összekapom magam! Ha valakinek megvan a Fegyverek és hadviselés Középföldén, na abban keresse meg a Galadriel címerével ellátott tünczászlót, meg a könyv elején és a hátoldalon látható zászlókat! Valami ilyesmire gondoltam (persze nem lesz oan szép...) Ja és a címert nem rakom rá, ez csak fehér, kék, meg kicsit ezüst lesz, ok?

Alcar: mindenkinek vettél pólót? :P

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #203613 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek
No. sehogy sem bírtam összehozni a kis nyújtott ritmusokat a r*hadt midiszerkesztővel de ím, itt a dallam :D

www.tar.hu/fionareszlege/fingolfinindulo.mid :arrow: jobb klikk, mentés

Nem árt mellette nézni a szöveget... és ne ijedjetek meg, ha az elején megreccsen ;)
Meg lehet majd kicsit lassabb tempóban is énekelni, de sztem ez pont jó tempó. :) A kottát is majd fellinkelem, amennyiben van igény rá.

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203605 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek

Alcarcalimo írta: igen, lesz rajta valami, egyelőre arra gondoltunk, hogy Fingolfin címere, illetve egy quenya felirat tengwakkal (azt meg is csináljuk _Neoval mindenkinek - feltéve, ha beleegyeztek). Ez egyelőre csak ötlet szintjén merült fwel, úgyhogy várjuk a véleményeket, javaslatokat!!!


Szvsz király ez az ötlet.
Mondjuk az nem teljesen világos számomra, hogy akkor most előre megveszitek és megcsináljátok, vagy majd ott a táborban ügyeskeditek/ügyeskedjük össze? Ha előre megcsináljátok, akkor ráér a táborban kifizetni a pólót, meg a stb-t?

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203583 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek
Sztem mivel kérték, hogy legyen sárga pólónk, legyen sárga...de csakazértis alapon, megvalósító lenne a fehér v. fekete (az legalább slankít) pólóra ráírni, hogy sárga...már csak a poén kedvéért is-)))
Ulmo: az induló naggyon kééész-)) neklem nagyon tetszik-)))
Pólóm sárga kb egy darab van, az ios testhezálló, és nem vagyok biztos benne, hogy összeizélném, bár ki tudja-))
én azt hittem egyébként, hogy azért kell tiszta sárga, hogy majd mindeki a táborban rákreatívkodja magának amit rá kell...de én nem tudom-))) - viszont ha már tengwák kerülnek rá, akkor nem ellenkezem-))))
a zászlóban sajna nem tudok segíteni, maximum lelki támaszt tudk nyújtani a készítőknek, és mögöttük állni, hogy mikor lesz már kész??-)))
a nagy zászló mellett a kicsi sem rossz ötlet...színes nyomtató, tudomisén...(na nem mintha nekem lenne olyan, de sztem meg is lehet rajzolni, mert nem tűnik olyan hűdebonolult mintának...) és akkor a NAAAGY ha kész lesz, ha lesz-))) (remélem, és hajrá, és köszi azoknak, akik elvállalták-))) )
de milyen tökari lenne már, hogy megy a csapat sárgában, pici zászlókkal-)))
szal még újítanom kell egy echte sárga pólót, csak még addig futok pár kört...(ajvé felvételi...)

ja, magamról: 19 éves leszek novemberben (TEJÓÓÉÉÉÉG!!!), Rabyn rángatott fel ide, tavalyelőtt. Azóta itten vagyogatok...Akik ismernek, azoknak nem szeretnék bemutatkozni, akik meg nem, azok nyugodtan jöjjenek oda, mert ugye az emberevés nem tartozik a hobbijaim közé...szóval nem szeretek magamról írni, és remélem ennyivel beéritek-))
Netre ugye nem sűrűn járok, de azért eljutnak hozzám a dolgok...
most enniy, majd még benézek-)))
ja, és ami a legontosabb: legyetek szépek, okosak és szobatiszták (amelyik előbb jön), és jót ne halljak rólatok!!!-)))

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203579 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek
Alcar mindenkinek szereztetek pólot?:) Mert én szerdán megyek az Auchanba és ott veszem meg az enyémet, (meg ha kell a többiekét és akkor később ki tudjátok fizteniés kb egyforam pólónk lesz)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203576 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek
Alcar: sztem rulz a feladat, és én is kezdek megbarátkozni a sárgával... pedig télleg nagyon utálom:P de ez van, ezt kell szeretni, és igenis jó lesz!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203573 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek
Aiya,
most csak nagyon röviden, mert nincs sok időm, vasárnap du. bővebb leszek:
- sárga pólónk lesz, én már meg is vewttem a TESCO-ban, nagyon ronda, annyira, hogy az már szép:)))
igen, lesz rajta valami, egyelőre arra gondoltunk, hogy Fingolfin címere, illetve egy quenya felirat tengwakkal (azt meg is csináljuk _Neoval mindenkinek - feltéve, ha beleegyeztek). Ez egyelőre csak ötlet szintjén merült fwel, úgyhogy várjuk a véleményeket, javaslatokat!!! (egybként nem kell 10 napig hupisárga színben pompáznotok... :mrgreen: )

- Zászló: az egyik dolog, amit meg kell csinálnunk, az a csapatzászló... Fingolfin címere nagyon szép, _Neo be is tette ide. Mit szóltok hozzá? Esgal, ha a többiek elfogadják, tudsz ebben segíteni?

- TG drága: pihenj, regenerálódj!!! Várunk a táborban!!!
- Ulmo: az induló nagyon tetszik nekem is:) Nagy vagy!!! erre is visszatérünk még.
- Köszönöm a bemutatkozásokat, nyugodtan lehet ezt folytatni, hiszen nem ismerünk mindenkit. Holnap bemásolom ismét a csapattagok nevét és mailcímét (ha nem gond), így azt is el tudjuk érni, aki esetleg nem fórumozik olyan sokat (mint pl. én...)
- a rendekről, a feladatokról holnap tájékoztatlak benneteket:)))

Addig is namárie!!!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203566 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek
Cső Julcsi, jó pihenést!!!!

Jelentem, megírtam az indulót (zenét szerztem :D ) márcsak vhogy fel kell raknom.

Tényleg, és mit szólnátok ahhoz, ha mini zászlókat is csinálnánk?? (fél hurkapálcikára háromszög alakú zászló, amin Fingolfin címere található)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203555 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek
Szia Fingolfin Nép!

Csodásss, hogy már ilyen vehemenciával szerveződünk, csak így tovább! :D Én viszont most Lmegyek egy időre (na jó, kb. táborig) mindenféle netmentes helyekre, szal búcsúzom, júl. 16-án találkozunk. Ja, bemutatkozó izét most nem írnék, see that in my profile! :wink:

Csók:

Tünc

argh
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203550 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek

Rabyn írta: Jut eszembe, egy kérdés: Kik alusznak rajtam kívűl házban?

Ulmo az induló naggyon rullz!


Rabyn: én biztosan kőházban leszek, ha minden jól megy, a felső szinten.

Fio: csináld meg a dallamot a szöveghez, majd a főnök eldönti, mi legyen a sorsa :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203542 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek
Jut eszembe, egy kérdés: Kik alusznak rajtam kívűl házban?

Ulmo az induló naggyon rullz!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203528 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek
Hull a pelyhes fehér hó dallamára kijön a szótagszám!!!!!!!!! :D Bár ha van rá igény, akkor öszeütök rá egy dallamot. :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #203473 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: Fingolfin - Tábori előkészületek
Hümm, ha már ilyen nagy a bemutatkozás-áradat, akkor én is csatlakozom a lavinához :D
Noss, polgári keresztnevem Virág, (de a Nefi-re is hallgatok :wink: tavaly ott voltam a táborban, bár akkor még nem ismertem senkit :) Mostmá azér ez máshogy van :D Szal nagyon várom h mehessünk mááár eggyütt :bounce: :sungl:
Jelen pillanatban Metallica és Hollandia mániás vagyok (EB idején nem lehet engem levakarni a képernyőről), bár ez nekem hetente változik, hogy mi az aktuális hóbortom. Szóval én is élek-halok a zenéért, a Metallica és a Red Hot Chili Peppers, ami nekem való :wink: (erre tavaly nyáron jöttem rá :P )
Jah meg úgy mellesleg imádok rajzolgatni, mindenféle témában (kedvenc gitárosom, animék, GyU szereplők, HP szereplők, absztrakt dolgok, stb.) Hmm mit mondjak még. Zenélni nem tudok (legalábbis nem tanítottak :D ), max autodidakta módon, de már szinte mindent kipróbáltam :D Énekelni is imádok, hmmm, talán még az is meglehet h szeretem a saját hangomat :D
Nah most ennyi, ami hirtelen eszembe jutott :) Pusz

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.720 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére