Fingolfin - Beszélgetések

Több
20 éve 3 hónapja #204564 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
Zenék. Ez jóó:)
Nos amit nagyon szeretek azok a filmzenék. Mindenféle filmzene. (most is éppen a Mackótestvér zenéjét hallgatom alá Phil Collins, ergo őt is szeretem hallagtni)
Aztán Alvin és a mókusok, Nightwish, Ákos, Egy két popzenei szám. (pl az igazából szerelem zenéje pedig az pop)
Sőt vannak egéésszenhasználható tuctuc számok (a God is on gilr pl nagyon jó és nekem van egy nem tuctucos verziom is)
Aztán a Within Temptaiton és Enya. Komolyzene, Magyarzene, Republic, egy két Tcs és Kispál szám. Jamie Winchester, Charlie. Diseny mesék zenéje, Weathus, Hair filmzene bármikor és mindenféle musicalok! És egykét Pierott szám (pl a meglesett a hold) Nagyon szeretek még Gregorián zenét hallgatni és ilyn kelta zümmögéseket. Ír népzenét, Skót népzenét. És szeretem hallani a zongora, fuvola, hegedű és a gitár hangját is. (ebben a sorrendben:)
Szal remélem a táborban a Nightwish és a Metallica meg a keményebb zenék mellett ezek is meg fognak férni.
Ja és nagyon szeretem a State Bouni (legyetek jók ha tudtok) filmzenéjét eredetiben Olaszul.!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204558 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
Olvasni.. Hát azt szeretek. főleg Fantasyt, de mivel sci-fis család vagyunk(meg krimis:P ), ezért persze azt is, meg úgy innen onnan, nálam jól megfér egymás mellett a polcon a Star Wars Shakespeare-rel, Stephen King-gel és Brunella Gasperinivel. vannak könyvek, amiket már rongyosra olvastam, és évről évre előveszek, például Brunella Gasperinitől a Mi és Ők, ami egy fantasztikusan jó könyv, CSAK ajánlani tudom mindenkinek. Meg imádom a Dragonlance könyveket, meg a Star Wars trilógiát, meg nem is tudom, görög regék, Sok Hűhó Semmiért.. az egyetlen, akit nem tudok többször olvasni egynél, az King.... imádom, nagyon tetszik ahogy ír, de.. egyszer elég. Aztán még Gerlad Durell is nagy kedvenc.. és öööö mindenféle toszok.
na ennyi voltam.

új téma: zenék?;)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204473 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
Basszus de régen olvastam. Akkor is beleovastam az Oroszlánkölykökbe
amúgy a fórumot

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204456 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések

Rabyn írta: A Hpket azokat bármikor el tudom kezdeni (felütöm a könyvet és olvasok amig eszem meg ilyenek)


Én is!!!! :P
Amúgy mindent. Na jó, csak azt, ami jó, meg igényes, meg mittomén...
Pl. elkezdtem olvasni a Forsyte sagát, de nem bírtam a stílusát, pedig a sorozatot imádtam...
Na, van itt valaki (könyörgöm legyen!!), aki olvasta a Darren Shant??? Léccii... Vagy ha nem, akkor legyetek oly drágák, és gyorsan faljátok fel mind a 9 eddig megjelentet, hogy értekezhessünk erről is a táborban... :oops: !! Ígérem, vérpeszdítő lesz :twisted: (mármint a könyv)

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204442 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
Ha most elkezdeném felsorolni...de jól van. Jelenleg olvasom: Popper Péter: 666-a sátán a XXI. sz.-ban, Herbert: Dűne eretnekei, Lawhead: Merlin, Tolkien: Elveszett mesék. Amelyikhez épp hangulatom van.
Amúgy mindent szívesen olvasok, bár (anyám nagy bánatára) újabban túlteng benne a fantasy, ezotéria, meg néha sci-fi. Kedvencem nemigen van, minden műfajból tudnék legalább ötöt mondani.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204378 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
Ana: az vicces lesz:)


Én mit is szeretek olvasni. A Hpket azokat bármikor el tudom kezdeni (felütöm a könyvet és olvasok amig eszem meg ilyenek)
Most fejeztem be Brunella Gasperini egyik könyvét, és kezdtem bele egy másikba, emelett Popper Pétert olvasok, és nem találom a Szilmarilokomat..
Nagyon szeretem az Michael Ende könyveket, és mindenféle mesekönyvet. Szeretem mások írásait olvasni. Pöttyös könyveket minden mennyiségben szívesen olvasok. (ezekből a kedvencem a bezzeg az én időmben)
Nemrég fejeztem be a Védett Férfiak c. irományt Merlétől.
Egyébként mindent szívesen olvasok ami nem csöpög.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204289 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
Olvasni .... hm.... én mostanába elég sok magyar néprajzzal foglalkozó könyvet olvastam (csak úgy, hirtelen felindulásból, nem a tanulmányaim miatt), bár elég sok riportkönyvet kellett volna olvasnom (a tanulmányok miatt). :lol:
Meg nagyon szeretem Szélesi Sándortól a Vadásznak vadásza, a Tündérösvény és A Lelkek Birodalma c. könyveket, melyek egy trilógiát alkotnak.
Ja, igen, két hete fejeztem be - immáron harmadjára - A szilmarilokat, meg most néha - két magyar, ill. töritétel között - előveszem A Gyűrű keresését ("készülök" a táborra :wink: ). És valszeg két hét múlva - immáron harmadjára - újra belekezdek a GYU-ba, de ez még nem biztos.

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204276 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
Chatchatchat!!! :mrgreen:

Olvasni? Hát... Nagy romantikus regények, de csak ami szép és nem folyik, így pl. Jókai szinte összes műve, vagy Mikszáth... Esetleg Jane Auste, vagy Sienkewich (vagy hogy írják). Alexandra Ripley, ha óóóriási eseményekre vágyom épp. :) HP-ken is túlvagyok, de mióta megölték Siriust (grrr) megrögzötten úúúútálom a gonosz Rowlingot. Olvastam persze Tolkient, meg rengeteg delfinkönyvet, indiánokat stb. De ez már a múlt nyilván (mármint nem Tolkien :D ), mostanság egyáltalán nincs időm olvasni. Sajnos. De ezen változtatni igyekszem. Most pl. beszereztem valami ötkötetes családregényt a nyárra, aztán meglátjuk mekkora türelmem van hozzá...

argh
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #204265 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések

Rabyn írta: :DDDDDDD

Atatat akartam kérdezni, hogyamikormármajd nem lesz tábor akkor ism eglesznek nekünk ezek a topicoc vagy nem?:)


Akkor beszélgessünk. Ki mit szeret olvasni?

A topikok megmaradnak a tábor után is, sőt, nyilvánossá tesszük őket, hogy mindenki láthassa/olvashassa :-)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204256 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
Rabyn: úgy tudom a topicok megmaradnak, de ha nem, akkor lementem őket.
Mit szeretek olvasni, :D DD, na tippelj...
Tolkientől most olvasom a HOME sorozatot. Emellett HP, Dűne ciklus Frank Herberttől, de nagyon szeretem a Keresztapát, most olvasom a HOME mellett a Blackhawk Down-t, szeretem Dumast is, főleg a Monte Christo grófját... úgyse bírom felsorolni!
csók:
Alcar
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204252 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
:D DDDDDD

Atatat akartam kérdezni, hogyamikormármajd nem lesz tábor akkor ism eglesznek nekünk ezek a topicoc vagy nem?:)


Akkor beszélgessünk. Ki mit szeret olvasni?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204222 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Fingolfin - Beszélgetések
Köszi Ana,már akartam is javasolni, hogy a bemutatkozós ne az legyen, hogy bemutatom, mennyire tudok chatelni :wink:
Szabad a pálya!!!
Téma zárolva.
Több
20 éve 3 hónapja #204216 Írta: kriszana
Fingolfin - Beszélgetések téma létrehozva kriszana által
Ezt a topikot akár szét is chatelhetitek :wink:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.377 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére