Orrostar - Bemutatkozások

Több
19 éve 2 hónapja #263648 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások

Malendil írta: Különben én is őrült vagyok, aminek egyik fő bizonyítéka, hogy Drizztet írtam be a kérdőívbe egyik olyan emberként, akivel egy csapatban akarok lenni. Ezek után mondja valaki, hogy normális vagyok. :?


Ehheheeeeeeeee...mazohista :) )))).
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263645 Írta: Aredhel Tulcakelume
Aredhel Tulcakelume válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Hahhó!!!!
Én télleg nem ismerek senkit se (szintén majdnem), kissé elszomorító... :oops: De azér kösz a sok "majdnem"-et, Dindae! :D Bár lelőtted a poént...
Szal most jól lehúzom magam mindenki szemében a hüje hozzászólásaimmal, készüljetek fel. Na jó, ha valaki nagyon jóindulatú akar lenni, betudhatja annak, hogy fél 11kor írtam ezt. 8O

"..and i find it kind of funy, i find it kind of sad, the dreams in wich i'm dying are the best i ever had.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263633 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Stara\n

Dindae,egyébként te Bianka vagy Sára vagy,vagy nicket váltottál? (Tudom,túl sok a 'vagy'.) :D


És még jó, hoyg sok a vagy, van miből választani... de a lényeg: nicket váltottam... igen, ezt kihagytam a bemutatkozásomból.. :oops:
Luthien99 voltam, Dindae vagyok, ki tudja mi leszek... :wink:


"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263613 Írta: Stara
Stara válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Üdv! :D Úgy látom idén sem szabadultok tőlem! :bounce: Hajós nép még úgysem voltam,hmm,talán mert nem tudok valami nagyon úszni?! Bár,úgyis vannak hajóink,vagy mi. :mrgreen:
Dindae,egyébként te Bianka vagy Sára vagy,vagy nicket váltottál? (Tudom,túl sok a 'vagy'.) :D
Ja,és aki szeretne valamit megtudni rólam,amit még nem tud,a profilomban a bemutatkozás mindig hatályos. :wink:
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263598 Írta: Malendil
Malendil válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Sziasztok!

Nekem asszem be kellene mutatkoznom, mivel a legtöbb embernem nem sok közös élménye lehetett eddig velem. Először is be kell valjam (hogy kellőképp megvethessetek), mivel alig ismerek valakit közelebbről, ezért elég tág teret engedtem a kérdőívben arra, hogy hová osszanak. Ez lett belőle, biztos nem fogom megbánni. :roll: :)

Különben én is őrült vagyok, aminek egyik fő bizonyítéka, hogy Drizztet írtam be a kérdőívbe egyik olyan emberként, akivel egy csapatban akarok lenni. Ezek után mondja valaki, hogy normális vagyok. :?

Izé, szal be kéne mutatkoznom. Hm. Várom a keresztkérdéseket. :heu:
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263596 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Dicső népünk nagyreményű tagjai:
Adelard
Aredhel11
Brandir
Csányi Bianka
Drizzt
Eldamyn (Roccoriel/Nessa)
Fimbrethil
Gumipók
Loth
Luthien99
Malendil
Morgana
Niph/Elentári
Nóli
Rayan
sebcsaba
Sipos Sára
Stara

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263575 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások

Drizzt írta: Ennél jobban is bemutatkozhacc :P .


óó, meg lesz az is, egyszer, észre sem veszitek... nem szeretek magamról írkálni, az olyan... izé :P :)

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263573 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Napocska!

Jó napot! Jó szurkolást!

Nocsak régi ismerős csapattársak!!!

Remélem más is lesz!!!!! No nem ragozom a szót tavalyról aki ismer, az ismer, aki nem az majd megfog.........

Kik a csapat többi tagjai???????? /me nagyon kiváncsi vagyok!!!!!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263571 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Ennél jobban is bemutatkozhacc :P .
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263566 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Most mondjam, öhhizé, írjam, hogy én sem vagyok normális?! Mert nem vagyok, de pillanatnyilag ezt még csak csendben és titokban teszem... ( aztán jön a meglepi) mert (majdnem) nem ismer senki, és én sem ismerek (majdnem)senkit( mert akit ismerek, az az osztálytársam... ha itt vagy, sziaaaa!!)...
szal, én leszek a meglepetészsákbamacs... kinek pech, kinek mázli... és igen ez az ünnepi (asszem) 8. beírásom... na de hol a pezsgő? :D

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263561 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Akkor most a hülyeségfaktort a köbre emelem azzal, hogy beszólalok ide :P . Nem menekültök a táborban sem. Aki ismer, az már valamennyire védve van, aki nem, annak...hehe.
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263508 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Hát, én nem vagyok idióta, de szép tükreim vannak, amikkel szívesen emelem a csapat fényét a tábor második felétől.
Jó lesz.
Mármint a fény, meg a tükör.
8)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263493 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Hö-Hö-Hö

Az már ZSÍRIGAZ!

Szerintem a társaság többségének nekem sem kell bemutatkoznom....Akik meg tavaly velem és Brandírral egycsapatban voltak azoknak meg külön nem kell kommentelnem, mit jelent, hogy ismét összekerültünk. Csinci csatlakozásával a hülyeségarány megsokszorozódik a kreativitás hatványozódik.
Előre látom, hogy nemsemmi csapat leszünk::::)

Csapvez úr! Magázhatlak?....javaslom ha már tengeri nép vagyunk akkor tervezzünk címert! Mondjuk Tünderombuszban, törprúnákkal ékesített kacsás úszógumi. ::::)
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263377 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Megazsííír.

Akik ismernek, tudják, hogy idióta vagyok.
És végre Brandir alá kerültem (eheh). Ez lesz a legkarajabb csapat.

Üdv mindenkinek!

:vigyor:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263316 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Orrostar - Bemutatkozások
Üdv Mindenki!
Hát ez is eljött végre! Újra július, a nyár közepe, van akinek ismét, van akinek most először Tolkien Tábor. Númenor kalandvágyó hajósainak, a Tenger népének, Orrostarnak csapatában leszünk. Ez természetesen nem akadályoz meg abban, hogy tetszőleges időt tölts el csapaton kívül is bárkivel a táborozók közül, de a „régi arcok” nagyrészt úgyis a kérdőívben választottakkal kerültek össze. A csapatbeosztással pedig a társasághoz egyenlőre lazábban kapcsolódók számára is lehetőség nyílik arra, hogy egy kisebb, még átlátható közösségben lehessenek, ahol könnyebben ismerkedhetnek, beszélgethetnek hasonló emberekkel, ahol jobban oda tudunk figyelni egymásra.
A lényeg azonban, hogy nem kell semmitől félni, nyakunkon a tábor!

Brandir, a Csapvez

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L
Téma zárolva.
Több
19 éve 2 hónapja #263268 Írta: Ulmo
Orrostar - Bemutatkozások téma létrehozva Ulmo által
Itt mutatkozhatnak be a csapat tagjai.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.157 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére