Tolkien Tábor 2024

Nagy csaták emlékei

Több
15 éve 10 hónapja #364416 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
mert egy mumus, demár jolenne ha télleg felbukkanna

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364371 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
rendvezető bácsi hun van? én még nem láttam hogy beírt ide volna vmit... :)
:roll:

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364265 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
énmár kevésbé vidáman motiváltam a vérnyulat sötétben amikor löttetek rá :D D de eglar az a cérnyul már sztem valameik höerömü müködését segiti valahol mivel rituálisan kidobtuk, idén valami mást találunk ki, am a buckleres fegyverkombókat énis támogatom. amugy ha mindenki visz énis tok vinni bokent xd

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364249 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Eglarcarien írta: Hmm... szerintetek, nagyon hülyén állna egy törp kezében egy szabályos tünde személyi címerrel festett pajzs? :P
Remzy, ha szénabála nem lesz, ott a pórázon vezetett Wérrrnyúl, amit annyit sétáltattál és legeltettél tavaly a tűző napon, csak be kell kötözni a tavalyi sebeit, meg megszerelni a kerekét... :P
Részemről támogatnám a buckler+fejsze, ill. buckler+láncosbuzogány párosítást, ha már törpnek kell lennem. XD (egyébként ez tipikusan az, ami jellemzően nem illik a testalkatomhoz)


Tökéletesen megértelek...én íjászó törp leszek :D
Amúgy csak támogatni tudom a vérnyúl projektet,én személy szerint nagy élvezettel vadásztam rá még sötétben is :twisted:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364246 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Óhh, lincselésben én nem segíthetek, csak stratégiai tanáccsal... :D Az a helyzet, h szeretett testvérünk azóta heti 4 edzésre jár, és még gyakorol is, szóval én csak akkor mennék neki, ha Faunt és a Rozsomákot, azaz Márkot és Andrist is ott tudom a csapatban ... ^^

Még nem döntöttem el, hogy viszem-e az "igazi" fegyvereimet (hosszúbot, dao), túl sok helyet foglalnak... :) Viszont közben készült számomra egy pár élőszerepjátékos kráni sequor, azokon gondolkozom... csak le kell utaznom érte ahhoz, aki csinálta..^^ Egy ütőfát én is tudok hozni, ha muszáj. És akkor végre megtaníthattok vívni, és nem kell majd mindig tőrrel osonkodó mágust játszanom, meg futnom az életemért, mint a múlt heti live-on, ahol voltam... :oops:
Hmm... szerintetek, nagyon hülyén állna egy törp kezében egy szabályos tünde személyi címerrel festett pajzs? :P

Remzy, ha szénabála nem lesz, ott a pórázon vezetett Wérrrnyúl, amit annyit sétáltattál és legeltettél tavaly a tűző napon, csak be kell kötözni a tavalyi sebeit, meg megszerelni a kerekét... :P

Gandalf : hát a gyorstalpalóban tavaly volt kelet és nyugat egyaránt, szóval nem tudom, hol tudunk még beújítani, bár bízom rendvezetőnk kreativításában. Részemről támogatnám a buckler+fejsze, ill. buckler+láncosbuzogány párosítást, ha már törpnek kell lennem. XD (egyébként ez tipikusan az, ami jellemzően nem illik a testalkatomhoz)

Rana, én a magam részéről szívesen beszállok a vesszőkár megtérítésébe, ha arról van szó. :) [/b]

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #364008 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
jáááááá igymár smakkol :D

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363995 Írta: Fenyx
Fenyx válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Remzy: mert nem leszek szegeden a táborig ;)
Snuffles: hmm valóban megoldható, de lehet h kissé bonyolult. Küldök pm-et.

Mert megérdemlitek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363890 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Fenyx írta: Nekem meg ugyan van egy bokkenem amit szívesen hoznék, de Szegeden és nagyjából Tokaj környékéről megyek a táborba...fene (táborig egyesülés a fent nevezett eszközzel esélytelen)

Öö, nézd, én Szegedről indulok, úgyhogy ha gondolod, megoldható, de nem ígérek semmit előre.

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363866 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
miértis ? :D

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363852 Írta: Fenyx
Fenyx válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Nekem meg ugyan van egy bokkenem amit szívesen hoznék, de Szegeden és nagyjából Tokaj környékéről megyek a táborba...fene (táborig egyesülés a fent nevezett eszközzel esélytelen)

Mert megérdemlitek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363815 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Remzy írta: sztem ha letod cipelni baj nemlehet belöle, max nemvesszük hasznát :D :D: izé, ranaréni, vajon szénabála van a ijászathoz ? :P
emlékőr bácsi !!!! tessék irni valamit


A szénabála kérdésre is csak az emlékőrünk tud válaszolni,mert talán ő emlékszik rá,hogy van-e :wink:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363807 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
sztem ha letod cipelni baj nemlehet belöle, max nemvesszük hasznát :D :D: izé, ranaréni, vajon szénabála van a ijászathoz ? :P
emlékőr bácsi !!!! tessék irni valamit >< sztem ha letod cipelni baj nemlehet belöle, max nemvesszük hasznát :D :D: izé, ranaréni, vajon szénabála van a ijászathoz ? :P
emlékőr bácsi !!!! tessék irni valamit ><

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363800 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Náda írta: csak egy rövidke kérdés:D van-e valami amit mindenképp hozni kell? :D

nekem van egy gyakorló kardom(nem nagy szám egy lécféleség[járok edzésre és ilyen köl:D]) elhozzam-e?


Szerintem igen:) Én is viszek íjat,céltáblát,nyílvesszőket (jó sokat,h legyen mit összetörni :P ),bokent,asszem ütőfám is van még valahol és talán Andúrilt is viszem,bár az utóbbi nem tudom mennyire fog passzolni a keretjátékhoz...igazából rendvez bácsi,illetve az emlékőrzőnk tudja,h mi kéne,ha vóna 8)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363780 Írta: Náda
Náda válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
csak egy rövidke kérdés:D van-e valami amit mindenképp hozni kell? :D

nekem van egy gyakorló kardom(nem nagy szám egy lécféleség[járok edzésre és ilyen köl:D]) elhozzam-e?

"A lovasok az esőfelhőkkel jönnek, az égen hallani fogod a patáik mennydörgését."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363674 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Remzy írta: hát mien harcos vagy te, hol van tavajrol a pajzsod ? :P

Hát Budapesten... És Szegedről megyek a táborba. :(

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363672 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Belevau:

Talán annyit előzetesben elárulhatok, hogy mivel rendvezetek (akit idén Emlék-őrnek hívunk majd) idén az emberi fajhoz tartozik (Ti meg vegyesen vagytok tündék, emberek vagy törpök), elsősorban emberi, emberekhez kötődő harcmodort tud Emlékei alapján tanítani nektek (ellentétben a tavalyiakkal, ahol ő maia, rendje meg tündékből álló volt). Ez egy kicsit más stílust igényel az előző táboréhoz képest. :wink:
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363666 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Snuffles írta: És aki pajzs nélkül marad? Mondjuk nem tudom, hogy tudnék egy kézzel íjászkodni, úgyhogy nem aggódom annyira. :)


Egyszerű a megoldás.A pajzsot rögzíted a kezedre,hogy ne kelljen tartani és máris íjászkodhatsz...vagy ha nagyon zavar akkor a hátadra rögzíted :wink:
Amúgy tényleg jó lenne tudni,hogy idén miről fog szólni a rendi koncepció...csakhogy mennyi elsősegély cuccot vigyek magammal :twisted:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363665 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
hát mien harcos vagy te, hol van tavajrol a pajzsod ? :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363647 Írta: Snuffles
Snuffles válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
És aki pajzs nélkül marad? Mondjuk nem tudom, hogy tudnék egy kézzel íjászkodni, úgyhogy nem aggódom annyira. :)

"Well, I'm back."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363638 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
hát tavaj megtanultuk a kardhasználatot pajzskardot ijászkodást ökölharcos sőt még rohamot is gyakoroltunk egymás ellen is, ami idén garantáltan kimarad :P plusz aki ugyérzi hogy nagyon ügyes az letehet ucso nap vagy valamikor egy mestervizsgát amiben bemutatja hogy mit tanult x nap alatt.
Eglar, felagundot meg majd jol meglincseljük :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363635 Írta: Fenyx
Fenyx válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Eglarcarien: köszi, ez megnyugtató :)
Hamár most leszek először felteszem a kötelező "okos" kérdést: mit szoktatok csinálni?

Mert megérdemlitek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363620 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Mi?! hogy Alyr nincs itt?! kivel tanulom meg akkor a páros formát?! 8O Sajna Elder se nálunk van, pedig úúúúúúgy készült rá... Kár, mert tavaly óta már ő is a shaolin szekciót gyarapítja. :P Felagund testvérünk meg hűtlenül elment pennarágni a Bölcsekhez, ha jól tudom, nekem legalábbis azt mondta, hogy azt jelöli elsőnek.

Fenyx, a derékproblémák nem akadályoznak, én is nyitottcsigolyás-derékfájós vagyok némileg, és látod, túléltem a kiképzést. :P

Egyébként sikerült rátalálnom egy olyan krémre, ami a leggyakoribb Ohtari-bajokra (húzódás, zúzódás, gyulladás, izomgörcs) rendkívül hatásos (kb. annak köszönhetem, h edzettem egész évben), majd viszek, és ha valakinek fáj valamije, az szól.

A szónoklat követelését illetően csatlakozom a többiekhez: "Mester, taníts!" :P

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363500 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Rana, hiddel tavaj se az volt a célom :D D az ütőfának meg mindegy h törik vagy se, tavaj is meghalt pár :D :D sztem azóta nemlettem szerencsésebb :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363421 Írta: Fenyx
Fenyx válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
Helo, Gyenes Máté vagyok (listán alulról a harmadik :) ). Eredetileg az erdőjárókat jelöltem meg első helyen, de remek rendnek tűnik ez is, szóval nem bántam meg idekerülésem.
Idén lesz az első táborom, a klasszikus fegyverek amatőrje vagyok (az amatőrség minden előnyével és hátrányával együtt). Szívesen veszem ki a részem mindenből, amiből csak lehet, igaz néha kicsit sántítani fogok, néha pedig nehezen hajolni némi derék defektusok miatt (kerekek még nem kellenek ;) ).

Mert megérdemlitek!
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363345 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Remzy írta: ja, ezért idén én nemnyulok egy ijhoz sem xd


Nem kell ilyen negatívan hozzáállni a dolgokhoz.Nyugodtan lőhetsz te is,csak lehetőleg idén ne a fém kapukeretet célozzátok meg,illetve ne a tábor területén kívül eső sűrű bozótos részt :D

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363245 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
ja, ezért idén én nemnyulok egy ijhoz sem xd

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363244 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Snuffles írta: (Addig nyilakat sem ártana beszereznem, mert nem Rana nyílgyűjteményét szeretném összetördösni... :P )


hehe...hát nagyon szép tőled és örülök,hogy lesz saját íjad is:) Amúgy szívesen adtam a saját vesszőimet is,de abból a szempontból jobb,hogy ha van saját,vagy több MTT-s nyílvessző,hogy az enyéim száma véges :D ,sőt, nekem is fel kell újítani a gyűjteményem táborig :lol:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363213 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
tülkön ülve várom már a szónoklatát :33

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363200 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei

Remzy írta: rendvez bácsi tessék szolni a híveihez :P


Rendvez bácsi éppen tábori bevásárlókörúton van a főlogisztikussal :) Türelem, majd ő is szólni fog hozzátok.
Téma zárolva.
Több
15 éve 10 hónapja #363199 Írta: Remzy
Remzy válaszolt a következő témában: Nagy csaták emlékei
rendvez bácsi tessék szolni a híveihez :P

OHTARI!! MAN TARASSELYA!!?

neköss bele a hejesirásomba ;>
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.202 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére