Állatbarátok

Több
16 éve 8 hónapja #351954 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ardenis írta: Hát, mit is kell ilyenkor mondani? :D Gratulálok? :D


Gyere és mondd meg neki :) De hozz valami papagájkaja-extrát, annak mégjobban fog örülni :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
16 éve 8 hónapja #351951 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát, mit is kell ilyenkor mondani? :D Gratulálok? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351710 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Egyelőre nem rakott, úgyhogy várunk :) Ha lesz új fejlemény, akkor jelentkezem :)

Szerk.:

Ery: Igazad lett, mert tényleg tojást rakott. :) Most irtó jókedvű, folyamatosan csiripel és röpdösik, meg minden (madarat lehetne vele fogatni :P ). A tojás mondjuk el van repedve.. :)
Úgyhogy mégegyszer köszönöm szépen mindenkinek a segítséget :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351594 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Azért ha mégsem rak tojást nézessétek meg állatorvossal.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351567 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Attila írta:

Nesi írta: Jajólvan :D Akkor köszönöm szépen a segítséget :)


Akkor lesz Pityu II.??? :D

Feltételezed hogy egy hullámospapagáj képes a szűznemzésre? Erre csak nagyon kevés faj képes...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351564 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nesi írta: Jajólvan :D Akkor köszönöm szépen a segítséget :)


Akkor lesz Pityu II.??? :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351563 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jajólvan :D Akkor köszönöm szépen a segítséget :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351559 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nesi írta: Lánynak lány, de nincs párja kb. negyed éve :P


Attól még rakhat tojást. A mienk is csinálta anno.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351543 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem van egy papagájos könyvem, ha megtalálom akkor jelentkezem... :roll:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351541 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Lánynak lány, de nincs párja kb. negyed éve :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351538 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha lány, akkor hamarosan tojást rak.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351536 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Akinek van (hullámos)papagája ill. egyéb házimadara: Mit csináljak, ha a papagájom mostanában alig mozdul meg? Úgy néhány napja kezdődött, hogy annyi az össz mozgásmennyiség, amit végez, hogy eszik és tollászkodik. Szószerint. Mintegy egyik napról a másikra változott így meg. De nem látszik betegnek, csiripel is, a tollai is szépen állnak, nem borzolja őket. Azért is igen furcsa, mert elég mozgékony papagáj is, és sokat szokott ugrándozni, meg mászkálni a kalitka falain. És a szobában is mindig sokat repkedett, most meg rá se hederít, hogy kijöhetne..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351405 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem pesti hanem budai, hegyi csapvíz. :P PPP

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351404 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Snuffles írta: Na körülbelül két hétig rágódtam a dolgon, végü hazahoztam őket a fővárosba, anyuékhoz, mert az itthoni csigák háromszor-négyszer is nagyobbak, erőteljes színük van, itt jobban érzik magukat, úgyhogy megoldódott. :)

Adj nekik Calgont. :D
De a viccet félretéve... Sose tartottam efféle vízi herkentyűket, szóval ha most valami nagyon orbitális marhaságot mondok, szívbaj nélkül lőjetek le, de nem lehet hogy a vízminőség az oka (keménység, mittudomén)? (Mondjuk nem tudom, melyik csigának kellhet a pesti csapvíz, én nem hiányolnám. :) )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351383 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Snuff: küldjek képet spiccikutyáról hogy meglágyítsa a szívüket? :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351380 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli i linantea írta: Öööö tipp: vannak ilyen vitamincseppek talán az segíthet.
Ha logikusan gonodlkodunk akkor valami meszeset kén eneki adni, de almacsiga nem igazán eszik olyat. Talán vmi apró rákocska?

Na körülbelül két hétig rágódtam a dolgon, végü hazahoztam őket a fővárosba, anyuékhoz, mert az itthoni csigák háromszor-négyszer is nagyobbak, erőteljes színük van, itt jobban érzik magukat, úgyhogy megoldódott. :)

A spicc kutyust megkérdeztem itthon, anyuék kisebb termetű ölebet keresnek, de én nem szeretném, hogy drága pénzért vegyenek, mert felesleges, menhelyeken ezer van belőlük és ugyanolyan kedvesek, de spicc nem kell. :( Persze a tacskót meg nem szeretik, pedig tünemény és sokat csapnak ki az utcára.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 8 hónapja #351379 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Két kutyus keresi gazdáját (az állatorvosi egyetem aktivistái által :) ):

"Apósom" pár napja talált egy kis fehér szuka spicc kutyust Gárdonyban. Keresték a gazdit a környéken , szokásos menet, de senki nem jelentkezett érte. A kutyus nagyon édes, küldök róla képet. Szociális, kíváncsi ám csendes, nagyon aranyos és vidám, de nem szeleburdi. Sajnos a kutya nem maradhat náluk, ezért mielőbb gazdit kéne neki találnunk(menhelyre nem akarják vinni).Nyakörv nem volt rajta, semmit nem lehet tudni arról, hogy áll az oltásokkal, ilyesmi, viszont szerintem nagyon nem lehet rossz a helyzet, mivel ápolt és jó bőrben van. A koráról sem lehet semmi biztosat tudni, ők fél évesnek tippelték, de hogy mi alapján,azt nem tudom.
Kérlek tegyétek meg, hogy legalább iwiwen körbe külditek MÉG MA az ismerőseitekenk(üzenőfal szerintem kevés), de más egyéb hirdetés is jöhet!!!Nem nagy munka, viszont annál nagyobb segítség!!
Köszönöm szépen a kutya nevében is!

(Ha valaki szeretne képet róla, szóljatok, tudok küldeni emilben)

Én két hete találtam egy nagytestű, rövidszőrű kan kutyát, csontsoványra fogyva, egyik mellső lábán a könyöke teljesen szétjőve, egész állat tele lyukakkal... A kutya szökik, meg egyébként az állapota miatt is csak bent lehet tartani, ami szinte 0val teszi egyenlőve a gazdikeresés lehetőségét, megtartani nem tudom a saját két kutyám miatt, meg egyébként sem az én stílusom... 1ébként édes pofa, labdás, kajára meg abszolút motivált, kutyával/emberrel problémamentes.
Itten találtok róla képet: gallery.site.hu/u/rarebi/ali/

ha bárkinek megtetszene valamelyik kutyu, vagy ismer valakit akinek esetleg kellene, szóljatok nekem, és adok elérhetőséget az illetékesekhez.

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #350878 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Öööö tipp: vannak ilyen vitamincseppek talán az segíthet.
Ha logikusan gonodlkodunk akkor valami meszeset kén eneki adni, de almacsiga nem igazán eszik olyat. Talán vmi apró rákocska?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #350866 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Csigatartók! Vízicsigát mivel etessek, ha egyre vékonyabb és törékenyebb lesz a háza? Már törik, ha hozzáérek és megkocogtatom. Közönséges almacsigák, salátát adok nekik és kiegészítésképpen növényi eredetű lemezes haltápot.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #350813 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Namarie a Beszélgetős topicban írta: Állatartóknak: elkezdődött a petárdászós időszak. Vigyázzatok az állatokra!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #349316 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli i linantea írta: Köszi, honlapotkat én is nézegettem, én most személyes élményekre vagyok kíváncsi. :) Már kezdem magam egészen beleélni a nyuszi-ügybe. Csak aztán ki ne derüljön hogy mégsem kapom meg 8O


Biztos megkapod. Az etetése kb. 2000Ft, ha nagyon kényezteted, 3000 Ft havonta. Azu enyém nem eszik meg mindenfajta eleséget, pl. a Vitakraftokat kifejezetten utálja, másé meg pont ezt imádja.

A honlapon én is regizve vagyok. :oops: :P Nagyon sok hasznos tanácsot adtak, és mielőtt tutira eldöntöd, hogy Te nyuszit szeretnél, ajánlom a Fórumon az Orrmozgatón belül a "Mit rosszalkodott a nyunyó a mai napon" című topikot. :oops: :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 9 hónapja #349309 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Köszi, honlapotkat én is nézegettem, én most személyes élményekre vagyok kíváncsi. :) Már kezdem magam egészen beleélni a nyuszi-ügybe. Csak aztán ki ne derüljön hogy mégsem kapom meg 8O

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349213 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli i linantea írta: Szisztok :) Tudom hogy vannak itt olyanok akik nufikákat tartanak... Meséljetek, mekkora plusz mozgásigényük van? Vagy akármi :P


www.torpenyul.hu

Milyenek?? TÜNDÉRIEK!!!!!!!!!! Az enyém pl. thüringiai, kosorrú, oroszlánfejű, és egygénes törpenyuszi, törzskönyvezett. Mozgásigény: nem visz rá a lélek, hogy ketrecbe zárjam. Igénylik a rengeteg szeretet, törődést, enélkül megbetegedhetenek. Amikor otthon vagyok, agyonra dédelgetem.

Enni nyuszikaját, friss zöldségeket ezsik, de óvatosan adom, hogy nehogy menjen a pocija. (Petrezselyemgyökeret kap és répát, de az elsőt jobban szereti). Kap még nyuszicsemegéket (drops, mazsola, lenmag, szárított almaszirom, ilyesmi, de mindent mértékkel)

Tündéri! Szobatisztaságra lehet őket szoktatni.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #349170 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szisztok :) Tudom hogy vannak itt olyanok akik nufikákat tartanak... Meséljetek, mekkora plusz mozgásigényük van? Vagy akármi :P

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348527 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Tessék nektek, zenélő cica:

youtube.com/watch?v=TZ860P4iTaM

Szintén:

youtube.com/watch?v=v0zgQAp7EYw

Ahogy a második videóról kiderült már rá is építettek némi marketinget.


A fején a csíkozás teljesen olyan, mint a nagymamám macskájáé :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348495 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem az új kedvencem (anatómiakedvelőknek kötelező!):


If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348491 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tessék nektek, zenélő cica:

youtube.com/watch?v=TZ860P4iTaM

Szintén:

youtube.com/watch?v=v0zgQAp7EYw

Ahogy a második videóról kiderült már rá is építettek némi marketinget.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348478 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Phaedra/Namarie írta: Megdicsért érte.. :oops: :P


Miért, te sütötted? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348477 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tesóm meg a palancsitájába fedezett fel egy szúnyogot mostanában. Megdicsért érte.. :oops: :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
16 éve 10 hónapja #348402 Írta: Nesi
Nesi válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Nóli i linantea írta: Én kiskoromban megkóstoltam, és nem ízlett. Keserű volt na. Szóval azóta nem eszem hangyát.


Mikor a nagymamám legutóbb tortát sütött, amit aztán megmásztak a hangyák (szerencsére nem olyan sok :) ) és mégis mindenki megette :P :roll: :D (Én is :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.171 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére