Kit sirattál meg leginkább?

×

Szavazás: Kit sirattál meg leginkább? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Beleg Cúthalion
10 5.8%
Túrin Turambar
12 7%
Nienor Níniel
13 7.6%
Finduilas
2 1.2%
Húrin
2 1.2%
Beren
8 4.7%
Fingolfin
12 7%
Gollam
25 14.6%
Boromir
29 17%
Théoden
12 7%
Aragorn
24 14%
Arwen
15 8.8%
Thorin
7 4.1%
Szavazók száma: 44 ( Turlas, Nóli i linantea, Kici Szméagol, Arlith, Artemisz ) Bővebben
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
21 éve 7 hónapja #103720 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Aragorn? Szerintem a haláln nem helet sírni... (Aragornista vagyok pedig) Úgy értem, a halála nem megrázó, váratlan, vagy kétségbeejtő. Maga választotta ki (nagyjából) az időpontot, így nincs befejezetlen dolga, teljes életet élt, teljes és jó királyhoz méltó életet. Szerintem ez elég ahhoz, hogy a halála inkább megnyugtató, békés elmúlás legyen, mint szörnyű vég...

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103716 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
És hol van Gríma??? Pedig őrá is szívesen szavaztam volna...persze cakisz Szméagol után :o )

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103680 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Hát Aragorn......Trufa miért nincs itt?????????

Rászavaztam volna...

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103660 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: Kit sirattál meg leginkább?
Hmmm, én vagyok az elsőaki ide ír? :roll: :D

Nos, engem Aragorn halála nagyon megrázott. :cry: Kedvenc szereplőm.

Sokak meg nem teljesen tiszták számomra, hogy kik... Szóval csak a GyU-t olvastam, tehát ilyen téren hiányos a tudásom. :oops: :oops: :roll:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103657 Írta: svindler
Kit sirattál meg leginkább? téma létrehozva svindler által
A mostani szavazásban arra keressük a választ:
Kinek a halála szomorított el legjobban? Kit sirattál meg leginkább?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.141 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére