Beszélgetések

Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #382653 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Aznap este, a tévében látható módon. Az eredmény már megszületett, még a helyszínen, és a legjobb ötbe sikerült bejutnia végül, ha jól emlékszem. ;) (Képek pl. a blogján , a /2009-07-27 17:46 hétfő/-i bejegyzésnél. :) )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382651 Írta: Sen
Sen válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Hali!

Míri: jó utat!

Anca: nyerd meg! :D Barbárt szépségkirálynőnek! Hogy lehet szavazni, ha lehet egyáltalán?

Tali: nagyon szeretnék talizni Veletek, ha minden igaz augusztus 4-12. Balatonon leszek! Utána előtte kb. jó. Viszont Augusztus 20 nekem biztos Pesten lesz! Találkozzunk akkor biztosan!

Addig is mindenkinek jó nyarat bármit is csinál!
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382628 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Idhren írta: Bórnépehej! :D

Nem-nem, Bórné Inga, nem Pehej :D
(Bocsánat, tudom, gáz vagyok, megyek Kenyába kexet kapálni :) )
Anyukádnak mihamarabbi jobbulást! Bór egész népe szurkol neki :) Te pedig ne kenődj el, gondolunk rád, pozitív energiák mennek :)

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382625 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Ja, amúgy nélkülem is csinálhattok egy talit, ha már nagyon akut a hiány :)
Én sajnos még itt leszek egy ideig :(
Eléggé rossz tábor után így hirtelen egy kis faluba lejönni, ahol apámon, és nagymamámon kívül csak anyut látom napi kétszer, ha bemegyünk a kórházba... Jó, kis túlzás, de nem a barátaimmal vagyok, azaz veletek, MTTsekkel (azt is annak veszem, aki nem "tag"), és ez szörnyű néha, kiabálni szeretnék...
Elég szar. De most ez kell, és ha anyu hazajön a kórházból, akkor már jobb lesz, mert több indent kell majd csinálnom.
Eh...
Befogtam a rinyálást :P

Bórnépehej! :D

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382618 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Idhren: akkori további javulást anyudnak!
ui: nekem is rémesen hiányoztok, és most éppen a táboros képeket nézegetem és azon élek. :(

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382614 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Koszi a jokivansagokat, talaltam kosza netet, most onnan nyomulok.
Anyum javul, de ez sajna lassu lesz. Meg csak fekhet, nem allhat fel... Csak ha mar megvan vmi fuzo...
Majd meg igyekszem irni.
Pusz. Hianyoztok. NAGYON!!!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382607 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Én most elmegyek két napra, ha valami fontos lesz, akkor szóljatok. Köszönöm :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382574 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Re, Hírilorn(i)! :)

Miri, godspeed! :D Have a nice week there! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382563 Írta: Hírilorn
Hírilorn válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Na visszatértem én is :D
Idhren: jobbulást anyukádnak!

Csak csöndben a szó,
csak éjben a fény,
csak elmúlásban a lét:
sebes röptű sólyommadár
a tiszta égen át.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382541 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Juuj Idhren jobbulást anyukádnak!

Van mi arany, bár nem fénylik...
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382540 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Emberek! Emberek! Anca az Anna-bálon indult jelentkezők közül bejutott a legszebb 15-be. Nézzétek a Duna Tv-t és szavazzatok rá, E!!! :D :D Szurok, Szurok, Szurok!!!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382530 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Beszélgetések
basszus =/!!! nemengednek moziba, mert apum beszervezte, hogy a nagyimhoz kell mennem... :(
Míri neked hajrá és jó utat!

Idhren, anyud hogy van?
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382527 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Elemmíriel Gilluin írta: Hétfőtől augusztus 3-ig nem leszek. Családi összeesküvés áldozataként az előrehozva megtartott születésnapomon Londont leltem a dobozban. Ez volt tegnap. És hétfőn utazom elfele. Egyszálmagamban. Fő az önállóság. Szurkoljatok, hogy ne veszítsem el sem az idegenvezetőt, sem a fejemet :P

Idhren, anyukád jobban/ jól van?

SZUROK SZUROK SZUROK, hogy ne veszítsd el az idegenvezetőt. :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382525 Írta: Elemmíriel Gilluin
Elemmíriel Gilluin válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Hétfőtől augusztus 3-ig nem leszek. Családi összeesküvés áldozataként az előrehozva megtartott születésnapomon Londont leltem a dobozban. Ez volt tegnap. És hétfőn utazom elfele. Egyszálmagamban. Fő az önállóság. Szurkoljatok, hogy ne veszítsem el sem az idegenvezetőt, sem a fejemet :P

Idhren, anyukád jobban/ jól van?

"Ha majd felnövök,
azon leszek, hogy senki
ne vegye észre."

/N.B.A./
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382524 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Beszélgetések

lexilver írta: nekem anyukám cseszekszik h a messze van... de úgyis rábeszélem, remélhetőleg!! Attila, Te biztos nem tudsz jönni? :/

Amennyiben jövőhét szerdán lesz, akkor biztos, hogy nem. :S Az Augusztus 20-a az biztos, hogy jó, de ahogy már lentebb írtam, attól függetlenül is kellene egy ilyen "képnézegetős, videótújranézős" szösszenet. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382513 Írta: Ille Lórien
Ille Lórien válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Idhren: jobbulást anyukádnak!

A csapattalival kapcsolatban: hétköznapokon otthon vagyok, tehát ráérek, hétvégéken lehetnek egyéb programok, de majd próbálom úgy alakítani, hogy mindenképpen beleférjen. :)

"Elen síla lúmenn' omentielvo."
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382508 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Beszélgetések
nekem anyukám cseszekszik h a messze van... de úgyis rábeszélem, remélhetőleg!! Attila, Te biztos nem tudsz jönni? :/
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382506 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Beszélgetések

lexilver írta: újra itthon! mindenki nagyonhiányzik!!!! mi lesz ezzel a hpnézéssel akkor?

Én nagy valószínűséggel nem fogok ráérni. :(

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382497 Írta: Csaszi
Csaszi válaszolt a következő témában: Beszélgetések
újra itthon! mindenki nagyonhiányzik!!!! mi lesz ezzel a hpnézéssel akkor?
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382495 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Idh: anyud jobban van már?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382492 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Nem tudom, hogy ki készítette azt a képet, a tábor utolsó napján, az étkezőhöz közel, de akinek meg van az a kép, az átküldené az attila kukac tolkien pont hu e-mail címre? Nagyon hálás lennék érte. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382467 Írta: Sen
Sen válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Jobbulást anyudnak Idhren! Vigyázz magatokra!
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja - 15 éve 1 hónapja #382465 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Jobbulást Anyukádnak.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/
Utolsó szerkesztés: 15 éve 1 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382459 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Jobbulást neki!

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382457 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Drukkolunk anyukádnak!!!


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382456 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Köszönöm.
Addig írjatok sokat, én meg igyekszem visszatérni hamar.
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382427 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Idhren írta: Más: holnap valsz vidékre megyek, mert édesanyám balesetet szenvedett, összeroppant egy csigolyája, és ráadásul vidéken, a Balaton mellett.

Jobbulást neki!
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382425 Írta: 3.Aragorn
3.Aragorn válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Newra írta:

3.Aragorn írta: Hol lehet tolkien.hu-s email címet szerezni?

Én úgy tudom, hogy olyat csak MTT tagok kaphatnak, bár javítsatok ki, ha tévedek.
Nem tudom, hogy Te Aragorn az vagy-e vagy sem úgyhogy bocs a belevauért.

Nem vagyok az.

Hozzáadva 07.23.2009 18:45:54:

Rabyn írta: a tohus mélcímmel az a baj, hogy megbízhatatlan és sok vele a macera.
viszont nekem kéne csinálnom egy gmaileset de nem tudom, hogy milyen névvel csináljam. 6 karakterűnek kell lennie.

Lehet több is. Az én gmailes címem pl 7 betű
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382418 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Jobbulást a mamádnak! Apámnak is volt ilyenje mikor leesett a létráról.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
15 éve 1 hónapja #382410 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Rabyn írta: a tohus mélcímmel az a baj, hogy megbízhatatlan és sok vele a macera.
viszont nekem kéne csinálnom egy gmaileset de nem tudom, hogy milyen névvel csináljam. 6 karakterűnek kell lennie.

csillagvirag?
lady.cinnia?
Tudok még :)

Más: holnap valsz vidékre megyek, mert édesanyám balesetet szenvedett, összeroppant egy csigolyája, és ráadásul vidéken, a Balaton mellett.
Szóval ha nem tudjuk felhozatni Pestre, akkor ott leszek lent, majdnem tuti, hogy net nélkül.
Majd néha bekuncsorgok vkihez felkukkantani a fórumra. De a tali még bizonytalan.
Pusz nektek...

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.477 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére