Színművek

×

Szavazás: GONDOLIN: Érdekel-e, és ha igen, milyen körülmények mellett adjuk elő? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Igen, adjátok elő LEP-en (ha lesz egyáltalán), alapos felkészültséggel, aki meg nem érti meg, azt cs
30 30%
Igen, adjátok elő KÖMT-ön, jól felkészülten
20 20%
Igen, adjátok elő táboritalin, az se érdekel, ha csak felolvassátok, egy éve várok már erre a vacakr
16 16%
Ne, hacsak nincs elég időtök foglalkozni vele, próbálni, stb, hogy egy tökéletesen lecsiszolt darabk
17 17%
Ne, ha ennyi probléma van vele, akkor kb. az idei tábornál is nyomorékabb marhaság lehet, ráadásul e
8 8%
Inkább táncoljatok, a port jobban bírom
9 9%
Szavazók száma: 2 ( Dru, Próbababa )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
17 éve 1 hete #343323 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Színművek
Nekem a péntek semmikor se jó!

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343305 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Színművek
A Vígszínházban idén is tartanak nyíltnapot (most szombaton), akit esetleg érdekel, itt van a részletes program: katt

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343294 Írta: Acho
Acho válaszolt a következő témában: Színművek
OFF Kend el őket, Dreamer! hentelj...! :D :D :D ;-) ON

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343285 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: Színművek
Nekem pedig 16:00 - órai kezdettel pokerversenyem van, tart: kilencig..

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343283 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Gváá. Kiderült, h pénteken olyan fél-negyed hat körül el kell mennem. Szereplőválogatásra ez az egy alkalom lesz?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343225 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

SEN-JÜN

Ezentúl igyekszem a senjünös cuccokat ilyen színnel írni, hogy könnyebb legyen kiszedni :)

Azt hiszem, a mai volt az egyik legeredményesebb próbánk. Azok alapján, ami itt helyben megszületett, azt kérem minden hivatalnoktól és Sen-jüntől (és persze magamtól is :twisted: ) - hogy keressétek meg a gondolathatárokat a szövegeitekben. Mi számít egy közlésnek, amit még ugyanazzal a szándékkal mondtok el? Miért mondjátok épp azt? (emlékeztek, ezt végigrágtuk mondatonként) Arról ismerszik meg, hogy új gondolat jön, hogy más lesz a szándék, ami mögötte van.

Jó munkát! És következő alkalomra igyekezzetek pontosan megtanulni a szöveget, főleg Sen-jün, ill. harcos és hadvezér hosszabb lélegzetű megszólalásai. Lassacskán elkezdek a szövegpontatlanságért is harapni :twisted:

KÖVETKEZŐ PRÓBA: szept. 23., vasárnap
nekem csak a vasárnaphoz kell ragaszkodnom, mert más nem jó - azt rátok bízom, hogy de. vagy du. legyen. mostanában még egy darabig fiú/lány részpróbák várhatók. ez most fiú volt, a következőt Fákkal+Ágyassal szeretném (1,3,5,8. jelenetek), tehát
Eglar
Idhren
Narb
Ring
Timi
Zsófi

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #343071 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Színművek
Gálaestre készülők:
A monori suli Színháztermében lesz a Gálaest. A színpad fából van, kb. 4*6 méteres, elől van egy széles falépcsője, bal oldalt (a nézőtérről bal) egy pici és keskeny lépcső, és két függönye van: egy az elején, egy hátulján a fal mentén (kézzel összehúzhatós függönyök). Hangosításról és világításról az MTT gondoskodik, mert az nincsen (számoljatok az MTT-s technikával). A Gálaest a KÖMF része, és okt. 20-án (szombat) 20 órakor kezdődik.

Ne várjatok a jelentkezéssel, amíg teljesen kész lesz a produkciótok, már most jelentkezzetek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete - 17 éve 1 hete #343029 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

a mai napon összegyűlt kemény ÖT fő. úgyhogy jól megbeszéltük a megbeszélnivalókat.

támogatjuk Hanna felvetését, hogy legyen rövidebb a színkör, tehát a következő a tervem:

15.45-16.00 ráhangolódás, átöltözés
16.00-17.00 mesterség: bemelegítés, egyszerűbb gyakorlatok
17.00-17.30 besztech
17.30-17.45 szünet
17.45-18.30 extra, mindig más (szituációk, impró, mozgás)




jövő héten újra megkíséreljük akkor ezt a megbeszélést - remélem, hogy többen leszünk; meg azt is, hogy bő félóra alatt végzünk vele.

sőt, emiatt jobb volna 15.30-kor már elkezdeni a megbeszélést, hogy a valódi program ne szoruljon háttérbe emiatt.

Hanna: azt szeretném kérni, hogy a szereplőválogatást tartsátok 18.30-tól. a Synithos megbeszéléssel együtt sem fog tovább tartani semmiképp. meg tudjuk oldani?


SEN-JÜN
a vasárnapra tervezett próbát továbbra is meg szeretném tartani 11-13 óráig nálam.
Ratz, Estel, Márk, Peredhil

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hete #342984 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Színművek
No akkor: én szívesen szerepelnék bármiben ugyanúgy ahogy eddig és még Gondolinban is, de a péntek nekem abszolút nem fekszik.

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342827 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Még mindig lehet jelentkezni a KÖMF Gálaestjére!
( cueddo@gmail.com , 20/3869112)

Még kerek 7 napig!

Többen kérdeztetek ilyesmit, úgyhogy inkább beírom ide:
A meghallgatás alatt ne értsetek semmiféle vérfagyasztó jelenséget - amit látni szeretnék ott, az az, hogy milyen stílusú a produkció, pontosan milyen hosszú, és kik mit csinálnak. Nem várok vizsgaelőadás-szintű produkciókat. Ha már megvan akár csak az ötlet, meg a stabil szereplők hozzá, bátran hozzátok el. A meggyőződés legyen meg: hogy KÖMFre 100%-ra El Fog Készülni.

Szept. 21., az utolsó meghallgatás után igyekszem minél gyorsabban, 1-2 napon belül összerakni a műsort, és onnantól kezdve lehet próbálni, ahogy csak kifér a csövön.

KÖMF előtti héten, valószínűleg okt. 19-én (P) késő délután fogok kérni egy főpróbát minden résztvevőtől. Ott kell majd 100%-on lenni. Meg persze az előadáson ;)


Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342820 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Hanna: igazad van. ha 19.30 helyett csak 18.45-ig tartjuk az utolsó szekciót, az pont három óra. majd megvitatjuk pénteken, ennyi idő alatt is simán meg tudnám csinálni, amit szeretnék.

a Rendezők-Fogjunk-Össze-És-Ne-Engedjük-Hogy-Bárki-Túlvállalja-Magát Projektet továbbra is teljes mellszélességgel támogatom :)

viszont azt kérem, hogy nagypróbát egy rendező se szervezzen péntekre. (18.45 után még van egy óra próbára - jelenetekre, Gondolinra, bármire - az oké, csak ne ez legyen a fő alkalom a héten, amire alapoztok.)

sőt, azt sem tagadom, hogy elvileg megoldható a dolog - a fő ellenérvem az, hogy akkor ismét durván kettészakad az emtétés színjátszónép. szerintem nem éri meg.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342798 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Színművek
Cue. most galád leszek és pofátlan, de szerintem a csaknem négy órás alkalmak kivitelezhetetlenek.
Egyrészt, mert- tudom, a rosszindulat beszél belőlem- az emberek , pláne az mttsek, nem bírnak ki ennyit, még szünettel sem. max. három óra.

Másrészt azért emelnék óvást, mert szeretnék péntek eset a Gondolinnal próbálni, és fél nyolc után már nem tudom ezt megtenni.

Kérdésem-kérésem: megoldgató lenne, hogy hattól a Gondolin szereplői szabadok legyenek?

más: A Gondolin meglehetősen radikális koncepcióváltáson esett át, ennek megfelelően bizonyos szerepekre új válogatást hirdetek, méghozzá jövő péntekre (hely és idő még függőben- nema gálaest válogatása alatt, nyugi:))

Női-és férfi szereplőket egyaránt szeretttel várok gyertek minél többen (csalétekként bedobom, hogy Melkor szerepe még facér...)

Akik az előző érában már böcsülettel végigcsinálták a próbaidőszakot, előnyt élveznek- de a váltás miatt nem tudom garantálni, hogy régi szerepük megmaradt, vagy hogy olyan formában maradt meg, mint volt..

Lehet több szerepre is jelentkezni.

NB, aki a Gondolinban szerepet vállal, az a Synithos LEP-re készülő új jeleneteiben nem vállalhat szerepet, és vice versa.

Gyertek :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342787 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

gillz: rendben, meggyőztél. fránya kommunikáció megint. a fele infóról, ami a fejemben van, hülye módon azt hittem, magától értetődő :oops:

röviden és tömören, tehát.

a Synithost mint társulatot művészetileg KETTEN vezetjük, gillz és én (gillz, ezért nem tarthatnánk nélküled megbeszélést); az MTT vezetősége felé én koordinálok, ha kell vmi. a konkrét alkalmakat felváltva szeretném, egyszer gillz, egyszer én.

mindössze ezt az első alkalmat terveztem a tanmenetből kicsit kiugrónak (igazából annyira nem is az :twisted: ).
[size=9:1wz7hcwh]gillz: az igazi tanmenetben pedig folytathatnánk a Cohen-könyv témáit mindenféle kreatív, nemcsak a könyvben szereplő gyakorlatokba öltöztetve. emellett a Gabnai-félékből is behoznék jópárat.)[/size]

és el kéne döntenünk -csoportszinten! -, hogy az irányok, képességterületek közül mivel foglalkozzunk most hangsúlyosabban. felsorolom a lehetőségeket, hogy addig is tűnődjetek :)

:arrow: színészmesterség (kevésbé komolyan: átélés, színpadi gondolkodás, érzelmi dinamika, érzékek, látás, hallás, helyzetgyakorlatok - ez kötelező lesz, mert enélkül semmi sem létezik színpadon)
:arrow: beszédtechnika (szintén kötelező - át fogjuk szervezni úgy, hogy több figyelem jusson egy emberre, vsz gillz/én párhuzamosan csináljuk, és fél óra 5-7 főre már egész jó arány)

választható irányok:
:arrow: szituációs játékok (az utóbbi szó a lényeg itt ;) )
:arrow: improvizáció
:arrow: mozgásszínház / tánc (kb. olyasmi, mint ami Sen-jün fedőnéven folyik a kulisszák mögött)
:arrow: koncentrációs gyakorlatok (ez csúnyán hangzik, de fontosnak tartanám, hogy erősítsük az IGAZÁN egymásrafigyelő, együttdolgozó képességünket - pl. "egyszerre lépjetek kettőt"; sőt, a MAGUNKRA figyelő képességünket, pici önkontroll :twisted: )

az alkalmak időpontja és helye:
minden PÉNTEKEN 15.45-től 19.30-ig - ELTE PPK, Kazinczy u. 21., IV. emelet (a továbbiakban: Kazy)

én így építeném fel az alkalmakat:
15.45-16.00 átöltözés, ill. ráhangolódás - ez is ugyanolyan része kell hogy legyen a Műhelynek, mint akár a legmélyebb átélést kívánó feladat.
16.00-17.00 mesterség (bemelegítéssel, értsd kreatív motorok beizzítása ;) - majd egymásra épülő egyszerű gyakorlatok, amik rávezetnek az átélésre, színpadi gondolkodásra, stb.)
17.00-17.30 besztech két csoportban
17.30-17.45 (szünet)
17.45-19.30 összetettebb gyakorlatok (szituációk, impró) VAGY extra (mozgásszínház)

egyéb:
- a késésekért morcosak leszünk, és a késők nem jöhetnek be, csak besztechre.



ezt szánom tárgyalási alapnak :)
most már jöhet az építő kritika, hozzáfűznivalók; fórumban is, helyszínen is.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342748 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Cue: szerintem meg igenis kellen tisztázni, ki mit szeretne ;) ha nem lesz megbeszélés, akkor most inkább nem jövök, mert nagyon kell az idő.
Akkor ugyanez lesz, mint eddig, találomra járunk néhányan majd, minden átfogó (félévre/évre) szóló "tanrend" és elképzelések vagy miaszösz nélkül gyakorlatozunk, vagy te kitaláltad már az egészet, és nem szeretnéd, h beleszóljunk? :twisted: ez utóbbit megértem, az előbbit nem. Nekem tuti nincs energiám az eddigi nyűglődéshez (amikor hol vagyunk és koncentrált és jó az alkalom, hol kevesen vagyunk és szétesünk).
Az eddigi információim alapján semmi nem mutatja ennek ellenkezőjét.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342739 Írta: Celebrom
Celebrom válaszolt a következő témában: Színművek
Akkor melyik napokon lesz Színitosz évközben?

"Férfi-e az ki nem teszi jobbá a világot?!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342737 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

:? :evil:

én készültem, jó lesz :)

megbeszélés: kiderül majd, hányan leszünk, aztán meglátom, hogy elsütöm-e most ezt a programot. én továbbra sem szeretném ezzel tölteni az első alkalmat, az eddigi években eleget koptattuk már a szánkat. gillz, szerintem maradj, amíg tudsz, így is sok mindenben benneleszel egy óra alatt.

mindenesetre mindenki, aki jön, hozzon magával egy kellemesen hordozható méretű, kellőképpen furcsa, idióta vagy használhatatlan tárgyat! köszönöm! ;)

ja, és ne feledjétek, tizenöt NEGYVENÖT :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342735 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
uff!

nagyon gázul összetorlódott erre a hétre minden, ezért max egy órára tudok beugrani Színitoszra ma. Nem lehetne, hogy akkor megbeszélünk? Vagy egy másik időpontban legyen a megbeszélés? :P Este fellépek, és még próbálni kell rá. :D DD) (Gyertek, ha tudtok, vicces lesz)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342716 Írta: evinci
evinci válaszolt a következő témában: Színművek
Sziasztok!

Sajnos úgy alakult az életem, hogy nem tudok jönni szeptembertől Synithos-osra.

Szeretnék egy időutazó színtársulatot összehozni és az egy kicsit más lesz.
Ha valaki szeretne közületek jönni, akkor szívesen látom.

www.cserepeshaz.hu/

Ha kérdésetek van: 06-70-4546-434 evinci@freemail.hu

Sok sikert kívánok nekek erre az évadra.
Mindenkit üdvözlök:
Illésné Vincze Éva

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342470 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Angwen írta: Franc, akkor hiába írtam neked levelet? :mrgreen:


protekciósoknak azt is lehet :P :D

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342464 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:

Jelentkezni nálam lehet, csak és kizárólag az alábbi módokon:
- email ( cueddo@gmail.com )
- telefon (20/3869112)
- személyesen


Franc, akkor hiába írtam neked levelet? :mrgreen:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342303 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek
Kedves Csepűrágók, Dalnokok, Táncosok, ill. mindenki, aki fel szeretne lépni a KÖMF Gálaestjén!

A méltán nagyhírű Musical Estünkhöz hasonlóan most egy Gálaesten csillogtathatják meg azok a tudásukat, akik szeretnék valamivel elkápráztatni az MTT nagyközönségét J

Jelentkezni nálam lehet, csak és kizárólag az alábbi módokon:
- email ( cueddo@gmail.com )
- telefon (20/3869112)
- személyesen

A jelentkezéskor a mű címén, műfaján és kb. időtartamán kívül teljes résztvevő-listát is hozzatok, 100%-ra elvállalt szerepléssel! És azt is mondjátok meg, melyik meghallgatásra fogtok jönni, mert aszerint lesz a kezdés időpontja: ha többen lesztek, korábban.

A produkció lehet vers, dal, jelenet, monológ, duett, kisebb vagy nagyobb csoportban elkövetett dalolás hangszerrel vagy hangszer nélkül, ezenfelül bármi, amit el tudtok képzelni, és szerintem is beleillik a műsorba :)

A jelentkezés határideje: 2007. szeptember 12., szerda 23.00

A meghallgatások péntekenként lesznek, kb. 13-15 óra között. (A helyszínről és időpontról hamarosan írok pontosabbat.)
Összesen két meghallgatás lesz:
szeptember 14., péntek
szeptember 21., péntek

Szeptember 24-ig elkészül a végleges tartalom és sorrend, amit minden szereplő meg fog kapni.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342280 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

Eruntale/Hanna írta: az egyes emberek túlterheltségét elkerülendő egy ember csak egy produkcióban vállalhat szerepet! Tehát aki a Gondolinban szerepet vállal, az nem léphet fel a jelenetekkel a LEP-en, és fordítva (ne legyen az, hogy valaki a hét minden napján próbál.. és így talán többen juthatnak nagyobb szerephez)

Hanna, ezt köszönöm, és nagyon támogatom! a Synithos-os jeleneteknél is ehhez tartjuk majd magunkat.



SEN-JÜN
A legközelebbi próba szept9, vasárnap lesz, 11-13 óra között, nálam. Pontosító próbát szeretnék, ezért most csak a hivatalnokok és Sen-jün jöjjenek:
Ratz
Estel
Márk
Peredhil


lesz majd egy hasonló a Fákkal is az elkövetkező hetekben.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342200 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Színművek
Tamogatom a fejenkent heti egy (esetleg ketto) ellenben hatekony proba modszeret. Amennyiben leteznek meg polgarok a darabban es szamitotok ram, ez megoldhatonak tunik, biztosat es idopontot jovo heten tudok mondani. Es kivancsian varom a szovegkonyvet :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hete #342163 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Színművek
icke: az a igazság, hogy nem a szűk időkorlát miatt nem állnak össze a darabok.. az aldarion egy kerek évig készült. Én bízom abban, hogy a szűk időkeret serkntőleg fog hatni :D

és bízom benne, hogy összeszedett próbákkal menni fog.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342051 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: Színművek
juhé:D

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342049 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: Színművek
Üdvözletem!

This is madness!
Tudom, this is Gondolin...
Szóval nem tartom jó ötletnek az ilyen szűk időkorlátot, de erről már beszéltem néhány helyen. Ha összejön, összejön, annyi baj legyen; de előre kérném, hogy ne álljunk ki egy félig-meddig kész darabbal a LEP-en, csak mert kell. Nem kell. Üssön rendesen, legyen pöpecül összerakva, és inkább csússzunk már vele X időt, ha nincs meg.

icke

ignis sum quae contra frigus ardet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342046 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: Színművek
A Gondolin erős koncepcióváltáson esett át, ennek megfelelelően néhány szereplő karaktere is eléggénagyon módosuláson esett át, vagy esett ki...

Ennek megfelelően új szereplőket is toboroznánk.

Felhívnám viszont a figyelmet arra, hogy az egyes emberek túlterheltségét elkerülendő egy ember csak egy produkcióban vállalhat szerepet! Tehát aki a Gondolinban szerepet vállal, az nem léphet fel a jelenetekkel a LEP-en, és fordítva (ne legyen az, hogy valaki a hét minden napján próbál.. és így talán többen juthatnak nagyobb szerephez)

Az új szövegkönyv elvileg elkészül a jövő hét folyamán, amint elkészül, kiírom a szereplőválogatást.

mivel a LEP-re kész kell legyen a darab, ezért heti két próba lenne ideális. Jelenetenként fogunk haladni, tehát itt a topicban minden próba előtt kiírom, ki kell az aktuális próbára. Ezzel remélem megoldható, hogy egy ember lehetőleg hetente egy próbán jelenjen meg. Ez viszont azt jelenti, hogy hiányzás esetén nem tudunk rendesen próbálni.

Úgyhogy még így mindennek az elején kérem, hogy aki nem tud részt venni a próbákon, ne jelentkezzen - illetve fenntartom magamnak a jogot, hogy akinél úgy érzem, nincs komoly indoka, mégis hányzik, attól érzelmes búcsút vegyek.

Jövő héten remélem mindenkinek lesz már egy hozzávetőleges órarendje, úgyhogy rögtön megbeszélhetjük a próbaidőpontokat is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342033 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek

Cueddo írta:
én egy fejesugrásnak szántam az új félévbe :) soksok játékkal, kevés "gyakorlatozással".

a megbeszélnivalókat szerintem hagyjuk a végére, remélhetőleg sokkal több endorfinnal a vérünkben (vagy hol).


ömmm... ok, akkor csak játszunk? gyakorlatot nem érdemes előzetes terv nélkül :P . és hagyjunk időt a megbeszélésre mindenképpen, mert nagyon alaposan kell átgondolni az eddigieket.

szvsz max 7ig érek majd rá, mert este fellépek :P

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #342025 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Színművek

én egy fejesugrásnak szántam az új félévbe :) soksok játékkal, kevés "gyakorlatozással".

a megbeszélnivalókat szerintem hagyjuk a végére, remélhetőleg sokkal több endorfinnal a vérünkben (vagy hol).

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hete #341969 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Színművek
Cue: ez a megbeszélés lesz? :)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.192 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére