Előkészületek

Több
15 éve 2 hónapja #381919 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Előkészületek
Sziasztok!
Nekem van sok-sok fekete cuccom, meg egy fehér felső, egy katonaizöld top... :D kb ennyi. ja, meg lila, bordó és türkizkék topom is van, de ez titok. :P :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #381912 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Előkészületek
No hát azt hiszem ez meghaladja a ruhatáram képességeit. Főleg a nadrág, a felső még megoldható. :/=
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381891 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Előkészületek
Remek :D én is ezt tettem. Arra kérlek benneteket, hogy szedjetek össze barna (lehet karamellbarna is), zöld (inkább sárgával, mint fehérrel kevert árnyalatú) vagy égkék színű ruhákat! Ebből valamilyen egymáshoz illő táncra alkalmas összeállítást fogtok felvenni a rendi bemutatón. Tehát nem kell az összes félét, csak egy nadrágot a három szín valamelyikéből és egy lehetőleg vastag pántos a nadrághoz harmonizáló, (de nem muszáj ugyan olyan színű legyen) pólót szintúgy tetszőleges a felsorolt színekből.
Majd igyekszünk harmonizálni! :)

*utaz*

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381744 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Előkészületek
Hm, szín még nem dőlt el? Inkább akkor bepakolok, zöldet, kéket és barnát is. Meg viszem a kétballábam. :D

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381700 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Előkészületek
:)

Hozzon polifoamot aki tud a változatos talajviszonyok miatt. Az enyém sajnos tavaly eltűnt... én majd szenvedek, már csak hivatalból is :P

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381658 Írta: Nibeniel
Nibeniel válaszolt a következő témában: Előkészületek
Sziasztok, azt hiszem, idetaláltam. :) Részemről igencsak elfogult vagyok a zöld felé, de csak mert már a csapatszínünk is az, és nekem így lenne a legegyszerűbb. De persze jöhet más szín is, mindjárt áttúrom a szekrényemet. (Végső esetben meg max beiktatok egy gyors ruhafestést, úgyis folyton megunom a színüket. :D )
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381590 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Előkészületek
Igen, CSAK a rendi bemutatónál kéne, nem vagyunk egyenruhás bentlakós gimnázium... Nem a tréningcuccotokat akarom szabályozni :lol: .
Mit szóltok akkor a kékhez? Mint a szárnyaló lélek és elvágyódás színéhez?
Felőlem rozsdabarna-natúrbarna-mogyorófagyi-barna is lehet :P

Idhren írta:

Narbeleth írta: Nem egyenruhára gondoltam, csak hasonló hangulatú ruhára. A kendő édeskevés. És nadrág lesz, az már biztos.
Kinek milyen színű olyan nadrágja van, amiben boldogan tud táncolni? Nekem van barna, fekete, sötétlila és olajzöld. :P
zöld színű felsője mindenkinek van-e?
Van-e valaki, akinek ellenvetése van a zöld felső ellen?
:cool:

Zöldet NE!
Már 2 család, illetve egy rend zöld színű lesz.
Nem tudunk találni egy 4. fajta zöldet :P
Inkább barna, vagy rozsdavörös/bordós, ha már földszín...
Narancs se jó, az is már a keleti emberek színe...

Szerk: Ryana által megvilágosodtam:
Ez csak a közös rendi előadás színe lenne, a zöld?
Mert akkor sztem nem gáz :D :D:D Elvileg van zöld cuccom is :P


"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja - 15 éve 2 hónapja #381454 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Előkészületek

Narbeleth írta: Nem egyenruhára gondoltam, csak hasonló hangulatú ruhára. A kendő édeskevés. És nadrág lesz, az már biztos.
Kinek milyen színű olyan nadrágja van, amiben boldogan tud táncolni? Nekem van barna, fekete, sötétlila és olajzöld. :P
zöld színű felsője mindenkinek van-e?
Van-e valaki, akinek ellenvetése van a zöld felső ellen?
:cool:

Zöldet NE!
Már 2 család, illetve egy rend zöld színű lesz.
Nem tudunk találni egy 4. fajta zöldet :P
Inkább barna, vagy rozsdavörös/bordós, ha már földszín...
Narancs se jó, az is már a keleti emberek színe...

Szerk: Ryana által megvilágosodtam:
Ez csak a közös rendi előadás színe lenne, a zöld?
Mert akkor sztem nem gáz :D :D:D Elvileg van zöld cuccom is :P

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Utolsó szerkesztés: 15 éve 2 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381442 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Előkészületek
Nem egyenruhára gondoltam, csak hasonló hangulatú ruhára. A kendő édeskevés. És nadrág lesz, az már biztos.
Kinek milyen színű olyan nadrágja van, amiben boldogan tud táncolni? Nekem van barna, fekete, sötétlila és olajzöld. :P
zöld színű felsője mindenkinek van-e?
Van-e valaki, akinek ellenvetése van a zöld felső ellen?
:cool:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381434 Írta: Lamy
Lamy válaszolt a következő témában: Előkészületek
Az én ruhatáram kb. sok zöldből feketéből, és fekete-fehérből fog állni. De sok másom is van itthon ha kék.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381415 Írta: Sen
Sen válaszolt a következő témában: Előkészületek
Az biztos, hogy a föld színek szépek!

Legyen valami egységes színű kendőnk? Nem biztos, hogy ruhában, akár felsőben valami egységeset tudnánk találni.
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381410 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Előkészületek
Közérdekű: Mivel lesz olyanunk, hogy rendi bemutató, ki kéne találni valami egységesnek ható ruházatot, mielőtt összepakolunk. ;)
Javaslom a föld színeket a neon színek ellenében ;)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #381397 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Előkészületek
További info: nincs lábvédő és nincs szabad rendi óra, lesz helyette más, egyelőre többet nem mondhatok.

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380625 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Előkészületek
Lábvédő izét majd én veszek nektek tábori költségvetésből, mindjárt megkérdezem őket. Ez lábfejvédő, tehát akinek kell térdvédő azt hozzon magával :)

Úgy tervezzük, hogy lesz egy kontakt mindenképpen. További egyeztetések folynak. A szabad rendi órákat közösen tartjuk majd ill. felváltva. :cool:

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380535 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Előkészületek

Narbeleth írta: Előkészületekhez első körben: Mire lesz szükség?

Tárgyi dolgok, első körben
-Tréningruha (kényelmes)
-váltás tréningruha :D
-koszolható zokni, vagy esetleg balettgyakorló, kinek mi a kényelmes
-sokat leszünk mezitláb is ha a talaj engedi, tervezek nektek venni forgáshoz lábvédő izét
-kis üveg/palack, hogy tudjatok benne vizet vinni, mert az kelleni fog
-igyekszem vinni szőlőcukrot, de amennyiben tudtok hozni, az jó

Ez egy első verzió, amint sikerül működésre rendeznem az agysejtjeimet írok újra.

A kérdéseket pedig várom :)

Lábvédő izé kell :)
Lesznek közös órák a szomszéd táncrenddel?

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #380400 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Előkészületek
Előkészületekhez első körben: Mire lesz szükség?

Tárgyi dolgok, első körben
-Tréningruha (kényelmes)
-váltás tréningruha :D
-koszolható zokni, vagy esetleg balettgyakorló, kinek mi a kényelmes
-sokat leszünk mezitláb is ha a talaj engedi, tervezek nektek venni forgáshoz lábvédő izét
-kis üveg/palack, hogy tudjatok benne vizet vinni, mert az kelleni fog
-igyekszem vinni szőlőcukrot, de amennyiben tudtok hozni, az jó

Ez egy első verzió, amint sikerül működésre rendeznem az agysejtjeimet írok újra.

A kérdéseket pedig várom :)

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
15 éve 2 hónapja #379915 Írta: Ulmo
Előkészületek téma létrehozva Ulmo által
2009-es évi tábor topicja
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfNarbelethAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.169 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére