Suttogó Erdő

Több
14 éve 1 hónapja #390236 Írta: darthpit
darthpit válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Itt egy erősen stilizált mókus, ha tetszik, fel lehet használni címerbe
kepfeltoltes.hu/100708/morun_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nagyiméknál vagyok, itt csak paint van a gépen, de a vonalakat ez is kiadja.

Nótának meg ajánlhatom Kövi Szabolcs Az erdő dala című albumát. Inkább háttérzenének jó mint indulónak, de hangulatos.

Elcsaljuk a haláltól jogos diadalát. Le nem győzetünk. Tiszta szívvel ugrung két lábbal a pokolba, tudván: Mi újra felemelkedünk!
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #390233 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Inez: BTK??? lol:D oda járok már hat éve :D DDD

Ja köpenyre még vissza:
milyen fazon lenne jó? sztem annyira hosszú semmiképp ne legyen, hogy a földön húzzúk, mert csak akadályoz. Kapucni nem lehet, mert a harcosoknak olyan van.
szabásilag úgy tudom, vagy lehet téglalap, akkor olyan széles, mint az anyag maga, és olyan hosszú, amilyen kell legyen, vagy lehet ívelt, akkor meg úgy néz ki jól, ha kétszer olyan hosszú, mint széles. (asszem)
esetleg rendhagyó módon is ki lehet alakítani (nekem a pelerin mint megoldás is ezsembe jutott pl a lányoknak, persze ujj nélkül, ilyen vállat épp csak fedő cucc), és félvállra vetett, kb combközépig érő a srácoknak - és akkor szép "népviselet" is lehetne, és nem csak massza, hangsúlyozva, hogy mink igényessssek vagyunk :D DD )

ugye azt már mondtuk, hogy köpenyen a minta a csapatcímer egyszerüsítve, a pólóra elöl családcímer, hátra meg mindenki kitalál valamit, és felviszi mindenki pólójára. óvatosan a gombokkal, nem finom ráfeküdni :) )
esetleg fekete anyagon jól mutat, ha már ezüs kontúrfilccel fogunk sanszosan dolgozni, ha vagy a köpeny vagy a póló mintája csak kontúrral rajzolt valami, és a másik festett. senem lesz papagájos hatás (mintha mindkettő festve), senem snassz hatás (mintha mindkettő csak vonalrajz).

akkor tehát a dolgok a hétre;)

:arrow: családcímer: mi legyen pontosan? (egy növény, egy állat, majd ebből kellene a nép címerét összerakni)
:arrow: címerterv (nem kell előre engedélyt kérni, csak töltsd fel a képet valahova, és linkelj, de ha gond van, segítünk) - természetesen, akinek van kedve, több állattal is készíthet variációkat, aztán majd versenyeztetjük őket :)
:arrow: köpeny fazon és díszítés, plusz a póló díszítés - mit, hova és hogyan?
:arrow: csapadinduló: tessék nótákat gyűjteni mégmégmég :)
:arrow: kajatopikot lessetek és véleményezzetek, remélhetőleg nemsokára lesz benn szavazás is.

asszem most ennyi :D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #390232 Írta: Inez
Inez válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Sziasztok! :)

Inez/Ági (Györe Ágnes) (22) vagyok, az idei lesz a második táborom. Idén a faluőrséget fogom boldogítani.

Az idén végeztem nemzetközi tanulmányok (BA) szakon a Pázmányon, és éppen munkakeresési fázisban vagyok, egyébként Székesfehérváron lakom.

Kajaügyben az eddig felmerült ötletek bármelyikét támogatom, kivéve talán a lecsóét és a paprikás krumpliét, amiért annyira nem vagyok oda.
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #390224 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Van-e köztünk egy bátor tünde, aki rajzol nekünk egy címertervet? Akármelyik állattal :) Esetleg többfélével is.

Szerintem ha látunk egy tervet magunk előtt, sokkal könnyebb megmondani, hogy tényleg ilyet szeretnénk-e.

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
14 éve 1 hónapja #390222 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
activephilosophy.files.wordpress.com/2010/01/leaf-margins.jpg

A közepén van a "tripinnatisect" - ez milyen jó lenne már keretnek, akármilyen állatfej is lesz a közepén. De ha egyszerűbbet szeretnénk, lehetne sima tölgylevél is, az teljesen jól felismerhető és tényleg nem nehéz megrajzolni. Főleg sablonnal :D

Tegnap éjjel én is bréjnsztormoltam egyet, és a strucctól a csigán át a tonhalig minden állatot végiggondoltam, de nem jött mentő ötlet... aztán elmentem aludni. Félálomban forgolódom kábé tíz percet, aztán felijedek, hogy mókus, igen, ezaz! :)

Aztán még itt van a szarvas is (bár az Celebrom óta már lehet, hogy foglalt... :D )

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390207 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Hejhó:))

a lepke tetszik, az őz, mégha jól is megvan rajzolva nagycímeren, nehezen kivitelezhető egyenként pólóra úgy, hogy egyszerű maradjon, és rá lehessen jönni, hogy őz - igen, magamból indulok ki. (a terv ugye az, hogy fele bagázs állat, másik fele növényt kap a hasára). ellenben a pillangóval, ami tetszik nekem :D meg most így felmerült bennem a mókus, az tuti volt az erdőben (olyan nincs, hogy nincs mókus).
És akkor vagy mi leszünk a mókus örs, vagy kisajátítjuk az összes lepkés dalt :D

fa helyett mit szóltok falevélhez? a fagyöngy jól felismerhető (és olyan sincs, hogy nincs fagyöngy, az a jég hátán is), de a bükk annyira nem felismerhető sztem mindenkinek, de esetleg tölgy? vagy juhar (tudom, tudom, az meg nem őshonos...). meg a lóhere se lehet rossz.
de ezek csak az én ötleteim így fél egy körül, nektek meg a véleményetekre vagyunk kiváncsiak :D DD

( levelekre találtam ilyen érdekes dolgokat: activephilosophy.files.wordpress ... argins.jpg )

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390202 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Ezt nézzétek, ez nagyon megtetszett:

www.biblecoloringpages.org/samples/Gods_..._Bird_With_Berry.png
www.wolf-ridge.org/phenology/images/fall/bird_berry.gif

Mit szóltok az énekesmadár és fagyöngy párosításhoz? :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390200 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Lepke és őz támogatva, akár még meg is rajzolom amolyan stilizáltan-címeresen, ha van rá igény! :)
Fáknak még utánanézek jelképileg, bár nekem egyik fa olyan pólóra festve, mint a másik.. Ága van, oszt' jóvan...

Palacsintasütő nem megy tönkre a tábortűzön? O_O Asszemde. (Vagynem?)
Meg ha már, nem akarunk külön kajatopicot? :D

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390193 Írta: Elemmíriel Gilluin
Elemmíriel Gilluin válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Víííííí :D Azt hiszem, Estel, sejted, hogy teljes mértékben bírod a támogatásomat a címerállat-javaslatodat illetően :D

"Ha majd felnövök,
azon leszek, hogy senki
ne vegye észre."

/N.B.A./
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390192 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Ha elkészültem volna a kigyűjtéssel a hétvégén :oops: , abból kiderülhetne, hogy
melyik növényt szeretjük:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390190 Írta: Elemmíriel Gilluin
Elemmíriel Gilluin válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Kaja: Részemről batyuzás és/vagy hússütögetés rendben, és támogatnám, hogy tegyünk egy próbát a palacsintával is, és jelentkezem is sütni őket. (Azt nem állítom, hogy mondjuk negyven palacsintát legyártok, de igyekszem :P )

Jelképek: Szerintem növénynek valamilyen fa lenne kézenfekvő, talán tölgy, vagy nyír. Állatok közül pedig valamilyen erdei jószág (először a szarvas és a farkas jutott eszembe, de kicsit fixált vagyok pillanatnyilag /Trónok harca.../ :roll: ). Mit szóltok a hiúzhoz? Szerintem illik az erdei tündékhez ^^

"Ha majd felnövök,
azon leszek, hogy senki
ne vegye észre."

/N.B.A./
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390172 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Amikor nekiállunk a pólót, köpenyt, zászlót megfesteni, szükségünk lesz majd jelképekre:

Szerintetek milyen állat és milyen növény legyen a jelképünk? Ami mondjuk a címeren is szerepelhetne.

Ez most egy ilyen körkérdés, szóval mindenki mondja bátran :)

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390058 Írta: Kuvasz
Kuvasz válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Na, üdv mindenkinek, sajna csak mostanra sikerült gép elé kerülnöm, úgyhogy a bemutatkozást így kicsit késve ejteném meg.

Kovács Ádám az eredeti nevem, de az anyámon kívül senki sem hív így, szóval maradjunk a Kuvasznál. :D 16 éves múltam és én is Ery egyik tanítványa vagyok, Kácsárd 2 volt az első táborom, úgyhogy ez lesz a harmadik, kétszer voltam TLV-n. Imádom a majonézt, a tüzet, és 12 éves korom óta szerepjátékozom :geek: Felagund rendjében leszek, bár nagyon gondolkoztam a szakácson is (sütiiiiiiiiiiiii) :P

A köpeny nagyon pozőr, az ezüst-fekete minta pedig pláne, főleg este. Ezt a palacsintázós dolgot szívesen kipróbálnám, de tényleg kell mellé a batyu is, mert huszonakárhány embernek jóllakató mennyiségű palacsintát sütni, az bizony igencsak körülményes. A körbeadós-mintaodahegesztős dolog pedig szerintem nagyon jó, de persze csak mértékkel ;)

"A tápolás a szerepjátszás halála.
A szerepjátszás a karakteré."
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #390001 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Hűűűű, nem dob, de ilyen nagyon menő dolog, ilyet is csinálhatnánk!! handsonlycpr.org/symphony/?id=214b

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389943 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Lyona, olyan dobos impró, amit a margitszigeti hippinépek szoktak csinálni. Kiülnek a játszótérre, mindenki a maga másféle dobjával, aztán uccu neki, úgy ütik, hogy még nálunk is lehet néha hallani a Dunaparton. :) Ha valaki arra jár bármilyen dobszerű képződménnyel, leül egy kicsit, bekapcsolódik, aztán ha megunta, megy tovább.

Kaja:
A batyu + palacsinta szimpatikus. Mit szerezzünk a batyuba?

És akkor bedobnék egy új dolgot:
:arrow: ha esetleg van olyan játékotok, amit mind a 23-unknak szól, és jópofa, ne habozzatok megosztani!

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389941 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Valaki ossza meg velem... Mi ez a vödörpárbaj? O_o

Csengőt meg bármelyik kreatív boltban lehet kapni, feleim, amúgy. :) :P

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389931 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
:roll: még jó hogy nem gólyalábbal... :lol: egyébként támogatom én is a vödörpárbajt! :D
Oké, Cue, akkor ha lesz időm, nekiállok a kigyűjtésnek - mondjuk hétvégén - a szomszéd topikba ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389921 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Én is kérhetek csengőt a bokámra? :P

Vödördobpárbaj támogatva! Síppal, nádihegedűvel :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389909 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Lyona: olyan csengettyűt szerelsz a zén bokámra is?:DD

Cue: azért az ne felejtsük el, hogy egyrész ugye külön kell egy rakat serpenyő, másrészt nagy kiterjedésű és kislángú tűz kell hozzá (ami szvsz macerás, de ha valaki vállalja, felőlem...), és a legfontosabb: az egész népet jól kell lakatni. ha én csak palacsintával akarok jóllakni, akkor ez olyan 8-10 darab alsó hangon (figyelembe véve, hogy nagyikámnál 2 tányér fradileves után még 5-6 lecsúszik). plusz töltelék, ami ugye változatos kell legyen akkormár.

Mert desszertnek abszolút jó ötletnek tartom (vagy akár egy késő esti sütögetéshez), és akkor nem kell túlbonyolítani, kakaós vs lekváros, oszt jónapot. És akkor lehet ebédre valami tartalmasat. (batyu, akármi)

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389868 Írta: Cueddo
Cueddo válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő

Estel Adániel írta: Szerintem - figyelembe véve a Cue-féle koncepció mellett szóló érveket is - az optimális verzió valahogy úgy nézne ki, hogy a köpeny hátuljára kerülne a közös nagy címer, a póló elejére annak a családi verzióra egyszerűsített és differenciált verziója, és a póló háta lenne fenntartva az egyéni dekorációk és applikációk számára :idea: ...így szemből éjjel-nappal látszana az, hogy melyik népbe, és népünk melyik családjába tartozunk, a köpeny maradna a menő alkalmi viselet, hétköznapokra pedig a köpeny által nem takart hátrészen ott pompázhatna a tarka egyveleg. :) Szerintetek?


:arrow: Az a helyzet, hogy hajszálra így gondolom, ahogy leírtad, Estel. :) Veri-big tenksz.

Estel, igen, nagyon hasznos lenne egy összefoglaló a Hobbit-idézetekből, ami ránk vonatkozik. Ismét köszönet. :)

Artemisz, én is a közös (vagy legalább kis csoportos, 3-4 embert bevonó) indulóírás mellett vagyok. Eszem ágában nincs visszafogni az ötleteidet, de még biztosan fogunk ezen dolgozni közösen is.

Kajatopick:
a palacsinta-ötlet onnan jött, hogy amikor tavasszal voltam kinn Walesben couchsurfing segítségével, az ottani vendéglátóim reggel meglepetésszerűen levittek a tengerpartra, előszedték a hátizsákból a serpenyőt és a kikevert palacsintatésztát, és elkezdtünk az orkánerejű szélben tábortűzön palacsintát sütni. A táborban vsz könnyebb dolgunk lesz. :) A lényeg az, hogy sós és édes tölteléket egyformán lehet hozzá készíteni, jó lenne minél többfélét. (Viszont majd kerítenünk kell extra serpenyőket, hogy legalább hárman-négyen tudjunk sütni egyszerre.) Szerintem a legtöbben húst vagy sósat fognak csinálni, úgyhogy egyrészt kuriózum lehet a palacsintánk, másrészt meg ritka jó cserealap akármi másra. :D

Csapatinduló:
én személy szerint a mogy-féléért vagyok oda :D

Lyona, vödrös dobpárbaj? :D

Nap felé tör, amíg csak a Nap áll,
És nem vesz rajtuk erőt a halál.

(Dylan Thomas)
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389858 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő

Estel Adániel írta: Szerintem - figyelembe véve a Cue-féle koncepció mellett szóló érveket is - az optimális verzió valahogy úgy nézne ki, hogy a köpeny hátuljára kerülne a közös nagy címer, a póló elejére annak a családi verzióra egyszerűsített és differenciált verziója, és a póló háta lenne fenntartva az egyéni dekorációk és applikációk számára :idea: ...így szemből éjjel-nappal látszana az, hogy melyik népbe, és népünk melyik családjába tartozunk, a köpeny maradna a menő alkalmi viselet, hétköznapokra pedig a köpeny által nem takart hátrészen ott pompázhatna a tarka egyveleg. :) Szerintetek?

Tetszik. ^^
Valamint nekem nem nagyon lesz időm gyűjtögetni, szerintem mindenki örülne neki, ha meglennének rólunk a tudnivalók egy helyen. :)

Nóli i linantea írta:

Lyona írta: Ja, és csak szólok: én tudok géppel varrni, úgyhogy (bár nem szeretnék egész héten köpenyt szegni, de) ajánlom magamat! :)

Ha megtanítasz, én is fogok tudni! :D És akkor nem egyedül a te feladatod lesz ;)


Oké. :D

Ööö, és én énekelni szeretek, csak nem nagyon tudok, hangszernek meg szerintem viszek egy üres műanyagvödröt - máson elég kevéssé tudok játszani. :D
(Vagy szerelek a bokámra egy csengettyűs bokaláncot. És az még jól is néz ki. :D )

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja - 14 éve 2 hónapja #389841 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Artemisz: privi ment ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Utolsó szerkesztés: 14 éve 2 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389838 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Estel, a mogyi féle dal más hangszerelésben teljesen más hatást kelt, kukkants csak át a blogomra!

Amúgy az általam javasoltról mi a véleményed?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja - 14 éve 2 hónapja #389836 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Szerintem - figyelembe véve a Cue-féle koncepció mellett szóló érveket is - az optimális verzió valahogy úgy nézne ki, hogy a köpeny hátuljára kerülne a közös nagy címer, a póló elejére annak a családi verzióra egyszerűsített és differenciált verziója, és a póló háta lenne fenntartva az egyéni dekorációk és applikációk számára :idea: ...így szemből éjjel-nappal látszana az, hogy melyik népbe, és népünk melyik családjába tartozunk, a köpeny maradna a menő alkalmi viselet, hétköznapokra pedig a köpeny által nem takart hátrészen ott pompázhatna a tarka egyveleg. :) Szerintetek?

Indulót én még továbbra is keresgélnék, mert bár tetszenek az eddigiek,
vannak apró bajaim mindegyikkel... :?

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Utolsó szerkesztés: 14 éve 2 hónapja által.
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389832 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Részemről support a mintás _póló_nak, mert nekem egy másik fekete köpenyem is lesz (nemmondommeg miér :twisted: ) úgyhogy szeretném azt hordani csapatszinten is. Lehet?

Találtam egy másik feldolgozását a mogyi által linkelt reménybeli csapatindulónak:
www.youtube.com/watch#!v=R_I-ZDv ... re=related
Szerintem fantasztikus, már töröm is a fejem szövegötleteken, lécci, szavazzuk meg!!!! :geek:

*szerk*
mogyi ráhatására egy általam talált, kellően pattogós és borissza hangulatú kis dalocskát linkelek, hátha ez jobb tetszik, avagy úgy találnátok, jobban illik könnyelmű fán lógaszkodó népünkhöz:
www.youtube.com/watch#!v=-5LgybHRDeI&feature=related

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389818 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő

Lyona írta: Újabb ötlet: Mi lenne, ha a póló lenne kicsit egyszerűbb, (címeres-leveles-epreshabfürdős) és egymás köpenyére dekorálnánk agyba-főbe? Na mert az szerintem atomtutinagyonjól nézne ki!! :)


Ez tök jó ötlet :)
És menő az Eorin féle leveles minta hozzá. Szerintem :)

Olcsó női pólót én kábé egy hónapja Auchanban vettem spagettipántyosat, öccá-ért.

Lyona írta: Ja, és csak szólok: én tudok géppel varrni, úgyhogy (bár nem szeretnék egész héten köpenyt szegni, de) ajánlom magamat! :)

Ha megtanítasz, én is fogok tudni! :D És akkor nem egyedül a te feladatod lesz ;)

Artemisz: Én a közös indulóírás híve vagyok, de nem szívesen fognám vissza az alkotó energiáidat :D
Szóval gondolkodjunk valami köztesben ;)
Pl tanuld meg az akkordokat, fenn vannak neten ;) (Küldd el nekem is - valami jósat, mert múltkor amikor csak beütöttük, valami elég kretén transzponálásút találtunk, vacak bonyolult akkordokkal, tuti van jobb is, de csütörtökig meghalni sincs időm, nemhogy akkordokat keresgetni :?

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389807 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Susogó levélkéim, a mogyi által linkelt dalocskára szívesen ráhúzok valami tündetentikus szöveget, ha közkézfeltartással megbíztok vele! Meg meg is tanulom furulyán. Okés?

Pussza

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389804 Írta: Orsi_
Orsi_ válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Sziasztok!
Orsi vagyok, és nyugodtan szólíthattok Orsinak 8-) 18 éves vagyok, Gödöllőn élek és Aszódra járok gimnáziumba.
táborba 2005 óta járok, egy kivételével mindig voltam. imádom a társaságot, minden évben kapok valami újat:)
én is fuvolázok, azt hiszem lassan 10 hosszú éve, és ha lekottázzátok, szinte bármit (kis gyakorlás után) el tudok játszani, és mint tavaly is, a csapatindulóban is benne vagyok. én fuvolazenekarban játszottam, de sajnos egy idő után Pesten lettek volna a próbák, és oda iskolaidőben nem tudtam kijárni:(
kajákból nekem a túrógombóc, a palacsinta, de a nyárs is tetszik. szeretek nagyon tábortűznél főzőcskézni, és szívesen segítek majd:) bár palacsintát még nem láttam így készülni, de sztem kivitelezhető. és ha veszünk tejfölt, meg sajtot, azt is lehet sósan enni. meg mellette lehet a parázsban fincsi batyukat igény szerint összeállítani.
köpenyem még sosem volt, de nagyon jól hangzik... feketén az ezüst meg még jobban.
ha éppen van hozzá kedvem, bármit szívesen megcsinálok, bár a takarítás és ez elpakolás nem a szívügyem, de majd igyekszem megerőltetni magam 8-)
én is érettségiztem most, de csak előrehozottan. a nővérem viszont ugyanúgy az első napon fogja megtudni az eredményeket:)
a pólóvásárlásban én is a női pólós megoldást támogatom, tavaly a jeans club-ból szereztünk olcsón egyszínű pólót, de nem tudom feketében is van-e, de megéri megnézni.
öhmm asszem most ennyi, majd írok még. puszi:)

A szeretet fény a vakoknak, hang a némáknak, dal a süketeknek.
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389785 Írta: Lyona
Lyona válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Ó helló!

Újabb ötlet: Mi lenne, ha a póló lenne kicsit egyszerűbb, (címeres-leveles-epreshabfürdős) és egymás köpenyére dekorálnánk agyba-főbe? Na mert az szerintem atomtutinagyonjól nézne ki!! :)

Amúgy lelkes amatőrként: a feketét bármi befogja, ha textilfesték. (Filc nem nagyon.) Van ilyen általános dekorfesték is, az is elég jó, nekem pl. van 'békazöld', azt hozom, szerintem. :) (Ilyen világos sárgászöld, szép színű, én nagyon szeretem. ^^)
Ja, és csak szólok: én tudok géppel varrni, úgyhogy (bár nem szeretnék egész héten köpenyt szegni, de) ajánlom magamat! :)

Jjjaigen, és a sablonfújás nagyon jó ötlet, tavaly Hadoréknak is bejött. Ezüst szép, sablon praktikus, mi kell még? :) Imádni fogok full feketében rohangászni. ^^

Ééérdekes, a lecsót én nagyon sokáig nem szerettem, szal szerintem teljesen normális, hogy valaki nem rajong a szottyos paprikáért, és a szétfőtt paradicsomért. :P
Ami nem merült fel... Batyuzás? (Csak a klasszikus, mindenkikedvence, tökegyszerű. :) )

Nem szenvedek őrültségben... Minden percét élvezem!
Téma zárolva.
Több
14 éve 2 hónapja #389784 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Suttogó Erdő
Sziasztok "újak"

Örülök, hogy ennyire lelkesek vagytok, de sajnos nem lehet zöld a köpeny, mert a lovasnép alapszíne is az lett (Nomeg a csapatszínek itt nem feltétlenül tolkienhű, sokkal inkább a többi csapattól való megkülönböztetés a szerepe, ezért böktük a feketét, gondoltuk az nem lesz más csapatnak).
Nem értek a textilfestéshez, de ha köpenyfestéskor a fekete anyagra ezüst festékszóróval egy kvázi-szilutettet fújunk minta alapján, akkor arra rádolgozni könnyebb lenne bármi mást. (de javítsatok ki, ha tévedek)

Az első dal istentelen szép, örülnék, ha megtanulnánk (ha valaki vállalja a betanítást ;) ), és akkor esténként lefekvés előtt egy közös zenélésben előadva mindenki kellően elálmosodik, meg minden, és akkor szépen el tudunk menni aludni:) Kevésbé hangszeresseknek meg lehet valami szöveget írni rá, vagy akár hümmöghetnek is, ha úgy tetszik :)
A második dal is szép, de nekem nem áll össze a fejembe indulóként (de ez csak én vagyok) - lehet, egy szövegötlet sokat segítene ;)

A közös főzést (csak az újak kedvéért, hogy tiszta legyen) nyílt tűzön kell megejteni, tehát a rakott krumpli elég macerás lenne. tehát ami nem nyárson vagy bográcsban készül, az nehezen megoldható (ezek is csak azért, mert nyárs meg bogrács könnyen szerezhető, míg egy tepsi alá rács is kell, stb stb stb... (ja, és lehet, hogy a csípős ne legyen közvetlen alapanyag? én annyira nem szeretem....)

Ne értsetek félre, nem a lelkesedést akarom letörni, sőőt, irtó jó, hogy ennyi ötletetek van, csak ugye vannak bizonyos korlátok.... :(

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfCueddoAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.118 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére