Humor Csoport

Több
17 éve 10 hónapja #292813 Írta: InfoCsoport
InfoCsoport válaszolt a következő témában: Humor Csoport

Brisa írta: Máj. 26-áig várom azokat az információkat a csoportokról, amiknek bele kell kerülniük a Hírlevélbe és a Hírmondóba. Címem: brisa@tolkien.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 5 napja #289472 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Sziasztok!

A csoport-nyilvántartást átnézvén rájöttem, hogy Humor Csoportnak nincsen hivatalos alakulópapírja. Alyr, ezt pótolni kellene. Hogy ezt megkönnyítsem, készítettem egy könnyen, egyszerűen és fájdalommentesen kitölthető formanyomtatványt, ami letölthető innen: www.tolkien.hu/mtt/csoportalakitashoz.doc .

Nagyon-nagyon örülnék, ha legkésőbb április végén megkapnám a cuccot tőletek (is).

Annak pedig különösen, ha a csoport feltámadna a teszthalálból és elkezdene működni, dolgozni...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #267921 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Humor Csoport
FELHÍVÁS

Ezúttal hívjuk fel a tisztelt publikum figyelmét arra, hogy megváltozott a TolkienHU (bal oldali) menürendszere. A változás a Fan Fictiont (ami hamarosan a Kreatív Szekció nevet fogja megkapni) is érinti. Íme az új rendszer:

Kreatív szekció (a jelenlegi Fan fiction átnevezve) (Ez a főkategória!)


Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262602 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Közérdekű közlemény

Talán már olvastatok róla, hogy a tolkien.hu őszig tartalom-feltöltés-en kell átessék. :idea: Mivel én lettem a Kreatív szekció / Fan Fiction rovatvezetője, keresek lelkes embereket/tüncöket/egyebeket, akik az egyes témák, csoportok ad1. bemutatását, ad2. híreinek figyelését, ad3. képgyűjtést, ilyesmit vállalnak.
Júni 28 - júli 7. között sajna nem leszek Pesten, de ez idő alatt kidolgozok egy részletes koncepciót, de addig is minden öltetet, segítség-ajánlatot várok!!! :wink: (priv, mail - akár kincso@tolkien.hu is :P )

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262106 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Humor Csoport

Phaedra/Namarie írta: Bár aki a LEP-re MOST eljön, az már szvsz valamit csak konyít Tolkienhez. Azt gondolom, kellő mértékkel (tehát nem túlzott, csak némi) belső humor is megengedhető, amennyiben a darab megértését nem veszélyezteti.

A belső poénok megértése nem azon múlik, konyít- e Tolkienhez.....
Én az idei LEP- en a KHE- lekwar pojént pl nem értettem igazán, de ilyen szintű vsz belefér.... Nem okoskodni akarok, de azt csinálom... :oops: :lol: bocs.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262013 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor Csoport

Ulmo írta: Figyelem!

Szeretném megkérni a csoport vezetőjét, juttassa el nekem mailben ( ulmo@tolkien.hu ) a csoporttagok listáját a következő adatokkal: valódi név, nicknév, MTT-tag-e (akár aktív, akár felfüggesztett). A tolkien.hu-s mailcímek elkészítéséhez van szükség az adatokra. Köszönöm.

Szolgálati közlemény vége.


Ezúton kérnék minden tagot, hogy a fentebb olvasható adatokat továbbküldés céljából juttassák el hozzám, mivel a közelmúltban történt formázás és egyebek miatt a lista eltűnt a gépemről. (bár nálam csak az alapító tagok szerepeltek)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #262010 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor Csoport

Phaedra/Namarie írta:

Brandir írta:

Ery írta: Ötletként felvetném, egy új humoros darab megírását, amit a következő LEP-en vagy akár Kapolcson is elő tudnánk adni. Ez utóbbi esetben a belső humort mellőznünk kellene.

Az első esetben is, mert a LEP-et elsősorban nem a magunk szórakoztatására szervezzük


Bár aki a LEP-re MOST eljön, az már szvsz valamit csak konyít Tolkienhez. Azt gondolom, kellő mértékkel (tehát nem túlzott, csak némi) belső humor is megengedhető, amennyiben a darab megértését nem veszélyezteti.


Azért ebben nem lennék annyira biztos.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 9 hónapja #261993 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor Csoport

Brandir írta:

Ery írta: Ötletként felvetném, egy új humoros darab megírását, amit a következő LEP-en vagy akár Kapolcson is elő tudnánk adni. Ez utóbbi esetben a belső humort mellőznünk kellene.

Az első esetben is, mert a LEP-et elsősorban nem a magunk szórakoztatására szervezzük


Bár aki a LEP-re MOST eljön, az már szvsz valamit csak konyít Tolkienhez. Azt gondolom, kellő mértékkel (tehát nem túlzott, csak némi) belső humor is megengedhető, amennyiben a darab megértését nem veszélyezteti.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #260863 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Figyelem!

Szeretném megkérni a csoport vezetőjét, juttassa el nekem mailben ( ulmo@tolkien.hu ) a csoporttagok listáját a következő adatokkal: valódi név, nicknév, MTT-tag-e (akár aktív, akár felfüggesztett). A tolkien.hu-s mailcímek elkészítéséhez van szükség az adatokra. Köszönöm.

Szolgálati közlemény vége.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256429 Írta: Brandir
Brandir válaszolt a következő témában: Humor Csoport

Ery írta: Ötletként felvetném, egy új humoros darab megírását, amit a következő LEP-en vagy akár Kapolcson is elő tudnánk adni. Ez utóbbi esetben a belső humort mellőznünk kellene.

Az első esetben is, mert a LEP-et elsősorban nem a magunk szórakoztatására szervezzük

"Égig az a fa ér, amelyikről elhisszük."
S.P.Q.L

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #256407 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Ötletként felvetném, egy új humoros darab megírását, amit a következő LEP-en vagy akár Kapolcson is elő tudnánk adni. Ez utóbbi esetben a belső humort mellőznünk kellene.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #248623 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Minden írást amit a Lassiba szántok és megfelel az alább asszem már ismertetett követelményeknek, küldjétek el nekem a gilgalad@uw.hu címre. Ha .rtf formátumban van, az a legjobb.
Ha összejön elég sok, akkor összerakunk egy kötetet belőle. :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #248512 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Maedhros naplót tervezek, már úgyis régóta lustálkodom...
a rövidebb írásaimat, amik nem x részesek, hová küldjem?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #248485 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Tekintve, hogy a Lassi határideje így módosult, javaslom egy újabb összeállítást humoros írásokból (esetleg egy beszámoló a farsang kapcsán?).

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #242612 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Következő munkánk mikorra várható?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #233004 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Deörülnék ha ezt privben beszélnénk meg.

(Namarie és Toma - veletek már beszélek. Ery: a nazgulpárbeszédet már eltettem :D )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232998 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: Humor Csoport
fel tudom ajánlani a Pécsett kreált/bemutatott középfölde vállalkozásai termékei íratunkat.

pl:Szauron kontaklencse, Szilszakáll fakitermelő vállalkozó stb Ulmo vízművek...stb

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232987 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Szemelvények Galadriel és Celeborn levelezéséből?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232983 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Esetleg a nazgulok beszélgetése?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #232980 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Gyermekeim, holnapra kellene alkotnunk valamit humor ügyben!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231355 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Humor Csoport
A Csoport nevét közkívánatra módosítottuk (bár, hogy ehhez a Magyar Történelmi Társaság vagy a Magyar Telefonkönyv Társaság és egyébb szervezetek mit fognak szólni...)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231338 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor Csoport

Kincső (Thilanna) írta: Ajánlom becses figyelmetekbe a tavalyi egyik tábori Lassiban is megjelent "A hölgyzugolyi tanács" c. írást by Pippin. Visszakeressem/berakjam? :wink:


keresd vissza, és priviben vagy emailben küldd el.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231332 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Ajánlom becses figyelmetekbe a tavalyi egyik tábori Lassiban is megjelent "A hölgyzugolyi tanács" c. írást by Pippin. Visszakeressem/berakjam? :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231331 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Örülök, hogy megalakultatok végre. :D Egy aprócska kérdés: küldtetek a vezetőség@tolkien.hu-ra mailt a megalakulásotok szándékával, és kaptatok rá választ, hogy oké, mehet?

Most mondja, Ery, hogy nem... [size=9:a3cmdno9](Huh, akkor nem maradtam le semmiről. :D )[/size]

Sürgősen pótoljátok a levelet!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231296 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Humor Csoport
affene, két percel késtem le Alyr felhívását::::)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231294 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Ezúton szeretnék A Lassi Laurië szerkesztői munkacsoport nevében egy hivatalos kéréssel fordulni a Humor Munka Szövetséghez, miszerint a következő Lassi lapzártáját a csoport alakulóülésén December 17.-ében állapítottuk meg, viszont Humoros anyagokból nagyon pocsékul állunk (szinte sehogy). Ezért megkérném ezt a kapóra megalakult belső szervezetet, hogy hajrázzon össze nekünk egy lasszinyi humoros anyagot a fenti határidőig.

Köszönettel,

Gumipók
LaLaMuSz (vagy vmi hasonló...a nevet még nemtom pontosan::::)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja - 19 éve 4 hónapja #231290 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: Humor Csoport
nem vagyok tag.. ott
viszont figyelemmel kisérem munkásságukat..
és próbálok én is valami hasonló rendszert kialakítani magam körül. Mint ők. Szóval ..
én csak szóltam..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231289 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Humor Csoport

Phaedra/Namarie írta: Elodyke, sajnos nem tudtunk róla. És a munkaszövetséged figyelemreméltó, és minden tisztelet nektek!

És ha a nevet másképp írnánk?




Szvsz ez nem előd szervezete, úgyhogy ez esetben tényleg meg kellene változtatni a nevet.
nem aakrok semmiféle félreértést.


Más:
Meg fogtok ölni, tegnap otthagytam a moziban az alapító iratot. Több okból is, mentegetőzhetnék, de nem teszem. Ami történt megtörtént.
Két lehetőség van:

- vagy valaki más elrakta aki arrafele ült
- Vagy újra kell aláírni, ez esetben (jó feltételek mellett) még a héten megejthetjük

Tényleg mea culpa.

Megin más:

Feladatot kaptunk, házi feladatot.
Másfél héten belül össze kell állítanunk a Lassi humor részét.
Bárki javasolhat bele írást, a feltételek a következőek:
- Élvezetéhez ne legyen szükséges a Humor Topic beli előolvasottság, (tehát egy folytatásos dolog ikszedik része vagy a valamire való reakció ne szerepeljen benne)
- Jó legyen
- Lehetőleg rövid
- Szalonképes

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231280 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Humor Csoport

Felagund írta: Spec én is tudtam.

Egy komoly természtvédő szervezet, de szvsz ezzel együtt munkacímként szerintem simán maradhat...


Ezt Elodykenek kell tudnia... de őszintén örülök, hogy létezik ez a szervezet!!!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 4 hónapja #231268 Írta: Leguanember
Leguanember válaszolt a következő témában: Humor Csoport
Gratulálok a megalakuláshoz!
Javasolom Nektek az Elöd által felvetett problémára, hogy írásmódban semmiképp, de inkább a név se egyezzen velük. Tehát ha feltétlenül ragaszkodtok ehhez, akkor csupa nagybetüvel és vmi MTT-t fémjelzö kiegészítéssel kellene ellátni szerintem.

TEGYETEK JÓT, MERT TUDTOK.
Minden más hiábavalóság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.205 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére