Logisztikai Csoport

Több
18 éve 4 hónapja #278493 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Nekem jó, sose értettem hozzá :oops: , legalább ezt is megtanulom :D

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278488 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
A jövő vasárnap (Kismaros előtti hétvége) délután lesz az általam tartott fejtágító, ahol egy csomó dolgot megtudhattok a pályázatokról és még teát is kaptok. :) Jelezzétek, kérlek, hogy hányan lesztek. Ha nagyon nem tudjuk azt a napot megoldani, akkor szétbonthatjuk két hétköznap estére is, de az nem lenne szerencsés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja - 18 éve 4 hónapja #278425 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
OK. Akkor tekintsetek csoporttagnak. Köszi :hello:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278394 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport

Panni írta: Mint ahogy azt már Pandának priviben említettem, én sajnos csak félig-meddig tudok aktív lenni. Az élőtalikra valószínűleg egyáltalán nem fogok tudni feljárni, de minden munkát szívesen megcsinálok, illetve segítem a többieket, amennyire lehetőségem van rá.


Panni, semmi baj! Azok akik vidékiek és/vagy nem tudnak az élő találkozókon résztvenni, azokra a pályázatfigyelésnél számítok.

A csoport a pályázatokon túl megfelelő raktár és helységek keresésével is fog foglalkozni, révén, hogy ezekhez is pályázat útján juthatunk. Éppen ezért nagyon szivesen látunk mindenkit aki segíteni tud ebben. Ők külsősként lehetnének a csoport tagjai.

Remzy_mama/Eldawen írta: Mindenféle logisztikai kütyüben szívesen segítek, ha szükség lenne rám. Csak szóljatok, ha kellek a csapatba.


Remzy mama: Szivesen látunk a csoportban, s köszönjük az eddigi segítséget is.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278385 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Mint ahogy azt már Pandának priviben említettem, én sajnos csak félig-meddig tudok aktív lenni. Az élőtalikra valószínűleg egyáltalán nem fogok tudni feljárni, de minden munkát szívesen megcsinálok, illetve segítem a többieket, amennyire lehetőségem van rá.

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278384 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
Mindenféle logisztikai kütyüben szívesen segítek, ha szükség lenne rám. Csak szóljatok, ha kellek a csapatba.

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja #278368 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: Logisztikai Csoport
A logisztikai csoport konkrét alapítószövegét majd bemásolja ide Brisa, mert neki adtuk le, és én nem igazán emlékszem, mi volt benne.
A lényeg, hogy pályázatokat fogunk írni, hátha valamelyikkel kapunk pénzt (mármint az MTT), meg közreműködünk a székházkeresésben.
És mindenféle logisztikai feladat, ez nem tudom pontosan, mit fed, de valahogy Eryhez - mint logisztikáért feleős elnökségi taghoz- kapcsolódik a dolog. ;)

Ebbe a topikba várjuk sok szerettel, de inkább rendszeresen:
Eryt
Aranillt
Pannit
Gilgolwent
Rabynt
magamat
és még valakik aláírták az alapítópapírt, őket is
meg további érdeklődőket.


Első dolgunk tanulni. :D Tudom, hogy ez a szó más emlékeket is felidéz bennetek, de most hasznos dologról van szó. Telcontar, aki nagyon ért a pályázatokhoz, fog tartani egy egynapos magyarázó- oktató izét, amire jó lenne mindenkinek eljönni.
Első ötlet a most vasárnap volt, de mivel ez túl közeli, nem fog működni.
Ki mikor érne rá?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 4 hónapja - 18 éve 4 hónapja #278262 Írta: Brisa
Logisztikai Csoport téma létrehozva Brisa által
Az új csoport számára. Bővebben majd Panda és Ery...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.161 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére