Halandzsa

Több
13 éve 3 hónapja #402451 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Halandzsa

gillz írta: nektek rajzoltam :mrgreen:




hős népvezéreteknek ennyire telik kézügyességből, de szerencsére vannak itt olyanok is, akik képesek szebb dolgokra ^^


SZERETÜNK GILLZ!!!!! =)))))))

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402447 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Halandzsa
Találtam még egy zenét, egész hangulatos szvsz és nincs szövege, tehát alkalmas akár aláfestő zenének is:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402436 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Halandzsa
Ez állati jó gillz! :lájk:

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402432 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Halandzsa
gillz: :lájk:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402426 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Halandzsa
nektek rajzoltam :mrgreen:




hős népvezéreteknek ennyire telik kézügyességből, de szerencsére vannak itt olyanok is, akik képesek szebb dolgokra ^^

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402341 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Halandzsa
Üszküdárához ilyen kottát találtam (szöveg alatt): kz6b.lapunk.hu/?modul=oldal&tartalom=680574

aki ért ezen a nyelven, és nem ismeri a darabot, illetve úgy érzi hogy szeretne hangszerelni alá, az nézegesse kedvére, aztán én még próbálok jobb minőségűt is szerezni, egyenlőre ez a legmenőbb..

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402288 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Halandzsa
gillz, az online infrastruktúrára gondolsz? ... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402285 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Halandzsa

gillz írta: Cucc, hős vagy az angol fordítással :D


NOT, tipikus balek vagyok leginkabb, session timeout miatt a felet ketszer irtam ujra. (az utolso 3 bekezdest termeszetesen, amihez a legtobbet szotaraztam eleve :twisted: )

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402281 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Halandzsa
Cucc, hős vagy az angol fordítással :D

SÚ, augusztusban pihensz egyet, aztán jön a köv. MTT project :mrgreen:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402258 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Halandzsa
Épp azon törtem a fejem, mi a kórságot fogok én csinálni augusztustól??? :) Pörgök, mint a megveszekedett búgócsiga :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402207 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: Halandzsa
Asszem bezsongtam, most van egy csomó piros meg fekete cuccom hirtelen, miután voltam vásárolni. tudom, hogy vörös a szín, de azt nehezebb szerezni :D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402197 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Halandzsa

Grondir írta: Akkor lesz üszküdárá? Ha igen, én szívesen írok hozzá szöveget segítséggel! :)


kúlság, naná, lesz, szöveget meg majd a táborban írjuk- írjátok :D

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402176 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Halandzsa
Akkor lesz üszküdárá? Ha igen, én szívesen írok hozzá szöveget segítséggel! :)

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402156 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: Halandzsa

Athramien írta: tudom, hogy nem tartozik ide, de a családnak szeptember végéig nem mondhatom el, úgyhogy itt dicsekszem, hogy:

NAGYNÉNI LESZEK XD


Dejó! :) Isten éltesse a családotokat!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • cirmoskoktél
  • Látogató
  • Látogató
13 éve 3 hónapja #402153 Írta: cirmoskoktél
cirmoskoktél válaszolt a következő témában: Halandzsa
Az Üszküdárára lelkesen szavazok, nem tűnik túl nehéznek (vészesen fahangom sincs, most vittek éneklésért olaszországba :) , és nagyon tetszik :D
Én személy szerint maszkmester leszek, Thargatrah-tal, más embert nem találtam. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402135 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Halandzsa
Gratula :D (mmint nyilván nem a tiéd az érdem, de ez azért jó :mrgreen: )

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #402131 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Halandzsa
tudom, hogy nem tartozik ide, de a családnak szeptember végéig nem mondhatom el, úgyhogy itt dicsekszem, hogy:

NAGYNÉNI LESZEK XD

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #401823 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Halandzsa
until we can translate something useful, this is the chat topic.

and we are trying to find some theme songs to our team. "Üszküdárá" has several votes :mrgreen:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #401661 Írta: Adanedhel
Adanedhel válaszolt a következő témában: Halandzsa
Lehet hozok gitárt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #401654 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Halandzsa
Nádfurulyát lehet, hogy hozok, de fogalmam sincs, hogyan kell játszani rajta. Eredeti egyiptomi nay: állati autentikus, de nem igazán higiénikus. Majd meglássuk, hogy bele-e fér-e a csomagomba-e é?

Cserépdobom és szintim van még, de mivel egy monitort amúgy is kell hoznom, nem biztos, hogy azt is akarom vinni... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #401651 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Halandzsa

Sötét Úr írta: Köszöntsük együtt Suhayrt (gillz) a 2200. hozzászólása alkalmából ;)


már e is múlt, észre se vettem :D

hangszereket, dobokat hoz vki? én asszem igen.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #401644 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Halandzsa
Az jó lesz, ha Petr magyarul énekli az üszküdárát... :D Petr-nek egy nagy :lájk:

Köszöntsük együtt Suhayrt (gillz) a 2200. hozzászólása alkalmából ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #401633 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: Halandzsa
ooo, Petr barmiben benne van sztem, nem lesz ezzel gond ;)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #401621 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Halandzsa
A népben lévő dalnokok részéről eddig 50%-os a támogatottsága az Üszküdárá-nak. :D
(A maradék 50%-ért Petr-t kell megfűzni. ;) )

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #401616 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Halandzsa
Üszkürádá jóóóó! De valahogy vadítani kellene rajta. Azért azt éreztetni kellene, hogy nem szobacicák vagyunk, hanem momentán barátkozó hajlamú tigrisek :) Szöveget is kellene újítani hozzá...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #401611 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Halandzsa
üszküdárát ismerem énis, énekeltük kórussal :D

gitáros-hangszeres kísérettel megoldható, akkordokat kell alá bontani, meg vmi szólóhangszerrel a zongora trilláit.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #401599 Írta: Athramien
Athramien válaszolt a következő témában: Halandzsa
najó, le fogtok csapni, de abszolút ráindultam az üszküdárára (régen énekeltük mi is), eszméletlen jó ez a dal:D naszal a terv, ami kibontakozott a fejemben a negyedszeri meghallgatás után:

felmerült ugye a himnusz ötlet, és ez egy elég könnyű dal (najó két szólamú, de az alt általában csak egy terccel énekel a szoprán alatt, sz tényleg nem durva, és találtam kottát is) és sztem nem feltétel, hogy zongora legyen az aláfestés, és tudtommal több hangszeres művész is lesz köreinkben, ééés kicsit átdolgoznánk a szöveget a mi szájízünknek megfelelőre?.. szóval én annnnnyira szívesen énekelném ezt megint.. *bociszemek* (dalnokok támogassatok:D:P)

"Sane is boring"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #401538 Írta: Grondir
Grondir válaszolt a következő témában: Halandzsa
Találtam még két zenét: Üszküdárá és IHM - Cupp Cupp ! :mrgreen: :lol: :lájk:

Lacho calad! Drego morn!

"Kard vagyok a sötétségben. A falak őre vagyok. A tűz vagyok, amely elűzi a hideget, a fény, amely elhozza a hajnalt, a kürt, amely felébreszti az alvókat, a pajzs, amely az emberek birodalmát védelmezi."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #401490 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Halandzsa
Jelentem kettő darab dalnok is van a népben. :D

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #401479 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Halandzsa
Már szinte látom a csapatelőadásunkat, hogy a táncosok eltáncolják, hogy három fotós fényképezi, amint három szakács arról főz, hogy a kalandorok elkalandoztak... :D

Amúgy meg jártam már eléggé délen, a Ráktérítő magasságában, de még mindig volt egy-két ismerős csillagkép. Számomra az "idegenek a csillagok" ennél nagyobb eltérést sejtet. Viszont ez meddő vita, mert ebben leginkább a professzor tudna meggyőzni. Maradjunk annyiban, hogy Távol-Harad messze délen van (akkor is, ha nem túl az egyenlítőn), mert számunkra nincs szerepe tudtommal, hogy túl van-e vagy sem.

Mondjuk vagánykodhatunk azzal, hogy idegen csillagzat alól jövünk, meg hogy itt olyan mások a csillagok, és furán hosszúak a naplementék. :) (Az egyik dolog, ami megfogott, hogy az egyenlítőhöz közeledve egyre gyorsabban kel fel és nyugszik le a nap. Szinte látható a mozgása. Nem is csoda: ha északra mész, egyre lassabb lesz, és a sarkkör közelében már nem is ér rá befejeződni nyáron, hanem éjféltől már napkeltébe megy át - pontosabban nem nyugszik le a nap.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.198 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére