Haradi Hősök

Több
13 éve 3 hónapja #399883 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: Haradi Hősök
Sziasztok! Még egy kövület... Alapító tag vagyok az MTT-ben de ez még csak a 4. táborom lesz, mert az első néhányat nem tudtam a munkámmal összeegyeztetni. A nicknevemtől rendszerint nem kell megijedni, története van, de remélhetőleg mások is úgy gondolják, hogy azért annyira nem vagyok negatív karakter. Ha jól tudom, az MTT második legrégebben fiatal tagja vagyok, inkább nem mondok kort, mert az olifántjaik magukra gyújtják az almukat... :)

Az eddigi táborokban kétszer voltam már tünc, egyszer hobbit (méghozzá sztúr), de haradi még egyszer sem, úgyhogy ezen ideje változtatni. 12 éve foglalkozom amatőr szinten az egyiptológiával, és bármit párhuzamba tudok állítani az ókori Egyiptommal, sőt, előképet találok bármire, és számíthattok arra, hogy a népünkkel kapcsolatban is lesznek használható és használhatatlan ötleteim (amíg le nem lőttök).

A táborban egyébként a Fénymágus (fotós) rendben fogok rendetlenkedni, de igyekszem majd a nemzetség életéből is kivenni a részemet - no meg beleadni.

Gillz stílusában lezárva: ha nem értesz, kérdezel. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399881 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Haradi Hősök
Szasztok,

énis ilyen Áfi féle őskövület vagyok itt az emtétében, meg a táborokban, tavaly én voltam a gonosz varázsló, idén igyekszem valóban pozitív karaktert (muhaha) hozni mint népvezetőtök 8-)
BME-n végeztem terméktervezőként pár éve, meg időnként játszom társulatban, zenélek (ének, hegedű), meg tábort szervezek szabadidőmben :mrgreen:
Ja, meg szerepjátszom ...másfél évtizede (OMG).

Amikor ezt a levelet olvassátok, akkor már végre felvehettelek titeket a fórumcsoportotokba, de jelenleg ez még nem történt meg, úgyhogy tűkön ülök és várom a parancsszót :mrgreen:

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #399874 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Haradi Hősök
Kedves haradi nép!

Íme a bemutatkozós topic, írjatok pár sort magatokról, hogy civilben is jobban megismerhessünk Benneteket. Mint egyik családvezetőtök, kezdeném én a dolgot. :)

Polgári nevem Lívia, de MTTs körökben mindenki csak Áfinak szólít, 20-as éveimet taposom (még épp hogy :D ), és 2002, az MTT alakulása óta táborozom / MTT-zem kisebb-nagyobb kihagyásokkal, voltam anno csapatvezető, tavaly pedig a programos csapat tagjaként építettem Nektek színpadot és találtam ki mindenféle agyament feladatokat, illetve NPC-ként kocsmároslány voltam a Kótyagos Trollban, amely szerepemre most is nagy nosztalgiával gondolok. :mrgreen:

Jelenleg japántanárként dolgozom egy nyelviskolában, e nyelv és a kultúra a másik nagy szenvedélyem. 8-)
Tanári kapacitásomból adódóan néha kicsit szájbarágós vagyok, amit némi természetes (?) szőkeséggel igyekszem ellensúlyozni. (Cuki dolgokkal azonnal levehettek a lábamról. :D )
Szeretek bulizni és szeretem a jó zenéket, idén utolsó este OUT-ban ismételten én fogom nyomatni Nektek a partit DJ Áfiként. Yey.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 4 hónapja #399456 Írta: gillz
Haradi Hősök téma létrehozva gillz által
Bemutatkozol.

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.131 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére