Minas Tirith népe, keretjátékos ráhangolódás

Több
12 éve 11 hónapja #402738 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Minas Tirith népe, keretjátékos ráhangolódás
Yihááá, el se hiszem de sikerült megcsinálnom a "jelmezem", ennek örömére csatlakozok Minas Tirith népéhez: Calabak vagyok, zsoldos, jelenleg Ithilien lovagrendjében igyekszek eleget tenni az aranypénzek (jelen esetben aranytallérok) csilingelő hívásának. Apám lovag volt Gondor seregében és Osgiliathnál esett el. Azóta igyekszek megfelelni neki de egészen mostaánáig nem választottak be a lovagok rendjébe a szabályok “lazább” értelmezése miatt. De ez most meg fog változni!

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401867 Írta: Anglachel/Gurthang
Én mosom kezeimet.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #401864 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Minas Tirith népe, keretjátékos ráhangolódás

Elrenor írta:
OFF

Szerintem az "Estel" megszólítást mellőzzük, mert nekem egy nagy, szőrös, 30 éves pasi jut róla eszembe szemüveggel. Azaz Estel :D
Már bocsi :D Meg az Estelwen úgyis sokkal szebben és jobban hangzik :)

/OFF


OK, már javasolni is akartam, hogy szokjatok át erre... ;)
Utolsó szerkesztés: 12 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401862 Írta: Elrenor
Elrenor válaszolt a következő témában: Minas Tirith népe, keretjátékos ráhangolódás

Dodie írta: Estel azt ne felejtsd el hogy egyszerre érkeztünk a többiekkel :D Körülbelül 10 perc előnyöd lehet másokkal szemben, mondjuk ha elgáncsoltad őket és előrerohantál :D


OFF

Szerintem az "Estel" megszólítást mellőzzük, mert nekem egy nagy, szőrös, 30 éves pasi jut róla eszembe szemüveggel. Azaz Estel :D
Már bocsi :D Meg az Estelwen úgyis sokkal szebben és jobban hangzik :)

/OFF

"Yksi sormus löytää heidät, se yksi heitä hallitsee,
se yksi heidät yöhön syöksee ja pimeyteen kahlitsee
maassa Mordorin joka varjojen saartama on."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401854 Írta: Anglachel/Gurthang
Az az igazság, hogy tényleg ez a környék egy köpésnyire van a városunktól, de sajnos pont a front túloldalán feküdt a háború során, és teljesen elnéptelenedett. Nem is volt ugye szabad ide betennie a lábát senki emberfiának, Frodóékat is ki kellett volna végezniük Faramiréknek mikor rájuk akadtak.

Szóval Faramir kószáit (mint amilyen én is voltam) meg néhány katonát leszámítva nem ismeri nagyon senki ezt a környéket.

De olyan értelemben igazad van, hogy ez tényleg Gondor földje (:

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401852 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Minas Tirith népe, keretjátékos ráhangolódás
Estel azt ne felejtsd el hogy egyszerre érkeztünk a többiekkel :D Körülbelül 10 perc előnyöd lehet másokkal szemben, mondjuk ha elgáncsoltad őket és előrerohantál :D

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401846 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Minas Tirith népe, keretjátékos ráhangolódás

Anglachel/Gurthang írta: Én most konkrétan a "többek közt" többi részére gondoltam (:

Egyébként jó kis összekötöttségekkel rendelkezhetünk itt a vadonban. Minden szarvas és sündisznó retteg tőlünk, aki itt él :twisted:


Egy szarvas nem... ;) :D D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401826 Írta: Anglachel/Gurthang
Én most konkrétan a "többek közt" többi részére gondoltam (:

Egyébként jó kis összekötöttségekkel rendelkezhetünk itt a vadonban. Minden szarvas és sündisznó retteg tőlünk, aki itt él :twisted:

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401818 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Minas Tirith népe, keretjátékos ráhangolódás

Anglachel/Gurthang írta: Miért gondolod ezt Estelwen? Fejtsd ki kérlek :D


Mint helyi maffiának ( :D ), olyan helyismerettel és összeköttetésekkel kell rendelkeznünk, ami persze a többi nemzetségnek nem adatik meg. (Többek között) ez tesz minket olyan fennsőbbségessé... (mondom, többek között! ;) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401779 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Minas Tirith népe, keretjátékos ráhangolódás

Mi nagyon nem vagyunk otthon, azt azért ne felejtsétek el Városban születtünk és nőttünk fel legtöbben, vaskos falak között, ez pedig a vadon. Ismeretlen, különös, kissé félelmetes vidék, ahol a megszokott kényelem csak ábránd.


Ráadásul mi még csak nem is vagyunk nagy gizda nemesek, mi a külső körök alvilági csőcseléke vagyunk :twisted:

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401763 Írta: Anglachel/Gurthang
Miért gondolod ezt Estelwen? Fejtsd ki kérlek :D

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401762 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Minas Tirith népe, keretjátékos ráhangolódás
Mi nagyon nem vagyunk otthon, azt azért ne felejtsétek el :D Városban születtünk és nőttünk fel legtöbben, vaskos falak között, ez pedig a vadon. Ismeretlen, különös, kissé félelmetes vidék, ahol a megszokott kényelem csak ábránd.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401749 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Minas Tirith népe, keretjátékos ráhangolódás
Fene fog osztozni a dol amrothiakkal a fennsőbbséges ,,mi márpedig itthon vagyunk!'' poszton! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401691 Írta: Anglachel/Gurthang
Azért ne felejtsük el, hogy a Dol Amrothiak is Gondoriak :D

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401674 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Minas Tirith népe, keretjátékos ráhangolódás
Azért annyira nem kell fellengzősnek lenni. :)
Persze mi vagyunk kvázi "itthon" de azért a többiek is túlélték a háborút:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401673 Írta: Anglachel/Gurthang

Damien írta: hát, nagyon fellengzősnek kéne lenni, elvégre ad 1, mert a mi királyunk küldött, a mi ősi földünkre, ad 2,mert a filmes klasszikust idézve "GONDOOOORRRR!!!!"


Keblemre cimbora! :lájk:

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Damien
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 11 hónapja #401670 Írta: Damien
Damien válaszolt a következő témában: Minas Tirith népe, keretjátékos ráhangolódás
hát, nagyon fellengzősnek kéne lenni, elvégre ad 1, mert a mi királyunk küldött, a mi ősi földünkre, ad 2,mert a filmes klasszikust idézve "GONDOOOORRRR!!!!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401566 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Minas Tirith népe, keretjátékos ráhangolódás
Szerintetek mitől vagyunk mi minas tirithiek? Miben különbözünk a többiektől?
Ki kellene találni jópofa szokásokat, babonákat, esetleg olyan keretjátékba illő infókat, amiket a többiek nem tudhatnak, mert máshol éltek (mittomén, mondjk Faramir születésnapja ekkor és ekkor van. :) )

Várom az ötleteket!:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401551 Írta: Anglachel/Gurthang
Hát sindarinul kb annyit jelent, hogy ragyogó csillag :D

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401539 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Minas Tirith népe, keretjátékos ráhangolódás
Szerintem jó hangzása van, dallamos :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401537 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Minas Tirith népe, keretjátékos ráhangolódás

Nimelloss írta: Az az igazság, hogy elég sokáig Nienor volt, mert igen borús hangulatban tengődtem, szerintem... hm... két év biztos volt... de lehet, hogy három.


Három volt :) . Minimum...

Nimelloss írta: (Aztán később rájöttem, hogy ez így nem lesz jó, de akkorra már "rám ragadt".)


Eredetileg Nimloss volt. "Csak úgy" kreáltuk a Szilmarilokban található szójegyzékből, aztán rájöttünk, hogy ez a Fehér Fa miatt nem lesz jó, és hozzátoldottunk egy "el" szótagocskát is. De ennél "konkrétabb" sztorija nincs. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja - 12 éve 11 hónapja #401507 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Minas Tirith népe, keretjátékos ráhangolódás

Anglachel/Gurthang írta: Nimellos, megkérdezhetem, hogy mit jelent a neved? (: Vagy hogy honnan.

Más:
Na ki ismeri fel?

[center:3qyfxd3m]Home Is Behind
The World Ahead
And There Are Many Paths To Tread
Through Shadow
To The Edge Of Night
Until The Stars Are All Aligth

Mist And Shadow
Cloud And Shade
All Shall Fade
All Shall...Fade[/center:3qyfxd3m]


Megkérdezni, megkérdezheted. Csak válaszolni nem tudok rá. Mert (szégyellhetném magam...), de nem emlékszem igazán. :? Lehet, hogy Est tudja... Nem tudom. Az az igazság, hogy elég sokáig Nienor volt, mert igen borús hangulatban tengődtem, szerintem... hm... két év biztos volt... de lehet, hogy három. Aztán egyszer csak "kivirultam". Szintén nem tudom hogyan, de úgy vélem köze van az Estel ithildinnel kötött barátságunkhoz. Nyugodtan kijavíthat, ha tévednék, de én mégis így érzem. Egyszóval, ez a történet beleveszett a homályba.
(Aztán később rájöttünk, hogy ez így nem lesz jó, de akkorra már "rám ragadt".)

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.
Utolsó szerkesztés: 12 éve 11 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401325 Írta: Cellofán

Anglachel írta: Él lélegzettelen,
Halotti hidegen;
Sose szomjas, kortya örök,
Páncélt hord, mi sose zörög.

Hal, Gollam kérdezte Bilbótól.

Lacho Calad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401268 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Minas Tirith népe, keretjátékos ráhangolódás

Anglachel/Gurthang írta: Hm, ez gyors volt.


Annó Angwen és Galen sokat énekelte a megzenésített változatát, meg néha én is dúdolom ha nem hall senki xD

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401266 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Minas Tirith népe, keretjátékos ráhangolódás
Elsőnek hangulatkeltő képek jöjjenek:

Akár az otthon.
Galambok még Középföldén is vannak! :P
A jó zenésznek a hangszere olyan, akár a kedvese
Munkás kézre mindig szükség van
Kovácsműhely

Női ruhákhoz ötletadó képek:

Női ruha 1
Női ruha 2
Női ruha 3
Női ruha 4

Ez persze nem azt jelenti, hogy mindenki varrasson jelmezt. Elég egy szoknya, hozzá egy blúz vagy hosszú (tölcsér) ujjú felső, kiegészítőnek egy öv. Nem kell túlbonyolítani, egy dologra figyeljetek oda: Nem vagyunk mind nemesek. Sőt, valószínűleg csak Arnien (Rabyn) nemesi származású közülünk, ezért nem valószínű hogy nagyon díszes, aranyszegélyes-uszályos-gyémántkösöntyűs ruháink lennének. Persze ha valaki kitalálja hogy ő márpedig nemesi származású, annak semmi akadálya, amennyiben kitalálja ennek hátterét (esetleg meg is írja a topicba) és az illeszkedik a lore-hoz, és a keretjáték team rábólint :)

Férfi jelmezhez ötletek:
Férfi ruha 1
Férfi ruha 2
Férfi ruha 3
Férfi ruha 4
Férfi ruha 5

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401261 Írta: Anglachel/Gurthang

Dodie írta: Ööö, ez nem azok a tündék éneklik akiket akkor látnak Frodóék mikor elindulnak Zsáklakból?


Hm, ez gyors volt.

Harmadik szint:
Mi ez és ki mondta?

Él lélegzettelen,
Halotti hidegen;
Sose szomjas, kortya örök,
Páncélt hord, mi sose zörög.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401258 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: Minas Tirith népe, keretjátékos ráhangolódás
Ööö, ez nem azok a tündék éneklik akiket akkor látnak Frodóék mikor elindulnak Zsáklakból?

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401251 Írta: Anglachel/Gurthang
Talált.

Snow-white! Snow-white! O lady clear!
O Queen beyond the Western Seas!
O light to us that wander here
Amid the world of woven trees!

Ez? :D Gúgel nem ér.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401204 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Minas Tirith népe, keretjátékos ráhangolódás
Pippin dala? 8-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 11 hónapja #401177 Írta: Anglachel/Gurthang
Nimellos, megkérdezhetem, hogy mit jelent a neved? (: Vagy hogy honnan.

Más:
Na ki ismeri fel?

[center:1xs9lq33]Home Is Behind
The World Ahead
And There Are Many Paths To Tread
Through Shadow
To The Edge Of Night
Until The Stars Are All Aligth

Mist And Shadow
Cloud And Shade
All Shall Fade
All Shall...Fade[/center:1xs9lq33]

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.191 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére