Anglachel családja

Több
13 éve 1 hónapja #402869 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Anglachel családja
Nagyon örülök, hogy Minas Tirith-i lettem. Az utolsó nap egészen a pályaudvarig folytak a könnyeim... :cry: Én is vissza mennék a sok eső és sár ellenére is. Már is mindenki úgy hiányzik! :cry: :(

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 1 hónapja #402853 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Anglachel családja
Nagyon örültem minden közös tábori élményünknek, bár biztosan nem látszott rajtam mindig, de hihetetlenül jól éreztem magam és ezt köszönöm nektek :) Telve vagyok mindenféle jó emlékkel és bármikor visszamennék, ezt már most ki merem jelenteni. :) És persze könnybe is lábadt a szemem, ahogy ezt leírtam. :P Aure entuluva!

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402513 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Anglachel családja
Én most összepakoltam a táborra, mert öcsém Szerencsre megy holnap táborozni ami közel lesz hozzánk. raktam be láb-pumpát és Gyűrű Keresését (csak hogy ha lesz vmi quiz) uh ezeket ne hozzatok mert sok helyet foglalnak el és kölcsön adom őket. Kéne valami olyat vinni ami nem volt a 3. levélben és józan ésszel elfelejteném?

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402169 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Anglachel családja
Fain Theryn nyert. Mostantól ez a hivatalos családnevünk.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402143 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Anglachel családja
Húha srácok! gy napunk van eldönteni hogy mi legyen a családnevünk! :D Le kell adni.

Úgyhogy este összeszámolom... ha mindenre csak egy ember szavazott én döntök.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402075 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Anglachel családja
OFF:

Estel ithildin írta:

Anglachel/Gurthang írta: De kell, aki nem tesz napi egy-két lófejet valakinek az ágyába, arra mérges leszek 8-)


Még szerencse, hogy idén nicsennek rohírok... szerintem felettébb morcosak lennének ránk! :mrgreen:


De lesznek... :twisted:

Éowyn

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #402066 Írta: Cellofán
Cellofán válaszolt a következő témában: Anglachel családja
,

más: Fain kis csapatnév lenne a Fain Theryn csak lehet hogy egy kedves öreg néni jutna eszébe róla a népeknek. egyébként tetszik, és hogy konstruktív is legyek, erre szavazok és a maffiózós identitásra.

Lacho Calad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401958 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Anglachel családja

Ery írta: További bátorítás:

"Maffiózónak lenni nem kell félnetek jó lesz." :lol: :ugeek:


Egy vesszőt is kérünk 8-)

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401905 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Anglachel családja
További bátorítás:

"Maffiózónak lenni nem kell félnetek jó lesz." :lol: :ugeek:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401885 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Anglachel családja
Akik még bátortalanok azoknak bátorításképp írom, hogy nem kell ám félni ettől az identitástól (:

Az alvilág nem egy idegen dolog Tolkien világában sem. Persze sokkal inkább jellemző a regényeire, hogy a feketék feketék, a fehérek pedig fehérek, és kevés szürke (mint pl Gollam vagy Maeglin). De mégis jelen van. Túrin is törvényen kívüli volt több éven keresztül, valamint maga Gandalf sem idegenkedett attól hogy tolvajt faragjon Bilbóból. Még intézményesült jelük is volt a tolvajoknak :D

Szóval nem kell félni, jól lesz. Mi becsületes maffiózók leszünk (: Ihletnek itt van az olasz maffia 10 parancsolata közül néhány :D

Soha ne nézz más családtag asszonyára.
Ne járj kocsmákba és klubokba.
Az asszonyokat kezeld tisztelettel.
Mindig az igazat válaszold, amikor kérdéssel fordulnak hozzád.
Ne vegyél el pénzt, ha az más taghoz vagy más családhoz tartozik.

Az egyik család például azért alakult meg 200 éve, hogy a szegény olaszokat megvédje a hódító korrupt franciáktól, miután a hivatalos olasz rendvédelem ugye megsemmisült. Persze aztán kinőtte magát, és azóta mással is foglalkozik, de az már más tészta.

Nekünk is lehetne ilyen becsületes előtörténetünk!

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401825 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Anglachel családja

Anglachel/Gurthang írta: De kell, aki nem tesz napi egy-két lófejet valakinek az ágyába, arra mérges leszek 8-)


Még szerencse, hogy idén nicsennek rohírok... szerintem felettébb morcosak lennének ránk! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401778 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Anglachel családja

Snuffles írta: Jó, hát egy kicsit tényleg cinikus voltam :roll: De bízom abban, hogy összejön a dolog :)


Nos nézd, ez rajtatok múlik (: Hogyha nem megy át poénkodásba a dolog, és mindenki komolyan gondolja jó lesz.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401777 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Anglachel családja
Jó, hát egy kicsit tényleg cinikus voltam :roll: De bízom abban, hogy összejön a dolog :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401775 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Anglachel családja

Snuffles írta: Jobban meg kell ezt rágni, mert nyilván minden csapat olyan dolgot szeretne kitalálni saját maguknak, ami nem túl hétköznapi, de a végére az lesz, hogy 'mi mind egyéniségek leszünk', a lényeget meg megette a fene :P


Ezt csak annyiban tudnám megcáfolni, hogy az igaz, hogy minden csapat ezt szeretné, de valójában nagyon kevés az amelyiknek sikerül is megvalósítani. Ha végig tudjuk vinni rendesen, igenis egyéniségek leszünk (:

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401772 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Anglachel családja
Jobban meg kell ezt rágni, mert nyilván minden csapat olyan dolgot szeretne kitalálni saját maguknak, ami nem túl hétköznapi, de a végére az lesz, hogy 'mi mind egyéniségek leszünk', a lényeget meg megette a fene :P Jó, tudom, ez most spanyolviasz, de tényleg elég lenne egy olyan, mint Dodie-éknál, amibe maximálisan bele tudjuk magunkat képzelni, mert inkább legyen ez valami apróság (mármint ami összetart minket), amihez tökéletesen tudunk igazodni, mint egy nagyszabású, de kiforratlan elképzelés. :) Na off, mert nekem is sok a szöveg, oszt nem mondtam vele semmit.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401768 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Anglachel családja

Anglachel/Gurthang írta: Egyébként meg ha belegondoltok fenének sincs kedve hadakozni így pár évvel a Gyűrűháború után. Én békességben letelepedni jöttem ide Ithilienbe, nem azért, hogy összetűzésbe keveredjek a többi nemzetséggel. Nem tudom, ti hogy vagytok vele. Közös ellenségünk van: ez pedig a vadon, amit újra meg kell hódítanunk és az orkok és trollok által hátrahagyott romok, amiket újra fel kell építenünk. És ebben a harcban testvéreink és szövetségeseink a tündék és a dol amrothiak is.

Nyilván hogyha nektek nem tetszik, vagy legalábbis a többségnek nem, én nem fogom erőltetni ezt, de akkor valami alternatíva kell (:


Nekem végülis minden jöhet, ami nem lép át egy bizonyos határt... De ötletem sajnos nincs... majd megpróbálok agyalni rajta... Olyan kéne, ami nem túl 'hétköznapi'. Ami nem jut kapásból az ember (és egyéb más teremtmények) eszébe. Szerintem. ( Tudom...sok a szöveg, mi? :) )

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401767 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Anglachel családja
Egyébként meg ha belegondoltok fenének sincs kedve hadakozni így pár évvel a Gyűrűháború után. Én békességben letelepedni jöttem ide Ithilienbe, nem azért, hogy összetűzésbe keveredjek a többi nemzetséggel. Nem tudom, ti hogy vagytok vele. Közös ellenségünk van: ez pedig a vadon, amit újra meg kell hódítanunk és az orkok és trollok által hátrahagyott romok, amiket újra fel kell építenünk. És ebben a harcban testvéreink és szövetségeseink a tündék és a dol amrothiak is.

Nyilván hogyha nektek nem tetszik, vagy legalábbis a többségnek nem, én nem fogom erőltetni ezt, de akkor valami alternatíva kell (:

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401755 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Anglachel családja

Ery írta: A maffia stílus már tavaly se jött be...


Az inkább útonálló stílus volt nem maffiózó. Ők a védelmi pénzre mentek rá, mi inkább az összetartásra és tiszteletre megyünk rá.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401753 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Anglachel családja

Ery írta: A maffia stílus már tavaly se jött be...


Hátha! Igaz, ez az első táborom, de én úgy hiszem, semmi sem történik ugyanúgy.

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401751 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Anglachel családja
Ejj... Ha újraolvasnám a könyveket, könnyebben kapnék ihletet, hogy mi legyen az, ami meghatározzon minket azon kívül, hogy minas tirithiek vagyunk, de táborig még hátravan egy egyhetes terepgyakorlatom, valamint egy fél lakásfelújítás. :?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401746 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Anglachel családja
A maffia stílus már tavaly se jött be...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401738 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Anglachel családja
Magyarán nem kell kezet csókolni nekem minden alkalomkor és mély hangon beszélni :D

Elsősorban hősök leszünk Minas Tirithből, Gyűrűháborús veteránok, és feleségeik, és lányaik, és képpzeljetek hozzá minden jellemzőt ami Faramir és Boromir mondott a gondoriakról a könyvben. Ezt "kell" majd "eljátszani" mindig ;)

„Még orkot sem próbálnék hazugsággal tőrbe csalni”
-Faramir


„Mi, Gondor emberei,álljuk a szavunkat. Az megesik, hogy kérkedünk, de álljuk amit mondunk, akár halálunk árán is.”
-Faramir

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401737 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Anglachel családja

Anglachel/Gurthang írta:

Nimelloss írta:

Snuffles írta: Végül is ez "csak" az alap identitásunk lenne, nem kell minden egyes mozdulatunkban vagy szavunkban megnyilvánulnia. Ezt csak azért írom le, hogy szoktassam magam a gondolathoz :D


Nem kell... Remélem... :D


De kell, aki nem tesz napi egy-két lófejet valakinek az ágyába, arra mérges leszek 8-)


Kecske nem jó? A lovakat sajnálom. :cry:

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401736 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Anglachel családja

Nimelloss írta:

Snuffles írta: Végül is ez "csak" az alap identitásunk lenne, nem kell minden egyes mozdulatunkban vagy szavunkban megnyilvánulnia. Ezt csak azért írom le, hogy szoktassam magam a gondolathoz :D


Nem kell... Remélem... :D


De kell, aki nem tesz napi egy-két lófejet valakinek az ágyába, arra mérges leszek 8-)

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja - 13 éve 2 hónapja #401735 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Anglachel családja
Neem, az alapidentitásunk a nemzetségi, vagyis a minas tirithi lesz. Szóval nem kell félni :D Ez egy háttértörénet, vagy előtörténet, ahogy tetszik, hogymiért vagyunk mégis egy család (:

AURE ENZULUVA!
Utolsó szerkesztés: 13 éve 2 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401734 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Anglachel családja

Snuffles írta: Végül is ez "csak" az alap identitásunk lenne, nem kell minden egyes mozdulatunkban vagy szavunkban megnyilvánulnia. Ezt csak azért írom le, hogy szoktassam magam a gondolathoz :D


Nem kell... Remélem... :D

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401733 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Anglachel családja
Végül is ez "csak" az alap identitásunk lenne, nem kell minden egyes mozdulatunkban vagy szavunkban megnyilvánulnia. Ezt csak azért írom le, hogy szoktassam magam a gondolathoz :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401727 Írta: Nimloss
Nimloss válaszolt a következő témában: Anglachel családja
Ez szerintem is jó ötlet. Kicsit talán..., hogy mondjam...sajátos. De ad egy nagyszerű alaphangulatot. (És egy beszélgetésre alkalmas témát is.) Szerintem. :)
Egyszóval, nekem tetszik. ( Najó. Lett az kettő is ;) )

Nem az az erős, aki sosem bukik el, hanem az, aki mindig föl tud állni.

A minden a semmi, és a semmi a minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401720 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Anglachel családja
A végén újra kell írni a könyv szövegét: "Egy család mind felett..." 8-)
Nekem is bejönne a maffiózó stílus! :twisted:
xD

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 2 hónapja #401717 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Anglachel családja

Anglachel/Gurthang írta: Droggal nem kereskedünk, romba dönt.


nem drog.... tupák :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.642 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére