Anglachel családja

Több
13 éve 3 hónapja #400847 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: Anglachel családja
1. Fekete vörös kombináció nem jó, túl orkos.
2. Fekete alapon fehér szegéllyel vörös madár jól néz ki.
3. Fekete ezüst kombináció elég jól néz ki.
4. Fehér alapon fekete rajz, kissé meglepő de határozottan jól mutat.

A hármas, négyes egyszerűbb, a második elég macerás. Ha van időnk és türelmünk pepecselni, akkor a másodikat javasolnám.

A családnév esetleg kapcsolódhat a madárhoz (sindarinosok előnyben). A Don előtag maradhat :)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja - 13 éve 3 hónapja #400836 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Anglachel családja
Na, örülök, hogy így megindult a beszédtéma :D Keresztapa büszke a családjára 8-)

A család milyen "kihatással" van a szobabeosztásra?


Mindenki abba a szobába költözik ahová akar (: Persze volt már rá példa hogy egy nemzetség együtt lakott, de nem jellemző.

Idén a családi név nem opció hanem kötelező. Pontosabban az egyetlen opció :mrgreen: Családi vetélkedőhöz stb kell.

Vörös-fehér alapszíneken annyit kell majd változtatni, hogy ugye a mi alapszínünk fekete. Szóval lehet fekete-vörös vagy fekete-fehér esetleg fekete fehér de vörös vonallal elválasztva.

az igazi Minas Tirith-i feltámad poraiból még egy Gyűrűháború után is...


+1 8-)

AURE ENZULUVA!
Utolsó szerkesztés: 13 éve 3 hónapja által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400832 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Anglachel családja
A jelkép nekem is nagyon tetszik, bár egy picit tényleg főnixes, de ezzel jelképezzük, hogy az igazi Minas Tirith-i feltámad poraiból még egy Gyűrűháború után is... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400828 Írta: Estelwen
Estelwen válaszolt a következő témában: Anglachel családja
A család milyen "kihatással" van a szobabeosztásra? ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400803 Írta: Antathor
Antathor válaszolt a következő témában: Anglachel családja
A családi jelkép nagyon über, a vörös-fehér szín combo nagyon üt szerintem.

A családnév választás tavaly is problémás volt, legalábbis nálunk, nem is tudom hogy lett e belőle valami végül, de azért idén jó lenne egyet összehozni.
De el kéne először dönteni, hogy komolyat akarunk vagy poénosat. Ha komolyat lehetne esetleg Gwaihir hirnökei, vagy valami hasonló, ha már sas a jelképünk (ha az lesz)

Totó

u.i. amúgy sztem is egy kicsit főnixes a kép de ez egyáltalán nem hátrány:)

- Charm is a learned art.
- So is murder.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400800 Írta: Elder
Elder válaszolt a következő témában: Anglachel családja
Pedig a "Don Aborn" jól hangzik! 8-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400741 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Anglachel családja
Igazából akármi lehet. Pl lehet "A Család". Én leszek a keresztapa 8-) Najó nem, csak vicceltem.

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400695 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: Anglachel családja
A feje egy kicsit főnix-szerű, de amúgy nagyon menő :mrgreen: (Egyébként részemről benne lettem volna a "harcosabb" jelképben, mert idén is a kardforgató leszek, de a többség tényleg nem az :) )
A család nevével kapcsolatban egy kicsit bizonytalan vagyok, mert ugye korábban nem volt ilyen, de egy-két javaslat után szerintem én is beszállok a névalkotásba :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400680 Írta: Cellofán
Cellofán válaszolt a következő témában: Anglachel családja
Szép jelkép, főleg mert papírból sablonnak kivágva viszonylag egyszerű festékszóróval felfesteni tabardra vagy bárhová.
Névnek miben kell gondolkodni? Közös nyelven/magyarul esetleg Sindául legyen?

Lacho Calad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400637 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Anglachel családja
Sziasztok!

Na lett egy családi topikunk is (: Előszöris elmondanám, hogy ez a topik csak egy-két dolog átbeszélésére nyílt meg.

1. kell adnunk egy nevet a családunknak a táborig :D
2. meg kell beszélnünk a családi jelképet
3. hogy legyen

Egyébként a család nem lesz olyan fontos kötelék, mint a nemzetség, vagy akár a rend, csupán az első napokban. Ami megkülönbözetet minket a másik Minas Tirithi családtól, az a nevünk és a jelképünk :D Én ugyan egy katona leszek a keretjátékban, mégsem akartam militáns jelképet választani, mert nem biztos, hogy mindenki harcos rendben lesz.

Úgyhogy a mi jelképünknek valami ilyesmit gondoltam


Ez egy sas, amit pedig jelképzeni akar, az az a sas, aki meghozta Szauron bukásának a hírét, és több ezer év után először nevezte Minas Tirithet ismét Minas Anornak, a Nap Tornyának, mint ahogyan azelőtt hívták, hogy a boszorkányúr elfoglalta Minas Morgult.


Persze minden épkézláb ötletet elfogadok, hogy mi legyen a jelképünk, szóval nem muszáj ennek lennie. Csak szerintem amiatt lenne jó, mert
1. identitásilag semleges
2. Loreba beilleszthető
3. rohadt menő :mrgreen:

Amúgy a feje elég hülyén néz ki, de azt átszabhatjuk :D

Névnek is kéne valami. Bármilyen épkézláb ötletet jöhet :idea:

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
13 éve 3 hónapja #400539 Írta: Rabyn
Anglachel családja téma létrehozva Rabyn által
Helyho!
Ez a topic arra szolgál, hogy a család dolgait megbeszéljétek!

Anglachel családjának tagjai:

Cellofán
Elder
Ery
Orsi
Juli
Toto
Niph
Deák Adrienn
Snuffles
Németh Alexandra
Virág
Sás Benedetta Sára

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.294 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére