Beszélgetések

Több
12 éve 7 hónapja #403542 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Jaaj...igen, a könyvtárosok azon része. :D

Örülök, hogy sokatokkal találkozhattam ma. Adri, Grt, Luca, Olosta, Anglachel és Estel - szigorúan nemi-alfabetikus sorrendben :D -. Jó volt látni Titeket, a mosolyokoat, a beszélgetéseket és a nosztalgiázásokat.

Nem szeretnék giccsesen érzelgős hangvételt felvenni, de remélem, hogy mind tudjátok, hogy sosem foglak elfelejteni Titeket. Az ember mindenből megjegyzi az első alkalmat. Nekem Ti voltatok az első Dalnok rendem és hihetetlenül jók voltatok. És nagyon-nagyon remélem, hogy a jövőben azért még lesz alkalmunk újra együtt dolgozni, vagy rendben, vagy kórusban, vagy akármilyen más formációban. :) :) Nagy ölelés Nektek! :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #403527 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Az iskolakezdés nálam azt jelenti, hogy nyitnak a könyvtárak, így az augusztusi kis lazsálás után hirtelen irdatlan sok munkám lesz. Az elmúlt és a mostani héten pl. könyvtárosokat oktatok az integrált könyvtári rendszerünk használatára, ami baromira fárasztó, főleg akkor, ha az aktuális csoportban van olyan, aki még a számítógéphez is korlátozottan ért (komolyan elgondolkozok néha, hogy egyes embereket hogy engedhetnek be a könyvtárakba dolgozni).
Szombaton ott leszek a talin! :)

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 7 hónapja #403526 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Embörök, most hogy lassan elkezdődik/elkezdődött az iskola kivel mi hír történt? Hogy vagytok? Mit csináltok? Ugye jöttök táboros talira?! Olyan régen volt már az a valaha volt tábor és szeretnélek látni Titeket. :) Gyertek-gyertek-gyertek! :) :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402772 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Drága rendtagok!
Én most elutazom Boldogkőváraljára, szóval most már csak ott fogunk találkozni - az Internet limitált mértéke végett -. Legyetek jók és vigyázzatok magatokra! :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402702 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Miért, ezek jó számok (: Részemről a normális zene meghatározás abból áll, hogy van benne dob/gitár/ének :D De egyébként ha a kedvenceimet linkelném, akkor valószínűleg sátánistának néznének szegény új táborozók :D

De ha ennyire akarjátok:

Kedvenc számom:


Kedvenc együttesem (jelenleg):


Vérfürdős béltépős disznóvisítós hentelősátánmetálzene amit minden metálkedvelőnek ismerni illene:

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402672 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Igyekeztem azzal hitegetni magam, hogy múló hóbortról van szó, vagy hogy csak nem ismerlek eléggé, de ez egyre furább. :D

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402660 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Beszélgetések


Fellelkesültem, itt a következő xD

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402658 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Beszélgetések
WOW :D

Eddig magamból indultam ki, és azt hittem, hogy mindenki csak átugrik a linkek felett és a kutya se nézi meg ha valamit linkelek...

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402561 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Beszélgetések

Anglachel/Gurthang írta: Igazából ez most off de két szám amit szeretek (:

Egy Táborba illő:



És egy kevésbé :D
:D


Hát, ha száz évig élek, se tippeltem volna arra, hogy pont te Ting Tings-t idézel bárhova :shock:

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #402498 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Tőlem is kaptok egy kis zenét. :)

Sajnos még nem tudom eljátszani, de majd egyszer szeretném.

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 9 hónapja #401892 Írta: Anglachel/Gurthang
Anglachel/Gurthang válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Igazából ez most off de két szám amit szeretek (:

Egy Táborba illő:


És egy kevésbé :D
:D

AURE ENZULUVA!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #400186 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Hangszert gitárt fogok hozni, és szerettem volna Lyona csellóját is, ami nálam pihen jelenleg, de ő a tábori körülmények ismeretében nem tartotta szerencsésnek a dolgot, én pedig ezt teljes mértékben tiszteletben tartom. (Gyönyörű hangszer, én is félteném a helyében, szóval megértem, hogy inkább megvétózta a dolgot.) Van ugyan még egy kisebbfajta szintim is, de szerintem az emtété szintetizátorához mérten labdába sem rúgna, és ahhoz képest kissé túlságosan körülményes lenne a szállítása a többi cucc és a gitár mellett, úgyhogy megelégszem az utóbbival. :) Hangszeres produkcióban pedig gitáron kívül xilofonnal és/vagy egyéb ritmushangszerekkel is bármikor tevékeny részt vagyok hajlandó vállalni. ;) (Akár még a citerán - juhhú! - is, ha belejövök annyira a tíz nap alatt. :lájk: )

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399844 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Beszélgetések
A nevemet mindenki úgy ejti ahogy neki tetszik, ahogy épp jön, de általában "Géerté"-ként. De a "Tucsi"-ra is hallgatok ám. :)

Citerán játszogatni természetesen lehet, bár azzal számolni kell, hogy régi húrok vannak rajta amik igencsak vágják az ember ujját és sok idő behangolni, de ha hoz valaki hangológépet akkor talán gyorsabb lesz.

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399797 Írta: Rózsa
Rózsa válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Hali!


Grt, kérlek, feltétlen hozd el a citerádat! Mint folk-fan, szeretném megpróbálni, hogy kell rajta játszani, feltéve persze, hogy megengeded. :)

Amúgy kedves nevedet hogy kell/szokták kiejteni? Nyelvtörősen berregve, vagy Gé-er-té? :D

Én talán egy dorombot tudok még hozni, meg egy furulyát, ha megtalálom.

Rózsa

Nekünk arról kell döntenünk, hogy mire használjuk az időt, ami megadatott"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Pillangó
  • Látogató
  • Látogató
12 éve 10 hónapja #399666 Írta: Pillangó
Pillangó válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Tőlem egy csörgőre és a hangomra számíthatunk, és megteszek mindent a színvonalas produkciók érdekében. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399583 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Luca, Cinnia, nagyon jó, furulyákat, tam-tam dobokat, minden hangszert várok. :) Én már említettem a másik topikban, hogy csak egy szoprán furulyám van, mert a zongora levitele kissé nehézkes. :mrgreen:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399551 Írta: Cinnia
Cinnia válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Nekem van egy alt és egy szoprán furulyám, amiket elhozhatok ha szeretnétek. Játszani viszont sajnos már nem nagyon tudok rajtuk, de kis gyakorlással bármi összehozható. ^^ (na jó, azért nem bármi.. =D)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399546 Írta: Eorin
Eorin válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Nekem van egy kicsi tam-tam dobom, egy furulyám, meg a hangom, mással sajnos nem tudok szolgálni, de ezeket természetesen viszem és segédkezek vele bármilyen produkciónál :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399541 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Grt: Gitár (zsír), citera (váóóó) :D
Hozd el mind a kettőt, mert biztos vagyok benne, hogy nagy hasznát fogjuk venni mind a kettőnek. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399540 Írta: Grt
Grt válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Gitárt mindenképp hozok és ha nyílik rá lehetőség és meg is tudom tanulni, akkor nagyon szívesen részt veszek én bármiben. :D
Ezen kívül ha igény van rá elhozom a citerámat, de azt csak és kizárólag mint érdekesség, mivel még nem nagyon tudok rajta játszani, szóval azt nem vállalnám be nagyközönség előtt. De csak ha szeretnétek.

"Az ember azokra a történetekre emlékszik, amelyek jelentenek valamit."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399539 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: Beszélgetések
Azt szeretném Tőletek megkérdezni, hogy ki milyen hangszert fog hozni, szeretne hozni a táborba. Továbbá azt is szeretném tudni, hogy ki mennyire szeretne esetlegesen részt venni egy-egy produkcióban, mint hangszeres zenész. Olvastam, hogy néhányan hoztok majd gitárt, amire én nagyon-nagyon számítok - az énekléseken túl -, szóval ennek nagyon örülök. :)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
12 éve 10 hónapja #399080 Írta: Attila
Beszélgetések téma létrehozva Attila által
Ez a kötetlen beszélgetéseknek készült. Itt akármikről, akármikor lehet jól beszélgetni. :) ;)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.190 másodperc

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére